צ'לסי 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏8/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

נשמע די חרטא או סוג של נסיון לעשות בלאגן מהכיוון של קוסטה ואחרי שבלילה הציעו לו חוזה ל3 שנים נוספות.

הרי אם קונטה מתעקש שהוא לא רוצה אותו מי היה הולת נגדו ומנסה להאריך חוזה ל3 שנים?

2. golding מנהלים

תרסיס, מי אמר שהארכת החוזה היא בכלל נכונה? לא הייתי מסתמך על אף אחת מהידיעות למען האמת.

השאלה היא את מי נחתים במידה וקוסטה אכן עוזב. לוקאקו או מוראטה? או שניהם?

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רואה סרט שתחתימו את שניהם. בזבוז מטורף של כסף.

4. golding מנהלים

אם קונטה בונה על שינויי מערכים כשאחד מהם כולל 2 חלוצים, אני לא רואה תרחיש בו אנחנו פותחים את העונה עם לוקאקו ומיצ׳י בלבד, כשהאחרון בכלל עדיין עשוי לעזוב. הלוואי שזה יהיה סאנצ׳ז, אבל אני לא אופטימי.

5. k_700 Member

לוקאקו ומוראטה זה סיפור של 170 מיליון פאונד לפחות.
    לא רואב גם תסריט שמכל האופציות מוראטה בוחר להגיע למקום ששוב תהיה לו תחרות גדולה על מקום בהרכב כשיש אופציות שהוא פחות או יותר בילד אין.

6. Raulito Madridista

דייגו קוסטה לא יכול להרשות לעצמו לחכות חצי שנה לאתלטיקו(העונש) ובטח בזמן שמדובר בשנת מונדיאל. אני כתבתי בזמנו על דייגו קוסטה שהוא 'שחקן של עונה אחת' אבל טעיתי. אני חושב שזה סוג של סיכון עבור צ'לסי לוותר עליו ודי מופתע ממה שאמר אתמול. קשה להבין מה קורה שם בחדרי-חדרים בצ'לסי, לדייגו קוסטה גם היה איזה פוסט ישן ותמוה ברשתות החברתיות כאילו הוא נפרד עוד לפני כמה חודשים ובסוף הוא מחק אותו. בסופו של דבר דייגו קוסטה כובש המון לשורות צ'לסי ויש לה עמדות אחרות לחזק כמו הקישור. מוראטה אגב כלל לא בטוח שיעזוב.

7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדי ליברפול כאלה דרמה קווינז.

אלעד, סיונרה ו-Footballover אוהבים את זה.
  8. yonmu Member

איזה סיבה הגיונית יש לכם לא ללכת על סאנצ'ז?

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלוש מאות חמישים אלף פאונד בשבוע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשאתה כבר שנים מפזר צ'קים בלי לרשום את הסכום ומביא כל שחקן שמתחשק לך ואם אחד הולך אז יבוא אחד אחר ברמה דומה, אתה לא באמת נותן חשיבות גדולה לרכש מסויים. במצבנו זה מאוד משנה להשיג את מי שכבר כן אפשר כי לפעמים אופציה ב' ואופציה א' לא קשורים אפילו לאותו ענף ספורט ואני יכול לתת כמה דוגמאות מההיסטוריה שלנו אם תרצה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. yonmu Member

ממש לא סיבה טובה מספיק.

אלעד אוהב/ת את זה.
  12. Footballover Member

טוב, קוסטה בוודאות לא יהיה כאן בעונה הבאה. קוסטה אאוט, לוקאקו אין, לא בטוח השינוי שאנחנו צריכים כדי לעשות את הצעד הבא כמועדון. עדיין מעדיף אותו על פני קוסטה והוא כנראה יספיק לזירה המקומית, אבל אני לא רואה אותו הופך להיות ההבדל עבורינו באירופה. כשאני חושב על זה לעומק, אני כנראה מעדיף לשפוך את הכסף הזה על מוראטה, למרות שקצת נשבר לי מהחלוצים הספרדיים האלה... בכל מקרה, לא משנה מי יהיה כאן בעונה הבאה (לוקאקו), יהיה לו חתיכת עומס על הכתפיים. מקווה שקונטה יפגע ברכש הזה.

13. Don Antonio Member

http://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/67/590x/Tiemoue-Bakayoko-784529.Xxx

באקאיוקו - צ'לסי הסיפור נראה סגור. הלאקיפ הצרפתי מפרסם היום בלילה על התקדמות משמעותית במו"מ עם מונאקו, המחיר סביבות ה 40 מיליון יורו. השחקן עצמו מאוד רוצה להגיע לצ'לסי.

* עוד שחקן שהיה על הראדר של צ'לסי, קורנטין טוליסו שהיו שמועות רציניות על מו"מ עם ליון בדרכו לבאיירן מינכן גם תמורת 40 מיליון יורו.

14. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא באמת שידרוג על מאטיץ׳.
    מאוד מאכזב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. golding מנהלים

על מה אתה מדבר? ברור שהוא שידרוג על מאטיץ'. אסיין הנוכחי הוא שידרוג עליו. אגב אני מניח שהוא יימכר, מה שעשוי להשאיר אותנו עם קאנטה, באקאיוקו, ססק וצ'לובה. בהחלט יש מקום לעוד קשר מרכזי, אני לא רואה איך אפשר ליצור מארבעת הקשרים שלנו מרכז שדה מספיק איכותי שיכול להתמודד עם קבוצות האליטה.

בגזרת החלוצים, התרחיש הסביר ביותר הוא מכירה של קוסטה (אתלטיקו/מילאן/פריז) והבאתו של לואקאו במקומו. לא מת על המהלך הזה אבל אני יכול להבין אותו, במיוחד לאור הדיווחים שבזמנו קונטה רצה את לוקאקו ביובה (יחד עם מוראטה, אך לבסוף ההנהלה בחרה בספרדי). אין לי מושג מה יקרה עם מיצ'י. קיץ מעניין לפנינו בקיצור.

מצב נושא:
הנושא נעול.