צ'לסי 2017/18: מרינה, בבקשה תגבי את קונטה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏9/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהמ אהמ...

cheddar אוהב/ת את זה.
  2. Gary Cahill Member

אתה יכול להפסיק לנחס לי את הקבוצה?

cheddar אוהב/ת את זה.
  3. golding מנהלים

חייב להגיד שאני מפתח אדישות בלתי מוסברת למעגליות החוזרת הזו. ומבחינתי, למרות שאני מתחבר רק לשחקנים בודדים בסגל הזה ולא ממש אוהב את ההנהלה, אני עדיין לא מבין איך מאמן יכול לאבד ככה שליטה על הקבוצה.

ChelseaPensioner ו-d-s אוהבים את זה.
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עוד ערב מתסכל ברמה מרגיזה, והספירה נמשכת.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

5. DRORIKO Member

לפי יעקבי זה קרה רק פעמיים בליגת האלופות. נגד יובנטוס ומונאקו.

6. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמישהו יסגור אוטובוס למאי '19.

לירן ו-golding אוהבים את זה.
  7. k_700 Member

דבר עם מוריניו מה אתה רוצה מאתנו?

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. Sturridge Member

קונטה חייב את הקריירה שלו פה לקאנטה. בלעדיו היה גומר כמו מוריניו.

9. riquelme1 Member

קולארו קירקס את אספילקווטה, לטעמי אחד האוברייטד הגדוליפ בכל הזמנים.

מגן גרוע התקפית, ובינוני הגנתית.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

*/aaarofl

11. Footballover Member

עזבו פציעות, עזבו קאנטה, כל זה לא תורם אבל ההחלטות הטקטיות של קונטה הן שגומרות אותנו במשחקים האחרונים. מול סיטי זו הייתה הכניסה של וויליאן (איך הוא ממשיך לקבל דקות משחק בכלל?) במקום מוראטה, מול פאלאס מעט קשה יותר לבקר אותו אבל הוא חייב לקבל ביקורת על הבחירות בחלק ההגנתי ושוב על הכניסה של וויליאן במקום בטשוואי.
    אתמול זה היה השיא. בכלל, משהו רע עובר על קונטה, רואים את זה במהלך המשחקים ובמהלך מסיבות העיתונאים, ובמיוחד אתמול. גם המערך הפחדני הזה בבית ודווקא הוא משנה את הדבר היחיד שעבד לו טוב - מוציא את דוד לואיז מהקישור ועובר ל-3-4-3 שפשוט מוטט אותנו. אני לא יודע מתי המאמנים האלה יבינו שלהשאיר את ססק כחלק מצמד קשרים מרכזיים זה שקול להתאבדות מקצועית...

נראינו פשוט מזעזע אתמול, 38% אחוז פוזשן בבית זה מחזיר אותנו שנים אחורה ושוב אנחנו מתבטלים מול קבוצה סבירה באירופה. אין לנו קישור (באמת שאני כבר רוצה לראות את דרינקווטר משחק), ההתקפה לא מחוברת ואפילו שחקנים שאמורים לתת לנו שקט כמו אזפיליקווטה נמצאים בכושר מזעזע ולא מפסיקים לטעות.
    אולי זה המערך הזה שכולם למדו אותו והבינו שאם סוגרים את אלונסו ומוזס אז אין לנו התקפה, אולי הגיע הזמן לעבור לרודיגר וכריסטיאנסן בהגנה ולואיז בקישור, ואולי זו סתם תקופה רעה שתחלוף... בכל מקרה, ניצחון מול ווטפורד בשבת זה מאסט, כל דבר אחר והליגה באמת בורחת לנו. לי עדיין יש אמונה בקבוצה הזאת ואני סומך על קונטה שימצא פתרונות. לזכותו יאמר, בניגוד למוריניו, שהוא מנסה דברים חדשים ולא נתקע בבועת הזחיחות של עצמו. בסוף משהו חייב לעבוד, נקווה שזה יקרה במוקדם מאשר במאוחר.

Gary Cahill אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

הגיע זמן לשנות את כותרת הנושא, במקום מרינה - נגולו.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

13. Footballover Member

סוף סוף החילופים שלו פוגעים בול. הצגת אופי ענקית במשחק שלא חשבתי שנוציא בו משהו, משחק שיכול להחזיר אותנו לתלם. אנחת רווחה ענקית, יש!!!

14. Armstrong Member

מקווה שאתה צודק אם כי אני בספק. קהייל ולואיז פשוט גרועים. לא יודע את מי מהם הייתי מעיף מההרכב בשביל כריסטינאנסן אבל אחד מהם חייב לעוף.

15. Footballover Member

לא הייתי אומר שקהייל ולואיז היו גרועים היום, ממש לא. אני מסכים שכריסטיאנסן צריך להיות בלם פותח אבל אני לא רואה את זה קורה בזמן הקרוב. הבעיה שלנו היום הייתה בעמדות הווינג באקים שפשוט הפקירו פעם אחר פעם את הבלמים (וגם לא תרמו מאומה בהתקפה) וההחלטה של קונטה להוציא את אלונסו ולהעביר את אזפיליקווטה לשמאל היא זו שניצחה לנו את המשחק בכל מובן אפשרי. אינדיבידואלית, אני חושב שקהייל היה בין הטובים היום וגם לואיז ניצח ברוב הדואלים שלו (זוכרים את הרגל שהוא שם לפריירה (?) שמנעה שער במתפרצת?).

הבעיה העיקרית שלנו, כמו תמיד, היא פחות פרסונלית ויותר קבוצתית. ברגע שהשחקנים משחקים בלי ביטחון אנחנו נראים מחפיר, ברגע שנכנסים לעניינים אז הכל זורם הרבה יותר חלק. כמובן שחסרה לנו איכות אבל אנחנו צריכים להיות מסוגלים לנצח יריבות כמו ווטפורד בבית, וווטפורד זה קבוצה שמתעלה על רוב הקבוצות בליגה כרגע וזה היה משחק לא קל בכלל. שאפו לקונטה ולקבוצה על התוצאה הנהדרת הזאת ועל הקאמבק המצויין.

Gary Cahill אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.