קופה אמריקה - 2021

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏14/6/21.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הגבלות הקורונה זה משהו שגם מקבלי ההחלטות לא מבינים עד הסוף. ולמה שפקידי משרד הבריאות הברזילאי יהיו פחות מפגרים משלנו?

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

בזיון עצום כל עצם קיום המשחקים האלה.
    אני קראתי שהמועדונים האנגלים התריעו בפני פיפ"א כבר לפני חודשים שהולך להיות בלאגן גדול וביקשו פתרון. מה עשו בפיפ"א? כלום בפיתה. השתינו על כולם בקשת והמשיכו בשלהם, 4 פגרות נבחרות במהלך העונה הסדירה כשאחרי כל אחת שחקנים יחזרו לאנגליה לבידוד של 10 ימים שבו הם אפילו לא יכולים להתאמן, ואיכשהוא מישהו שם חשב שזה הגיוני וסביר סה"כ ושהמועדונים יסכימו לזה.

למה לעזאזל לפני כמה חודשים כבר לא דחסו את כל הפגרות האלה לפגרה אחת גדולה? ואז כל הליגות היו מתאמות את הלו"ז סביב זה וסיימנו עניין. כנראה זה פחות רווחי לשורה התחתונה של פיפ"א.

ולא הבנתי גם למה חלק מהמועדונים שחררו את הארגנטינאים אחרי שהפרמיירליג כבר הציגה חזית מאוחדת ואמרה שאף אחד לא הולך לאף מדינה אדומה. פיפ"א ואופ"א יחרבו את הענף הזה בסוף, זה פשוט ייקח להם קצת יותר זמן מהוגי הסופרליג.

Civil אוהב/ת את זה.
  3. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההתאחדות הארגנטינאית התחייבה לשחרר את מחויבי הבידוד לאחר מחזור המוקדמות השני בפגרה (היום). אני מניח שלשחקנים היה חלק בכך שחלק מהמועדונים הסכימו לשחרר אותם למשחקים.

חבל שהיא לא התחייבה לא לשקר במסמכי הכניסה לברזיל ולהעמיד את השחקנים בפני סיטואציה בה יחויבו להתבודד בברזיל ולאחר מכן בבריטניה.

4. RubberSoul Member

אני אומר לך, סלבה ודייגו החליטו שיהיה מעניין במשחק הפעם.