קופה איטליה 2016/17:: יובנטוס עם זכייה שלישית ברציפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏22/7/16.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Juventus: Neto; Barzagli, Bonucci, Rugani, Asamoah; Khedira, Pjanic; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain

Milan: Donnarumma; Abate, Zapata, Romagnoli, Antonelli; Kucka, Locatelli, Bertolacci; Bonaventura, Bacca, Suso

2. עודד (אוהד הצלחות) Member

אנחנו בדרך לתבוסה קשה שתוריד אותנו לקרקע.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא היה לזה שום סיכוי להיראות אחרת בJstadio. חייבים בית\חוץ בשלב הרבע.

עודד (אוהד הצלחות) אוהב/ת את זה.
  4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזכיר את המשחק שהיה מול לאציו, רק שאינזאגיניו הצליח להגיב מיד אחרי השער השני ומונטלה עדיין לא. אולי במחצית השניה...

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מונטלה אכן הגיב היטב במחצית השניה, אך לצערו האדום המוקדם טרף את הקלפים והפך את משימתו לכמעט בלתי אפשרית.

6. Don Joan Roman Member

דרך אגב, כל שער היה בצבע מה שנקרא, למרות שהגול של באקה היה די מקרי, הוא נתן שם בעיטה אדירה.

Sent from my m3 note using Tapatalk

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה דברים מאתמול:

- היינו חייבים לגמור את המשחק לפני, ואני יצאתי בתחושה שלולא האדום לא בטוח שהיינו מנצחים,למרות המחצית הראשונה הטובה.
    - ההרגשה שלי היא שמילאן הזאת עוד תעשה דברים גדולים,עבודה פשוט נהדרת של מונטלה, במיוחד בצד המנטלי
    - אני לא מסכים שצריך לעשות בית חוץ בשמינית גמר והלאה(כפתרון בודד). הקבוצות גם ככה משחקות כמות היסטרית של משחקים בשנה(ליגה/אירופה/גביע/נבחרות) להוסיף עוד משחקים רק יצור עומס מיותר. אני כן חושב שצריך לשנות את השיטה, בין אם זה לעשות משחקים באצטדיונים נייטרלים(כנראה פתרון פחות טוב בגלל האוהדים) או לחילופין להוסיף את משחקי הבית חוץ ביחד עם הקטנת הליגה - כלומר לקזז את העודף משחקים האלה מתוך הליגה.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לבטל 4 משחקים מיותרים מול פסקארה וקרוטונה בשביל התמודדות הוגנת בגביע זה מושלם. אך גם ללא הצמצום המתבקש, משחק אחד בודד שנותן משמעות ספורטיבית לשלב רבע הגמר שוות את ה"עומס". הקבוצות שמגיעות לשלב הזה גם ככה מחזיקות 30 שחקנים בסגל.

9. SerieA Il Capitano

הערב בקופה איטליה תארח אינטר את לאציו למשחק מעניין מאד, כשלאינטר מצפה ביום א' משחק חוץ מול יובנטוס וזה ללא ספק יימצא בראש של השחקנים.

יהיה משחק מאד קשה.

עם זאת, הליגה חשובה יותר לפחות לעניות דעתי.
    ההרכב שאני הייתי מעלה:
    הנדאנוביץ', סאנטון, מורייו, מדל, אנסאלדי, קונדוגביה, ברוזוביץ', באנגה, גבריאל ברבוסה, אדר, פריסיץ' (וממהר להחליף אותו בדקה ה-60)

לצערי אין אפשרות להעלות את פאלאסיו מההתחלה כי הוא כבר לא מספיק טוב כמו החלוץ האדיר שהוא היה בתחילת דרכו אצלנו, אבל מבחינתי איקארדי צריך לנוח היום.

הליגה יותר חשובה מכיוון שכל נקודה חשובה בליגה, ואם לא נפסיד ביום א' בעיני זה יהיה הישג חשוב ביותר, נקודה שעשויה להיות חשובה מאד בהמשך הדרך.

עם זאת, לא זכינו בתואר מאז 2011 ואני בטוח שסונינג רוצים לזכות בו.

אם עולים עם הרכב חזק, שלושה שחקנים שמבחינתי אסור שייפתחו בהרכב:
    • גליארדיני
    • איקארדי
    • מיראנדה

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה היה צריך לקרות מתישהו, חבל ששנייה לפניי המשחק נגד יובה וחבל שבדרך כל כך מסריחה (אימובילה תמות). הפנים לטורינו.

11. SerieA Il Capitano

לא ראיתי את המשחק אבל נראה לי שהראש של השחקנים היה במשחק נגד יובה.

זה קרה מול ב"ש (פעמיים) וכעת זה קורה נגד לאציו. הפסד לפני משחק גדול. קורה.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא כל כך מקבל את זה, במיוחד שזה בגביע, אבל אני מאמין בפיולי שידע להביא את השחקנים במצב אופטימלי למשחק נגד יובה. האמת, אין לנו מה למכור כשגם גאילארדיני וגם מאריו לא פותחים.

13. SerieA Il Capitano

במשחק מול יובה אפילו אין צורך לעורר מוטיבציה או צורך להשקיע. אני רק מצטער על כך שבזבזנו מחצית עם איקארדי ומאריו על המגרש.

אני בטוח שהשחקנים יהיו בפוקוס מלא במשחק ביום א'.

14. Don Joan Roman Member

אז דרבי רומאי בחצי (רומא לא תפסיד לצ'זנה) ויובה נגד נאפולי, יפה ונחמד (היה יותר כיף אם אינטר הייתה שם, יותר מסקרן מדרבי בו רומא לדעתי תנצח בקלות), מתי משחקי החצי?

Sent from my m3 note using Tapatalk

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הראשון בתחילת מרץ והשני בתחילת אפריל. אם נעבור את צ'זנה מחר, נגיע לדרבי הראשון מיד אחרי צמד המשחקים מול ויאריאל ובין שני מחזורים סופר קשים מול אינטר ונאפולי. לאציו פייבוריטית ברורה כאן, בגלל הלו"ז. המשחק השני רחוק מדי ואין לדעת מה יהיה עד אז.