צ'לסי 2011/2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י KirkH, ‏9/7/11.

1. Ricky van Wolfswinkel Member

בשנתיים האחרונות.

2. JohnTerry26 Member

בגיל 32-33... באמת? אם אתה מחפש להתלונן, אז הבעיה שלך צריכה להיות רק עם טורס שלא פוגע ועם המועדון/המאמנים שבנו על שני החלוצים האלו (כשדרוגבה כבר ראה ועשה ומיצה כמעט הכל). זכותך, במובנים מסויימים אתה צודק, אבל אתה צריך לצפות שכל אחד שראה מה הקבוצה הזאת עשתה לפני חודשיים כשאחד האנשים החשובים ביותר היה דרוגבה, יחשבו שאתה סתם מפונק שמחפש על מה להתלונן (ועוד בקיץ שהמועדון באמת פועל!). אני אומר לך בכנות, לי לא אכפת כמה ההספקה של החלוצים אצלנו היתה דלה בשנתיים האחרונות. לא אחרי שאחד מהם הביא לי גביע אלופות והשני בסופו של דבר עזר לא מעט. לגבי העתיד, מה שצריך לקרות קורה בנתיים. אתה בדעה שטורס ימשיך בשלו, זכותו של די מתאו לחשוב אחרת. מה שאתה צריך לדעתי להבין זה שא' אפשר להתבטא קצת יותר בחן לגבי שחקן שבסופו של דבר אתה צריך לרצות בטובתו אם אתה אוהד הקבוצה, וב' הקיץ לא נגמר וכמו שזה נראה יבוא חלוץ נוסף (לחילופין/בנוסף יבוא הולק שיכול למלא את התפקיד הזה).

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/12
  3. golding מנהלים

אתה משוכנע שהולק יגיע אה? יש לי הרגשה שזה לא יקרה. ותחושת בטן חזקה שאוסקר כן יחתום אצלנו, כיוון שהעיתונות הברזילאית גם מדברת על עסקה פוטנציאלית.

ואגב, לאן נעלמו לנו קירק, ג'יאנזולה ופנסיונר? הם חסרים.

4. JohnTerry26 Member

אני פשוט לא רואה אותו נשאר בפורטו, בעיקר זה. אבל כמו שרציתי לכתוב אבל יצא לי משובש- אם הוא לא יגיע אז יבוא איזשהו חלוץ (הרי הגשנו הצעה על ג'ירו). ככה נראה לי לפחות.

קירק כבר מתחילת העונה נעלם... די מבאס כשאני חושב על זה. נקווה שיחזרו.

ואם כבר דיברת..

Fernando Duarte ‏@Fernando_Duarte
    Reports in Brazil that Internacional will shortly announce Oscar has been sold to Chelsea

זה מדהים איך העסקאות שאנחנו בסוף מבצעים הם אלו שהתקשורת לא יודעת עליהם כלום עד שזה ממש קרוב ללהיות סגור.

נערך לאחרונה ב: ‏10/7/12
  5. golding מנהלים

מסכים עם המשפט האחרון, ואני מאוד מעריך את המועדון על כך.

בטלגרף טוענים שאנחנו נחזור עם הצעה משופרת על שורלה, מעניין.
    http://www.telegraph.co.uk/sport/football/...-Sturridge.html

והכתב הדרום אמריקאי של סקיי ספורטס טוען שסוכניו של אוסקר ייפגשו עם הנהלת אינטרנסיונל ב25 ביולי כדי לדבר על אוסקר. לטענתו הם רוצים לעכב את העסקה עד אחרי המשחקים האולימפיים.
    https://twitter.com/Cynegeticus

6. Ricky van Wolfswinkel Member

אני רוצה לזכות באליפות ועם שני חלוצים שלא פוגעים אנחנו נמשיך לגמור במקום שישי ואפילו יותר גרוע.

מה זה לרצות בטובתו? אני רוצה שהוא יעוף, למה שאני ארצה בטובתו?
    זכותו של די מתאו לחשוב ככה, זה לא אומר שאני צריך להסכים איתו.

7. JohnTerry26 Member

אני מתכוון כל עוד הוא שחקן הקבוצה. וכמו שאתה בטח מבין זה לא הולך להשתנות, לפחות לא הקיץ.

וכמו שאמרתי- חכה, חכה לסוף הקיץ או לעונה עצמה. כולם קראו מה אתה חושב עליו, אני חושב שלא צריך לסמן את המטרה ולהפציץ כל פעם מחדש.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/12
  8. Ricky van Wolfswinkel Member

לא, כל עוד הוא שחקן בקבוצה אני רוצה שייכשל בשביל שהוא יעוף כמה שיותר מוקדם אבל זה לא יקרה בחיים כי על כל שער שלו יש את ה''טורס חזר'' הזה.
    אם ההמולה הזו לא הייתה הוא כבר לא היה איתנו היום.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ראיתי את גולדינג רושם בדיון של ברצלונה שהוא לא ירצה שרומיאו יחזור לברצלונה...

אני לא ראיתי ממנו שום דבר שבלט לי בעין, שראיתי ממנו לא ראיתי שום דבר יוצא דופן.

גולדינג, מה מצאת בו?

10. golding מנהלים

במעט המשחקים שהוא שיחק, הוא נראה טוב. צריך לזכור שהוא עדיין צעיר, ושהוא גיבוי עבור מיקל שמצא את עצמו מחדש לצד למפארד.

אפשר בבירור לראות במשחק של רומאו שהוא מגיע מהנוער של ברצלונה. הוא תמיד מחפש את המסירות המהירות, הוא תמיד בתנועה ובחלק מהמשחקים הוא הפגין יכולות מסירה מעולות. עם זאת, הוא היו גם משחקים מסויימים בהם לא הרשים יותר מדי. צריך לזכור שזו הייתה עונתו הראשונה באנגליה, אבל מבחינה פיזית אני לא רואה שום סיבה שלא יצליח בפרמייר ליג. מבחינה טכנית ואינטליגנציית משחק הוא בהחלט שם לדעתי.

צריך לתת לו עוד הזדמנויות, ועם שחקנים מוכשרים לפניו אני יכול לראות אותו מצליח.

11. golding מנהלים

ג'ון טרי נמצא זכאי. התביעה לא הציגה מספיק ראיות שיוכיחו אחרת, ולכן קיים ספק באמירת המילים כביטוי גזעני.

אני מאושר, אבל מנגד הדברים ששמענו מהעדים במשפט גורמים לך לחשוב מי הם האנשים האלה שאתה כל כך מעריץ.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם ממש הערצת את ג'ון טרי אז הבעייה היא בך לא באנשים.
    כדורגלנים הם לא מודל לחיקוי ואני בטוח שלא צריך להסביר לך את זה.
    אין סיבה להתחבר לאנשים, רק להיותם כדורגלנים, להעריץ את השחקן, אין קשר לאישיות.
    העניין הוא שהיה פה משפט לא לגבי האופי של טרי כבנאדם אלא לגבי מקרה ספציפי שמשום מה טרי נענש עליו עוד לפני גזר הדין.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/12
  13. golding מנהלים

יכול להיות. אני לא תמים, אני יודע מי אלו שחקני הכדורגל הללו. אבל העדות של ווילקינס על כך שבכל מגרש אימונים שביקר הוא היה עד לקטטות העבירה בי צמרמורת קלה, זה לא אמור להיות ככה.

14. Ricky van Wolfswinkel Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx
    מאלודה בדרך לסאנטוס.

עכשיו רק שיתנו לאחד השחקנים החדשים את המספר שלו.

15. JohnTerry26 Member

ha ha... AF you fucking blind cunt!

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/laugh.Xxx