פרשת "דודו טופז 2"?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י סטפן שאלוי, ‏16/8/11.

1. Muurad Member

6 עמודים על מרגלית צנעני במעריב כולל 4 עמודים ראשיים? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

באמת משעמם להם שם בתקשורת.

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/11
  2. סטפן שאלוי Member

בית המשפט המחוזי קיבל את עירעורה, ומעצרה קוצר ל 6 ימים.

בנה, חשוד בהחזקת אמל"ח.

האם זה לא מזכיר את את התלוי על כבל הקומקום?

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם להוסיף - כשקם מפרק לחברה, יש סדר עדיפויות פנימי ברור מאוד לטיפול בחובות. קודם כל מקבל כסף המפרק, כי מי עובד בחינם... אחריהם מגיעים העובדים שהרבה פעמים לא יקבלו מה שמגיע להם... החברות שהחברה המפורקת חייבת להן כסף תמיד אחרונות בתור, ולכן נותר להן למעט ניסים רק לוותר בחוסר ברירה על חוב שלעולם לא יושב... וכן, הרבה נעזרות בעולם תחתון.

4. סטפן שאלוי Member

מעצרה, כמו גם מעצר בנה ושני העבריינים שהפעילה הוארך היום בעוד 4 ימים.

המשטרה מתכננת לקראת סוף השבוע להגיש "הצהרת תובע", לקראת הגשת כתב אישום, ויחד איתו בקשה למעצר עד תום ההליכים.

למשטרה ראיות רבות נגדה, כי הפה הגדול שלה דיבר בלי סוף, והוקלט.

אכן מזכיר מאוד את דודו "כבל-קומקום" טופאז.

5. סטפן שאלוי Member

כפי שצפיתי:

המשטרה הגישה היום "הצהרת-תובע" נגד המלעונה, קיבלה כמקובל אישור להארכת מעצר ל 5 ימים נוספים, ובתחילת השבוע הבא תגיש את כתב-האישום החמור נגדה, בתוספת בקשה למעצרה עד תום ההליכים המשפטיים נגדה.

רק שלא תתלה את עצמה קודם על איזה ג'חנון או זיוה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏25/8/11
  6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מי שאחראי על זה גאון!

8. סטפן שאלוי Member

נראה לי שהמצרך המבוקש שלה בקנטינה בכלא יהיו סוללות ל...ויבראטור שלה. מי תרצה לרדת לכזו מלעונה?

ביום שני אגב יוגש נגדה כתב אישום חמור באשמת קשירת קשר לביצוע פשע, סחיטה באיומים, ועוד מטעמים.

כמו כן תגיש המשטרה בקשה למעצרה עד תום ההליכים נגדה.

העונש על סחיטה באיומים: הרבה מאוד שנים. היא אגב תיגברה כבר את העו"ד הקבוע שלה גיא חצרוני בעו"ד פלילי מהשורה הראשונה, ששי גז.

9. Gass12 Member

1.נראה לי שאתה מאוד שמח לאידה.
    2.נראה לי שכמו כל גורם תקשורת גם אתה בטוח במליון אחוז באשמתה.
    3.נראה לי שלו הדברים תלויים בך היא נשלחת כבר היום ללא משפט לכמה שנים טובות
    4.נראה לי שאינך מכבד את חזקת החפות של כל אחד ואחד מאיתנו.

שתבין אני לא אוהב אותה בכלל.לדעתי היא וולגרית.לדעתי מגיע לה עונש על בהמיות וחוסר טאקט
    אבל חשוב מאוד להמתין להכרעת הדין.
    גם אם יגישו כתב אישום ויבקשו מעצר עד תום ההליכים.כבר היו דברים מעולם.
    אני ממש לא אוהב את העליהום התקשורתי לכל מי שנחשד במשהו.
    רצחו אותו שתו את דמו לפני משפט.רק תחשוב שמחר מחרתיים זה יכול להיות אתה.או כל אזרח אחר.
    המשטרה לא טועה? הפרקליטות לא טועה?
    כבר היו דברים מעולם רק תראה מה עשו לשטראוס קאהן באיזו כותרות שלחו אותו ל200 שנים בכלא
    ואיך זה נגמר בקול דממה דקה והוא בבית כאדם חופשי וביטול כל התביעה...

ללא שום קשר אני חושב שהיא לא תיעצר עד תום ההליכים.
    התיק הזה יגמר במנדבושקס.

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/11
  10. סטפן שאלוי Member

1. כן!

2. לא קשור תקשורת: אני פשוט יודע היטב את איכותו וכישוריו של ניצב-משנה אלון גרוסמן.

3. אני אהנה מאוד ביום שני לקרוא את כתב-האישום נגדה, לעיין בראיות הגלויות, ואשמח אם היא תורשע, כצפוי.

4. אין לי ספק שהיא בגדר חשודה, ולא מורשעת, ועדיין חפה מפשע, עד שבית-המשפט המכובד יחליט אחרת.

5. אינני בטוח שמעצרה יוארך עד תום ההליכים. יתכן ותשוחרר בתנאים מגבילים.

6. התיק הזה בהחלט יכול להיגמר בעיסקת טיעון.

7. מצג הראיות נגדה שכבר פורסמו, לא מעיד על חוכמה רבה שלה, בלשון המעטה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/11
  11. סטפן שאלוי Member

אישום: ארגון הפשיעה של צנעני ב"כוכב נולד" כתב אישום חמור הוגש נגד מרגלית צנעני והעבריין מיכאל חזן בגין קשירת קשר לביצוע פשע וסחיטה באיומים של האמרגן אסף אטדגי. הפרקליטות תיארה מסכת איומים ותוכניות לשילוב של ראשי פשע בתעשיית הבידור: "התנהלה כאחרונת העבריינים וניצלה את מעמדה בתוכנית כוכב נולד". בין עדי התביעה: טמירה ירדני, עומר אדם, ירון אילן ואליקו. מעצרה הוארך

מעצרה הוארך עד ליום חמישי, אז יתקיים דיון בבקשת הפרקליטות להארכת מעצרה עד תום ההליכים. בידי המשטרה עדי-תביעה רבים, וכן הקלטות שביצעה לה במשך כ 4 חודשים.

השופט שידון בבקשת הפרטליטות ביום חמישי הוא כבוד השופט צבי גורפינקל, שופט ידוע בקשיחותו והחמרתו עם עבריינים, עוד מימיו כשופט צבאי בבית-הדין הצבאי במחוז-דרום בקסטינה.

לדעתי, היא תשוחרר בסופו של דבר לביתה במעצר-בית מלא ( עם/בלי אזיקון אלקטרוני ), או בתנאים מגבילים אחרים.

ובקשה: אם למישהו יש את מספר התיק שלה, או לינק להורדה של כתב-האישום, אני אשמח מאוד לקבל. תודה מראש. אני רוצה לקרוא בעצמי ולהבין מה בדיוק הלך שם.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מתוך הכתבה:
    "תמורת פעילותו של חזן, איומיו ודאגתו לצנעני ובנה, הבטיחה הזמרת כי לא תשכח זאת לעולם, ואז החלה להיעתר לגחמותיו של חזן וחבריו. כך, בתאריך ה-1.6.2011 ניקדה צנעני במהלך התוכנית, מתוקף תפקידה כשופטת, את המתמודדת אורטל אדרי, באופן התואם את הניקוד שהעביר לה מבעוד מועד חזן, באמצעות SMS, במהלך השידור החי של התכנית. "

"צנעני הודתה לחזן באותה פגישה מקרב לב. אז, טוענת הפרקליטות, ביקש דומרני את עזרתה של צנעני לגייס את מועמדי "כוכב נולד" לחברת האמרגנות שהוא יעמוד מאחוריה, בניהול חזן. דומרני אף הציע לה כי במידת הצורך, "יפדה" את מתמודדי הגמר מחברת "טדי הפקות" שבה הם חתומים. צנעני הבהירה לחזן ולדומרני כי מכיוון שמתמודדי הגמר חתומים מבעוד מועד אצל הפקת התכנית, היא אינה יכולה לפעול בגלוי, עם זאת, הבטיחה כי תסייע מהצד, בחשאי, למהלך זה, לאור קרבתה למתמודדי הגמר".

"ב-28.7.11, שוחחה צנעני בטלפון עם רמתי והדריכה אותו כיצד להשתחרר מחוזהו הקיים עם "טדי הפקות". בשיחה, טוענת הפרקליטות, הדגישה צנעני בפני רמתי כי אסור לו בתכלית האיסור להישאר תחת אותו החוזה, והציעה לו אמרגן אחר, "המקושר היטב". זה ישקיע בו וייצגו, אמרה לו צנעני, מבלי ליידע אותו באשר למעורבותם של דומרני ושל חזן."

אין ספק שזה גם כתם לתוכנית "כוכב נולד", ולכל צופיה. מעניין את מי ישימו במקומה של מרגול.

13. סטפן שאלוי Member

טוב שיש את עיתון "הארץ", יש שם לינק לכתב האישום המלא:

https://docs.google.com/document/d/1RhG1e-1...?hl=en_US&pli=1

תכלס: קשירת קשר לביצוע פשע, וסחיטה באיומים.

http://www.criminal-lawyer.co.il/%D7%A4%D7...9E%D7%99%D7%9D/

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

יצא לה משהו חיובי מהפרשה הזו - השילה מספר מכובד של קילוגרמים
    http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/300920_283708178325432_158200190876232_1104170_1984454125_n.Xxx