קובי רפואה פורש מכדורגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏16/11/05.

1. יוגב אסולין Guest

קובי רפואה, בן ה31 נאלץ לפרוש מכדורגל בעקבות פציעה בכף רגלו. קובי רפואה התחיל את דרכו במכבי ת"א משמה עבר לעוד כמה קבוצות כמו נס ציונה נתניה. וב-8 השנים האחרונות שלו הוא היה בעיקר בבני יהודה ומכבי פ"ת.
    קובי רפואה שיחק בתפקיד החלוץ בעל שליטה מעולה בכדור ומיקום מצויין. שחקן שהשאיר כמעט לבדו את בני יהודה בעבר בליגה ותרם רבות להתקדמות של מכבי פ"ת.
    רפואה, נחשב לחלוץ שלא מוערך מספיק בכלי התקשורת. לצערו הוא סבל פעמים מפציעות פעם אחת במפשעה ועוד אחת בכף רגלו. כרגע בגיל 31 הוא נאלץ לוותר ולתלות את הנעלים.
    רפואה, מספר שהוא הכי נהנה ב8 השנים האחרונות שלו. בבני יהודה ומכבי פ"ת שתי קבוצות שרואות בו הסמל שלהם במובן מסויים. בעתיד רפואה רוצה לישאר בתחום הכדורגל אבל ציין שלא חייב רק מאחורי הקווים ישנם תחומים נוספים.

----------------------------
    לפי דעתי, הכדורגל שלנו ניפרד מאחד החלוצים הישנים והטובים, רפואה שיחק בתקופה של חרזי ואלון מזרחי ומוטי קקום ויתר החלוצים המובילים בארץ בתקופה הטובה שלהם. ולא נפל מאף אחד מהם. רפואה (ניראה לי הגיע גם לנבחרת בשלב כלשהו) הצליח להוביל את בני יהודה לישארות בליגה בעונה מדהימה ואת פ"ת הוא קידם מאוד בשנים האחרונות. חבל שלא יצא ליראות אותו משחק יותר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/11/05
  2. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אני זוכר אותו כמין סמל של בני יהודה, שתמיד בלי קשר ליכולת הקבוצה, היה מצוין.
    חבל שהוא נאלץ לפרוש בגיל יחסית מוקדם, אני חושב שמכבי פ"ת די העלימה אותו.

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה על הצמד מול הפועל חיפה ובכלל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

פציעה כזאת בכף רגל? ואו בטח ממש רציני

4. Alexander Hleb Member

חלוץ רחבה אמיתי.
    מהבודדים בכדורגל שלנו שאפשר להגיד את זה עליהם.
    חבל שלא הלך לא כל כך עם כל מה שקשור לנבחרת.

5. נדב מיכאלי Member

שחקן שבשנות ה-90 היה סקורר אמיתי גם קצת בתחילת שנות ה-2000 ,אחרי זה הוא כבר נעלם.
    שיהיה לו בהצלחה בהמשך.

6. M_T_A Member

פיספוס לא קטן, היה יכול לעשות הרבה יותר ממה שהוא עשה. תמיד חשבתי שהוא אנדרייטד.
    אני זוכר את התקופה שלו במכבי, ממש שמחתי כשהוא הגיע.. ד"א הוא השתתף ב10-1 מול ראשל"צ עם גול אחד או 2 לא זוכר כבר

7. יוגב אסולין Guest

בבני יהוהד בעונה שהוא השאיר אותם בליגה הוא כבש 17 שערים מתוך 31 של הקבוצה.. זה למה הוא ניראה לך טוב.

עכשיו במכבי פ"ת הוא היה חלק מהקבוצה גם שמה הוא נתן שנים מאוד יפות. איןלי ספק שבלי הפציעה שלו היה לו עוד כמה גולים טובים לתת בשנים הקרובות. אין לנו חלוצים ברמתו היום

8. John Barnes Member

גם אני חושב שהוא פיספוס.גדול אפילו. היה שחקן די שכונתי, שחושב קודם איך לבעוט ורק אם אין ברירה אז למסור, ובגלל החשיבה הזו הוא לא התקדם ובילה את זמנו בעיקר בקבוצות קטנות. שייך לאותה אסכולה עם עופר שיטרית, שחקנים שהשתמשו רק בכישרון שלהם ולא עבדו קשה בשביל לפתח אותו ולהכנס להיכל התהילה של הכדורגל הישראלי.

9. d3fton3s Member

היום נכתב בידיעות נראה לי, שמכבי פ"ת הרימה את הכפפה ותערוך לרפואה טקס הוקרה שלם במקום הזר.. ככה צריך, צל"ש ללוזונים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx