קפה טורקי אמיתי - 2-3 מדהים לטורקיה על צ'כיה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י תומר22, ‏15/6/08.

1. BeitaReaLiverpool Member

וואו, וואו, וואו.
    ראיתי קצת מהמחצית השנייה, ואת כל העשר דקות האחרונות.
    ניהאט פשוט שחקן ענק, פינישר מהרמות הגבוהות בעולם.

משחקים כאלה מזכירים לכולם למה כולנו פה אוהבים כדורגל, ענק.

חבל לי על צ'ך, שוער טוב שנוטה לעשות טעויות מכריעות. חבל.

2. cazzo Il Capocuoco

יואוו!!!צ'וק גוזל פתיח!צ'וק גוזל טורקייה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

תודה לסינים שיש סופקאסט, ואני מודה לעצמי שלא וויתרתי להפסיד את המחצית השנייה אחרי שהפסדתי את הראשונה.

תהיו בטוחים שהשחקן הכי שמח בעולם היום הוא...מי אם לא...,
    http://img.blogcu.com/uploads/hobiworld_RECBER_Rustu_20020603_GH_R.Xxx

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד משחק דרמטי לרשימה שמקרב את היורו הנוכחי לרמת האטרקטיביות של יורו 2000. רק מה - אחרי משחק מרתק אני בא לפה, קורא את הררי הזבל שנכתבים פה ותוך 30 שניות נעלם לו כל הכיף של הערב הזה.
    אין לי דרך אחרת להציג את זה מלבד מושפעות. כל כך הרבה משתמשים פה בונים את כל הדעה שלהם על סמך דקות מסוימות שבהן נבחרת כזאת או אחרת תוקפת או מגנה על שערה.

צ'כיה נתנה משחק הגנתי מול שווייץ ופורטוגל? שיעופו וראוי שיענשו.
    צ'כיה מנסה לתקוף מעט את הטורקים שמסתגרים לנוכח ההתקפות הצ'כיות? שמישהו ייגאל אותנו כבר מהטורקים הנבלות.
    צ'כיה מתסגרת כשטורקיה תוקפת עם כל מה שיש לה בניסיון להישאר בחיים? הצ'כים בונקריסטים שראוי שיפסידו.

אולי מספיק להתהפך כל רבע שעה? אולי מספיק לשפוט כל נבחרת בגלל ניסיון להחזיק מעמד בטורניר המטורף הזה? יש פה ציפיות לא הגיוניות. מצפים פה מנבחרות להתקיף במשך 90 דקות ואף יותר גרוע - להתקיף ולצאת קדימה ללא הבחנה כשהקבוצה השנייה מתקיפה גלים גלים. כל קבוצה שמנסה למשך בסה"כ 10 דקות להרגיע את המשחק ולהחזיק מעט בכדור כדי להחזיר כוחות לשחקניה, הופכת מיד לנבחרת בונקריסטית שנשלחה מהגיהנום על מנת להרוס את משחק הכדורגל. אני בהלם לפעמים עד כמה אנשים מתעלמים מאספקטים שלמים של משחק כדורגל שמשוחק ברמת עולמית.

4. רפאל Member

לא קשור, הוא עדיין הטוב ביותר בעולם ביחד עם בופון וקסיאס, פשוט הוא הוכיח היום שהוא בן אדם אנושי שגם הוא יכול לטעות.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מה זה "השוער הטוב בעולם" זה כללי מדי, מתי? העונה? או בכלל?

אני מסתכל על העונה, והעונה אין שום היגיון ומקום להכניס אותו ואת קסיאס לאותו המשפט. צ'ך טעה העונה לא מעט, וטעויות לא קטנות.

ורציתי לראות דרמה.. אבל בדיעבד הייתי מוותר.. יותר מדי כואב לי על צ'ך... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/08
  6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל לעומת בופון וקאסיאס , הטעויות של צ'ך קריטיות.
    הגמר מול טוטנאהם , ההדחה היום מול טורקיה..

7. yoni10 Member

למה נראה לך?

8. Igi Member

לפחות דבר אחד טוב לכדורגל יוצא מהמשחק הזה- האדום לדמירל. אני מאד מקווה שרושטו יספוג לפחות שלישייה מול קרואטיה ויעיף את הנבחרת הזו למקום שכל כך מגיע לה - הבית.

ולמרות זאת, משחק הכדורגל טוב ביותר שיצא לי לראות בשנים האחרונות. הכל מהכל, משחק שכמעט כולו הלך לפי הקצב של הצ'כים, אפילו כשהובילו הם המשיכו לשחק פתוח ולא נתנו לטורקים להגיע למצב אחד של שער, החמיצו אין ספור מצבים , ורגע מבוכה אחד בהגנה החזיר את הטורקים למשחק. חבל. אגב, ראיתי פה מישהו אומר שמגיע לצ'כים בגלל ה"בונקר" שלהם בדקות האחרונות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx אתה ממש מאוהב במילה הזו, אה? כל נבחרת שעושה מאמצים קטנים כדי לשמור על היתרון ישר אתה קופץ עם הבונקר שלך ואומר שמגיע לנבחרת הזו לעוף. אני רוצה שתראה לי קבוצה אחת בספורט שלא הייתה נלחצת לאחור מהלחץ והמלחמה האדירה הזו של הטורקים אחרי השער http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

הדעה שלי במחצית הייתה:
    ושום דבר לא השתנה.
    חוץ מניהאט, שנאתי במהלך הטורניר כל חלק בנבחרת הזו. כדורגל לא מרשים, גניבת ניצחון בשוויץ ועכשיו זה... אשכרה נמצאים במקום של קבוצה אחרת רק בגלל טעות שוער מסכנה. אבל מה , על הנשמה שלהם אין מה לדבר. רק לראות את ניהאט בדקה ה-90 אחרי משחק כ"כ אינטנסיבי מתגנב בצורה גאונית בין קו ההגנה ונותן את הבעיטה המושלמת ביותר בטורניר - http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

בקיצור, מאד התאכזבתי לראות אותם ברבע הגמר. היה מתאים לי שהנגיחה של קולר תיכנס וצ'ך סוף סוף ישכיל לנצח בפנדלים, אבל כנראה שלא. ברגעים כאלה, בזמן שצ'ך משמיט כדור ומעיף את הנבחרת שלו מהיורו באשמתו הישירה, אני נזכר למה אין שוער שהייתי רוצה לראות בשער הנבחרת שלי בטורניר הזה יותר מואן דר סאר.

9. SeRgInHo Member

כי ראיתי כמעו את כל המשחקים של צ'לסי בשלוש העונות האחרונו, כך שאני מניח שאני יודע על מה אני מדבר. הטעויות שהוא עשה היו מינימליות, אם בכלל.

Igi,
    מעניין מאד, במה קרואטיה כל כך יותר מהנה מהטורקים?
    אגב, לא היה לך לפני יומיים סמל של גרמניה בחתימה?

10. AVISEY Member

ככה הוא נראה גם אחרי הפציעה . אז אפשר לומר חוסר מזל .

11. Igi Member

האמת שבהתחלה סתם שמתי את הסמל של גרמניה שאהבתי מהמונדיאל ובמהלך הטורניר התכוונתי לשנות(או לא) לאיזו נבחרת שתצליח לתפוס את העין. זה לא אומר שאני 'אוהד' פה מישהי בטורניר. ואם לא ראית את הנבחרת הקרואטית מול הגרמנים, אני בטוח שיש באיזשהו מקום הורדה של המשחק.

12. SeRgInHo Member

זה בסדר, ראיתי את המשחק. משהו מהנה מקרואטיה עדיין לא ראיתי בטורניר הזה. חכם? כן. טקטי? כן. מהנה? לא. מריח כמו יוון 2004.

13. yoni10 Member

ועל בופון שמעת אולי? ראית אותו?

14. SkiMan Member

להשוות אותה ליוון 2004 זה ממש עוול. קרואטיה עשתה את המקסימום החיובי שיכלה לעשות מול גרמניה. זו עדיין גרמניה והם עדיין קרואטיה.

הם שיחקו כדורגל מהיר וחיובי לפרקים עם יציאה מאוד מהירה להתקפי ומהלכים מתוחכמים. להשוות אותם ליוון זו באמת שטות גמורה.

לגבי הערב:

יש משחקים שעדיף לא לנתח יותר מידי לעומק אלא ליהנות מהרגע, זה אחד מהם. אני חושב שהפוזה שלי לאחר הגול השלישי של הטורקים מסכמת היטב את הרבע שעה האחרונה, את המחצית השניה, את המשחק הזה: ידיים על הראש כלא מאמין.

יש משהו קסום בנבחרת הטורקית הזאת, כי אחרי המהפך מול שוויץ ברגע שהטורקים כבשו את הראשון שלהם היתה לי תחושה שהם עולים. הטורקים עשו את מה שצרפת ואיטליה יכולות להסתכל וללמוד: איך להתקיף וליצור לחץ רציף כשאתה חייב גולים. צרפת ואיטליה שלחו ארבעה שחקנים קדימה כשהן היו צריכות גול ונראו אימפוטנטיות גם כשהיו חייבות לנצח, טורקיה היתה בטירוף מוחלט כל המחצית השנייה. כך נראית קבוצה שרעבה לניצחון. כך נראית קבוצה שחייבת גולים. לקום ולהריע על מחצית שנייה קסומה, לקום ולהריע לשתי נבחרות לא הכי נוצצות שמספקות את המשחק הכי מדהים בטורניר עד כה.

15. piston Member

אני ממליץ לטורקים לספוג מהר גול או שניים, אחרת הם לא מתחילים לשחק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

ברצינות, מה קורה אם הנבחרת הזו?
    הם ווינרים בדם, אבל הם לא נראים מספיק טוב בשביל ללכת עד הסוף.
    יש הרגשה שאם הם יתקלו בנבחרת כמו גרמניה או דומיה זה לא יסתיים בטוב מבחינת הטורקים.

נגד קרואטיה זה יכול להספיק, אבל נראה.