צ'לסי 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לססק לא היה מהירות ו/או כוח מרשימים מעולם. היה לו המון שכל וטכניקה במונחי פרמיירליג, אבל משהו לא טוב עובר עליו כבר תקופה ארוכה מדי. אם קונטה יכול לעזור לו מנטלית וקאנטה יכול לעזור לו טקטית, אז קיבלתם בחזרה את המבשל הכי טוב בהיסטוריה של הליגה.

״נוכחות פיזית״* אין גם במרכז השדה של אתלטיקו מדריד, אבל היא קבוצת ההגנה הטובה באירופה. ״נוכחות פיזית״ במרכז השדה גם לא הייתה ללסטר, עם כל הכבוד לפאקינג דרינקווטר. יש לכם עוד שחקנים התקפיים יותר שעובדים קשה מאוד כמו וויליאן ומנסים לזיין כל מה שזז כמו קוסטה, אז זה לא נשמע כ״כ מופרך לשחק ככה בפרמיירליג ברוב הזמן במהלך העונה, בטח שגם אין לכם את ליגת האלופות על הראש.

אם אני מטיל ספק בהצלחה של זה? כן. חד משמעית. אבל זה גם רעיון שמעניין אותי ואני יכול לראות את זה מצליח.

* - תמיד יהיה את מיקל, אל תדאג.

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/16
    Gianzola אוהב/ת את זה.
  2. JohnTerry26 Member

למה אתם מדברים כאילו לא שיחקנו ככה כבר שנתיים? עם ססק ומאטיץ׳. כשבכל משחק גדול כמעט מוריניו שיחק עם רמירז על חשבון אוסקר. ועונה שעברה הכל יתפרק כמובן. זה יעצבן אותי אם זו תהיה הבעיה שלנו. לכן צריך קשר נוסף או לפחות שמאטיץ׳ יישאר.

בהנחה שקונטה רוצה שני חלוצים מקדימה, ה4-2-4 זו האפשרות הסבירה. הבעיה היא הרכות של ססק, אבל את הראיית משחק שלו קשה להחליף.

אלעד, סימאונה משחק עם גאבי, פרננדז, קוקה וסאול, כל אלו הם שחקנים שיכולים לעשות הגנה במרכז השדה, זה לא קרוב למה שיש לנו.

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה צודק, אבל אחת ההצלחות הגדולות של סימאונה באתלטיקו מדריד הייתה שהוא גרם לשחקנים להאמין בצורה אבסולוטית בשיטה שלו, וככה הם גם השתפרו באופן דרמטי מבחינה הגנתית. כשהוא קיבל אותם הם היו אחת הקבוצה החלשות בספרד ברמה ההגנתית (אפשר לראות את ההבדלים המדהימים במספרי ספיגות של הקבוצה קודם לכן ואיך זה השתפר מעונה לעונה); אולי קונטה מאמין במשטר הנאצי שלו לא פחות.

נצטרך לראות את הדברים הללו בפועל כדי להעריך את זה טוב יותר. אפילו משחקי הידידות בקושי החלו.

4. KirkH Member

לי יש.. אני חושב שהוא הוכיח בכל הזדמנות שהוא הרבה דברים - אבל הוא לא מתאים לכדורגל האנגלי.
    הבעיה היא עוד יותר חמורה, כי הוא מבחינתו בטוח שהוא המשיח בהתגלמותו. שזה אומנם לגיטימי, אבל פחות נוח כאשר מדובר בשחקן שאמור לחמם את הספסל במצב הדיפולטי שלו.
    אסור לשכוח שהעונה כמות המשחקים שלנו די קטנה וזה לא שאפשר לזרוק למחליפים משחקים מול יריבות סרק ולהגיד להם שלמרות שמדובר בטיסה של 5 שעות ומינוס 12 מעלות בחוץ - אם הם יקשיבו ממש טוב, שומעים את המוזיקה של הצ'מפיונס מהרמקולים הישנים באיצטדיון...

למכור ומהר. גם את סאלח.

5. JohnTerry26 Member

אני רוצה גביגול. הקליפים ביוטיוב קנו אותי.

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה משעשע, כי ראיתי לפני כמה ימים קליפ שהדבר היחידי שאהבתי בו זה את השיר.

אני יודע שלא לוקחים קליפים כמדד למשהו כשאתה מתלהב. עוד לא גיליתי מה עושים כשזה לא קורה.

7. JohnTerry26 Member

עוד לא הבנת שאני שופט שחקנים לפי לוק? הוא נראה ערס בדיוק במידה הנחוצה כדי ליצור שת"פ מוצלח עם קוסטה.
    אבל זה בטח ייגמר כמו עם ניימאר, הוא יישאר בסנטוס ויעבור לברצלונה/ריאל עוד שנתיים.

אגב יש גם דיבור לא אמין בנתיים על מאחרז, שאותו אני דוקא פחות אוהב אבל זו אופציה מעניינת, אולי כסוג של חלוץ שני?

8. k_700 Member

לעטוף לך אותו למתנה??? 60 מיליון יורו מאמי, בתשלום אחד?

9. KirkH Member

הייתי קונה אותו במסלול של קורטואה - השאלה ביוקר לקבוצה בספרד. שישתפשף שם שנה-שנתיים.

מחראז כחלוץ שני? יש לנו כבר את הקשר ההתקפי בעל הסיכויים הטובים ביותר להצליח כחלוץ שני - וזה לא מצליח :huh:

10. golding מנהלים

בסופו של דבר לשיטה שקונטה יבחר בה יש משקל משמעותי לתפקוד הפוטנציאלי של קואדראדו, וגם אני מעדיף שיימכר (ומאמין בזה, אני משוכנע שאנחנו מנסים להעלות לו את הערך כרגע), אבל במידה וקונטה מאמין בו כווינג באק לא מאוד יפריע לי לתת לו עוד ניסיון.

לגבי סלאח, הוא כבר נמכר, רומא אישרה את זה לפני כמה חודשים, אלא שזה עדיין לא רשמי לגמרי בגלל הסיפור עם פיורנטינה (ככל הנראה).

11. Sturridge Member

במארקה מדווחים שצ'לסי דחתה הצעה של 60 מ' יורו מאתלטיקו על קוסטה.

אני לא יודע מי יוצא פה יותר מטומטם בסיפור (במידה והסכום נכון כמובן). זו הייתה יכולה להיות גניבה בסדר גודל של 50 מ' פאונד על דויד לואיז.

זה אגב מגיע ברקע דיווחים שצ'לסי עומדת לשלוח לאתלטיקו אזהרה שנייה שתחדול מהחיזור האגרסיבי שלה אחרי השחקן.

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/16
  12. golding מנהלים

את מי תביא במקומו? קוסטה יכול להיות מאוד מעצבן אבל בניגוד ליתר החלוצים שעברו אצלנו מאז שהחתמנו את דרוגבה, הוא הוכיח שהוא יודע להבקיע שערים. לא הייתי מוותר עליו בכזאת קלות, לא כשאין אופציות אחרות בשוק.

גם דחינו הצעה על כריסטנסן.

13. k_700 Member

אמיתי, לא היית מוכר אותו ב60 מיליון יורו רק כי אין לך בשלוף שם מעניין שהיית מביא במקומו??

60 מיליון יורו על הפסייכו הזה, עם ההאמסטרינג הבעייתי שלו+הנטייה להרחקות בכל שנה, היכולת הבסך הכל בינונית בעונה השנייה שלו, הגיל שלו- נשמע לי כמו מחיר שאי אפשר ולא צריך לסרב לו.

14. golding מנהלים

זאת שאלה רצינית? ברור שלא הייתי מוכר אותו אם אין מחליף ראוי בשוק. את מי נביא במקומו, את היגוואין או מוראטה?

הפסיכיות שלו זה חלק ממי שהוא, לטוב ולרע. ההאמסטרינג הבעייתי שלו הראה סימנים חיוביים בחצי השני של העונה. באשר לגיל שלו, הוא בן 27 - על מה אתה בדיוק מדבר?

קוסטה שיחק ב-33 משחקים בעונה הקודמת, כשעונה לפני כן הוא רשם מספר דומה של הופעות. וסתם הערת אגב, הוא בקושי הורחק בשנתיים שלו בצ'לסי, יכול להיות שהוא יוצא מזה בנס באופן סדרתי, ועדיין, עובדתית, הוא כמעט ולא מפסיד משחקים בגלל הרחקות. אז אולי מספיק עם המיתוס הזה?

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא כזה פשוט.

למען האמת, אף אחד לא יצא מפגר כאן בעיניי - לא צ׳לסי - ולא אתלטיקו: ה-VALUE של חלוצים עלה משמעותית כתוצאה מההיצע הבעייתי שיש בשוק. לכן, לא מומלץ למהר למכור חלוץ טוב שכבר הוכיח את עצמו ברמות הגבוהות ביותר. המחיר הוא טוב, אבל צ׳לסי לא צריכה את הכסף אם אין לה מה לעשות איתו. כמו כן, רצוי לזכור שקונטה - לפחות ע״פ ההערכות השונות - מתכוון לשחק עם שני חלוצים בהרכב. כרגע יש לו 2 חלוצים בכירים בלבד כולל קוסטה. מהצד של אתלטיקו, קוסטה הוא שחקן שמבחינתה יכול לעשות את ההבדל בין עונה עם מחמאות לבין עונה עם תארים.

כאשר ווטפורד דוחים מלסטר הצעה של 30 מיליון פאונד על טרוי דיני, זה אומר הכול על הקיץ הזה - לא בהכרח רק על הטירוף בפרמיירליג.

נערך לאחרונה ב: ‏19/7/16
מצב נושא:
הנושא נעול.