קופה איטליה 2010/2011 :: אינטר, בפעם השביעית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏8/8/10.

1. 亚历山大帕托 Member

Roma: 32 Doni; 77 Cassetti, 29 N. Burdisso, 4 Juan, 17 Riise; 7 Pizarro, 16 De Rossi; 11 Taddei, 20 Perrotta, 9 Vucinic; 22 Borriello.
    A disposizione: 1 Lobont, 3 Castellini, 15 Loria, 30 Simplicio, 33 Brighi, 87 Rosi, 94 Menez.
    Allenatore: Vincenzo Montella.

Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 15 Ranocchia, 55 Nagatomo; 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 5 Stankovic; 10 Sneijder; 27 Pandev, 22 Milito.
    A disposizione: 12 Castellazzi, 7 Pazzini, 14 Kharja, 17 Mariga, 20 Obi, 23 Materazzi, 26 Chivu.
    Allenatore: Leonardo.

Arbitro: Nicola Rizzoli di Bologna.

2. Muurad Member

בואנה כמה פעמים כבר אנחנו נגד רומא בגביע ברציפות? איזה 6-7 שנים מהזיכרון שלי.

לא מבין למה קוטיניו לא מקבל הזדמנות במשחק כזה וחארג'ה עדיין בסגל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx לא קראתי בשום מקום שהוא פצוע, אבל הוא אפילו לא על הספסל.

נערך לאחרונה ב: ‏19/4/11
  3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בולשיט. אין מצב שבו חלוץ מחמיץ תוך 3 ימים שני מצבים מול שער ריק.

4. Joel Gion Member

כאב לי בעין לראות את הדבר הזה. קיוויתי שהקוון לפחות יניף דגל ויחסוך לו את הפאדיחה...

היה איזה יצור בדיון של יובה לפני כמה ימים שאמר שהוא היה לוקח את ווצ'יניץ' על חשבונו של בופון. בדוק שאין לו מושג על מה הוא מדבר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

5. 亚历山大帕托 Member

איזו הגנה יש לאינטר...

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההחמצה של ווצ'יניץ' לפני כמה דקות הייתה נוראית. אבל עזוב אותך מההחמצה, איך שחקן ברמתו לא מצליח לשלוט על מסירה פשוטה שהוא מקבל?
    המונטנגרי מיצה את עצמו ואני חושב שכדאי לרומא לחשוב על מחליף לעונה הבאה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/4/11
  7. Muurad Member

איזה דקי זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wub.Xxx כמה שהוא יכול לשגע פילים, הבעיטה שלו מרחוק זה פשוט דבר יפה לראות.

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

המחצית משעממת ודלת אירועים אבל איזה שער מדהים של סטנקוביץ', פיצוץ לחיבורים שאף שוער לא היה מונע. מונטלה נותן יותר מדי צ'אנסים לפרוטה וטאדיי החלשים כשיש לו על הספסל את מנז וסימפליסיו שיכולים לשנות את המשחק.

9. 亚历山大帕托 Member

משחק ברמה עלובה כיאה לקבוצות המשתתפות בו. בלי אטו וטוטי זה פשוט לא זה.

10. Muurad Member

באמת לא שאנחנו נראים מדהים, אבל רומא במשחק ממש ביזיוני.

'משחקים בהליכה' מתאים כמו כפפה למשחק היום.

טוב, ניצחון 1-0, אבל אנחנו הפראיירים הכי גדולים בעולם שלא סגרנו את הסיפור כבר היום עם 2 או 3-0 במחצית השנייה.. רומא עם הראש בים, לא אכפת להם מה קורה על המגרש.. אנחנו רק זזנו להם מהדרך ונתנו להם להפסיד את המשחק כמו שהם כנראה רצו.

הם צריכים לעשות ctrl+alt+delete על הקבוצה הזאת בקיץ ולהתחיל לעבוד על משהו חדש לגמרי.

גם לנו לא יזיק אחד כזה בעמדת המאמן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏19/4/11
  11. cazzo Il Capocuoco

לא ברור לי למה בוריילו יצא במקום מנז, לא היה עדיף להוציא את ווצ'יניץ'?....לא זוכר מתי מירקו היה כזה חלש וחלוד.

אינטר עם יתרון שער חוץ, ולא בטוח שרומא תבוא עם הרבה מוטיבציה להפוך את התוצאה. דרבי בגמר? פעם אחרונה ב1977, אז מילאן בעונה חלשה בסריה A, התנחמה בגביע הרביעי וניצחה 2-0 עם שער של אלדו מאלדרה וג'ורג'ו בראליה.

12. 亚历山大帕托 Member

תקף גם אחרי 45 דקות נוספות ואפילו עוד יותר. לפחות אינטר עדיין מנסה להוציא משהו קטן מהעונה הזאת, למרות שאין לה הרבה מה להציע, אבל רומא...

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוריילו נפצע (בראשו). בכל אופן, הכניסה של מנז וסימפליסיו לא שינתה דבר.

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/11
  14. 亚历山大帕托 Member

סיידורף לא יקבל מנוחה ויפתח יחד עם פירלו ופלאמיני בקישור.

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

סה"כ אלגרי מרכיב הרכב בצורה חכמה. חצי מההרכב הפותח הם שחקני הרכב בעוד שכמה אחרים זוכים למנוחה או שאינם זמינים. מההרכב אני מבין שרוביניו יהיה על הספסל אך אני מקווה שיהיה מקום גם לברטה. אני אחכה לראות מה יהיה ההרכב של פאלרמו כדי לדעת אם ההרכב של אלגרי מספיק טוב. דווקא אני מעדיף שסיידורף יקבל מנוחה, הוא מתחיל להיכנס לכושר וחבל לאבד אותו לקראת רגעי ההכרעה.
    הגיע הזמן לדאבל חלומי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/4/11