צ'לסי 2015/16-סוף עידן מוריניו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏10/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אצלכם הוא נראה גמור, המנייה שלו הייתה בתחתית שלה לכן בכלל היה לצ'לסי את המצב להביא אותו בעלות כזאת. זה בדיוק ההימור.

2. k_700 Member

מה אצלנו? אצליהם הוא נראה בדיוק אותו דבר, גמור.
    איטי, חלש, איבד לגמרי את היכולת לעצור כדור ולהסתובב, בקיצור הוא נראה גמור.
    זה שהוא הגיע אליהם בזול לפני קיץ(ועם הצהרות מפה ועד הר מוריה מצד מוריניו) לא צריך לסתור את זה שהוא היה גמור ותפס מקום של שחקן סגל ברוטציה(שבהמשך תורגם להשאלה של עוד שחקן גמור ששוחרר היום).

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מדבר על הנקודה שבה הם הביאו אותו, לא היום.
    היה שם הימור, אתה טוען שהסיכויים שלו להצליח היו אפסיים, אני הרגשתי שיש סיכוי יותר טוב מאפסי.
    היום? ברור שאף אחת נורמלית לא תיגע בו. הוא פספס את האופצייה האחרונה שלו בטופ נכון לכרגע.

golding אוהב/ת את זה.
  4. k_700 Member

מה זה אפסיים, אני ועוד כמה התגלגלנו כשקראנו את הראיון ההזוי ההוא של מוריניו שמספר כמה יונייטד לא ידעה להעריך איזה וורלד קלאס יש לה ביד ושהוא יחזיר אותו לימי הגדולה.

זה היה ברור לגמרי שזה סוס מת.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

תתגלגלו. אני בטוח שיש עוד הרבה מקרים שהתגלגלתם ויצא שטעיתם בענק.

6. k_700 Member

אבל הם היו פחות צפויים מהמקרה הזה.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות. לא פוסל את זה.
    אני פשוט זוכר את עצמי מצד אחד כן רואה שפלקאו נראה כמו כלום אצלכם ומצד שני כן אומר לעצמי שכחלוץ שלישי כשיש לך 2 טובים כמו קוסטה ורמי זה הימור שעוד יכול לתפוס טוב במצב מסויים.

8. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו צריכים למכור את הזאר וקורטואה כל עוד יש להם ערך. אין אמונה בבלגים (לבנים).

לירן אוהב/ת את זה.
  9. golding מנהלים

שני השחקנים היחידים בסגל שאיכשהו מתקרבים למעמד של וורלד קלאס. אני מבין את חוסר האמונה בהם לאור העונה האחרונה וההתבטאויות השונות, אבל הייתי נותן להם עוד הזדמנות תחת קונטה. הערך שלהם יכול רק לזנק אחרי שהם הגיעו לשפל המדרגה.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  10. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שהם לא יעזבו (הקיץ). אבל הם רכיכות ואני לא סובל את זה. אני מקווה שקונטה יביא כמה badass motherfuckers, וויליאן, אזפי וקוסטה יעשו את שלהם והקבוצה הזו תחזור להיות האחרונה שאתה רוצה לפגוש. הרכות של העונה האחרונה עלתה לי בבריאות.

לירן ו-golding אוהבים את זה.
  11. JohnTerry26 Member

בלי הזאר לקבוצה הזאת אין מה לחפש, badass mofos גם אני רוצה אבל הם בדר"כ לא גורמים לקבוצה להיות מסוכנת התקפית, ובלי ברק בהתקפה אי אפשר להתקדם בליגה. גם אם היה לנו צ'מפיונס ספק אם יש שחקן בשוק שיכול להחליף את הזאר, ואז גם צריך להיות בטוחים שהוא פחות רכיכה ממנו אחרת מה עשינו. חלק גדול מהעבודה של קונטה יהיה לשלב בין הברק של ססק, הזאר וכו' למשחק הקשוח וההגנתי שהוא דורש, אנחנו לא נוכל להצליח כאיטליה שלו או אפילו לא יובנטוס שלו ששיחקה בליגה מאוד שונה.

בכל אופן, קל לשכוח שלפני שנה וחצי הזאר סחב את הקבוצה הזו על הגב לאליפות היחידה שלה בשש שנים, כשכל הכוכבים סביבו פרשו לים.

* מאט לואו מהטלגרף, והמירור, מדברים על זה שקאנטה רוצה לעבור אלינו.

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/16
  12. JohnTerry26 Member

אני מניח שלא קראתי כל מילה של מוריניו על הנושא, אבל את רובן כן.
    מהדברים שכן קראתי היה אפשר להבין שהוא סקפטי ומקווה שפלקאו יוכל לשחזר חלק מהיכולות שלו בצ'לסי, הוא לא החשיב את ההתחמה שלו כהחתמה של וורלד קלאס שיונייטד פספסה... מה שאתה מצטט ממש לא זכור לי.

אגב, צריך גם ללמוד איך לקרוא ולהקשיב למוריניו. כשאתה אוהד את היריבה שלו זה נוח ומצחיק לקחת כל מילה שלו ברצינות מלאה, וזו כמובן לא הדרך הנכונה להבין אותו. אם תעשה את זה כשהוא המאמן של הקבוצה שלך אתה צפוי להשתגע.

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/16
  13. k_700 Member

אני גם זוכר את אותו ראיון.
    הוא ביקר את איך שיונייטד השתמשה בפלקאו וטען שהוא יודע מה אפשר לעשות כדי לקבל את פלקאו הוורד קלאס משנה אחת אחורה.
    ממש לא נשמע סקפטי באותו ראיון, הוא היה בטוח שהוא לקח מציאה ובדרך האופיינית שלח עקיצה ליונייטד.
    ברור שיכול מאוד להיות שזה היה יותר שוואו אוף לתקשורת מאשר משהו שהוא באמת ובתמים האמין בו, אבל זה עדיין היה מצחיק.

הרבה שחקנים היה אפשר לטעון שהם נפגעים ישירים מהטיפול של ואן חאל בהם ומהסגנון שלו, פלקאו בזמנו? לא ולא.
    פשוט היה גמור כבר.

14. Raulito Madridista

כל מאמן משתמש בתקשורת לצרכים שלו ובאותה הנקודה לא ציפיתי שהוא יגיד דברים אחרת. לא כל מה שמוריניו אומר זה קדוש ונכון. במקרה הכי גרוע הוא ציפה להצליח איפה שיונייטד נכשלה וגם לא היו לו כל-כך הרבה ברירות כנראה. לגבי היתר - אני לא זוכר שראיתי הבדל כל-כך עצום ביכולת של שחקן בין שתי עונות כמו שהיה אצל אדן האזרד - האכזבה כלפיו עצומה(למה לא להיות אופטימיים אחרי יורו איכותי שלו?) ומצד שני מצחיק אותי לקרוא על כך שדייגו קוסטה הוא כן שחקן עם אופי. הוא לא ספורטאי בכלל, הוא טינופת(כל הזמן מתעסק בלריב, במה שמסביב), הוא כל הזמן פצוע וגם אם המספרים שלו היו סבירים ביחס לחבריו - הוא לא בידיוק השחקן שהתעלה אותה באתלטיקו מדריד. כנראה צריך להזכיר לאנשים כאן שגם הוא הפגין מנטאליות מחורבנת. הוא לא יוציא את צ'לסי מבוץ, לא הוא. האזרד הרבה פחות רכיכה ממנו. וויליאן למשל כן, כן וכן. הוא קורץ מהחומר הנכון. ססק פברגאס - לא.

15. Greek Member

הוא טינופת, אכן. מה הקשר לזה לבין אופי? הוא רע, וכל קבוצה צריכה כמה שחקנים רעים כמוהו. הוא לא ירים קבוצה לבד מהקרשים, נכון. מצד שני, כמה חלוצים בעולם יכולים לעשות את זה?

golding אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.