קללה חדשה לברסה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י chaos, ‏21/9/02.

1. chaos Member

לאחר שבשנים האחרונים לברסה תמיד היה את חודש נובמבר השחור שבדרך כלל הרס להם את העונה, בשתי עונות האחרונות צצה לה קללה חדשה................... הליגה השלישית!
    לאחר שבעונה שעברה בארסה הפסידה לפיגוארס הקטנה, השנה שוב ברסה הפסידה לקבוצה מהליגה השלישית בגגביע, קבוצה שכרגע אינני זוכר את שמה....
    אז מה קורה בברסה?

2. ג'רי בית הלוי Member

וואלה צודק...
    זה אולי בגלל שהם מזלזלים, או שזה באמת קללה כמו נובמבר השחור
    מישהו יכול בבקשה להזכיר לי מה היה איתם בנובמבר 2001?

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה הכל חוץ מ-3 נקודות לטובת בארסה ! שנה שעברה היה ההפסד לפיגארוס,השנה ההפסד לנובלדה הגיעה בספטמבר,אולי באמת קללה חדשה.

לא נראה לי קללה חדשה,יש קצת זילזול ששחקנים של הרכב שני עולים לשחק,וגם המגרש של היריבה מהליגה הנמוכה הוא מגרש של ליגה בישראל,וזה מקשים על שחקנים ברמות האלה.

4. שגיא Guest

אני לא חושב שאפשר להשתמש בתירוצים האלה.
    גם שחקני הרכב שני של בארסה הם בכמה רמות טובים יותר משחקני ליגה שלישית, אחרת, מה הם עושים בבארסה?

זה נובע מזלזול, ואולי אפילו של המאמן שלא לוקח משחקנים כאלה ברצינות.
    אין לי הסבר אחר לתופעה הזאת...

5. Pasquale Member

בארסה של היום היא לא בארסה של פעם זה אני אומר לכם בטוח!

פעם היו את פיגו, ריבאלדו, הבולגרי הגדול הזה, רומאריו, לאודרופ אבל היום בארסה השתנתה!
    היא נעשתה חלשה יותר מפעם, היא כמעט ולא זוכה בתארים, היא זרקה את השחקנים הגדולים שלה (ריבאלדו ופיגו) ומזה אפשר לראות שבארסה נעשתה חלשה וריאל עוקפת אותה בהרבה!

אני מקווה שואן חאל יעוף ובמקומו יגיע מאמן טוב יותר!

6. Uli Uli Member

תשובה פשוטה....
    ברסה לא טובים מספיק...
    ניצחון רק 2-3 בבית ועוד על ברוז'??
    תיקו 2-2 מול אתלטיקו בבית??
    הפסד לקבוצה מהליגה השלישית....
    זה לא צירוף מקרים!

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה לא נכון זה לא שהם לא מספיק טובים.
    ברצלונה גדולה על ברוז' ועל הקבוצות מהליגה השלישית בהרבה, פשוט משהו שם דפוק בשנים האחרונות הם מזלזלים כאשר הם עולים לשחק נגד קבוצות קטנות מהם וזה עולה להם ביוקר.
    וכנראה הם עדיין לא התחברו לגמרי כקבוצה כי אני בטוח שהם יתחברו אחד לשני ויהיו קבוצה מגובשת אז ברסה תהיה אחת הקבוצות הטובות באירופה.

8. chaos Member

באמת? מה אתה אומר! היתי בטוח שרומאריו וסטויצ'קוב עדיין בברצלונה עד העונה
    את פיגו אף אחד לא זרק
    הוא נגנב
    וריבאלדו אכן נזרק
    אבל זה לא תירוץ להפסדים משפילים כאלה

ואולי אולי, לברסה יש סגל מצוין, ווהפסד לקבוצה בליגה שלישית לא אומר שהקבוצות באותה רמה

9. bennym Member

כאוס צודק ברצלונה עם ההרכב הכי חלש שלה צריכה לנצח את הקבוצות הקטנות האלה ושתחשבו שריקלמה לבד שווה את שלשות הקבוצות הקטנות שניצחו את בארסה

10. juva Member

אני הייתי כ"כ מרוצה שברוז' קיבלה את העונשין למה!? אם כי ברוז' לא הייתה מקבלת את הבעיטה הזאת בארסה לא הייתה מתעוררת למשחק, ואן חאל נתן לבארסה אסטרטגייה חדשה, תבקיעו תתגוננו, פשוט נפלא, הוא שכח רק דבר אחד- לבארסה אין הגנה!!

ד"א למי ששאל מה קרה בנובמבר שנה שעברה, נפצע חצי סגל, מבחינת צורת משחק אפשר להגיד שהיו נובמברים יותר גרועים, אבל מבחינת פציעות זה היה ממש זוועה

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובברצלונה מרבים להחמיץ,פשוט אין הסבר לשטויות שהם עושים,חוטפים גולים פשוטים שרק בארסה יכולה לקבל,וההחמצות שבעצימת עיניים הם יכולים להכניס אותם

12. ראול המלך Member

בקשר לבארסה
    יש לה קבוצה טובה מאוד
    פשוט זה עניין של חוסר מזל בנתיים וצריך להיזהר מהם
    סביולה מאוד מאוד טכני אבל חסר מזל לכן מצד ואן חל יהיה טוב לשים את קלויברט לפני סבילה במערך כדי שהוא יוכל להשאיר לי כדורים ומבחינת נגיחות קלויברט הוא בין הטובים שיש

13. Rossoneri Member

אל תשכחו שבארסה ב3 4 עונות אחרונות עברה שינוי מהותי בסגל, הרבה שחקנים נכנסו יצאו, שחקני נוער עלו לבוגרים... במשפט אחד: "גם לדבק הכי מהיר לוקח שלוש שניות להדבק". אז תנו להם זמן.

14. Fernando Cavenaghi Member

אל תזלזלו באתלטיקו מדריד, מדריד יותר טובה מחלק לא קטן מהקבצות בליגה ושנה שעברה הם הלכו חזק על עליה כשהם הביאו שחקנים טובים מאוד שעלו להם שלושים מיליון. הם הביאו הרבה שחקנים ששיחקו באיטליה כמו קונטרה אלברטיני מארי ומורנו.

15. Rossoneri Member

בואנה, אחי, אתלטיקו קבוצה חזקה ברמה אירופאית, היא הביאה שחקנים מנוסים שייתנו תפוקה ויוכיחו את הכסף הרב שאתלטיקו הוציאו עליהם, אתלטיקו השנה תלך חזק על הכרטיסים לאירופה.