צ'לסי 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏10/8/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Footballover Member

הדבר הכי חשוב שאנחנו צריכים לעשות כמועדון הוא לשמור כאן את קובאצ'יץ', כמובן אחרי הארכת חוזה ל-goat. יש לשחקן הזה הכל, ברגע שהוא מתחיל להבקיע 8-10 שערים בעונה מהקישור הוא הופך מיידית לאחד הטובים בעולם בתפקידו. אני אפילו לא אומר "אם" זה יקרה כי אני בטוח שזה רק עניין של זמן. עד עכשיו הוא היה חייב כבר להיות עם 2-3 שערים לפחות, אם היה משפר מעט את הפינישינג.

כן, זה סתם היה תירוץ לראות שוב את המהלך הזה אבל זו דוגמה מצוינת לתנועה הנפלאה שלו. ריאל מדריד תהיה מטומטמת אם תשחרר את היהלום הזה. בן 24 להזכירכם.

דרך אגב, השלב הבא בהתפתחות של המועדון יהיה להתחיל להכניס לראש של סארי שקאלום צריך לקבל את הדקות של מוזס, אבל פרה פרה...

cheddar אוהב/ת את זה.
  2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

goat?

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  3. סיונרה Member

ריאל לא יכולה להכריח את קובאצ'יץ' לשחק אצלה אם הוא לא רוצה, היא רצתה שישאר גם הקיץ.
    מאוד מקווה שהוא יציג יכולת גבוהה בצ'לסי וירצה לחזור לברנבאו, תמיד היה נראה שהכשרון שם אבל חסר משהו. דווקא העונה הוא היה מקבל הרבה מאוד דקות.

4. modric420 Member

נראה לי שזה פחות תלוי במועדון ויותר ברצון השחקן כרגע. ייבשו אותו יותר מדי על הספסל אצלנו. אמנם עוד מוקדם לדעת מה יהיה בקיץ, אבל לפי הראיונות של קובא' מאז המעבר הוא מעדיף שלא לחזור לריאל, גם בהיעדר סעיף רכישה.

5. oranfu Member

בסדר, מצד שני מודריץ' כבר בן 33. אני מניח שבעונה הבאה ריאל כבר תצטרך להתחיל לבנות מחליף.
    אני מבין שריאל נמצאים במצב כלכלי לא להיט (בגלל זה נאלצו למכור את רונאלדו) אז להשתמש בשחקן שכבר שייך להם יכול להיות פיתרון לא רע עבורם.

6. modric420 Member

הלוואי ויחזירו את קובא' אני מאוד מאמין בו, פשוט לא נראה לי שירצה לחזור.
    רונאלדו רצה ללכת בגלל ענייני חוזה, לריאל אין שום בעיה כלכלית(למרות בניית האצטדיון). כמעט והוציאו 180 על אמפבה לא מזמן, פשוט רוצים לבנות לטווח ארוך על שחקנים צעירים.

7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

Hazard

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. סיונרה Member

נאלצו למכור את רונאלדו מאותה סיבה שנאלצו להשאיל את קובא, השחקן לא היה מעוניין להישאר, כל אחד וסיבותיו.
    ככה זה שיש לך נשיא מגלומן שיותר חשוב לו להכריז הכרזות על הדרך של המועדון מאשר לבנות קבוצה שתשחק כדורגל. זה קרה עם הגימיק של אלופת אירופה עם ראול בראבו בהגנה וזה קורה היום, רק הפוך.

modric420 אוהב/ת את זה.
  9. oranfu Member

השחקנים רצו לעזוב, ברור.

אבל לפי מה שקראתי אם לא היו מוכרים את רונאלדו הקיץ, היו צריכים להכריז על הפסדים של 87 מיליון יורו. אולי לא עניין גדול עבור ריאל, אבל זה לא מבוטל.
    במיוחד אם הם מבינים שיש להם צורך בהשקעות כספים משמעותיות בשנתיים הקרובות.

אני לא יודע אם זה מדויק, אבל משהו שקראתי. לא באמת מתעניין יותר מדי מה קורה בריאל.

10. WHITERM Member

העזיבה של רונאלדו לא קשורה לחובות או בעיות כספיות,רונאלדו רצה לעזוב.
    יש על זה גם כתבה על סיבות העזיבה אם אתה מעוניין.

11. oranfu Member

בסדר, מכיר את הכתבה וכמו שרשמתי גם ברור לי שהשחקן רצה לעזוב. אז? ריאל סתם ככה מוכרים את הכוכב הגדול?

אני לא יודע אם זה נכון שהמאזנים של ריאל לא להיט אבל בהתחשב במכירה של רונאלדו ובכלל בקיץ הדל שעבר על המועדון, יכול להיות שיש משהו בדברים.

12. orelh94 Member

כמו שחשבתי בעבר וכתבתי (לא זוכר אם כאן או במקום אחר), הצל שריחף מעל חלוני ההעברות האחרונים היה של שיפוץ הברנבאו. מאחר שעסקת החסות שהייתה אמורה לממן 400 מליון יורו מהשיפוץ לא יצאה לפועל בסופו של דבר, המועדון כנראה יקח הלוואה למשך 30 שנים כשסכום ההחזר השנתי יעמוד ע''ס 25 מליון יורו.
    זו אחת הסיבות המרכזיות להתנהלות הכלכלית הזהירה של השנים האחרונות במועדון לדעתי, ואחרי שיודעים פחות או יותר מה הסכומים שצריכים להחזיר ובמה זה כרוך, אני מאמין שידעו להתנהל בחלון ההעברות בהתאם.

בכל מקרה, המועדון במצב כלכלי מצויין, אולי בין הטובים שידע אי פעם. אין חובות רציניים ויש עתודת מזומנים שקרובה ל-200 מליון יורו.

לגבי רונאלדו - הסיפור הוא בעיקר בגלל שהוא פרימדונה ויש לו אגו. הוא ציפה שיכסו את החובות שהוא עשה בגלל העלמות מס והמועדון לא תמך בזה בכלל. הסיפור של העזיבה שלו התחיל ברגע שנדרש לשלם את הקנס.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. oranfu Member

ברור שמי שדחף זה רונאלדו (אגב, הכתבה שמדברת על למה רצה לעזוב מוציאה אותו רע מאוד, מניח שהיא באה מצד המועדון).

אני רק אומר שמה שקראתי זה שבמידה ולא היו מוכרים את רונאלדו בקיץ הזה, היו מסיימים שנה פיננסית עם הפסד של 87 מיליון יורו.
    ברור שעבור ריאל מדריד זה לא משהו בעייתי יותר מדי, אבל זה כנראה משהו שהעדיפו שלא יקרה.

14. alexshw Member

הנוער של צ'לסי ניצח את מולדה בליגת האלופות לנוער 10:1.

15. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

phewwwwww.
    הייתי לחוץ מהמוקש הזה.

מצב נושא:
הנושא נעול.