צ'לסי 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולנו יש את לקאזט, גירוד ו-וולבק!

http://replygif.net/i/203.Xxx

Gianzola אוהב/ת את זה.
  2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

וונגר

האמת וולבק אדיר

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. k_700 Member

אדיר אדיר פרצוף וואליד בדיר.

זה די מדהים הנטייה להרס עצמי שנדמה שזרועה אצלכם מיד אחרי עונת אליפות.

בפרקים הקודמים באליפות הקודמת דיברו על לאקאזט ומיד עברו לגופה של פלקאו, די מדהים האמת.

TooKy ו-Quaresma אוהבים את זה.
  4. golding מנהלים

חייב להודות שאני חש קצת הקלה בעקבות המעבר של לוקאקו ליונייטד. לשמחתי היא גם מגובה בסטטיסטיקה, אני פשוט לא מבין איך הוא יכול להשתלב בשיטה של קונטה; אנחנו לא מסוגלים לשחק עם חלוץ סטטי שלא מבצע עבודת לחץ אינטנסיבית, לא כשבמרכז הקישור יש רק שני שחקנים:

Lukaku has the build of a target-man but he is no like-for-like replacement for Zlatan Ibrahimovic. His passing accuracy is far lower than the likes of Ibrahimovic, Aguero and Harry Kane. Indeed, no out-and-out striker in the Premier League lost possession more times than Lukaku last season. He will need to learn to bring others into play better.

http://e2.365dm.com/17/07/16-9/20/romelu-lukaku-zlatan-ibrahimovic-manchester-united_3994561.Xxx?20170706144829

Lukaku's movement has also been criticised. It is a curious issue because he is a player with the pace to match the power but the statistics are startling. In the 2015/16 campaign, he ranked dead last of the 503 outfield players in the Premier League for distance covered per 90 minutes. He fared little better last term.

Ibrahimovic's own mobility is not his greatest asset at the age of 35 but it is telling that even he covered more ground and made more high-intensity sprints than Lukaku. It is a clue that more will be expected at Old Trafford even if handed a similar role. The good news for Mourinho is that the younger man has other qualities to add to the United attack.

אפשר לקרוא את הכתבה המלאה בקישור הבא: Romelu Lukaku to Manchester United: What will the striker bring? | Football News | Sky Sports

5. Footballover Member

הדבר היחיד שאני לא מבין הוא למה לעזאזל שמנו אתמול הצעה של 75 מיליון פאונד על השולחן של אברטון? לא שאני מתבאס שאנחנו מפספסים פה את לוקאקו במחיר שבו יכלנו להביא כל חלוץ ביבשת, אבל כבר היה ברור שהוא סגור ביונייטד, ככה זה מוציא אותנו כמו הצד המפסיד, די מביך אפילו. לא ברור.

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לא לשים את הסכום הזה על אלכסיס למשל? איכות אחרת לגמרי.

7. Sturridge Member

75 מ' פאונד יביאו כל חלוץ ביבשת? מוזר איך אמבאפה, אובמיאנג ולבנדובסקי עדיין לא פה.

8. golding מנהלים

אני בכלל לא מאמין לדיווח הזה, אם לומר את האמת. כלומר אני די בטוח שהיה לנו עניין בו, אבל למה שנגיש הצעה של 75 מיליון ליש"ט כשיונייטד בכלל הגישה 75 + 15? נשמע כמו שקר, בקיצור.

9. Footballover Member

אוי נו, ברור שהכוונה היא לחלוצים שיסכימו להגיע לכאן. מוראטה, בלוטי, אובמיאנג... יורנטה...

10. alexshw Member

זה לא +15, חלק מה - 75 זה תמחור של רוני ככל הנראה.

הדבר היחיד שרלוונטי בהשוואה ביניהם לא צוין וזה כמות ניצול המצבים. זלאטן פשוט היה מחמיצן ביונייטד.
    צריך רק לקוות שגם תחת הלחץ הגדול של יונייטד לוקאקו ישאר חד.

11. golding מנהלים

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. Andrea21 Member

העיקר שהוא לא אצלכם. 75 מיליון פאונד זה מחיר של שחקן וורלד קלאס. לוקאקו הוא ממש לא כזה ואני בספק רב אם הוא אי פעם יהיה.

13. golding מנהלים

אם שם המשפחה שלך הוא בלוטי, איזו אישה בשם מרינה ממערב לונדון מחפשת אותך.

Alta Tensione, Quaresma, אלעד ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  14. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיעלה בדיוק אותו דבר ועדיין לא וורלדקלאס.
    המחיר בין בלוטי-מוראטה-לוקאקו הוא כמעט זהה לקבוצות הגדולות. מן הסתם מעדיף את בלוטי כי ככה נקבל פירגונים מהחברה מהפורום האיטלקי.
    אני מאושר שלוקאקו לא מגיע. מי יודע, אולי הלחץ של HG מתחיל לחלחל לקבוצה באדום.

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. קשר ימני Member

האכזבה לא בגלל שהוא לא יבוא אלא כי נשמע ש״רדפנו״ אחריו עד עכשיו ומי יודע כמה זמן יקח לסגור עם חלוץ אחר

מצב נושא:
הנושא נעול.