צ׳לסי 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. golding מנהלים

לא אינפורמטיבי כמו הדיון שנפתח לפני חודשיים, אבל מה זה משנה? העיקר שאייסוקר חזר!

FreakinMoney אוהב/ת את זה.
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ההודעה שקוסטה עם סיכוי מינורי לשחק מול היונייטד, אמת או פסיכולוגיה?

3. golding מנהלים

כפי שאני רואה את זה מדובר בפסיכולוגיה, אבל אין לי ספק בכך שהוא כן סוחב פציעה כלשהי.

4. WhiteCottage Member

התשובה , לדעתי , היא קצת משתיהן.קוסטה באמת סוחב פציעה והוא בספק. אבל אני זוכר שמוקדם יותר העונה לפני המשחק מול הסיטי הספק ריחף לו .... ופג. כל העיניין עם פציעות "קלות-בינוניות" הוא , שאין לדעת כמה מהר יקח לשחק להתאושש ולהגיע לכושר רצוי , הרי שחזרה מוקדמת מידיי מהווה סיכון לכל שחקן ובמיוחד לדייגו קוסטה שפציעה דומה גרמה לו לגמור את העונה באכזבה מביחנתו. נצטרך לחכות לקראת סוף השבוע....

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

השמועות בימים האחרונים מדברים על כך שצ'לסי מעוניינת בקואדראדו. עד כמה נראה לכם העניין רציני (לא כ"כ מכיר את השחקנים שלכם באגף ימין שיכולים להתחרות איתו)? סביר להניח שזו השנה האחרונה של קואדראדו בפיורנטינה ואולי אפילו בינואר הוא יעבור, למרות שהאמת לא יודע עד כמה הוא יוכל להצליח בצ'לסי ובכלל בכדורגל האנגלי, שנראה לי ככזה שפחות מתאים לו.

6. JohnTerry26 Member

מרגיש מוזר שהאתר חזר אחרי ככ הרבה זמן... כאילו איך ממשיכים מפה חח..

בקצרה על החודשיים שעברו, אין תלונות אנחנו נראים טוב מאוד, 5 בפרש בפסגה זה מעבר למה שציפיתי ונקוה שימשיך ככה, לי אין ספק שאנחנו חייבים לקחת את הליגה ואולי אפילו גם בלי יותר מדי דרמות.. הרבה תלוי בסיטי שהיא היריבה היחידה שלנו העונה אני די בטוח. קוסטה מפלצת, למרות שאני עדיין קצת בוכה בלילה על לוקאקו, ססק גאון, הזאר חלק מהזמן היה ענק, ועכשיו נראה שאוסקר בכושר שזה בכלל... ואיבנוביץ׳! מלך.

היו שתי אכזבות עד כה העונה, אחת מול שאלקה והשניה לה אחרי הנואף ששמו למפארד. כן במהלך ״הפגרה״ למפארד הפך אצלי להרבה פחות לצערי, בטח אחרי הגול. הוא מקצוען אדיר אבל הוא לא צ׳לסי על מלא כמו טרי וזה מאכזב כי חשבתי שכן, זו המסקנה שלי מכל הסיפור. אם היה אכפת לו מהאוהדים כמו שאנחנו אוהבים אותו הוא לא היה עושה את הצעד הזה בשבילנו. מגעיל לראות אותו חוגג גולים שבעקיפין משפיעים עלינו ועל הסיכוי שלנו, צלסי, לאליפות.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני ממש חולק עליך בנוגע ללאמפארד. אחרי כל כך הרבה שנים בצ'לסי, אחרי המון הצלחות ואכזבות, אחרי שהוא היה השחקנים שאולי תרם לכם הכי הרבה, או לפחות מהיחידים שתרמו הכי הרבה, לאמפארד הוא האחרון שאפשר להגיד עליו שהוא לא צ'לסי על מלא. והדוגמא הכי טובה היתה בשער שכבש מולכם, ראו את הכאב הגדול שהיה לו על הפנים. מקצוען אמיתי, שחקן נהדר ודוגמא למופת. טרי אולי שחקן מצויין (לאמפארד לא פחות), אבל במכלול של הכל לטעמי דווקא למפארד עולה עליו והוא בטח לא פחות צ'לסי ממנו.

8. JohnTerry26 Member

תרם הכי הרבה ועשה הכי הרבה בעידן אברמוביץ׳, לדעתי אין על זה ספק, אבל לדעתי הוא עשה משהו שלא יעשה כסמל, כשאני אומר שהוא לא על מלא אני מתכוון שטרי ואפילו דרוגבה לא היו עושים את הצעד שהוא עשה, אבל ללמפארד הכי חשוב המקצוע ןהכדורגל וזה בסדר גמור, אין לי תלונות אליו כשחקן או כבנאדם, רק מאוכזב ממנו כסמל של הקבוצה. קח עוד דוגמאות כמו טוטי, זנאטי, גיגס, סקולס, גרארד, נראה לך שהיו עושים משהו דומה?

9. golding מנהלים

כרגע אני די מסכים עם טרי (מה שמך, אגב? שכחתי...), אבל אני בטוח שהוא יחזור להיות סמל - בעיניי - ברגע שהוא יעוף מהצד הכחול של מנצ׳סטר.

10. golding מנהלים

אני לא מאמין לזה בכלל. המקורות הקולומביאנים אמינים יחסית? כי אם כן אני אופתע מאוד. לא אגיד שצד ימין שלנו מושלם, אבל כרגע וויליאן ושרלה נאבקים על המשבצת השלישית בקישור ההתקפי וקשה לי להאמין שנוסיף עוד תחרות לעמדה. אלא אם כן סלאח יעזוב.

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה לא מקור קולומביאני זה דווח בקורייר דלו ספורט האיטלקי.

12. golding מנהלים

אוקיי. בקיצור לא רואה את זה קורה. לא הייתי מתנגד כמובן, אבל מצבנו טוב כרגע :)

13. Civil Anti Madridista

נכון לעכשיו צ'לסי דוהרת על המסלול המהיר לאליפות.
    מוריניו פגע בינגו עם הרכש בקיץ האחרון, כשהתיאום על עיוור בין פברגאס לדייגו קוסטה זה פשוט חוויה.
    צריך גם לשבח אותו על ההחלטה הלא פשוטה בעמדת השוער, צ'לסי הרוויחה במהלך הזה שוער ל10 שנים לפחות.

14. Sturridge Member

טוב, אז צריך להשלים פערים עכשיו?

- יואו איזה בישול ענק של פברגאס
    - יואו איזה שער ענק של קוסטה
    - לאמפרד כובש :(
    - ונגר ליצן

זהו בגדול.

נתחיל מהסוף.
    אני לא יודע כמה מהשחקנים שציינת (כולל טרי ודרוגבה) עמדו בסיטואציה כמו לאמפרד.
    רומא, אינטר, יונייטד, ליברפול, הן לא זרקו את השחקנים האלה אחרי גיל 30 והציעו להם חוזים מעליבים לעונה אחת.
    אם תגלה לי שכל אלה הסכימו להוריד משמעותית את המשכורת בשביל להשאר בקבוצה, ולעומת זאת לאמפרד לא, אז אני אסכים איתך.
    אם תגלה לי שדרוגבה דחה הצעות מארה"ב רק כדי לא להיות מושאל לקבוצת פריימרליג אחרת, אסכים איתך.
    טרי "על מלא", בינתיים, חכה שבסוף העונה שוב פעם תתחיל הסאגה של חידוש החוזה (כי צ'לסי הרי לא מציעה יותר מחוזה לשנה לשחקנים מעל גיל 30, ולא משנה אם הם עונה אחת בקבוצה או 14), אולי גם ממנו יפרדו. אני אהיה מופתע אם יתנו לו לפרוש בכבוד במועדון.
    בינתיים כל הסיפור הזה נראה לי יותר כמו תעודת עניות לצ'לסי מאשר ללאמפרד.

לגבי ההחלטה עצמה, לאמפרד בכלל חתם בניו יורק סיטי, שהיא במקרה קבוצת בת של מנצ'סטר סיטי.
    האם ידע מראש כשהוגשה לו ההצעה מניו יורק, שהעסקה תכרוך גם השאלה לחצי עונה בסיטי? אני לא יודע.
    כמובן שאני לא עושה מלאמפרד איזה 'קלולס', הוא יכל גם להגיד לא, אבל אני לא יודע אילו הצעות אחרות הוגשו לו. ההצעה מניו יורק (מבלי קשר להשאלה) הייתה בוודאי הטובה ביותר מבחינתו (וזה הרי הכל כסף של השייח בסופו של דבר).
    השאלה באנגליה, מבחינתו זו הזדמנות לשחק ולהתאמן כמה חודשים בליגה הטובה בעולם, בזמן שהליגה בארה"ב עדיין בפגרה.
    ברגע שחתם בניו יורק, לא הייתה קבוצה אחרת שהיה מושאל אליה מלבד סיטי. דמיין את ויטסה מנסה להשאיל שחקן שצ'לסי רוצה לקבוצה אחרת.

15. golding מנהלים

ערב נהדר אתמול. לא נתנו למריבור לנשום בזכות עבודת לחץ מתואמת ובלתי פוסקת.

מלבד הפציעה של רמי, הכל הלך לפי התכנית. שלושה צעירים עשו את הבכורה שלהם, שניים מהם שחקני אקדמיה (אקי וסולנקה) - תענוג!

מצב נושא:
הנושא נעול.