צ'לסי 2008\2007

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י KirkH, ‏1/6/07.

1. KirkH Member

עוד לפני שהדמעות בצ'מפיונס ליג ובעיקר בפרמיירליג הספיקו להתייבש ואפילו לפני שפינו את אחרון בקבוקי השמפנייה מחדר ההלבשה בוומבלי - העונה החדשה כבר מחכה מאחורי הסיבוב.

המטרות לעונה הבאה ברורות לכולם - דאבל על הספרס, וכל תואר נוסף יהיה בונוס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

השחקנים אומנם בחופש עד תחילת יולי, אבל בהנהלה פותחים מוקדם מאוד את הקמפיין עם החתמה זריזה של סידוול בהעברה חופשית מרדינג. הצוות המקצועי דיבר בזמנו על שלושה שחקני רכש (אחד בכל חלק של המגרש), מה שמשאיר לנו שאלות בקשר לבלם וחלוץ שאמורים להגיע על מנת לחזק את הסגל.

אבל כרגיל בנושאי רכש צ'לסי הקבוצה הכי לא צפויה בעולם.

בכל אופן, הדיון הרשמי של השנה החדשה יוצא לדרך - כל פיסת מידע בקשר לתפקידו של אברם גרנט במועדון יתקבל בברכה.

WE'LL KEEP THE BLUE FLAG FLYING HIGH :aaa021:

2. Bridge Member

אני מקווה שנחזיר את האליפות שנמצאת בהשאלה אצל מנצ'סטר יונייטד, וזאת חייבת ליהות המטרה מספר 1 שלנו בעונה הבאה. בעונה הבאה יש את אליפות אפריקה הלא חשובה בכלל שנאלץ להפרד מדרוגבה, אסיין, מיקל, קאלו (וג'רמי אם הוא יהיה איתנו).

בלם זה יהיה כנראה אלכס, למרות שיש סיכוי שדה קוסטה גם יגיע. אם אלכס יגיע הוא אמר שהדבר החשוב ביותר אצלו זה לשחק הרבה, ואני לא חושב שהוא יצליח ליהות יותר טוב מקארבליו, על טרי אין בכלל על מה לדבר. אבל הוא גם אמר שהוא מתכוון להלחם על התפקיד הזה ונראה מה יש לו להציע. נקווה שהוא יפתיע אותי לטובה. אם דה קוסטה יגיע הוא יוכל ליהות בלם רביעי מצויין, והוא צעיר מאוד וזאת תיהיה רכישה מצויינת בשבילנו.

חלוץ אני חושב שפיזארו או מקארטי יגיעו ולפי השמועות יש גם סיכוי שטבז יגיע. אני בכלל רוצה את ברבאטוב, אבל כמעט ואין סיכוי שהוא יגיע. אני חושב שמקארטי יהיה עדיף על פני פיזארו אם הוא באמת פרש מנבחרת דרום אפריקה אם לא אז פיזארו יגיע ואני בטוח שהוא לא יאכזב. אני גם חושב ששבה ישתפר מאוד ויביא בעונה הבאה תרומה גדולה יותר מהעונה הנוכחית.

בעונה הבאה ג'ונסון יחזור ויחליף את ג'רמי (כנראה) בתור המגן הימני השני.

נקווה לעונה מוצלחת, ועוד אליפות. ונטולת פציעות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/6/07
  3. Wave Member

4. Scholes Member

אני חושב שאתם מורידים מהרמה של אלכס, הוא בלם מצויין בליגת האלופות הוא הצטיין במיוחד ברגעים החשובים ובליגה הוא מצויין. הוא מחזיק את ההגנה של איינדהובן ואני מאמין שבצ'לסי הוא יכול להתפתח בקלות ואני מדגיש את הבקלות לבלם יותר טוב מקארבליו.

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס בלם כל כך טוב שאני יכול לומר שאני לא אתפלא אם מוריניו חושב מדי פעם על מערך של שלושה בלמים. טרי, קרבאליו ואלכס זה אולי טוב מכדי להיות אמיתי.

6. KirkH Member

אם ראית כדורגל העונה אתה אמור להיות מודע לעובדה שריקי קארבליו הוא אחד הבלמים הטובים באירופה ובטח ובטח שלא נופל מג'ון טרי בכל מה שקשור ליכולת משחק נטו.

גם אם אלכס טוב כמו שמציגים אותו, יהיה לו מאוד קשה להיכנס להרכב על בסיס יכולת נטו. מצד שני, עונה ארוכה ורוטציה של שחקנים טובים זה דבר נפלא.

7. Scholes Member

ראיתי וראיתי.
    קארבליו נתן עונה מדהימה אני לא אמרתי שהוא לא בלם מצוין, וגם לא אמרתי שאלכס יותר טוב ממנו כרגע.
    אני מאמין שבצ'לסי הוא יכול לפרוח ובתוך זמן קצר לקחת את מקומו של קארבליו.

8. ERIC_CANTONA Member

לא יודע אני לא רואה מצב שבו קראבליו שהיה לדעתי הבלם הכי טוב השנה בליגה יושב על הספסל מה גם שמוריניו מאוד אוהב אותו וכל עוד הוא נשאר אז קראבליו ישחק בהרכב.

על טרי אין מה לדבר בכלל, אז כנראה שאם אלכס יגיע הוא יהיה המחליף.

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/07
  9. KirkH Member

אני מאמין שהרוטציה העונה תהיה הרבה יותר רחבה. בעיקר בליגה. מי שיהיה טוב ישחק, אצל מוריניו אין חברים וראינו את זה במקרים של פריירה ומקללה. אני מאמין שמוריניו יושב בעונה הבאה גם את השחקנים שאי אפשר לגרד מהדשא כולל למפארד וג'וני.

10. raanana4ever Member

נראה ששכחתם מה קרה לצ'לסי השנה בהגנה וכמה פעמים אסיין פתח כבלם. למרות שאלכס לא יפתח בהרכב, סיכוי טוב שעייפות, פציעות, הרחקות ומשחקי קארלינג קאפ יעלו את מונה המשחקים שלו למספר מכובד מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/07
  11. KirkH Member

אכן. יש פחות או יותר 60 משחקים בעונה (טובה) שהם 120 משחקים לחלק בין שלושה או ארבעה בלמים.

ג'וני וריקי ישחקו את ה-40, אלכס (או מי שלא יהיה הבלם השלישי) יתקרב למספר הזה ובשאריות יתכבד הבלם הרביעי (הלוואי וזה יתברר כמייקל מנשן).

אני לדעתי מוריניו הולך העונה בכל הכוח על אירופה וישמור את השחקנים החזקים לימי שלישי ורביעי בלי להתחשב יותר מדי במשחק שיחכה לשחקנים בסופ"ש. זה אמור לספק לא מעט הזדמנויות לשחקנים שמחוץ ל-11 הבכירים.

12. Wave Member

13. Bridge Member

לא בטוח שאלכס יקבל רשיון עבודה, אולי אם הוא ישחק בקופה אמריקה כבלם ראשון הוא יצליח לקבל.

צריך לזכור גם שקארבליו קיבל חוזה חדש ל5 עונות ככה שצ'לסי בונה על קארבליו להרבה זמן.

הנה תמונות של החולצה לעונה הבאה:
    http://chelsea2.chelseafc.com/chat/uploads/63081846.Xxx
    http://images0.hiboox.com/images/2207/5dd3p8c3.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/6/07
  14. wolf89 Member

צ'לסי בטרייד חולצות עם ברצלונה? מפחיד.
    או שזה רק נועד למשוך את א'טו שהבריק בחולצה הזאת? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

15. KirkH Member

לאטו אין מקום בצ'לסי, לא מבחינת רמה ובטח לא אחרי הירידות שלו על הקבוצה בשנים האחרונות.

והחולצות פשוט מזעזעות. הצהוב החולה הזה נודד ביבשת כבר כמה עונות וממש לא ברור למה. איכס.