צ'לסי 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

היא גם לא מצדיקה 40 מיליון

2. Greek Member

זה שהוא פותח ברוב המוחלט של הקבוצות באנגליה זה גם לא כ"כ מדד, מנצ'סטר יונייטד צריכה לשאוף להביא קשרים שיפתחו בריאל מדריד וברצלונה, זה לא שיש כ"כ הרבה קשרים דפנסיביים גדולים באנגליה. בכל מקרה אני כן מסכים איתך שהוא לא גרוע כמו שהוא מצויר פה, ואם אין אופציות אז הוא יעשה את העבודה.

3. k_700 Member

אני ראיתי כל משחק שאתה ראית, גם בעונת הפיטורים של מוריניו.
    אף אחד מהם לא היה גרוע כמוהו בעקביות ובשיטתיות וברשלנות במרכז המגרש.
    האזארד זרק זין, טרי היה חור בהגנה, בגוביץ/ נתן פאלטות בשער מדי פעם, איבנוביץ' נתן את החור+טעות למשחק באגף ימין.
    אבל הרוח רפאים שהייתה באמצע אצלכם גרמה לכל העסק להתרסק ולקבוצות פשוט לדהור אליכם בכל פעם שהוא לא היה במקום או שהוא איבד כדור.
    אני זוכר גם את התגובות פה ובמקומות אחרים ואל תתיפיף לי פתאום, מאטיץ' ובצדק זה השחקן שספג הכי הרבה אש, גם העונה.
    הבישולים שלו שאתה מביא לי פה זה בדיוק הסיסמאות החלולות שאתה זועק עליהן, כמו גם היותו חלק מקבוצה אלופה.
    גם מייקל סילבסטרה היה חלק מקבוצה אלופה וכזאת שגם נאבקה על כל התארים, כולל באירופה.
    בחלק מהזמן אפילו שחקן הרכב, נו ו? היית רוצה אותו בצ'לסי? איזה מן טיעון מפגר זה הוא היה בקבוצה אלופה(או איך שניסית לנסח את זה ותוך כדי שברת שיניים- חלק מקבוצה שזכתה בשתי אליפויות שונות).
    ענו לך יפה, למה חסרים שחקנים אפילו מתחת לרף הבינוני שהם חלק מקבוצה אלופה?? אתה מוזמן לקפוץ שנייה לסגל של זאתי שזכתה באליפות עונה לפניכם, כמה מהם אתה לוקח אפילו לסגל של קריסטל פאלאס אם אתה דה בור?

הלו, אנחנו גם לא מדברים פה על איזה ג'וני אוונס(שאגב כבר עשה לעצמו שם של בלם יותר מלגטימי בליגה) שעובר בסכום זניח או איזה ג'ון אושה שאחרי קריירה יפה וארוכה מאוד אצלנו גם כן עובר בסכום ממש זניח, אנחנו מדברים פה על פאקינג 40 מיליון פאונד, בתשלום אחד.
    זה מחיר שאתה מצפה לקבל ממנו שחקן בפיק,תוצרת להרכב, לא לסגל ועוד לעמדה שאנחנו מאיישים בה או קשר אחורי בן 35 עם קילומטראז' של שחקן בן 38 בתפקיד או את פלאיני.
    כלומר, אין עמדה במגרש שצריכה אצלנו יותר חיזוק מהעמדה הזאת.

אבל ברור לי מה מוריניו רואה בעיניים שלו.
    קשרים אחוריים מודרניים מהסוג של פאבינהו מפחידים אותו פחד מוות, כי חלילה אלה גם יודעים לדור קדימה, לשחק כדורגל, למסור, לראות את המגרש.
    מוריניו תקוע עדיין בעולם הפיבוטים וקשר אחורי שמנטרל ומוציא לקבוצה השנייה את החשק לחיות.
    העניין הוא שבכדורגל המטומטם של מוריניו מאטיץ' של השנתיים האחרונות(ורק זה מה שרלוונטי) ממש לא הפתרון.

בצ'לסי העונה מאטיץ' ממש לא היה טוב או עשה מה שמצפים ממנו.
    לכולנו יש עיניים בראש, כולנו ראינו איך הוא המשיך להראות מתחת לרמה של בינוני, איך האיבודים שלו נעצרו כי סוג של סופרמן שהיה לידו שרף קילומטראז'ים כמו שאף קשר אחורי בליגה עשה בכל ההיסטוריה רק כדי שהטעויות שלו על המגרש לא יתורגמו לספיגות כמו עונה אחת אחורה.

אני ראיתי שחקן מאוד מוגבל במערך ברור שלא מנסה בכלל לבנות משהו דרך קישור אחורי, מערך שאגב לא דומה בכלל למה שמוריניו משחק.
    בלי האלוהים שהיה לידו מאטיץ' יחזור להיות השחקן המסתכל שקשרים ממול יחגגו מולו, לי זה ברור.
    ולמען האמת גם לך זה היה ברור כמה הודעות למעלה.

בשני משפטים שלך בהודעה הראשונה בעצם סיכמת למה זו רכישה איומה עבורינו-
    "בהחלט, מחיר כזה על מאטיץ' זו תהיה גניבה. לא שחקן רע אבל רחוק שנות אור מלהכנס להרכב של כל קבוצה מהטופ. מה שיותר טוב מה-40 מיליון האלה שנקבל הם הידיעה שיונייטד תמשיך לא להוות פקטור בליגה הזאת עם רכישות מטומטמות כאלה. "

מבחינתכם??
    עם יד על הלב אתה צריך להרגיש כאילו שזכית בפיס בדיוק כמו ביום שמישהי החליטה שאוסקר שווה 66 מיליון פאונד.
    אומנם העולם קצת מוזר, כל מיני טיפוסים מפוקפקים כגולדינג גם שנים הגנו על השחקן הברזילאי למשימות חסרות תועלת, אבל בסוף גם להם האסימון ירד שזה שחקן למגרשים בסין.
    גם עם מאטיץ' זה יקלט בסוף.

4. golding מנהלים

לא זכור לי שהגנתי על אוסקר לאחרונה. אני די משוכנע שמאז 2014 אני רוצה לראות אותו מחוץ למועדון.

אני גם לא מתכוון להגן על מאטיץ׳, שחקן בינוני מאוד ואני לא מוצא בו שום ערך. מה שכן, המשפט הזה שלך הוא לא נכון:
    אין לי מושג איך כל פעם מחדש אתה מרשה לעצמך לזרוק דברים כאלה. יש קונצנזוס מוחלט בקרב אוהדי צ׳לסי שאיבנוביץ׳ היה השחקן הגרוע ביותר באותה עונה. המשמעות של לטעון אחרת היא אחת מהשתיים הבאות:
    1) לא באמת ראית את כל המשחקים.
    2) ראית את המשחקים ואין לך מושג על מה אתה מדבר.

מאטיץ׳ היה מזעזע, בדיוק כמו הזאר, ססק, טרי, קייהיל והרשימה עוד ארוכה. איבנוביץ׳ ואולי אפילו קורטואה היו גרועים בהרבה.

אגב, האבסורד כאן הוא שמוריניו ביקר את מאטיץ׳ לא מעט באותה עונה ואפילו החליף אותו באחד מהמשחקים אחרי חצי שעה. לכן חשבתי שהשמועה קצת מופרכת, אבל ככל שהידיעות מתרבות אני מתחיל להאמין.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  5. Footballover Member

לגבי עונת 15/16 אני פשוט לא מסכים איתך ואני בטוח שאין אוהד צ'לסי אחד שיסכים. אם כבר אז פברגאס היה הסיבה להפקרות במרכז המגרש וכשהידינק החליף אותו באובי מיקל ראינו שיפור מיידי באספקט הזה. לך נוח לזרוק את זה על מאטיץ', בסדר.
    לגבי העונה האחרונה - לזרוק את כל הקרדיט לקאנטה זה לא נכון בכלל, גם עם קאנטה ספגנו הפסד מליברפול ותבוסה מארסנל (קאנטה היה נראה clueless במשחק הזה), הסיבה העיקרית לכך שהצלחנו לסגור את הסכר העונה היא שינוי המערך. קאנטה תרם אבל אל תעשה ממנו יותר ממה שהוא רק כדי להצדיק נקודה.

לגבי זה שמאטיץ' הוא שחקן בקבוצה אלופה - אתה תמיד יכול להביא דוגמאות קיצון של שחקנים חלשים בקבוצות שלקחו אליפות. או שבדרך כלל אלה יהיו מייקל סילבסטרה או אלברו ארבלואה כאלה - שחקנים חלשים מאוד קבוצות סופר חזקות, או שאלה יהיו סיפורים כמו של לסטר שהם משהו בלתי נתפס בכלל, משהו שלא יחזור על עצמו. בדרך כלל זה לא המצב ובצ'לסי של השנים האלה ממש לא היה מדובר בקבוצות חזקות במיוחד שיכולות להרשות לעצמן חור כזה במגרש כמו שעליו אתה מדבר. מעבר לכך, אני לא זוכר קבוצה שלקחה אליפות עם שחקן חלש במרכז השדה, אני פשוט לא זוכר. לדעתי ולדעת הרבה אנשים אחרים, עמדת הקשר האחורי היא העמדה החשובה ביותר במגרש, אפילו ללסטר היה את קאנטה. אתה יכול להבליג על מגן חלש בקבוצה שלא צריכה לעשות יותר מדי הגנה או על ווינגר בינוני בקבוצה שיש לה סקורר שכובש 40 שערים בעונה, אתה לא יכול לעשות את זה עם שחקן מרכז קישור גרוע, בסוף הבלוף יתגלה. מאטיץ' עשה את שלו בשתי האליפויות האלה, הוא היה ציון 7 כמו שאמרתי. להשוות אותו לשחקנים בסקאלה של ג'ון אושיי וסילבסטרה זה מוגזם ביותר, לא אותה רמה.

תבין אותי, אני לא חושב שזו תהיה רכישה טובה עבור יונייטד, אמרתי את זה מהרגע הראשון. מה שכן, אני חושב שעם מרכז קישור עם פוגבה, מאטיץ', הררה ופלאייני אתם פשוט תרצחו משחקים, לרוב הקבוצות יהיה קשה עד בלתי אפשרי להתמודד איתם.
    זה מה שמקבלים עם החבילה שנקראת מוריניו, ציפיתם למשהו אחר? עבור קבוצות טכניות וזריזות שיודעות ללחוץ אתם תהיו נתונים לקריסה, אבל ברוב המקרים זה יעבוד בדיוק כמו שהוא אוהב. כדורגל יפה לא יהיה, את זה נראה לי כבר הבנתם לבד.

כנראה שבלקסיקון שלך אין הגדרה לשחקן בינוני. או שהוא ענק או שהוא פח זבל. לא חייב להיות כ"כ מלודרמטי, מאטיץ' שחקן לא רע ו-40 מיליון עליו בשוק שבו כל פלוץ שנתן חצי עונה טובה נמכר במחיר דומה, זה מחיר סביר בהחלט (והבדל עצום מאוסקר העלוב שלא שווה גם 20 מיליון). מכאן כבר כנראה שנסכים לא להסכים.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יונייטד ב-2012/13, קלברלי ואנדרסון (וסקולס בעונת פרישה חלשה). שמחתי לעזור.

7. Footballover Member

מה לא היה ברור ב"סיפורים כמו של לסטר שהם משהו בלתי נתפס בכלל, משהו שלא יחזור על עצמו"? או בקיצור - קבוצות של פרגוסון לא נחשבות :D

8. Ever Banega Member

אומנם 2015 הייתה דיי מזמן אבל באותה עונה כמעט כל הפורום שיבך את מאטיץ' בלי הפסקה, ובצדק הוא היה מדהים באותה עונה.

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, חצי עונה מהסרטים. בהחלט היה שיפור על מיקל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריססו פה למאטיץ׳ את הצורה.

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל מתאים פונקט למאמן שמוכן לתקוף עם עד 4 שחקנים.

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאחד מהם פלאיני.

13. k_700 Member

יפה שללזרוק כדורים לפלאיני אתם קוראים ״לתקוף״.

14. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו לירות קסאמים על המדבר.
    אבל זה תירוץ יפה להוציא הרבה כסף.

אלעד אוהב/ת את זה.
  15. Don Antonio Member

לא אוהב את ההתנהלות בחלון ההעברות הזה. לעומת עונה שעברה שקבוצות רק יכלו ללמוד מצ'לסי איך מחתימים שחקנים כמעט מתחת לראדר ובלי הרבה הייפ הקיץ הזה נראה כאילו הכול מאוד מוסבך, יותר מדי שמועות, יותר מדי ספקולציות במקום לסגור דברים מהר. קיץ קודם לדוגמא, כל רכש הגיע מהר ובלי יותר מדי בלבולי מוח. קאנטה, אלונסו, לואיז כולם נסגרו מהר מאוד היו שמועות אבל לא קרה שנכנסו לסאגה כמו אלכס סנדרו לדוגמא, או באקאיוקו שאנחנו שומעים שהוא סגור בצ'לסי כבר מסוף העונה.

מצב נושא:
הנושא נעול.