צ'לסי 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
 1. golding

  golding מנהלים מנהל

  הצטרף ב:
  ‏26/6/11
  הודעות:
  7,665
  לייקים שהתקבלו:
  3,051
  צ'לסי - עונת 2016/17
  [​IMG]

  העונה שהייתה

  בתקווה שתסלחו לי, אני לא מתכוון להיכנס לעובי הקורה. הרי אי אפשר לבודד גורם אחד ולהטיל את כל הזוועות של העונה האחרונה עליו. בכלל, להסביר את מה שקרה זה כמעט בלתי אפשרי, ונקודת ההנחה היא שרובנו רוצים להמשיך הלאה ולא להתעכב על ניחושים לא מבוססים. נאלצנו לפטר את מוריניו, לשמחתם ולצערים של הפלגים השונים בקרב האוהדים, וכיאה למועדון שמנוהל על ידי אדם אחד, ההנהלה נותרה ללא שינוי.

  [​IMG]

  ציפיות בסיסיות
  סוגיית הסגל עדיין בסימן שאלה ולא ברור מי יישאר, מי יילך ומי יתקע כאן בניגוד לרצון המאמן או המועדון. כך או אחרת, בעודי כותב את הדברים הללו אנחנו נמצאים בשלב מאוד מוקדם של הקיץ, ושינויים מהותיים בסגל עדיין לא נראים באופק גם אם התחושה היא - במיוחד לאור העונה האחרונה וגם נוכח המינוי של קונטה, שעשוי לשנות מערך ולרצות פרופיל מסוים של שחקנים - שקיץ ארוך לפנינו בהיבט הזה.

  כולנו רוצים לדעת האם כוכבי הקבוצה, ובראשם אדן הזאר, יועילו בטובם לחזור לעצמם ולהרוויח את שכרם. הרי ברור למה הזאר, קוסטה וססק מסוגלים, כך שהביצועים שהפגינו (או היעדרם) לא מתקבלים על הדעת בשום צורה, לא במועדון ששואף לזכות באליפות ולא במועדון שנלחם על ירידה. באופן אבסורדי, נפטרנו ממוריניו כדי להחליף מעט את הגישה וליצור קבוצה לוחמנית. מיותר לציין שאני מהמחנה שחשב שזמנו של מוריניו במועדון תם, ובכל זאת קשה שלא להרים גבה ולתהות מה לעזאזל מתכננת ההנהלה.

  אולי זו ההזדמנות להודות למוריניו. הוא ככל הנראה המאמן הגדול ביותר שהמועדון ראה, ועל כך אני לנצח אהיה אסיר תודה. רגעי האושר שהוא ושחקניו סיפקו לי, ולאוהדים אחרים, הם ייחודיים ובלתי נתפסים.

  [​IMG]

  קונטה
  סימן השאלה הגדול ביותר הוא אנטוניו קונטה. ראשית, מדובר במאמן שעדיין לא התנסה מחוץ לאיטליה והחששות לגבי יכולת ההסתגלות שלו רק מתבקשים. שנית, הוא ידוע כמוטיבטור בלתי רגיל, אך מה הסבירות שהוא יוכל להשתמש בכלים האלה במלואם ובאותה אפקטיביות בשפה האנגלית, ובמקום בו המנטליות שונה לחלוטין? נוסף על כך, הוא נכנס למועדון בו הצלחה כשלעצמה לא מבטיחה לך שהייה ארוכת טווח, וכשהפיטורים מחכים לך מסביב לפינה קשה שלא לקרוס תחת ציפיות מוגזמות.

  יחד עם זאת, סיבות לאופטימיות בהחלט קיימות. קודם כל, הכלים איתם קונטה מגיע, הן מבחינה טקטית והן מבחינת ניהול קבוצה, מרשימים מאוד ואין הרבה מאמנים בליגה האנגלית שיכולים להתפאר בדברים הללו. העובדה שהוא מתאים את עצמו לסגל הקיים יכולה להצביע על שינוי מגמה, ובפרט הזנחת מערך ה-4-2-3-1 הבלתי נסבל. מצד שני, הוא לא נוטה להיות מאוד גמיש מהבחינה הזו, כך שבהתאם לדעת הקהל הרווחת באיטליה, אוהדי צ'לסי יצטרכו לקחת בחשבון שצפויים להם גם ימים קשים של חריקת שיניים ותלישת שיער.

  צ'לסי של העשור האחרון התאפיינה ברוח לחימה, במשחק פיזי ואינטנסיבי ובסדר הגנתי יוצא מן הכלל. אם קונטה יצליח לשחזר את המאפיינים האלה, הוא עשוי למצוא את עצמו במועדון מספר שנים, אולי אפילו יותר מיתר המאמנים תחת רומן (מוריניו, כמובן, החזיק הכי הרבה זמן במסגרת הבלתי אפשרית של אברמוביץ'). צריך לזכור שאחת המטרות הגדולות ביותר של צ'לסי היא שילובם של שחקני האקדמיה בסגל. לקונטה אין היסטוריה מרשימה בהיבט הזה, והמועדון נכשל בגדול בשנים האחרונות, כך שאחד הקריטריונים על פיהם הוא ככל הנראה ייבחן הוא פיתוח יוצאי האקדמיה השונים כגון טראורה, לופטוס צ'יק, אולה אינה, טאמי אייברהאם ועוד. האקדמיה של צ'לסי זוכה לשבחים מכל קצוות העולם, והגיע הזמן לנצל את כל הכשרון שקיים שם. אם אנחנו כבר מדברים על ענייני אקדמיה, בימים האחרונים צצו ידיעות על התעניינות במארק אוברמארס כמנהל ספורטיבי. ידיעות שלפחות אותי מעודדות.

  מובן שהשורה התחתונה היא כזו: קונטה חייב, לכל הפחות, להכניס את צ'לסי לטופ ארבע. במידה ולא יעשה את זה, כל אמירה על הישארות ארוכת טווח מאבדת ממשמעותה.

  שינויים בסגל
  אחרי העונה האחרונה, מעטים השחקנים שראויים להישאר כאן והדעה הרווחת ברשת היא כזו שמייחסת אפתיה מסוימת לשמועות על עזיבות. מלבד הזאר ואזפיליקואטה, מרבית השחקנים הם dispensable במידה כזו או אחרת. האזורים שדורשים את השינויים המהותיים ביותר הם עמודי התווך של הקבוצה; מרכז ההגנה, מרכז הקישור ועיבוי מצבת החלוצים. צ'לסי החתימה את מיצ'י בצ'ואיי בשלב מוקדם יחסית של החלון, ועיתונים רבים ממשיכים לקשר אותנו לחלוצים נוספים. מסתמן שהמטרה הגדולה ביותר היא אלברו מוראטה. אם התכנון של קונטה הוא אכן לעבור למערך שכולל שני חלוצים, החתמת חלוץ נוסף כמו מוראטה היא רק הגיונית. אם זה לא המצב, ייתכן ונאלץ להיפרד מקוסטה בקיץ הזה, שאחריו רודפת אתלטיקו.

  באשר למרכז ההגנה, זומה עתיד להיות הבלם הפותח של הקבוצה על חשבונו של קייהיל. למעשה, הוא כבר תפס את מקומו עד שהפציעה הארורה סיימה לו את העונה. טרי קיבל חוזה חדש אחרי שההנהלה התכופפה לאור הלחץ של האוהדים ואמצעי התקשורת, אך ספק אם ניתן לבנות עליו לאורך עונה שלמה. משכך, הדיווחים על ההתעניינות של קונטה בקוליבאלי לא אמורים להפתיע אף אחד, ובמידה והעסקה הזו תצא לפועל המצב ההגנה ישתפר פלאים. מובן שבנוסף למרכז ההגנה, יש צורך במגן ימני או שמאלי, אך אסור לפסול את האפשרות ששחקן כמו באבה, ואולי אפילו אולה איינה, יפרח תחת קונטה.

  מרכז הקישור מצריך overhaul משמעותי, וכרגע השמות הבטוחים היחידים הם פברגאס ומאטיץ'. גם הם לא בהכרח מתאימים לשיטה של קונטה, וכששניהם אחרי עונה בזויה מאוד אי אפשר שלא לתהות כמה שינויים צפויים לנו. בינתיים צ'לסי קושרה לנאיינגולן, שככל הנראה יישאר ברומא, ולקאנטה. האחרון יכול להיות החתמה שמשנה את כל חוקי המשחק מבחינתנו, והנוכחות שלו יכולה לאפשר לשחקן כמו פברגאס לפרוח. בכל אופן, מה שבטוח הוא ששחקנים כמו מיקל ואוסקר צריכים להיבעט החוצה במהרה. לדעתי, כמובן.

  אה כן, והגיע הזמן שנחתים ונפתח מנהיגים. היכן הימים בהם הסגל שלנו כלל קפטנים כמו באלאק, למפארד, דרוגבה, טרי, צ'ך ודומיהם? אנטוניו, אנחנו סומכים עליך.

  [​IMG]

  התאמות טקטיות
  קונטה עדיין לא העביר אימון אחד בקובהאם, והשמועות אודות המערכים שהוא מתכנן להוציא לפועל לא נגמרות. אם אכן נעבור למערך שכולל שני חלוצים, איך ואיפה פדרו, הזאר ווויליאן נכנסים לתמונה? מלבד וויליאן, אין לצ'לסי שחקנים שיכולים להיות שחקני כנף קלאסיים במערך של 4-4-2. מצד שני, הסיכוי שקונטה לא ינצל את הכישרון של הזאר הם כמעט אפסיים, לכן המשמעות היא אחת משתיים; 1) לא נראה שינויים משמעותיים מבחינת המערך, 2) הזאר ישנה במעט את תפקידו. אני יכול לדמיין את הזאר מתפקד כחלוץ שני או כשחקן אגף קלאסי לפני מגן שלא נוטה לעלות יותר מדי (אזפי, בקיצור), ואולי זה מה שקונטה יבחר לעשות. באותה מידה, אין שום סיכוי שאיבנוביץ' ימשיך לשחק כמגן ימני כשהמצב הפיזי שלו בדעיכה מתמדת, ואולי אנחנו סוף סוף נזכה לראות יחידה הגנתית אתלטית ומהירה.

  הפסקה האחרונה מעידה על הקושי בהבנת המצב. עדיין לא ברור מה עומד להשתנות, באיזה מערך נשחק ואת מי בדיוק קונטה רוצה בסגל שלו. מה שבטוח הוא שכהרגלנו בקודש, השנה הקרובה בגשר עשויה להיות מעניינת מאוד. כולי תקווה שקונטה יזכה לתמיכה מההנהלה ולסבלנות לא אופיינית.

  משחקי קדם העונה (שעון ישראל)
  יולי 16 - רפיד וינה 19:00
  יולי 20 - ר.צ פלץ 21:00
  יולי 28 - ליברפול 06:35
  יולי 30 - ריאל מדריד 22:05
  אוגוסט 4 - מילאן 04:30

  משחק פתיחת העונה - יום שני, ה15 באוגוסט ב-22:00 מול ווסט האם (סטמפורד ברידג').
   
 2. nanana

  nanana Member

  הצטרף ב:
  ‏28/8/15
  הודעות:
  25
  לייקים שהתקבלו:
  24
  מין:
  זכר
  בברזיל מדווחים שגבריאל ברבוסה דחה את ההצעה שהצעתם לסנטוס בסך 30 מיליון יורו. הם עוד רושמים, יותר נכון אתר אחד, שהסירוב הפתיע גם את סנטוס עצמה וגם את הסוכנים שלו. התג מחיר שלו הינו 50 מיליון יורו, אבל בתחילת הקיץ, הנשיא של סנטוס סיכם עם הסוכן שלו, ווגנר ריביירו שסנטוס תסכים להצעות של 30 מיליון יורו. הסיבה היא כנארה שהשחקן מאמין שריאל מדריד תגיע עם הצעה בשנים הקרובות.
   
 3. Raulito

  Raulito Madridista מנהל

  הצטרף ב:
  ‏22/11/05
  הודעות:
  31,321
  לייקים שהתקבלו:
  2,807
  מין:
  זכר
  הרבה נכתב ונאמר על העונה האחרונה של צ'לסי. אף-אחד לא תיאר לעצמו שהכישלון יהיה כה מהדהד, מוריניו ספג את המכה הקשה בקריירה שלו וגם השחקנים לא נקיים מאשמה. אני חושב שהדבר הכי ברור הוא: צ'לסי לא הייתה צ'לסי. היא הייתה רכה מאוד הגנתית ונראתה קבוצה לא מאומנת, חסרת אופי וגם חסרת מוטיבציה. כל אחד חיפף בקטנה. אני חושב שקונטה הוא ה-איש הכי מתאים להחזיר את עקרונות המשחק האלה(הערכתי מאוד את עבודתו ביובנטוס, הוא בנה את הבסיס הנפלא וגם הביצועים שלו ביורו, למרות שכדורגל נבחרות זה אחר - העלו את המניות שלו) ועדיין חושב שמערך ה-4-2-3-1 יכול להצליח.

  אבל מאמן לא יכול לנצח משחקים אם אין לו חבורה של ווינרים ובכך צ'לסי נפגעה. אני חושב שהשארתו של טרי היא מהלך מבורך ומשוכנע שהוא ייראה יותר טוב מהעונה האחרונה גם כי יהיה גיבוי. טרי ולאמפרד אמנם לא היו באמצע הקריירה באליפות הראשונה של מוריניו אבל זו הייתה קבוצה עם מנטאליות מנצחת יחד עם דרוגבה, אפילו מקאללה, פטר צ'ך. וצ'לסי של הזמנים האלה קצת נחמדה מידי, אפילו הסגנון הזה של הנעת הכדור מצידה היה מוזר אם כי דברים בכדורגל משתנים וגם באיירן מינכן לא תמיד שיחקה טיקי-טאקה.

  צ'לסי חייבת חיזוק בהגנה, אני לא סומך על זומה וקיהייל היה נראה רע מאוד, שלא נדבר על איבאנוביץ' ואפילו אזפיליקווטה היה נראה שביר בעונה האחרונה, היו רגעים בהם המצב הקבוצתי הרעוע השפיע עליו מאוד. הנחת היסוד שלי, לא בהכרח מבוססת - היא שהכישרון ההתקפי ייתן הרבה יותר מאשר בעונה שעברה - וויליאן הותיר טעם של עוד למשל, האזרד נראה טוב ביורו והוא שחקן מצוין ואפילו פדרו יתרום יותר, כך שקודם כל הבסיס צריך להיות איתן וההגנה צריכה לעבור שיפור, צ'לסי לא הייתה מספיק טובה כקבוצה. שני שחקני המפתח שלי הם כמובן האזרד וקורטואה* אבל צריך לשים לב גם לנמניה מאטיץ' שעבור רבים היה אולי השחקן השני הכי טוב באליפות לפני שנתיים ואשתקד היה רע מאוד. הקישור היה פרוץ וזו הסיבה שההגנה ספגה המון. האם מאטיץ' יכול לשחזר את היכולת הנהדרת שלו?

  [​IMG]

  והנה כמובן שני שחקני המפתח: טיבו קורטואה ואדן האזרד. סיימו את היורו בטעם מר אבל שינוי האווירה הזה עזר להם מאוד. האזרד נראה שחקן אחר ביורו. הוא עבר שחקנים בקלות, הוא כבש שער יפה, הוא בישל הזדמנויות וגם במשחק נגד ווילס שמתחו עליו ביקורת - היה פעיל הרבה יותר מדה-ברוינה. צ'לסי צריכה להישען עליו, אין לה ברירה, אין הרבה שחקנים טובים ממנו והיא לא יכולה להביא את אלה שכן, במקום לזרוק 80 מיליון יורו על שחקן התקפה נוצץ למשל - מוטב לה להשקיע בחיזוק ההגנה. ולגבי קורטואה - בחלק מהזמן היה פצוע במדי צ'לסי, בחלק מהזמן ספג שערים מוזרים. אני לא חושב שהוא נתן שום ערך מוסף ולא עמד בציפיות אף-פעם. אני אולי מרחיק לכת אבל זו דעתי. הגיע הזמן שקורטואה ישחזר חלק מהיכולת שלו באתלטיקו מדריד. ביורו לפחות ראו ממנו אמוציות, הוא לא היה מנותק, הוא התעצבן ולקח ללב. עד עכשיו הוא לא היה מספיק מחובר לצ'לסי.

  החלפת המאמן שלא יתפשר על בינוניות(לא שמוריניו כן, אבל הוא שייך לעבר) היא צעד מצוין אבל עדיין חובה לשדרג את הסגל מה גם שזו תהיה אולי העונה התחרותית ביותר מזה זמן רב. מעבר לכך, הכישלון אשתקד משחרר את צ'לסי ממחויבות אירופית. אולי כאן היתרון שלה

  * העונה שעברה: מאזן 12-14-12 - רק 50 נק', אחוזי הצלחה קטסטרופליים.
  * 53 שערי זכות - אוי ואבוי, כמעט שער וחצי בממוצע למשחק
  * חמישה נצחונות בית בלבד בכל העונה! או-ואבוי.
  * המקום ה-5, אחרי משחק הפתיחה - הגבוה ביותר של צ'לסי. עונה שחובה למחוק.
   
 4. JohnTerry26

  JohnTerry26 Member

  הצטרף ב:
  ‏10/3/11
  הודעות:
  4,879
  לייקים שהתקבלו:
  762
  לפי המארקה ריאל הולכת לחסוך מאיתנו את המבוכה שבתשלום 60 מ' יורו וצפונה עבור מוראטה, ותשאיר אותו אצלה.
  אני בעד זה שקונטה יקבל את מה שהוא רוצה, אבל כסף כזה שמים על כשרון מיוחד, זה בערך הדבר האחרון שהייתי אומר על מוראטה.

  בגזרת החיזוקים השוליים (נקווה) אנחנו מתגוששים עם נאפולי על קנדרבה ו-וויטסל, וקואדרדו בדרך ליובה.
  קנדרבה יהיה המחליף שלו בסגל, ו-וויטסל הוא כמעט שחור, לכן אקבל אותו בשמחה כמחליף למיקל/רמירז. אבל כנראה שהוא ילך לנאפולי.
   
 5. ChelseaPensioner

  ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏6/4/04
  הודעות:
  4,285
  לייקים שהתקבלו:
  2,661
  אני כל-כך (לא) מתגעגע:

   
 6. JohnTerry26

  JohnTerry26 Member

  הצטרף ב:
  ‏10/3/11
  הודעות:
  4,879
  לייקים שהתקבלו:
  762
  איך לא? תראה איזה כוח מתפרץ, 10 סינים צריך בשביל לעצור אותו כשבא לו.
   
  סיונרה, RG11 ו-Mellow29 אוהבים את זה.
 7. golding

  golding מנהלים מנהל

  הצטרף ב:
  ‏26/6/11
  הודעות:
  7,665
  לייקים שהתקבלו:
  3,051
  העיתון הצרפתי האמין, לה פריזייה, מדווח שסיכמנו עם לסטר על סכום של 35 מיליון יורו תמורת קאנטה.

  אני עדיין לא פותח את בקבוק השמפניה (המזויף) שיש לי בארון, אבל אלה בשורות נהדרות. מדובר בהחתמה שיכולה להכניס אותנו למאבק האליפות.
   
 8. Ohad_Glr

  Ohad_Glr Member

  הצטרף ב:
  ‏5/1/07
  הודעות:
  1,270
  לייקים שהתקבלו:
  108
  יש כבר דיבורים לגבי המערך והשיטה של צ'לסי תחת קונטה?

  האם הוא הולך להעביר אתכם ל 5-3-2 שמאפיין אותו? הוא יתאים את השיטה לשחקנים שכבר יש לו או יבצע מהפכה בסגל ויתאים שחקנים לשיטה שהוא אוהב?

  מעניין מאוד לראות מה הוא יעשה עם הזארד ואיזה תפקיד הוא מייעד לו...
   
 9. JohnTerry26

  JohnTerry26 Member

  הצטרף ב:
  ‏10/3/11
  הודעות:
  4,879
  לייקים שהתקבלו:
  762
  הדיבור הוא על 4-4-2, הזאר בכנף.

  קאנטה זו התחמה מעולה ומתבקשת אם אכן תתרחש, אבל אני לא לגמרי שקט רק עם החתמה אחת רצינית לקישור.
  האיטיות של מאטיץ' (וזה שהוא היה גרוע שנה שלמה) והחולשה הפיזית של ססק משאירות מקום לעוד אופציה בסגל בדמות בוקס טו בוקס שגם תורם התקפית, במיוחד אם קונטה נעול על 4-4-2. ז'ואו מריו שמוזכר כמועמד בתקשורת בפורטוגל נשמע כמו אלטרנטיבה ראויה לנאינגולאן, אני חושב.
   
 10. Raulito

  Raulito Madridista מנהל

  הצטרף ב:
  ‏22/11/05
  הודעות:
  31,321
  לייקים שהתקבלו:
  2,807
  מין:
  זכר
  מניח שמאטיץ' יהיה הרבה יותר טוב מהעונה שעברה, השאלה רק האם הוא מסוגל לבלוט כמו בעונת האליפות. ההתייחסות למערך מסתמן של 4-4-2 כמובן מאליו נובעת מהתחמת החלוץ ההוא? אני חושב שצ'לסי לא יכולה לשחק ב-4-4-2 נגד הגדולות, האמצע יהיה רך מידי. וויליהאן אולי יוכל לסייע קצת בעבודות ההגנה אבל זה לא מספיק, 4-4-2 כמעט נעלם מהעולם. לגבי קאנטה - עשוי להיות רכש נהדר גם אם המחיר ההתחלתי ששמעתי עליו דווקא בהקשר הקבוצה שלי הוא 25 מיליון יורו. אולי צ'לסי רוצה לסגור עניין כבר עכשיו ולא להמתין. כדורגל נבחרות לא משקף דבר לדעתי אבל קאנטה בלט בצורה יוצאת מן הכלל בלסטר והוא רעב מאוד להצלחה במועדון גדול. זה צעד ראשון גדול ומבורך של צ'לסי.
   
 11. ג'ורדן לאב אגדה

  ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏11/10/04
  הודעות:
  10,155
  לייקים שהתקבלו:
  1,842
  זה 4-2-4, לא 4-4-2. וכן, יש הבדל.

  התיאוריה במערך כזה הוא ששחקני הכנף משחקים בעמדה אולטרה התקפית ומונעים מהמגנים של היריבה לצופף פנימה למרכז ובו זמנית מחייבים את הקיצוניים של היריבה לרדת ולעזור ובכך מצמצמים את הסיכון ההגנתי שבגישה. זה מערך שמזוהה עם ונטורה, שקונטה חניך שלו.
   
  Gianzola, אלעד, JohnTerry26 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
 12. golding

  golding מנהלים מנהל

  הצטרף ב:
  ‏26/6/11
  הודעות:
  7,665
  לייקים שהתקבלו:
  3,051
  בדיוק. אני מניח שנראה מערך כזה לצד ה-3-5-2 המפורסם שלו, ואולי אפילו איזו שיטה היברידית שמשלבת בין המערכים תוך כדי משחק.
   
  אלעד אוהב/ת את זה.
 13. אלעד

  אלעד Member

  הצטרף ב:
  ‏26/11/11
  הודעות:
  12,723
  לייקים שהתקבלו:
  9,034
  מין:
  זכר
  בעיה אחת בקיץ הזה עבור קונטה וצ׳לסי (בטח אם הם מתכננים שם לשחק כך או אחרת עם שני חלוצים בהרכב) - כמו לשאר הגדולות באירופה, אגב - היא האיכות הדלה בחלוצים ״מוכחים״ לרמות הגבוהות ביותר; השמות נעים בין פוטנציאלים עם סימני שאלה גדולים לגבי התקרה שלהם, אוברייטדים מובהקים עם תגי מחיר דימיוניים, והיגוואין אחד אחרי עונת שיא; עוד סוגייה מעניינת היא איך קוסטה יתפקד במערך כזה במידה ויישאר. למעשה, באתלטיקו הוא התרגל לשחק בכלל עם חלוץ נוסף לידו. עם פלקאו הוא שיחק מאחוריו ועם דויד וייה הוא שיחק לפניו.

  פחות מתלהב מהרעיונות הטקטים הללו, אבל אלה כן חדשות טובות מבחינת אוהדי צ׳לסי לדעת שהגיע מישהו עם רעיונות שונים.
   
 14. JohnTerry26

  JohnTerry26 Member

  הצטרף ב:
  ‏10/3/11
  הודעות:
  4,879
  לייקים שהתקבלו:
  762
  אנחנו צריכים שני בלמים חדשים ומספיק טובים בשביל 3-5-2... ממש לא רוצה לחשוב שקונטה בונה על קהיל או טרי.
  וכמו שאמרתי בשביל 4-2-4 צריך לדעתי קשר אחורי (קאנטה) וb2b. רצוי לפחות. גם מאטיץ' וגם ססק לא מתאימים לשחק ליד קאנטה.
  ובשביל שני המערכים צריך עוד חלוץ.

  והעונה מתחילה עוד חודש, שלא שמתי לב לזה בכלל עד אתמול... קצת מוקדם לא? תנו קצת חופש מכדורגל אחרי הטורניר זוועות הזה.


  * אישור מהדובר אנגלית של די מרציו שבקיץ שעבר יובה דחו 90 מ' יורו על פוגבה. לא זוכר אם הסכום הוזכר עד עכשיו.
   
 15. JohnTerry26

  JohnTerry26 Member

  הצטרף ב:
  ‏10/3/11
  הודעות:
  4,879
  לייקים שהתקבלו:
  762
  בדיוק מה שאני חושב... לא אוהב שני חלוצים ולא שלושה בלמים אבל קונטה כזה חתיך אז למי אכפת.
   

מצב נושא:
הנושא נעול.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!