צ'לסי 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. golding מנהלים

לא רעה בכלל, למען האמת. הוא פתח בכמה דברים שנאמרו בצורה די מהוססת, וכשהשאלות הראשונות הגיעו הוא כבר התנצל ואמר שאם הוא לא מבין משהו הוא יבקש שיחזרו על השאלה. ככל שהזמן עבר, ניתן היה להבחין בכך שהוא מרגיש הרבה יותר בנוח לדבר באנגלית.

בקיצור, בהתחשב בעובדה שזו מסיבת העיתונאים הראשונה שלו באנגלית הוא היה אחלה, והוא בהחלט הצליח להעביר את הרעיונות והדברים שלו. אני בטוח שעל מגרש האימונים הוא אפילו יותר משכנע.

Enzo Maresca אוהב/ת את זה.
  2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרבה דיווחים בדק׳ האחרונות בטוויטר על קאנטה. איזה בוסט לא מפתיע לקיץ הזה.

אמ;לק:
    -36 מיליון אירו ללסטר.
    -חוזה ל-5 שנים.
    -בדיקות רפואיות ב-48 ש׳ הקרובות.

נקסט ניגר: קוליבאלי.

http://persephonemagazine.com/wp-content/uploads/2012/05/FuckAllThisShit.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/16
  3. k_700 Member

קצת סותר את עניין הסעיף שחרור הזה שלו ב20 מיליון פאונד.

4. JohnTerry26 Member

נהדר.

לא ממש הבנתי את עניין הסעיף אבל זה לא סעיף רגיל. כתבו על זה כל הזמן זו לא הפתעה.

5. golding מנהלים

הסעיף מאפשר ללסטר לקבל את ההצעה הגבוהה ביותר עליו מעל 20 מיליון ליש״ט. לפי אותו מקור, קאנטה דחה שלוש קבוצות, שתיים מהן מהפרמייר ליג וקבוצה אירופאית אחת גדולה.

6. Quaresma Member

קונטה מביא את קאנטה, אולי נביא גם קוטיניו?

7. k_700 Member

קונטה, קאנטה, קוטיניו וקאנטונה בקבוצה אחת- המתכון המהיר לשיניים שבורות.

8. golding מנהלים

במידה ומוראטה נשאר בריאל, ונראה שזה המצב כרגע, אנחנו כנראה נפנה לסאנטוס במטרה לרכוש את גבריאל ברבוסה, כך לפי מקורות בברזיל.

אני לא יכול להגיד שראיתי אותו, אבל יש סביבו הייפ לא נורמלי ולמרות האכזבה מאוסקר, זאת אף פעם לא טעות לרכוש שחקן עולה מברזיל. במקרה הגרוע ביותר הresale value שלו ימזער את הנזקים. בכל אופן, מדובר במעין חלוץ/קשר התקפי סופר מוכשר וזה מתיישב עם הרצון הפוטנציאלי של קונטה לשחק עם שני חלוצים (קוסטה, באטצ׳ואיי, ברבוסה וטראורה/סולנקי כאופציות).

אני בעד, אני אפילו מעדיף אותו על פני מוראטה כשלוקחים בחשבון את הסכומים המדוברים.

9. k_700 Member

resale value של שחקן ברזילאי גם יכול להגיע לערך של פאוליניו אחרי איזה 3 עונות רעות.

לא עפתי מהייפ הדי לא הגיוני שיצרו עליו אחרי איזה שער סולו במשחק ידידות בברזיל.
    הוא צעיר כמובן אבל המחירים עליו משוגעים.
    קשה לי להאמין שזה משהו שיסגר "רק" ב30 מיליון יורו, לא כשיש התעניינות כל כך גדולה מיובנטוס, ברצלונה וכשהשחקן עצמו בכלל אמר שהוא חולם על ריאל מדריד.

10. JohnTerry26 Member

מי זה כל הגבריאלים האלו שחופרים עליהם בטוויטר? הוא הטוב מבינהם לפחות?

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הבנתי שהוא כבר סרב לרעיון להגיע אלינו ומחכה להצעה ממועדון חייו ריאל מדריד.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

12. golding מנהלים

@k_700
    פאוליניו הגיע לטוטנהאם כשהוא בן 25, מה גם שההייפ סביבו לא התקרב למה שקורה עם גביגול (ואני מתעלם מההבדל המהותי בין שחקן התקפה לשחקן קישור בכל מה שקשור לזריקת כספים מוגזמים).

לפי הדברים של נשיא סנטוס, יש לו נכונות למכור את ברבוסה, כנראה שהמצב הכלכלי במועדון דורש את זה. עד כמה שאני יודע, המועדון מחזיק רק ב-40% מהכרטיס שלו, כך שכל הגשת הצעה מצד צ'לסי צריכה לכסות את כל הצדדים המעורבים בגלל האיסור על החתמת שחקנים שמנוהלים על ידי צדדים שלישיים בפרמייר ליג. אני חושב שזה בהחלט יכול להסתכם בסכום שנע בין 30 ל-35 מיליון יורו, ואני חושב שזה עשוי לקרות למרות כל ההתעניינות בו (ההתעניינות של יובנטוס עדיין לא ממשית, ברצלונה לא ממש צריכה אותו, ריאל דווקא פוזלת לכיוון אחר וזה משאיר את צ'לסי במקום די טוב).

לגבי ההייפ, יכול להיות שאתה צודק. אני לא מתיימר לכתוב על שחקנים שאני לא מכיר.

לא מדויק. הדיווחים האחרונים סותרים את זה.

לירן אוהב/ת את זה.
  13. golding מנהלים

אגב זה רשמי, החתמנו את קאנטה. איזו החתמה מרשימה וחשובה.

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

רשמי: קאנטה הוא ההחתמה השנייה של מיסטר קונטה.

אני חושב שגם קאנטה עצמו לקח החלטה מקצועית נכונה אם כבר בחר לעזוב. הוא הגיע לקבוצה גדולה שהוא יכול להיות בה לא פחות משמעותי; מהצד השני צ׳לסי הייתה נואשת למנוע חדש אחרי האונס שעברו בעונה האחרונה. סביר להניח שהשחקן הכי שמח בלונדון היום זה ססק.

דברים מעניינים קורים בגשר, כמעט כמו תמיד תחת הצאר.

golding אוהב/ת את זה.
  15. golding מנהלים

חד משמעית, מה שגדול בהחתמה של קאנטה - מעבר לכך שמצרפים שחקן עם הרבה מאוד איכויות - זה העובדה שהוא יכול לשחרר שחקנים אחרים ולאפשר להם לבצע את עבודתם בצורה שקטה יותר. אני מסתכל עליכם ססק והזאר.

מצב נושא:
הנושא נעול.