קייבו 06/07 :: קרובים קרובים לקו האדום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏26/8/06.

1. Chievo Member

תודה על לא דבר קייבו, את ממשיכה לאכזב אותי ואת כל האוהדים, האהבה שלי מדרדרת, למה ???????
    עם כל הכבוד לאיטלקיות , קייבו הקבוצה הגרועה ביותר עד עכשיו, זה כבר רשמי, משחק גביע אופ"א עם תשעה שחקנים אי אפשר לנצח או להשיג תיקו... אהיה שמח אם אפילו נשרוד בליגה העונה, כל החלומות והתקוות לשנה הזאת ליגת האלופות גביע האופ"א לסיים ברביעיה הראשונה, הכל נשבר...

2. cazzo Il Capocuoco

הציפיות שלך היו יותר מדי מוגזמות.

נערך לאחרונה ב: ‏14/9/06
  3. GUTE Member

קייבו, הציפיות שלך לא מציאותיות. בסה"כ קייבו לא התחזקה העונה ואפילו נחלשה במקצת. אני בטוח שאם לא פרשיית השחיתות באיטליה הציפיות שלך היו הרבה יותר הגיוניות. קייבו היא לא קבוצה שמתאימה לליגת האלופות וגם באופ"א היא לא נמנית עם החזקות ביותר.

4. Chievo Member

כמה כואב לי,
    ohhh my holy Chievo..
    את זה אני הבנתי, אני הגזמתי בגדול, כישלון של קייבו, אז כך עכשיו התוכן של הדיון:

האם קייבו תצליח לשרוד בסיירה א?

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אולי דיי עם הפסימיות? אם לא ידוע לך אז האיטלקיות שמות לרוב קאצו(סלחו לי על הביטוי) על גביע אופ"א מה גם שקייבו נחלשה משמעותית העונה לעומת העונה החולפת ולכן אתה צריך לקבל את זה בהבנה מסוימת ככל האפשר.

אנחנו בליגה רק אחרי המחזור הראשון, תן להם קצת זמן ואלוהים אדירים אתה צריך להאמין קצת יותר בקבוצה שלך אם אתה אוהד אמיתי.

6. Chievo Member

אני אוהד אמיתי אפילו אם קייבו יורדת לסרייה D, אני אשאיר אותה בלבי.

אבל אני כבר רואה ומקבל את העובדה שקייבו של השנה היא קבוצת תחתית.

נערך לאחרונה ב: ‏1/5/08
  7. Chievo Member

קייבו והצבע האדום,

יש משהו קצת מוזר השנה לקייבו, וזה אחד הסיבות של הכישלון בפתיחה העונה.
    בארבעת המשחקים האחרונים של קייבו (מחמשה משחקים), היה לפחות שחקן של קייבו שנרחק.

לבסקי סופיה
    סלבאטורה לאנה מקבל כרטיס אדום.

קייבו - סיינה
    בריגי ספג כרטיס אדום.

ספארטה בראגה - קייבו
    מארקיס, ומנטובאני ראו את הכרטיסים האדומים, בתוך 3 דקות בלבד.

אמפולי - קייבו
    לוציאנו מקבל את הכרטיס כבר בדקה ה-18.

חמשה אדומים בחמשה משחקים, ברור שזאת בעיה שהמאמן חייב להשתדל כדי לפתור אותה, השיטה האגרסיבית הזאת לא מתאימה, יללה קייבו אנו יכולים להשתפר. :aaa15: :aaarse:

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים איתך קייבו לא נראת טובה והיא לא אותה קבוצה של העונה שעברה , הלוואי שישתפרו וינצחו את מילאן עוד פעם ויעזרו קצת לאינטר לקחת את האליפות. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. Chievo Member

חבר'ה אני מבקש מכם להסביר לי את הדבר הזה:

השחקנים שעזבו:
    השוער אלברטו פונטאנה לפאלרמו.
    הקשר השמאלי פרנצ'סקיני לסמפדוריה.
    החלוץ הבריזלאי אמאורי לפאלרמו.

יוכל להיות שהשחקנים האלה הם עשו את הכל לקבוצה בשנה שעברה, והם הסיבה היחידה למהפך הגדול של קייבו בשנה שעברה, לבין קייבו העונה הזאת? משהו לא בסדר בקבוצה שני הפסדים בבית כבר בתחילת העונה, בעונה הקודמת שני הפסדים מול אינטר ופיורנטינה במשך כל העונה !!

שמישהו יסביר לי?????? האם אפשר שקייבו תחזור לחיים ותשרוד בליגה, אני חייב בתגובותכם להחזיר את הדיון לחיים??

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל זו רק תחילת העונה,מה שהשתנה בקייבו זה הציפיות,מקבוצה שציפייה היחידה שלה זה להישאר בליגה היא הפכה ששואפת להגיע אולי לבתים בליגת האלופות ואם לא אז לבתים באופ"א זו חתיכת קפיצת מדרגה והשחקנים כנראה עלה להם לראש,קייבו צריכה להנמיך ציפיות ולהצהיר שוב שהיא רק רוצה להישאר בליגה,חוץ מזה שלקייבו הקטנה אין סגל לרוץ איתו שנה שלמה גם באופא וגם בליגה ובכל זאת להצליח בשניהם.

11. Chievo Member

אז אתה אומר שאם קייבו תשים בראש שהיא רק תלחם לשרוד בליגה בכך היא תוכל לתת עונה יותר טובה... אז כך חושבת פאלרמו המפתיעה כשהתחילה את העונה היא הלכה למטרה המרכזית שלה : "לשרוד בסרייה א" ובכך היא הצליחה לפתוח את העונה בצורה טובה !!!!!!

מה שאתה אומר לא נשמע הגיוני.

"Determination is the best of all things"

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קייבו עלתה מהר,מהר מאוד מקבוצ סריה בי לפני כמה שנים עד לאירופה,מי בורונה חשב ככה בכלל? מישהו בכלל האמין? הציפיות השתנו קייבו אומנם קבוצה חביבה אבל עם היד על הלב היא לא ברמה של אופ"א ובטח ובטח לא ברמה של הצ'מפיונס,פתאום מצפים מהם למשהו אחר,להיות קבוצה אחרת,משהו שהם לא.ולכן בא "הכשלון" קייבו קבוצה קטנה שנהנתה מהרבה מזל בעקבות הפרשה ומעונה טובה אבל היא עדיין קבוצה קטנה,ואין לה מה לחפש באירופה לפחות בנתיים.והיא צריכה להבין את זה מבחינת ציפיות. תראה את פארמה שמגיע לאופ"א ונאבקת בתחתתית ואז שולחת הרכביים משנים למפעל השני בחשיבותו באירופה,ובצדק כי אחרת היא לא תשרוד בסריה אה.
    מה גם שהסגל הקצר של קייבו משפיע,בדיוק כמו הנפילה של אודינזה אשתקד,ואודינזה הייתה קבוצה הרבה הרבה יותר טובה אבל לא בנו שם בקיץ את הקבוצה לצ'מפיונס.בכלל חבל שספלאטי עזב אותם הם יכלו להישאר בטופ אבל לא בנו את עצמם כמו שצריך בקיץ ולכן לא יכלו לעמוד בעומס של גם ליגה וגם ליגת אלופות.גם קייבו לא תצליח לעמוד בעומס הזה אם תעפיל לאופ"א בשבלה אני מקוה שתודח.

13. Chievo Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx פשוט צודק מאה אחוז, את מה שציינת היה גם הסיבה לכישלון באופ"א בשנת 2002, כשקייבו סיימה במקום החמישי בעונה הראשונה שלה בסיירה א.

אבל למה אני צפיתי שקייבו תצליח: מאז שנת 1929 קייבו התחילה לשחק בליגה לא רשמית אפילו, לקח לה זמן עם עבודה קשה לשחק בליגה הרשמית של הכדורגל האיטלקי.

בשנת 1985 קייבו שחקה בסרייה ד !! תוך 16 שנים היא הצליחה לעלות ארבע רמות, פתאום אנו בסיירה א משחקים עם יובה, מילאן ואינטר, צעד גדול אחר צעד גדול יותר, קייבו אף פעם ירדה היא תמיד הייתה ממשיכה בדרך הנכונה, זה מה שהיא שונה מכל קבוצה שעלתה לסיירה א (ואת זה אתה אמרת בתגובה שלך), אז כשהגיעה ההזדמנות לליגת האלופות או לאופ"א חשבתי שזה יהיה הצעד הבא להצלחה.

ברור שזה היה מוקדם יותר, אירופה זה משהו שונה מהליגה המקומית, אבל אני מאמין בקייבו ובטוח שזה יגיע אם לא עכשיו אז אולי לאחר עוד 20 שנים, אלוהים אדירים, מי יודע מה יקרה.

14. MHFC Member

קייבו הייתה יכולה להצטרף ל-6 הקבוצות האיטלקיות הנוספות שמשחקות באירופה, כנראה היכולת הרעה שלה בליגה משפיעה גם על גביע אופ"א.
    מחר קייבו תפגוש את פלארמו החזקה שהפסידה במחזור הקודם לאמפולי, ההרכב:

Squizzi; Moro, Mandelli, Scurto, Lanna; Luciano, Giunti, Brighi, Kosowski; Godeas, Pellissier

לא מסכים איתך, קייבו נחלשה בכמה שחקנים מצוינים בקיץ ולא הביאה רכש בולט בקיץ אולי למעט הפולני קמיל קוסווסקי, מצד העוזבים היו שחקנים כמו אמוארי, פראנצסקיני ועוד מספר שחקנים, נכון שזאת רק תחילת העונה, אבל בחלון ההעברות בינואר קייבו צריכה להביא מספר חיזוקים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/9/06
  15. Chievo Member

טיריבוקי חייב לפתוח בהרכב הוא מראה יכולת נהדרת, ראינו את זה במשחק מול אינטר וגם בגביע האופ"א.. חבל.

אמוארי, פראנצסקיני, ופונטנה אלה השחקנים שעזבו רק שלושה, אבל מי באמת אוהדי הוירונזים ממש מתגעגעים זה בן-19 ויקטור אוביינה הבינלאומי הניגרי, שקבל עונש כבד שלא שותף באף משחק עד עכשיו (אין מידע על זה.. אם מישהו יכול להביא אינפורמציה אהיה שמח).

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/06