צ'לסי 2009/2010: דאבל!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י KirkH, ‏17/6/09.

1. KirkH Member

אגב, אם כבר זורקים צרכים - זה יכול להיות ילד מהאקדמיה וכרגיל במחוזותינו זה יכול להיות שחקן באי אילו מיליונים, אבל אנחנו צריכים גם עוד קשר אחורי לרוטציה. אני בספק אם יקרה הנס ונבחרת ניגריה ילכו עד הסוף עם הצעדים נגד הקונוס (דפק להם ברז באיזה משחק אימון לקראת סיום העונה) ולכן לתקופה שיכולה להגיע גם לחודש ימים - אנחנו בלי מייקל אסיין, הקונוס וגם דידי וזאת לכבוד אליפות אפריקה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/6/09
  2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי יודע, דרוגבה עשוי להיות קצת פחות אטרקטיבי עכשיו. הוא הושעה מארבעה משחקים באירופה (ועוד שניים על תנאי). בוסינגווה הושעה משלושה בפועל.

נערך לאחרונה ב: ‏18/6/09
  3. Selby Member

זה היה צפוי, אבל זה עדיין מבחיל לראות את אופ"א מוסיפים חטא על פשע, אין להם בושה.
    http://www.clipartof.com/images/emoticons/xsmall2/2202_puking.Xxx

4. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה בסדר גמור. לא משנה כמה גרוע אוברבו היה (וזה היה המשחק הכי מכור מאז משחק השרוכים) ולא משנה שאני בתור אוהד אהבתי לראות את השחקנים מגיבים עם תשוקה ולא בפוליטקלי קורקט הכדורגלני הרגיל והמשעמם, הם אמרו דברים עליהם מגיע להם להיענש. עוד משחק בחוץ או בפנים זה לא משנה.

5. -HRISTO- Member

מה זה הדבר הזה? שקודם ידאגו להעיף את השופט הזה מהכדורגל ואז שיתנו קנס! מה עם השופט כבר הרחיקו אותו מלשפוט באירופה? אם לא זה בושה!
    לגבי הקנס, גדול מידי! ההשעיה של דרוגבה גדולה מידי! בוסינגווה מה הוא קשור? מה הוא עשה אני לא כ"כ זוכר, הוא לא קיבל אדום. וגם אני לא זוכר שהוא אמר משהו.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטח בוסינגווה אמר משהו לשופט שלא ראו שהוא רשם בדו"ח...

ולגבי דרוגבה,נקודת התורפה של צ'לסי היא בחלוצים...לא רואה בינתיים חלוץ מבין המועמדים שרוצה ללכת לצ'לסי(פאטו,אגווארו,וייה) ככה שלמכור את דרוגבה בלי מחליף ראוי זה יכול לפגוע משמעותית בקבוצה.

ד"א בן דוד שלי אוהד צ'לסי לפני שבועיים אמר לי שצ'לסי קרובים להחתים את יורי ז'ירקוב...יש התפתחות,התקדמות מישהו שיכול לעדכן אותי?

7. -HRISTO- Member

בקשר לז'ירקוב - יורי אמר לפני מספר ימים שהוא לא נמצא במגע עם צ'לסי והחלום שלו לשחק בברצלונה.

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.skysports.com/story/0,19528,11661_5386917,00.html

באיירן מינכן הגישה הצעה על בוסינגווה. לדעתי אתם חייבים לשמור עליו בכל מחיר, אחרי שאנחנו כבר רכשנו את ג'ונסון אין יותר מדי מגנים ימניים בשוק ובוסינגווה נתן עונה ראשונה נהדרת.

9. Stretford Ender Member

מופרך לגמרי...למה שבוסינגווה או צ'לסי יסכימו למהלך כזה?

10. Champion Leage Member

אני לא חושב שהם יסכימו למהלך שכזה אלא אם כן הסכום הוא גדול מאוד אך גם זה לא נראה לי שיעזור, בוסינגוואה נתן עונה נהדרת תרם בהתקפה גם ושימש כמגן טוב ואפילו טוב מאוד, אני לא חושב שכדאי למכור אותו , צריך להשאיר אותו הוא אחלה מגן ימני.

הסאן מדווח:

אגוארו רוצה 200 אלף לישט בשבוע ...
    ----------
    אני חושב שזהו סכום ענק - אם הוא יקבל סכום כזה הוא יהיה השחקן המרוויח ביותר בעולם.
    אני דווקא חושב שהמכורת לא נובעת מחזירות אלא מחוק המס בבריטניה, לדעתי אגוארו שמע על חוק המס בבריטניה ולכן הוא מבקש משכורת כה גבוהה כדי שבסכך הכל בחישוב סופי הוא יקבל משוכרת נורמאלית.

11. REAL MADRID Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

12. Champion Leage Member

לפי דיווחים בדיילי מייל אנצ'לוטי מחמיא לאלכסנדרה פאטו וממליץ למילאן לחשוב על סכום העברה של 45 מיליון לישט על פאטו.
    ----------------------
    לעניין אני חושב שזוהי קנייה טובה לצ'לסי ואולי פאטו יוכל לשחק לצד דרוגבה (כמובן אם אנצ'לוטי ירצה לשחק עם שני חלוצים), מצד שני חבל על מילאן שמתפרקת ושחקנים טובים עוזבים אותה אבל לא נורא מהצד החיובי היא מקבלת מהעסקאות הרבה כסף ויכולה לחדש בכסף הזה סגל חדש וטוב שירוץ לאליפות.
    דווקא בעניין המחיר נשאלת שאלה - 45 מיליון לישן זה סכום משוגע על פאטו, שחקן מצויין לפי דעתי בעל פוטנציאל אדיר אבל כרגע הוא לא שווה את הסכום הזה לדעתי ?!!? מישו מתנגד?

13. C.F.C Member

אנשים מייחסים לסכום ההעברה משמעות גדולה מידי. כל עוד אברמוביץ' שולט בכיפה זה לא דבר שאנחנו צריכים להתייחס אליו יותר מידי. יש כסף, אברמוביץ' רושם את הצ'ק, לא צריך להשתגע יותר מידי סביב הנושא הזה. יש כסף - מבזבזים. עוד חמש עד עשר מיליון פאונד לפה או לשם זה לא מה שצריך להפיל עליו עסקאות. הנקודה העיקרית שאנחנו צריכים להתייחס אליה זה האם השחקן יכול לשדרג אותנו או לא. במקרה של פאטו, אני מאמין שהוא יוכל לשדרג אותנו. יש לו כישרון אדיר והוא מאוד צעיר. לגבי ההגעה שלו יש על מה לדבר, הוא התבטא כמה פעמים בתקשורת והביע הערצה גדולה לאנצ'לוטי, מה שכבר משפר את הסיכויים שזה יקרה.

לא יקרה. הוא התאקלם טוב בלונדון ובצ'לסי, נתן עונה פנטסטית, איזו סיבה יש לצ'לסי לשחרר אותו? איזה סיבה יש לו עצמו לעבור מקבוצה שהיא המטרה של שחקנים לליגה שהיא נחשבת למקפצה? זו הליכה משמעותית אחורה.

לקראת העונה הבאה - יציבות. זו מילת המפתח. שש מאמנים בשש עונות זה טירוף. הגיע הזמן להתחיל לבנות מחדש וצריך מנג'ר אחד שיוביל את המהלך. יש את הבסיס שנשאר מימי מוריניו (ומעט מאלה שבאו אחריו) - ג'וני, למפארד, אסיין, קולX2, בסינגווה וכו'. הקבוצה הזו צריכה ריענון. מרחנו יותר מידי שנים עם אותו מבנה. זה התחיל למצות את עצמו. הקבוצה צריכה תוספת יצרתיות באגפים. מאז פציעתו של ג'ו קול נותרנו עם קאלו הבינוני והלא תכליתי ואנלקה החלוץ בבסיסו בצד אחד ועם מאלודה הלא יציב מצד שני. זה לא רציני. הדגש הוא על אגף שמאל, שבו מאלודה שיחק לאורך כל העונה בקביעות. לא בגלל שהוא היה טוב, לאורך רוב העונה הוא היה מזעזע, פשוט לא היה לו תחליף. ז'יריקוב, ריברי, יאנג, ואט אבר. חייבים להשתדרג פה. מאלדוה עצמו? רק כגיבוי מהספסל. חלוץ - דרוגבה עושה סימנים של הישארות, השאלה היא האם הוא ימשיך את היכולת הטובה שלו מעידן הידינק הזכור לטוב, או ידרדר חזרה. יש לו עוד שנתיים בשקט למרוח. השינוי העיקרי שאנצ'לוטי נראה כמבשל לנו הוא מעבר למערך כלשהו של 4-4-2. השמות שהוא הספיק לרוץ איתם יותר ממרמזות על זה.

REAL MADRID - החיים הם עניין יחסי...

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בקשר לבוסינגווה, אין שום סיבה להסכים להצעה (אלא אם כן היא 70 מיליון יורו...), אין שום סיבה שבוסינגווה בכלל ירצה לעזוב לגרמניה, למה לא? הוא בליגה הטובה בעולם, שחקן חשוב, הייתה לו עונה ראשונה מוצלחת.. לא רואה שום סיבה שהוא ירצה לעזוב לבאיירן, שוב, אלא אם כן מציעים לו חוזה חסר תקדים.

15. KirkH Member

לא מבין את העניין המחודש בג'ונו, באמת שלא.

שם לרגע בצד את הויכוח לגבי כמה טוב הוא כרגע וכמה טוב הוא יכול להיות. לא חושב שיש מישהו שאשכרה שם על המאזניים את בוסינגווה בצד אחד ואת גלן ג'ונסון בצד שני ולא מקבל חור ברצפה בצד של הפורטוגלי. אין אפילו בסיס להשוואה.

בוסינגווה נתן עונה לא פחות מפנטסטית. בעונה ראשונה בפרמיירליג. בעונה ראשונה בסיר הלחץ של צ'לסי. בעונה שאפשר להגיד עליה הרבה דברים, קלה או נוחה עבור השחקנים עצמם - היא לא הייתה.

אני מאוד מאוד מקווה שלא קורים דברים מוזרים מאחורי הקלעים. הייתי הרבה יותר רגוע אילולי השמועות על באיירן. הרי כבר ראינו את אברמוביץ' הולך על שחקנים סתם כדי להרוס לאחרים בעוד שבמידה והשחקן אכן מונחת בגשר - או שאין לו מקום או שיש לו מקום ומתברר שהוא לא קרוב אפילו לרמה הדרושה.

אם מישהו בצ'לסי לפחות יצא בהצהרה מרגיעה לגבי בוסינגווה אני אהיה הרבה יותר שקט. אם במצב כזה ג'ונו מרגיש שהוא כבר לא מסוגל עם הגעגועים לספסל (המשופץ, יש לומר) בגשר, אז אחלה, וולקאם.

יאללה, שיצלמו אותו כבר עם איזה סמרטוט אדום ושיתנו לאנשים ללכת בשקט לים.