צ'לסי 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏10/8/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sturridge Member

@ChelseaPensioner תתחיל לאסוף חומר לקיץ הבא.

קודם כל הדוגמה שלך גרועה כי עד ינואר באמת נראיתם הרבה יותר רע מיונייטד, אבל בלי קשר- לא אמרתי שצ'לסי יותר טובה מטוטנהאם. יש להם 11 יותר טובים. רק חבל שהם משחקים בטוטנהאם, בצ'לסי הם כבר היו לוקחים אליפות.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  2. Coutinho10 Member

הוא אמר את זה הרבה אחרי שנגמרה העונה אחינו. כל הקיץ טחן את זה.
    הדוגמא מעולה, זה שלקחתם תואר שטוטנהאם הייתה מעלה בו הרכב שני/שלישי לא אומר שום דבר על יחסי הכוחות בין הקבוצות.
    גם לנו לא היה אופי לקחת תארים, גם את זה אלכס טחן בלי סוף. אז ביונייטד מנפנפים עם גביע אירופית ואנחנו הנפנו הקיץ גביע אירופה.
    הם בינתיים מגיעים שנתיים רצוף לרבע גמר אלופות (וכבר כמה שנים חברת קבע במפעל) בזמן שאתם עולים לשחק במקומות נידחים בימי חמישי.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/19
  3. k_700 Member

אין מה לדבר בכלל,
    טוטנהאם קבוצה הרבה יותר טובה מצ׳לסי בשנה שעברה.

להביא את הנתון שממש בפוטו פיניש הם סיימו אחריהם זה טיעון חלש שמתכתב נהדר עם החגיגות של משה שנה אחת לפני זה כי הם גם סיימו אחרינו בטבלה(כמו ליברפול).

לא צריך להיות נוסטרדמוס כדי להבין לאן טוטנהאם עוד יכולה להגיע העונה ועד כמה העונה של צ׳לסי מתחילה עם תקרה ברורה ולכן ההשוואה מראש בכלל לא פיירית.

אבל לבוא עם אופטימיות יתרה לעונה קשה שבה פדרו ולואיז שחקני המפתח שלך, אשריכם.
    תמיד עדיף מלבוא בדכאון.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  4. Sturridge Member

https://media.giphy.com/media/KDWN1vyBOMhfmVtQsa/giphy.Xxx

מההודעה שלך עוד אפשר להתבלבל ולחשוב שצ'לסי זה המועדון שלא זכה בכלום 12 שנים, או בתואר אירופי כלשהו 40 שנים. הם יעלו בהרכב שלישי לליגה אירופית? אז לחיי 40 השנים הבאות.

טוטנהאם אכן קבוצה טובה יותר, כבר כתבתי את זה. האמת, על הנייר הם כנראה גם היו קבוצה טובה יותר ממכם בתחילת עונה שעברה. זה לא ממש עוזר להם.

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/19
    לירן ו-Gianzola אוהבים את זה.
  5. Gary Cahill Member

לא ראיתי הרבה דיווחים וגם לפחות בעיניי יש אי וודאות בנושא הזה, אז מי לדעתכם הולך להיות החלוץ שאיתו נפתח את העונה? אני בעד ג'ירו למרות המגבלות הברורות שלו כי בטשוואי בעיניי לא חלוץ מספיק טוב ואייברהם עוד לא מוכן לדעתי.

6. AS R Member

אני דווקא בעד בטשואי, למרות שבהשאלות האחרונות שלו הוא לא הראה כמעט כלום. לדעתי ישתלב טוב יותר עם השחקנים הנוכחיים של צ'לסי ואולי גם ירגיש יותר בבית כשהוא סוף סוף לא מושאל.

Footballover אוהב/ת את זה.
  7. Footballover Member

דווקא בטשוואי היה טוב מאוד בפאלאס. גם אני הולך איתו, הוא נראה לי הכי מתאים ממשחקי ההכנה. זה שחקן שמשום מה מאמנים לא ממש אוהבים, אבל בסיטואציה הנכונה אני כן רואה אותו פורץ. תמי אברהם התעלה על הציפיות שלי אבל עדיין לא בשל להוביל את החוד שלנו. בטשוואי נראה שכן.

מאמין שלאמפרד ילך עם ז'ירו במשחק הפתיחה.

מצב נושא:
הנושא נעול.