צ'לסי 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

פאוליניו הוא סתם דוגמא 1 מיני רבות,
    אין שום הבטחה שערך של ברזילאי לא ירד לרמת הרצפה כמו שאין שום הבטחה שהוא לא ינסוק או ישאר סביב ההייפ ההתחלתי שלו,
    אולי דווקא משום שאנחנו רואים שאין הרבה ברזילאים(לפחות שחקני התקפה) בשנים האחרונות שמצליחים למצב את עצמם למשך שנים ברמ גבוהה ולהצדיק את המחיר שלהם אולי זה דווקא צריך לרמוז שיהיה לא קל בכלל לשמר את הערך שלו לקראת מכירה הבאה.

קשה לי להאמין שהוא יגיע אליכם, עם כל הרצון של סאנטוס למכור.
    השחקן כבר אמר שמבחינתו ריאל מדריד זה החלום(אומרים שהוא אשכרה פסל את ברצלונה בגלל החלום להגיע למדריד) ושהוא מבחינתו מוכן עוד להמשיך להתבשל בסאנטוס עוד עונה עד שיהיה מוכן.
    קשה לי להאמין גם שהמחיר הסופי שלו יהיה באמת 35 מיליון יורו, נמוך מדי ביחס להייפ והדיבורים סביבו וכמו שציינת יש גם יותר מדי צדדים שאמורים להרוויח מזה.
    זה יהיה משהו הרבה הרבה יותר יקר, עם המון בונוסים, בטח גם מענק חתימה שמן, לא יודע אם זה בכלל שווה ביחס למה שהראה.

קאנטה- החתמה מרשימה מאוד שגם נסגרה יחסית מהר מהרגע שצ'לסי ממש שלחה הצעה רצינית.
    אם ישחק ליד שחקן כמו ססק זה יכול להיות מבטיח(למרות שהייתי מחפש במקומכם משהו קצת יותר מעניין מססק), אם ישחק ליד מאטיץ' לדעתי זה לא יראה טוב מדי.

2. JohnTerry26 Member

מעניין מה יקרה עם מאטיץ'... שני הקשרים האחוריים הטובים באנגליה בשתי העונות האחרונות באותו קישור, אם מאטיץ' יחזור לעצמו זה קיר.
    אבל כמובן שססק יצטרך לשחק לידם במקרה כזה.

מה שבטוח מבחינתי זה שבסגל הקיים 4-3-3 זה המערך שלנו. מכאן זה תלוי במי עוד יגיע - חלוץ? קשר נוסף?

ושימו לב שלא שומעים שום דבר על מגן חדש, כנראה שקונטה בוחן את באבה בנתיים. בכל זאת שמנו עליו הרבה כסף.

3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשני צדי ההגנה יש דווקא המון פרוספקטים צעירים. במרכז ההגנה צריך להתחזק ואני מאמין שלשם מכוונים. החתמה מאוד יפה שלנו, הוא באמת נראה טוב שנה שעברה, וגם ביורו.
    אני לגמרי שלם עם הקישור המרכזי כרגע, ולא חושב שצריך עכשיו להתפרע עם איזה קראק. הייתי משאיר אחד מואן חינקל ופאסליץ כדי לתת גיבוי לשלישיה בנוסף למיקל ולופטוס.

שיו איזו הודעה סחית
    Sent from my iPhone using Tapatalk

אלעד, JohnTerry26 ו-golding אוהבים את זה.
  4. golding מנהלים

אני לא מאמין שקונטה ידבוק במערך אחד. אני משוכנע שנחתים בלם ועוד חלוץ, וזה ישאיר אותנו עם עומק סביר בעמדות הללו כך שנוכל לנוע בין 3-5-2 ל4-2-4, ואולי אפילו לשחק 4-3-3 לעיתים רחוקות. כמובן שמערך זה לא חזות הכל, מבחינתי מה שחשוב באמת זה שהשחקנים ייישמו את הרעיונות של קונטה, ושבנוסף להחתמות שהוא מבקש הוא גם יוכל להחיות חלק נכבד מהסגל הכבוי שלנו.

@k_700
    אם תראה לי עוד שחקן ברזילאי שזכה להייפ כמו גביגול ונמכר בגרושים אחרי המעבר הראשון שלו לאירופה, אני אסכים איתך. לגבי אם יצטרף או לא, אני אשאיר את זה להנהלה שלנו.

@Gianzola
    משום מה ואן חינקל לא נכלל בסגל למחנה האימונים שלנו באוסטריה. אני מאמין שהוא יחזור לאיינדהובן.

5. JohnTerry26 Member

פסאליץ' אולי כן, לא כזה מכיר אותו אבל הוא נראה די מוכשר, ואן חינקל לא...

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזכיר שהיום בשבע בערב תשחק צ׳לסי משחק ידידות מול ראפיד וינה. המשחק ישודר בספורט 1.

הזדמנות ראשונה לא רעה אולי לנסות להבין מה הרעיונות של קונטה ברמה הטקטית, אם כי אני נוטה להאמין שיותם וגולדינג פגעו בול במה שאנחנו צפויים לראות מצ׳לסי העונה, קרי, מערך 4-2-4 שיכול גם להיות מוחלף ממשחק למשחק ואפילו במהלכו למערך של 3-5-2.

זו הערכה ראשונית שלי בהנחה וקוליבאלי יגיע (אפשר להשתעשע עם כל מיני שטיקים כמו הזאר בחוד ו-וויליאן על תקן קוואדראדו במערך השני).

מערך 4-2-4:
    Lineup Builder: Football Formations and Tactics

מערך 3-5-2:
    Lineup Builder: Football Formations and Tactics

נ.ב: זולה, יא חולה נפש. מה עישנת עם ראוליטו יא סאחי מגעיל. פעם היית שווה משהו.

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/16
    Gianzola ו-golding אוהבים את זה.
  7. golding מנהלים

אני חושב שגם פסאליץ' מחוץ לתמונה ומיועד להשאלה נוספת. הוא באמת נראה מבטיח, אבל גם ואן חינקל יכול להפוך לשחקן מצויין בעתיד הלא כל כך רחוק.

אם כבר אנחנו מדברים על פרוספקטים בקישור, אני מקווה שלופטוס-צ'יק יוכיח את עצמו תחת קונטה.

8. golding מנהלים

אני לא מאמין שאתה מדבר על סאחים כשאתה מזין את השמות של השחקנים לLineup Builder בעברית.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסה״כ צ׳לסי במצב טוב מאוד בהתחשב בזה שאפילו אין לה את אירופה על הראש. לא צריך להשתגע עם איכות הסגל העונה.

גולדינג, זו לא סאחיות - זו עצלנות גרידא!

*/aaarofl

10. golding מנהלים

הדוגמא שלך ל-3-5-2 היא בעייתית כי היא מוציאה מהקבוצה שניים מהשחקנים החשובים ביותר שלנו; הזאר ווויליאן. מעניין אם, כמו שאמרת, וויליאן באמת יכול לשחק כווינג באק תחת קונטה, ומעניין לא פחות זה איך הזאר ישתלב במערך כזה (חלוץ שני כנראה?).

11. JohnTerry26 Member

4-3-3 אני מניח

Chelsea team v Rapid: Begovic, Ivanovic, Djilobodji, Terry (c), Baba Rahman, Mikel, Matic, Loftus-Cheek, Moses, Willian, Diego Costa.

ג'ילבוג'י ומוזס!!! מה נסגר עם מוזס? לא נמאס לו להיות שחקן צ'לסי?

12. alexshw Member

הולי מוזס

13. k_700 Member

מעניין לא פחות כמה זמן יקח עד שיעמידו גרדום בברידג' עם ה3-5-2 הזה והשחקן הכי טוב של צ'לסי בעונה האחרונה בתור ווינג בק.
    הימור שלי- לפני אוקטובר.

14. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

is there any online broadcast? feeeeeed me

15. JohnTerry26 Member

מצב נושא:
הנושא נעול.