צ'לסי 2009/2010: דאבל!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י KirkH, ‏17/6/09.

1. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל עוד אנצ'לוטי מאמין באנלקה, אני לא רואה סיבה להחתים עוד חלוץ מלבד סטארידג'. אם אנצ'לוטי תופס ממנו (אני לא, אבל תכנסו לראש של קארלו) - אז 4 חלוצים בדמותם של דידי, אנלקה, סטארידג' ודי סאנטו, אמורים להספיק כי כנראה שאין לו כל כך להכנס למלחמות אגו בחוד. אולי גם אף אחד לא רוצה לבוא - לך תדע. גם בקישור האחורי, רוב העולם רואה את אובי כאחד הכשרונות הגדולים בעולם וכשיש את מיקל ואת אובי, לא צריך עוד אחד. אגב, מי כבר יכול לבוא? ולגבי קשר שמאלי? מנסים להחתים את ז'ירקוב, אני מקווה שזה יקרה. אני במקום קארלו הייתי מנסה להמר גם על הצמד ההולנדי של ריאל, רובן והונטלאר. אבל שקט, שקט מדי.

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא בעמדת הקיצוני השמאלי יש לצ'לסי את מלודה וג'ואי קול לא רואה דחיפות גדולה להביא קיצוני שמאלי אלא אם מלודה יעזוב.

ממש אמין הסאן... והשם הוא ססניון.

3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם משחקים 4-5-1\4-3-3 אני מעדיף לראות את ג'ואי משחק באמצע.
    אבל במציאות, רוב הסיכויים שלא נראה אותו יותר מדי. לגבי מאלודה, אתה לא יודע מה תקבל ממנו בעונה הבאה. אבל בהחלט - אם לז'ירקוב הייתה רגל ימנית, הייתי ממן את המשכורת שלו.

4. AronB Member

דיבורים כמו חול, ואין מה לאכול.
    עד כה החתמה אחת שהיא דניאל סטארידג' שבטח לא יקבל יותר מדי דקות אצל קרלו, במקום להתעסק באיך הוא משנה את השיטה הבעייתית והלא מוצלחת של צ'לסי, שיטה 4-5-1 בונקריסטי בלי שום טיפת כדורגל איכותי (ואל תגידו לי שאתם משחקים כדורגל איכותי, אני מעדיף לבלוע 8 עונות של ליברפול מאשר 3 משחקים שלכם).
    צ'לסי צריכה לעבור שינוי ממשי, בלטי ופאולו פריירה צריכים לעזוב ויש צורך בשחקן צעיר וכישרוני שיהווה תחליף לבוסינגווה, דקו צריך לעזוב וצריך להגיע במקומו שחקן שיוכל לתרום קצת יותר (גודיונסן או רובן בקאמבק?), צריך להגיע מגן שמאלי מחליף, צריך לעשות משהו עפ פיזארו שבטח לא יראה דקות ואולי יפריע לדי סאנטו להתפתח, ושבה...ומאנסיין... ואנלקה... וקראבליו שרוצה לעזוב...

לפני שצ'לסי שופכת כסף כמו תמיד על עוד איזה שחקן שהיא לא צריכה, שתסדר קצת את הסגל שלה, שתמכור כמה שחקנים, שתוסיף כמה שבאמת צריך... אתם כמו ריאל מדריד, כסף כסף כסף, אמה מה... הם מביאים שמות, אתם סתם מורידים מלא כסף על איזה פאולו פריירה או משהו..

5. KirkH Member

דיבורים כמו חול? אולי נכנס לך קצת חול לעיין?!

אפשר להפיץ את הבשורה, נמצאה הבעייה האמיתית של צ'לסי! אנדריי שבצ'נקו, ואם לא הוא, אז לפחות קלאודיו פיזארו!!!
    תגיד לי מה אתה צוחק, זה נראה לך מנג'ר שכל השחקנים מופיעים לך על המסך?!

אתה מוזמן ל-8 או שמונים עונות של ליברפול על פני עוד משחק של צ'לסי. עובדתית, לא חסרות דוגמאות לקבוצות שמשחקות כדורגל יפה מאוד עם חלוץ בודד. בסוף השורה התחתונה היא תמיד מה עושים עם השחקנים ולא איך קוראים להם.
    לא יודע אם שמת לב, אבל הצאר לא בדיוק הפסיק לצאת למסעדות יוקרה בגלל הרכישה של פאולו פריירה. אנחנו כמו ריאל מדריד? וואלה. כי גם אצלם רוב הסגל רץ 4-6 שנים ביחד נכון?

יוני,

אנחנו חייבים קשר אחורי בלי שום קשר לקונוס. יש אליפות אפריקה בינואר. גם אסיין וגם הקונוס לא יהיו זמינים באחת התקופות היותר עמוסות של העונה.. אני מאוד אשמח אם הכיוון הוא להעלות מישהו מהנוער, אבל היות ואני בספק, חייב להגיע עוד קשר הגנתי. מישהו שיגיע על תקן סותם חורים לתקופה הנ"ל וישאר גם אחרי כדי לסתום את החור הקבוע שנקרא אובי מיקל. אגב, בדיוק מאותה סיבה אנחנו גם צריכים עוד חלוץ נורמאלי ולא את אנלקה. יש הבדל בין לשחק עם די סאנטו וחלוץ טוב לידו ובין לשחק עם אנלקה וקאלו...

6. AronB Member

יש לכם כמות אדירה של שחקנים מתיישנים או סתם אפרוריים שאתם לא עושים איתם שום דבר, תמיד שפכתם כסף על שחקנים בינוניים ורגיליים או כאלה שאין לכם צורך בהם.
    שקרלו יבוא ויעשה קצת משהו לסגל הלא מאיים של צ'לסי, והוא באמת לא מאיים.... ז'ירקוב, סילבה, פאטו, ריברי.... משהו, קצת חידוש לא יזיק. ואל תשווה את ה4-5-1 שלכם לזה של רפא..

7. KirkH Member

מי ישמע, השיטה של בניטז הפכה למשהו שצריך להשתוות אליה..

אתה היחידי ששם לב לשחקנים האלה. הם לא במועדון, רובם אפילו לא באנגליה כבר מזמן. זה שהם רשומים ברשימת השחקנים מעניין את איש הכספים של הצאר וכמו שאנחנו מכירים אותו - גם אותו זה לא מעניין.

הסגל הלא מאיים של צ'לסי שוב לקח בהליכה ובשנה קטסטרופאלית את המקום השלישי. קצת טיח, טיפה ליטוש - יהיה בסדר.

8. KirkH Member

סעמק. השקט החזיק רק שבוע.

השמועות על בוסינגווה לבאיירן חוזרות לאוויר. נשמע רציני. מריח לי כמו חלק מעיסקה שתנחית בגשר את ריברי - השאלה הגדולה היא מה התיכנון לגבי עמדת המגן הימני אם וכאשר. אולי בכל זאת מוריניו יצליח להבריח את מאייקון?

אגב, לאוהד פראנסנל המודאג - שבצ'נקו ופיזארו מבוקשים. הראשון בכל מיני קבוצות קיקיוניות. השני בוורדר ברמן. אולי בכל זאת יש עתיד לעונה הזו של צ'לסי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

סטארידג' חתם. אני די מבסוט. לא נצטרך לשבור את הראש עם שחקנים אנגלים בחוקים החדשים של פלאטיני.

10. פול סקולס Member

אתה רוצה להגיד שצ'לסי צריכה להתרכז בהבאת מגנים מחליפים???
    ואם כבר מישהו שיפריע ל-די סנטו, הבאת מגן כלשהו תפגע במאנסיין, לא ככה?
    לגיטימי לכתוב שדקו צריך לעזוב, לא הבנתי איך רובן קשור לעמדה שלו?

"כמו ריאל מדריד, כסף כסף כסף, אמה מה... הם מביאים שמות, אתם סתם מורידים מלא כסף על איזה פאולו פריירה או משהו.."

מצטער, זו בורות לשמה. מה זה "מביאים שמות"? אולי צ'לסי צריכה להביא את רונלדו (המקורי) חזרה מברזיל? שמות זה טוב למרצ'נדייז. אם החלוץ בקבוצה שלי כובש שערים,
    הבר האחרון שאכפת לי זה האם קוראים לו בנזמה או שמעון אבוחצירא.

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/09
  11. KirkH Member

יום חביב פלוס בגזרת השמועות.

קודם כל, שוב שקט תעשייתי בגזרת בוסינגווה. הכי טוב ליהודים.

כנראה שיורי ז'ירקוב עובר כרגע מדיקל בדרך לחתימה. לא רע. פינטזנטי על אשלי יאנג. הכי חשוב כמובן זה שסוגרים את העמדה הרמטית.

המירור וחבריו מדברים על 20 ומשהו מיליון יורו לוולפסבורג תמורת אדין דזקו. דווקא יכול להתאים לנו מאוד. הוא ודידי ביחד, בתנאי כמובן שהם משתפים פעולה בצורה חיובית ולא סתם דורכים אחד לשני על הרגליים - יכול להיות שילוב אדיר. שני סוסים, עליונות אוויריות ושני שחקנים שמסוגלים לכבוש בנגיעה מכל מקום ברחבה. וואוו. רק שיהיה מי שיכניס להם כדורים ואפשר להתחיל לחלום.

12. קינג לדלי Member

קשה לי מאוד להאמין שהם יסתדרו ביחד.
    מדובר בשני מספרי 9 חלוצי רחבה טיפוסיים.
    היום אם ליד החלוץ המרכזי אין לך מישהו מהיר אתה בבעיה.

13. קינג לדלי Member

קירק,מאז שגיחכת על ההצעה של סיטי לטרי נראה שזה לא כל כך עובר חלק ומצחיק כמו שחשבת לא ?

14. KirkH Member

למה כי ל"סאן" לא נמאס מזה? עם כל הכבוד לצורך של הצהובון העלוב הזה למלא את החלל העצום שרדנאפ משאיר להם מאז סיום העונה - תרשה לי להניח שגם אתה יודע טוב מאוד שמדובר בבולשיט מזוקק.

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה