צ'לסי 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

כדורגל דבר דינמי והוא לא מאמן צמרת ראשון שצנח וזה דווקא טבעי. יונייטד מוכשרת מאוד בלזהות מאמנים צונחים ועוד להפקיד בידם מאות מיליונים.
    מקווה שבקרוב ימאס להם לעבוד בצורה כזו.

2. Sturridge Member

עזבו את מוריניו יותר מדאיג מה עושים עם קוסטה, הבחור לא באיזור בכלל. אתמול היה עוד יותר מאכזב מבחינתי כי מעבר ליכולת החלשה (החטיא נגיחה שדרוגבה גם עוד חמש שנים יכניס בעיניים עצומות) הוא חזר להתעסק בשטויות ולהתגלגל על הדשא בקטע מביך. מיצ'י בטח כבר אורז מזוודה, לא סביר שהחלוץ הראשון כל כך חלש והוא מקבל דקה מעליבה בסיום המשחק כמו שחקן נוער.

חמש בעיטות למסגרת בלבד וזה כשאנחנו מחזיקים 73% בכדור. דווקא את שני המצבים הגדולים שלנו רשמנו עוד מול 11. קוסטה מקבל כדורים על סף הרחבה ושוכח שצריך גם לבעוט, הזארד היה מצוין אבל כמו שגולדינג כבר אמר- עוד משחק שלא מתבטא אצלו במספרים. מוזס הורס כל התקפה שנייה ולא ברור למה ממשיכים לשחק דרכו, מאטיץ' בכלל לא קיים התקפית, בקיצור בעונה הבאה חוזרים למגרש של הגדולים וקונטה חייב לרענן משהו במשחק ההתקפי.

הא, והיה גם את זה

3. Footballover Member

אם מישהו מעוניין בבידור טוב, שיקפוץ לאזור עמוד 35-37 ויעבור על ההודעות שנכתבו כאן לגבי הרכישה של דוד לואיז.

בלם העונה בפרמיירליג עד עכשיו ואחת מרכישות העונה. השחקן המצטיין שלנו לפי דעתי ביחד עם האזרד ואנגולו. מתאים כמו כפפה לתפקיד שקונטה ייעד לו. זה בלי ספק בלם אחר מזה שמכרנו, כ"כ התבגר בצרפת ונהיה כל מה שהמקטרגים אמרו שהוא לא ואף יותר מזה. לדעתי, התכונה הכי חשובה שלו בצ'לסי הנוכחית היא המנהיגות שהוא מציג, האירגון הבלתי פוסק שלו, הדוגמא שהוא מציג (שיחק המון זמן עם פציעה), מעבר ליכולת הנהדרת שלו בפני עצמה. היה יכול להיות הקפטן של הקבוצה הזאת כמו שהרבה אוהדים חשבו בזמנו, ומי יודע, אולי עוד יהיה.
    אישית, תמיד מאוד התחברתי לשחקן הזה ואני מת על העובדה שהוא חזר אלינו בשביל לזכות בליגה. בדיעבד, אין ספק שחבל שמוריניו מכר אותו אז וחבל שהיינו צריכים לצפות בו מעיף אותנו מהצ'מפיונס, אבל אם הוא אכן יוביל אותנו לאליפות המסתמנת גם אין לי ספק שאף אחד לא יזכור לו את זה. איך אומרים, הכל לטובה.

golding ו-FreakinMoney אוהבים את זה.
  4. k_700 Member

המקטרגים קצת סקרנים לראות אותו בעונה שנייה בצ׳לסי מול אתגרים קצת יותר גדולים ממנצ׳סטר סיטי של פפ או ינייטד של מוריניו(קרי בנפיקה נניח) וכשיצטרכו לעבור גם למערך של שני בלמים כי מה לעשות לפעמים צריך גם להתאים את עלמך למסגרת וליריבה וכשכנראה אי אפשר לנצח לשחק במערך הזה.

עד עכשיו הוא הפתעה טובה מאוד בקבוצה שמתפקדת מדהים הגנתי בלי אף שחקן הגנה שבאמת מתעלה מעל האחרים(לפי הדברים שלך גם קהיל נכנס לאותה משבצת בדיוק העונה וראוי לאותן המחמאות).

בסכום שהוא הגיע אני מקווה שברור לך שמצפים ממנו להראות טוב גם בשלבים מאוחרים בצ׳מפיונס כשיפגשו יריבות רציניות.

בליגה השנה אין לצ׳לסי יריבות רציניות או יריבות בכלל.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. Footballover Member

אוקיי, ואם בשנייה הוא לא יהיה טוב, נחכה לשלישית? ומאיזו סיבה בדיוק אי אפשר לשחק במערך הזה "לנצח"? יובנטוס תיפקדה שנים עם שלישיית ההגנה שהנחיל קונטה, הגיעה די רחוק.
    ממש לא מסכים איתך פה. לואיז מציג יכולת גבוהה בהרבה משל קהייל ואפילו משל אזפי. מבחינתי הוא העוגן בשלישייה הזו, הוא זה שמארגן, שמכתיב את הטון במרכז ההגנה ואפילו במשחק שלנו בכלל עם המסירות המטורפות האלה שהוא הוסיף לרפרטואר). במילים אחרות, אף בלם בסגל שלנו לא יכול למלא את התפקיד שלואיז ממלא בצורה טובה יותר וגם ברור לי שבלעדיו השלישייה הזאת פשוט לא הייתה עובדת (יותר סיכויים שקוטנה לא היה מנסה אותה אפילו).
    דבר אחד בטוח - ללואיז יש ראש שקט הרבה יותר בזכות קאנטה ומאטיץ', ובניגוד לבלמים האחרים במערך, הוא כמעט ולא נקלע למצבים של אחד על אחד מול שחקני התקפה. למרות זאת, את הדברים שנדרשים ממנו הוא מבצע ברמה הגבוהה ביותר שיש.
    די נו, אתה רציני? 30 מיליון? לפי ההיגיון הזה אריק באיי הוא כישלון מוחלט (כי הוא בכלל לא יוכל להוכיח את עצמו בזמן הקרוב מול יריבות רציניות בצ'מפיונס) וג'ון סטונס בכלל צריך לפרוש מכדורגל. 30 מיליון על בלם זה מחיר סביר לגמרי בשוק של היום ואם 30 מיליון מביאים לך אליפות או אפילו טופ 4 שהייתי שמח לקבל בתחילת העונה, הכסף הזה מזמן לא מהווה פקטור.
    ולזה פשוט אין לי איך להגיב אז אני לא אגיב. טיעון ילדותי.

golding, Sturridge, אלעד ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  6. k_700 Member

א.
    העסקה של לואיז לפי הדיווח יכולה להגיע ל38 מיליון ליש״ט.
    בעולם הכדורגל זו עסקה גבוהה מאוד על בלם כדורגל.
    זה שהאנגליות בכלל איבדו את הצפון בסכומים שמשלמים על כל בלם זה כבר סיפור אחר.

ב.
    אתם עוד לא יובנטוס.
    אולי המערך הזה ועם השחקנים האלה יעבוד בצורה טובה גם באירופה(ובליגה עם אירופה על הראש) שיהיה אפשר לדבוק בו, אולי גם לא.
    ובמקרה שלא יש לכם מזל שיש לכם מאמן שכבר הראה שהוא לא מתבייש לבצע התאמות למצב הסגל, לפוטנציאל שלו וגם ליריבות.
    זה לא הזוי לחשוב שבעתיד תחזרו לשחק גם במצב של שני בלמים.
    כששיחקתם ככה בתחילת העונה הוא לא היה להיט גדול(כמובן זכאי להנחה מסוימת של תחילת עונה, מאמן חדש וכו..)

ג. אני באמת חושב שאזפי וקהיל בעונה לא פחות טובה ומה שציינת עם קאנטה ומאטיץ׳ זה פלוס ענק לכל בלם שמשחק אצלכם.
    אני גם לא בטוח שלעד תשחקו עם שני קשרים פיזיים אחוריים מלפני הבלמים ואפ לא פתאום יותר ויותר מקרים של בידוד מול הבלם יקרו ואז יהיה מעניין לראות אותו מתפקד, בלשון המעטה זה כנראה מה שקונטה ניסה להסתיר.

ג.
    המצב ביונייטד שונה. יש שם מאמן שהופך אותה לקבוצה הכי אנדר אצ׳יברית באירופה ביחס להשקעה ולכשרון.
    ברור שכם באיי יבחן בזכוכית מגדלת ככל שהזמן עובר ואם הקבוצה תחזור לאלופות, בדיוק בשביל זה שילמו עליו המון כסף.

סטונס- בדיחה.
    לפרוש מכדורגל הוא לא צריך, כרגע הוא צריך להנות מהמשכורת ובעתיד הוא כבר יגיע לאיזו סוואנזי או סנדרלנד, זה בערך מה שהוא שווה.
    כיניתי אותו לפני 3 שנים כגרי קהיל ב50 מיליון ליש״ט ואני מבין שטעיתי, זה לא יותר ממייקל קין.
    ההתרסקות שלו זה היה הדבר הכי צפוי מבחינתי העונה הזאת, מדהים לחשוב כמה אוהדי צ׳לסי שכנעו אותי שמדובר ביהלום מדהים כשהוא קושר חזק אליכם בשנה שעברה.

ד.
    אין לך איך להגיב כי קצת קשה להשלים עם המציאות.
    בזמן שגולדינג מנסה לזייף אורגזמות והולך למכשפות מסרביה כי הוא מסרב להאמין שיש מצב שצ׳לסי תהיה אלופה, לכולנו זה ברור מהבוקסינג דיי.

הקבוצה היחידה בליגה שעד תחילת ינואר נראתה כסוג מסוים של איום על אליפות ואגוז קשה לפיצוח בכל משחק זו ליברפול, זו שאחר כל נצחה משחק בחודשיים.

נערך לאחרונה ב: ‏19/3/17
    DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. JohnTerry26 Member

מה זה בכלל קשור מי היריבות? גם לי ברור שאנחנו אלופים מהבוקסינג דיי אבל זה לא רלוונטי. מה כבר יקרה כשהמנצ'סטריות יבנו קבוצות רציניות? הוא ישחק מולן פעמיים בעונה, ומה אז? אין שום דבר מאחורי הטענה הזאת. חוץ מזה, זה שאין לנו יריבות בליגה זה קודם כל בזכות המשחק ההגנתי, הרי אנחנו לא כובשים 3-4 במשחק ואין לנו המון שחקנים יצירתיים. בלי הגנה כל כך טובה יש מצב שהיינו מדשדשים בעצמנו.

אני לא יודע כמה צ'לסי באמת עניינה אותך העונה אם אתה כותב שקהיל לא פחות טוב, או שאף אחד לא מתעלה.. אזפי ולואיז תורמים יותר מקהיל כי הם פשוט שחקנים הרבה יותר טובים וגמישים. משחק הגנתי הוא קבוצתי, אין דבר כזה גול הגנתי, אז לפעמים קל אולי לא לתת קרדיט למי שמגיע במיוחד, אבל בלי לואיז ואזפי זה לא היה נראה אותו דבר ואין הרבה שחקני הגנה באירופה שיתפקדו באותה רמה. וגם אני חושב שלואיז הוא המצטיין בינהם.

למעשה לשניים האלו עוד יותר קשה לקבל קרדיט כי הם משחקים עם קנטה שהוא בהחלט סנסציה, אבל לא רק הוא נותן עונה גדולה והוא לא באמת בכל מקום.

כל סיפורי ה"אולי כן ואולי לא" האלו של אירופה, שינויי מערכים, ואיך יילך בעונה הבאה, לא מבין לאן אתה הולך עם התירוצים האלו. אף אחד לא יודע מה יקרה בעונה הבאה, אנחנו כן יודעים שמאז החזרה שלו לאנגליה לואיז הוא הבלם הכי טוב בליגה, והוא מנהיג את ההגנה הכי טובה בליגה ואחת היותר טובות שראינו בשנים האחרונות בפרמיירליג. וזה "קצת" יותר טוב ממה שרוב המקטרגים חשבו בספטמבר.

Franco, Footballover, golding ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין לי שום עניין להכניס סימני שאלה על היכולת של לואיז או לייצר שאלות לגבי העונה הבאה ואיך יסתדר עם עומס ואירופה, אני יותר מאשמח אם ימשיך כך וזה יהיה אחד הכובעים שהכי נהנתי לאכול.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

golding אוהב/ת את זה.
  9. golding מנהלים

לואיז שיחק מספר פעמים גם כשקאנטה וססק לפניו, אז זה מצחיק לייחס את היכולת שהוא מציג להגנה שהוא מקבל משני קשרים דפנסיביים. אלא אם כן הכוונה היא שקאנטה בעצם מרמה על ידי כך שהוא משכפל את עצמו תוך כדי משחק, ועל זה קשה לחלוק.

חוץ מזה, אי אפשר להתעלם משינויי המערכים במהלך המשחקים של צ'לסי, אנחנו אמנם מתחילים משחקים במערך קבוע אבל יש מספיק דוגמאות לשינויי מערך שמביאים את לואיז לשחק ברביעייה אחורית, והיכולת נשארת כמעט זהה.

בקיצור, הוא אחד הבלמים הטובים העונה ואני שמח שהוא גרם להרבה מאוד אנשים להיראות רע, ובפרט לתרסיס (אגב, קייהיל לא מתקרב לרמה הזו, וכבודו במקומו מונח העונה. לואיז ואזפי הם שחקנים מהשורה הראשונה).

10. Footballover Member

לגבי הטיעון של היריבות - זה שצ'לסי פתחה פער כמעט חסר תקדים לא אומר שום דבר על היריבות אלא זו רק עוד סיבה לשבח את העבודה של המאמן והשחקנים של צ'לסי עצמה.
    קצב צבירת הנקודות של צ'לסי הוא באמת מטורף, לראיה, לסטר שזכתה באליפות בפער של 10 נקודות הגיעה למספר נקודות כזה לאחר 32 משחקים (במקום 28). חוץ ממנה, היריבות סיטי וטוטנהאם בהחלט מציגות קצב צבירת נקודות יפה שבעונה רגילה היה גורם להם להתמודד על אליפות.
    מעבר לכך, לואיז הוא בין השחקנים העיקריים שאחראיים על השינוי הקולוסאלי מהעונה שעברה, דבר שרק מחזק את הטענות שלי. אני באמת מתקשה להבין איך מה שרשמת נראה לך רציונלי. בוא באותה מידה נגיד גם שקאנטה והאזרד בעונה חלשה כי אין להם באמת אתגר.

11. alexshw Member

הפער זה תמיד גם פונקציה של רמת היריבות, אבל מה זה משנה. לא זכור לי שנותנים תוספת מיוחדת לארון תארים על גובה הפער מהסגנית.

12. JohnTerry26 Member

קצב צבירת הנקודות של טוטנהאם וסיטי והיכולת שהן מציגות לא אמורים להספיק למאבק אליפות ולכן זה גם לא מספיק כשיש בליגה קבוצה כמו צ'לסי. לא צריך להוריד מהעבודה של הקבוצה וקונטה, אבל גם לא צריך להרים ליריבות, הן באמת לא מספיק טובות. חוץ מטוטנהאם שעושה עונה טובה אבל יש לה את התקרה שלה.

כמובן שאין לכל זה שום קשר ליכולת שלואיז מציג מחזור אחר מחזור, ברור שזו טענה ריקה מתוכן.

13. k_700 Member

לא יודע איפה קראתם שכתבתי שהוא גרוע העונה או שהוא בעונה חלשה כי אין אתגר.

נהפוכו, הוא בעונה טובה ובמקביל לצ׳לסי אין אתגר מקצועי מיריבה אחת שבאמת אתגרה אותה העונה וכם אני מאוד סקפטי אם הוא יוכל להמשיך ולתת עוד עונה בסטנדרטים האלה ולהבדיל את עצמו מבלם שנותן עונה מצוינת לבלמים גדולים שמסוגלים לשחזר עונה כזאת שוב והפעם גם מול אתגרים גדולים יותר וכשצ׳לסי תגיע לליגת אלופות כאלופה ומן הסתם יהיו גם ציפיות גבוהות.

ברור שכרגע זה לא מזיז לכם את הביצה הימנית מה יהיה בעונה הבאה, אתם בדרך לאליפות ואולי דאבל ונהנים מהרגע, ברור לי לגמרי.

סיטי וטוטנהאם בקצב צביאת נקודות בפסהיר לסגנית, ביכולת הן לא קרובות ללאצגר אליפות וכמו שטרי כתב לא צריך לאנוס את המציאות.

צ׳לסי משייטת יפה מאוד לאליפות גם בלי שתהיה קבוצה שבאמת תאתגר או תלחיץ וזה לא מוריד לרגע מההישג.

14. Sturridge Member

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קונטה למד את הפרמיירליג.

יותר ניגרים = יותר הצלחה.

מצב נושא:
הנושא נעול.