צ'לסי 20-21: מתקדמים, אבל לאן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Gary Cahill, ‏1/10/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

מאונט ומדיסון טובים, אבל אני לא חושב שהם בלבל של גריליש ואפילו לא קרוב (מאוד מחזיק ממנו).

פודן טוב, יותר איכותי סה"כ ממאונט ומדיסון אבל לא ברמה של גריליש גם.

VAR אוהב/ת את זה.
  2. Clichy COYG

גריליש חד משמעי, הבעיה היא שלפעמים סמית' משחק איתו בצד. מאונט לגמרי אנדרייטד, שחקן ההתקפה הכי טוב של צ'לסי העונה.

ג'ירו זה אהבה. שער במספרת בשמינית גמר צ'מפיונס בזמן שאנחנו נאבקים באירופית, איזו קארמה.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  3. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג׳ירו זה באמת אהבה.
    כשהוא רק הגיע אלינו הייתי עוד נער מושפע מלא תשוקה לקבוצה שעוקב צמוד אחרי כל רכש.
    מי האמין אז אחרי עונת הנס עם מונפלייה שהוא הולך לעבור קריירה כזו מרשימה כשהוא לרוב על תקן סופר סאב. האירוניה שהוא אלוף העולם על תקן חלוץ הרכב.

4. golding מנהלים

תצוגה מרשימה מאוד אבל אין לי מושג איך טוכל מתכוון להחזיר לחיים את ההתקפה שלנו.

לדעתי הוא גם מפספס טריק בזה שהוא לא פותח עם ג׳יימס על חשבון אזפי, שפשוט נראה נורא.

5. alexshw Member

נשאר לו עודף מחלון העברות של הקיץ

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

6. Don Antonio Member

אהבתי מה שטוכל אמר אחרי המשחק ״אם אתה לא מצליח לנצח אז לפחות אל תפסיד״ האופי הזה היה חסר לקבוצה והאמת שלראשונה אחרי קונטה בערך רואים באמת שיטה והטמעה של מאמן. ממעטים בנתיים לספוג, ההגנה עומדת טוב, החזקת כדור לאורך כל המשחק, לחץ גבוה וצמוד ואני אישית עד עכשיו מאוד מרוצה כי היינו חייבים מישהו שיבוא לייצב את הקבוצה גם אם זה לא נראה בנתיים הכי יפה לעין. יש עוד המון דברים לעבוד עליהם ולשלב את כל השחקנים שפחות התחברו עד כה לקבוצה בעיקר בחלק ההתקפי, זה ייקח זמן אבל אני מאוד מרוצה עד עכשיו. כל קבוצה שתפגוש אותנו צריכה לדעת שהיא תצטרך לירוק דם כדי לנצח אותנו וזה היה כל כך חסר לנו.

7. k_700 Member

נשמע לי מאוד תבוסתני למעשה.
    בא לשחק על תיקו כשבפועל היו לו הרבה יותר כלים לנצח.
    גם בהרבה דקות יצאתם טוב קדימה והגעתם להזדמנויות.

מזכיר לי קצת את סולשאייר בתחילת הדרך.
    מתלהבים מזה שהוא "בא לייצב את הסירה".
    בפועל אפשר לזהות את הסימני לוזריות מההתחלה.
    יש תקרה אצל כל הפחדנים האלה.

לשם שינוי אודוי היה לא רע בכלל כווינג בק במשחק הזה, אבל האם זה לא בא על חשבון משחק התקפי יותר וכשיש כל כך הרבה כלים לשחק איתם בכנפיים?(זייך נראה חרא בתפקיד שמשחק יותר בעומק), צ'ילוול לא ווינג בק, אז קיבלת קבוצה שמגנה טוב מול קבוצה שיש לה במשחק הזה שני שחקני התקפה, שאפו.
    לדעתי הייתם צריכים לבוא לנצח, בטח איך שהמשחק מתפתח והמאמן ממול עושה חילוף יחיד(מוציא את שחקן ההתקפה הכי טוב שלו) והכל גם ככה היה צפוי וידוע.

8. Don Antonio Member

לא ראיתי שבאנו לשחק על תיקו אתמול וכן יזמנו וניסינו. אני אוהב את זה שהקבוצה נראת מסודרת ויודעת מה היא עושה על המגרש גם אם זה משעמם בהרבה דקות. יש שיטה ויש סדר ולא סתם לזרוק שחקנים על המגרש ולחכות לטוב. מקווה שעם הזמן זה ישתפר והוא כן ימצא את ההרכב הנכון.

9. oranfu Member

לא חושב שעלה בשביל תיקו.
    המחצית הראשונה פשוט היתה לא טובה, אבל בהחלט ניסו לנצח במחצית השניה (שהיתה רובה הגדול בחצי של יונייטד שנראתה אובדת עצות לגבי איך לעבור את החצי).

מהצד השני, יונייטד בוודאי ניסתה לנצח במחצית הראשונה ולחצה מאוד מאוד גבוה. פשוט לא ידעו מה לעשות עם הכדור.

10. k_700 Member

מה זה לא בא לשחק על תיקו? אתה רואה בין המילים שהוא די מבסוט מהתיקו הזה.
    הוא נתן לנו שם הרבה יותר מדי כבוד במחצית הראשונה.
    זייך נראה מההתחלה לא מתאים לשחק עמוק באמצע, ג׳ירו נראה כמו טארגט מן שאולי אפשר לחפש בכדור רוחב וקאנטה וקובאצ׳יץ׳ בניהול משחק נראו פחות טוב מפרד ומקטומיני אתמול(שזה מדהים, לא חשבתי שפרד מסוגל להראות יותר טוב בהיבט הזה מקשר מרכזי בליגה).

הרבה מזה מגיע ממערך מאוד הגנתי , בלי יכולת לייצר שום דבר מהאמצע.
    היה חסר לי מאונט שירד יותר למטה וקיצוניים במשחק שלהם לא ווינג בקס.

אתה כאילו מופתע מזה שקאנטה וקובאציץ לא מצליחים לייצר התקפות? אני לא.

בקצב הזה הם לא יספגו הרבה אבל ימשיכו גם לא לייצר הרבה מצבים אם ישחקו במערך הזה.
    אין לי בעיה עם זה, האווירת מאמן חדש תחלוף כמו שאנחנו כבר מכירים אחרי חודשיים-שלושה ואז נשארת הבינוניות.
    קונה את זה.

שימשיכו להושיב 3-4 שחקני התקפה על הספסל בזמן שאלונסו או צ׳ילוול משחקים שם בכנפיים.

11. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

במערך הנוכחי של טוכל אין מקום לזייך ולפוליסיק (על הנייר גם לא לוורנר והאברץ, אבל להם אין מקום בכל מקרה ביכולת שהם מציגים העונה). בינתיים זה נראה בסדר, לא רואה איך זה משתפר מכאן ומה אופק ההתקדמות.

12. oranfu Member

לא מעניין אותי מה טוכל אומר, מאמנים יכולים לזיי במח מכל מיני סיבות.

13. k_700 Member

נכון מעניין אותנו מה הוא גורם לקבוצה לעשות על המגרש מול קבוצה אימפוטנטית שלא כבשה שער במשחקים האלה מאז מחזור 4? התשובה: עשה מספיק כדי להוציא תיקו מכובד, לא מספיק כדי לנצח.
    התיקו הזה באמת מכובד ליונייטד במאבקי הטופ 4 שלה(שגם נמכרים טוב, תסתכל מה חושבים מאה אחוז מהאוהדים שלנו- מקום 2 =הישג אדיר), היא על 50 נקודות.
    קצת פחות לצ׳לסי שכרגע צריכה לרדוף ביחד עם עוד 4 קבוצות לפחות.
    אבל הלוואי שרק ימשיך לאנוס את הסגל הזה עם המערך המטופש הזה.

מאמין שבקיץ מארינה אולי תמכור לו כמה מהאלה שיושבים על הספסל ועלו 50-80 מליון פאונד ותחליף לו אותם בשחקנים ש״מתאימים ל3421 הזה.

14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מניח שמרוב הרכש היקר של הקיץ האחרון (ומפוליסיק) ניפטר בקיץ הבא. אין לי ספק שרוב מה שיבוא לא יהיה קשור לרצונות של טוכל. זה אף פעם לא היה קשור.

15. oranfu Member

תיפטרו ממי? האברץ וורנר?

אתה באמת חושב ככה?

מצב נושא:
הנושא נעול.