קנדאורוב באשדוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏19/11/02.

1. יוגב אסולין Guest

סרגי קנדאורב שבעבר שיחק במדי מכבי חיפה. בעל בעיטה מרחוק קטלנית ביותר, אחד השחקנים הזרים היותר מוכשרים שהיו פה בעשור האחרון ובטח ובטח בעשור שלו. עזב לפני הרבה שנים לקבוצה הפורטוגלית בנפיקה ליסבון. (ושיחק בארץ רק פעם אחת נגד בית"ר ירושלים במסגרת מוקדמות ליגת האלופות).

הקשר שעזב לקבוצה הפורטוגלית בזמנו עזב אותה וחזר לקבוצת נעוריו בארצו אוקרינה. אשדוד שמקושרת עם חיים רביבו (יליד אשדוד) הצליחה ליצור קשר עם הסוכן שלו ולהביא אותו לשחק שוב בארץ.

העיסקה של הקשר תוקף הזה מוערכת בכ-100,000 דולר. ומכיוון שלאשדוד אין תקציב כל-כך גדול. חיים רביבו שניהיה עשיר עם השנים לקח על עצמו חלק מימון העיסקה וגם יזם פגישה עם ראש העיר בא אמר את דבריו שכניראה השפיעו.

עכשיו השאלות:
    1. קנדאורוב של לפני כמה שנים שחקן צעיר אז בערך גיל 24 היה בשיא כושרו היה אנטרגטי ומנהיג על המגרש. שיחק בקבוצה הכי גדולה אולי בעשור האחרון (חיפה 9394) אחרי זה שיחק בבניפקה שגם היא קבוצה במצב טוב ללא קשים.
    קנדאורוב עבר גם פציעה. ובנוסף להכל באשדוד אין לו כמעט בקישור (למעט חזן) עם לשחק. אז השאלה איך הוא יצליח להשתלב באשדוד?

2. שאלה נוספת שעולה לי בראש. נכון שחוליית הקישור דורשת באשדוד שיפור משמעותי ודחוף. אבל לפי דעתי עם אשדוד באמת רוצה להתעורר היא צריכה לחזק את החוד שלה שפגע רק 5 פעמים ב9 מחזורים. לפי דעתי החתמתו של תורג'מן או סביליה נחוצה הרבה יותר? אז השאלה היא עד כמה הכרחי שחקן קישור כרגע באשדוד שיש להם חסר משאבים גדול כ"כ.

2. נימני אלוהים!!! Member

לדעתי הם צריכים לחזק תקישור אחר-כך תהתקפה.
    תורג'מן לא יהיה שם בטוח!

3. זהובניק Member

ההתקפה של אשדוד לא כזאת נוראה,יש להם הרבה צעירים מכושרים שיכולים להוביל את הקבוצה עם עוד כמה שחקנים וותיקים כמו אלון חזן,בלגויה מילבסקי והרכש החדש קנדאורוב

4. Rossoneri Member

לא מזמן הגיבו בדיון ליגת העל +, על מודל איאקס, מודל שצריך להתחיל וליישם אותו בישראל, לרכוש שחקנים צעירים, על מנת שיתפתחו בארץ, ומכאן יעברו לקבוצות יותר גדולות, וככה הקבוצות אצלנו ירוויחו כסף גדול. אני חושב שאשדוד צריכה להיות הראשונה לעשות את זה, בייחוד עם מתקן אימונים כמו שלה ועבר מרשים בגידול צעירים. די להבאת זקנים!

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שהביאו את קנדאורב.
    אני נגד החזרת שחקנים שנתנו עונה גדולה לאחר מספר שנים כשהם כבר בסיום הקרירה ולא בכושר.
    פישונט נתן עונה נהדרת בבית"ר והעונות שלו בהפועל ת"א/אשדוד רק הרסו את הרושם הראשוני שהוא עשה.
    סיעד חלילוביץ נתן עונה קסומה ב97 אצלנו חזר לראשון פצוע והרס קצת את הרושם,ועכשיו קנדוארב שכמו פעם הוא כבר לא יהיה.
    חבל מאוד עוד שחקן שהרושם שהוא עשה יהרס טיפה כי בכל מיקרה אנחנו נזכור מה השחקנים האלה עשו בעבר........

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

יוווווווווו אני מת לראות אותו כבר משחק..
    רק לא נגדנו!!!!
    אבל אני מת לראות אותו כבר...

7. שגיא Guest

לדעתי קנדאורוב יהווה אכזבה לרוב האנשים בארץ...
    זה לא שהוא לא טוב, פשוט מצפים ממנו לגדולות, הרבה יותר ממה שהוא יכול להציע נכון לעכשיו....

אנשים זוכרים רק את התקופה שלו במכבי חיפה, תקופה מדהימה, ללא ספק אחד הקשרים השחקנים הכי טוביים שנחתו כאן, וזה גורם לציפיות רבות מאוד בקרב התקשורת....

קנדאורוב עצמו אמר שהוא לא בכושר, המעבר לבנפיקה לא עשה לו טוב, הוא לא שיחק הרבה, ובשנתיים האחרונות סובל מהרבה מאוד פציעות.
    זה תקופת זמן ארוכה שהוא לא שיחק.

אני לא יודע עד כמה הוא יוכל לעזור לאשדוד...

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מצפה ממנו לשום דבר..
    חוץ מכמה אדומים בעונה.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx ולראות אותו..

9. חוטיני סגול Member

למה לא חוזר לחיפה?????

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

במקום מי תשים אותו?

11. זהובניק Member

מה עושים עניין גדול מזה שקנדארוב בה לארץ?
    הוא בהחלט היה הזר הכי טוב שהיה בארץ,אבל עברו הרבה שנים,הוא הזדקן,עבר פציעה קשה,ממה שהבנתי אף קבוצה לא רצתה אותה,אין לי מושג אם הוא בכושר או לא,אני רק מקווה שהוא לא יחזור לארץ כמו שפישונט חזר....

12. יוגב אסולין Guest

טוב אני ינסה להגיב לכל מה שנאמר פה.. בכלליות..

ככה קנאדורוב לא מה שהיה פעם זה נכון וזה ברור.. הגיל עושה את שלו הכושר, זה שהוא לא שיחק, וכמובן הפציעות.. אבל למרות הכל הוא נשאר שחקן טוב מאוד. אני חושב שבאשדוד לחץ האימונים יהיה הרבה פחות גבוה מאשר באירופה מה שאומר שמבחינת פציעות הוא לא יפצע כניראה בלי סיבה..

נכון הוא לא יהיה מה שהיה אבל עדין קשר מאוד טוב עם ראיית משחק טובה ובעיטה חזקה... אלה דברים שבדר"כ נשארים גם אחרי שפורשים. הוא יכול לעזור לקבוצה הצעירה של אשדוד בחלק של הקישור.

אבל לפי דעתי לאשדוד יש בעיה גדולה יותר בחוד שכבש רק 5 שערים לכן הוא לא מתאים...