צ'לסי 2018/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏10/8/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ממש דיברו על זה, אבל גם לכניסה של קובאצ'יץ' הייתה השפעה גדולה על המשחק של צ'לסי במחצית השניה מול ארסנל.

השילוב שלו עם הזאר ואלונסו היה נראה מאוד מעניין.

2. golding מנהלים

אוהדי צ'לסי עפו על האימפקט של קובאצ׳יץ׳. מקווה שנראה אותו בהרכב היום, עם כל הכבוד לבארקלי, שהיה סביר בשני המשחקים הראשונים, זו בכלל לא אותה רמה אם לשפוט לפי הכניסה של קובאצ׳יץ׳ במשחק מול ארסנל.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  3. Don Antonio Member

אדן עם שערו ה 70 בפריימרליג (90 בכל המסגרות) אצלנו והוא עובר את JFH שעמד על 69 והוא כרגע במקום השלישי בכל הזמנים כשרק דידי (104) ולאמפרד (147) עוברים אותו. כמו כן ניוקאסל זו הקבוצה שהאזר כבש מולה הכי הרבה מבין קבוצות הליגה (7 סך הכול) כמו כן שער הבכורה שלו בכחול היה מול ניוקאסל גם כן בפנדל אי שם ב 2012.

אזפיליקואטה עם משחק 200 בכחול. אגדה.

Gary Cahill ו-Raulito אוהבים את זה.
  4. alexshw Member

200 בפרמייר ליג.

Gary Cahill ו-Don Antonio אוהבים את זה.
  5. golding מנהלים

איזה שחקן ענק:

6. Don Antonio Member

מאט לואו מדווח שקהייל דחה את גאלאטסריי והוא נחוש להישאר במועדון ולנסות לסלול את הדרך חזרה להרכב לפחות עד ינואר. כנל גם דרינקווטר שישאר עד ינואר.

דרינקווטר קהייל ומוזס בינואר לעשות עליהם כמה לירות יהיה צעד מבורך. אם יש משהו שאני שמח עליו עד עכשיו זה שמוזס לא רואה דשא כמה חיכיתי לרגע הזה אלוהים.

Gary Cahill אוהב/ת את זה.
  7. Footballover Member

אנחנו נהיה בצרות צרורות במשחקים מול קבוצות גדולות - דוד לואיז פשוט נראה מזעזע. עלה לנו בגול אחד מול ניוקאסל, עלה כמעט בשניים היום, ואנחנו מדברים על משחקים שבהם הכדור היה ברגליים שלנו 75 אחוזים מהזמן. הוא נראה כבד, גמלוני, רך... המסירות שלו עדיין נהדרות אבל אני מעדיף אפילו את קהייל על פניו כרגע. סארי לא יחליף אותו כי בינתיים אנחנו מנצחים, אבל אני מקווה מאוד שכריסטנסן יצליח לשכנע בדקות שהוא יקבל (גם הוא לא חף מפשע, התצוגות שלו לאחר הטעות מול ברצלונה בהחלט הצדיקו ניפוי מההרכב) כי עדיין מדובר בשחקן צעיר עם מרווח עצום לשיפור.

golding אוהב/ת את זה.
  8. golding מנהלים

אלונסו בארבעת המשחקים עד עכשיו: 3 בישולים, שער אחד וזכה בשני פנדלים.

סארי לא סתם אומר שהוא יכול להיות הטוב בעולם בתפקידו (הספציפי). הבעיה היא שכמעט בלתי אפשרי לפצות על העדר המהירות שלו. אבל הוא שחקן נפלא.

9. Footballover Member

אם הוא גם היה מהיר אז היינו מדברים על המגן הטוב בעולם. יש לא מעט אוהדי צ'לסי שלא מרוצים ממנו אבל אני תמיד מהראשונים להגן עליו, הוא באנקר בהרכב מבחינתי. לא להרבה קבוצות יש פריווילגיה של מגן שתורם כ"כ הרבה בחלק ההתקפי, כולל כדורים חופשיים מטורפים. גם בחלק ההגנתי הוא לא איזה נטל, אם כי הייתי שמח שרודיגר היה מחפה עליו עם המהירות שלו, ולא לואיז (עוד סיבה להוציא אותו מההרכב).

מה שמדהים הוא שלמרות שהוא הרבה יותר ווינג בק מאשר מגן קלאסי, החופש שהוא מקבל אצל סארי גדול יותר מזה שקיבל אצל קונטה. מאוד חששתי מזה במשחקי ההכנה, אבל נראה שהפילוסופיה שלנו היא להגן מההתקפה, וזה עובד, גם אם יש מה לשפר. אני אוהב את קונטה אבל המשחקים שלנו העונה הם משב רוח מרענן ביחס לעונה שעברה. הכדורגל שלנו הרבה יותר מודרני, אינטלגנטי ומעניין. המעבר בין באקיוקו וקאנטה בקישור, הזאר ומוראטה בתוספת מוזס בהתקפה, למה שאנחנו רואים היום... אין איך להתחיל להשוות אפילו... רואים שהשחקנים מתחברים לזה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  10. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אותי זה משעמם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. Footballover Member

“In training, you see that the level is high. I am now experiencing on a daily basis that Sergio Ramos is the best centre-back in the world. The level [at Real MAdrid] is higher than at Chelsea.”

The La Liga outfit’s shot stopper also spoke about the differences between the home stadium of Chelsea and Santiago Bernabeu.

“It’s twice as big, of course, it’s a very different feeling. If you look forward, you only see a wall of people while at Stamford Bridge you can still see the sky or the hotel behind the grandstand,” he said.

זהו הקורטואה - חיה מסריחה, נבלה שאוכלת נבלות בעצמה, חיה שחושבת שהיא ניראית מי יודע מה.
    חיה מטומטמת שהמוח שלה לא מסוגל לדמיין צעד אחד קדימה.
    חיה מפגרת ובודדה שתזדקן בצורה של בודדה.
    טפי איזה חיה מסריח!

Esomech ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  12. Scouser Member

העיקר הוא בשלישייה הסופית של שוער השנה, אפקט ריאל מדריד. ממש עלוב.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מריח לי כמו ציטוטים שלא תורגמו כמו שצריך. באופן מכוון.

14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהשנואים שדרכו בגשר.

15. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180905/f300469560a3a3233caa4cb361a68698.Xxx

Sent from my iPhone using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.