קפה טורקי אמיתי - 2-3 מדהים לטורקיה על צ'כיה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י תומר22, ‏15/6/08.

1. Raulito Madridista

לא לכל דבר יש הסבר בכדורגל, אבל חבר'ה, לשבח את פתיח טרים עכשיו זה ממש לא לעניין, יש לתורכים הרבה מאוד מזל בקאמבק הזה, כמו למשל הטעות האדירה של צ'ך שהגיעה משום מקום. צ'ך לא אותו שוער מדהים כמו שהיה לפני המקרה ההוא עם החלוץ של רדינג, זאת דעתי. הוא החל לטעות יותר מדיי והרפלקסים קצת פחות טובים. השנה הוא רשום על ההדחה של צ'לסי מהגביע האנגלי, הוא טעה גם בגמר גביע הליגה ובמשחק נגד ארסנל. בחזרה לפתיח טרים, ברוב היורו הזה הנבחרת שלו שיחקה נסוג והרדימה אותנו. להמר כאשר אין לך ברירה זו לא חוכמה גדולה. מה שכן, צריך להגיד לתורכים כל הכבוד כי הם עשו דבר גדול בכל-זאת, אם אני לא טועה, הנבחרת האחרונה שהפכה פיגור של שני שערים לניצחון ביורו, הייתה צ'כיה במשחק נגד הולנד בשלב הבתים ביורו הקודם. תורכיה היחידה שחזרה עד עכשיו מפיגור והיא עשתה זאת פעמיים.
    הצ'כים פשוט השמיטו את המשחק, אין מילה אחרת. הם נתנו יותר מדיי חופש פעולה לתורכים ולא הצליחו לנצל את העובדה שהתורכים היו חשופים בחלק האחורי. הם נכנסו לפאניקה אחרי השער הראשון, אז הגיעה השטות של צ'ך ובסוף ניהאט ניצח את המשחק. סוף סוף הוא הגיע ליורו הזה. ידעתי שכאשר הוא ייקבל את הכדורים הוא יעשה איתם דברים טובים. השחקן הכי מוכשר בתורכיה ללא ספק. כאשר אלטינטופ עבר לשחק בקישור התורכים השתפרו. בחלק האחרון של המחצית השנייה המשחק היה לא מסודר וזה היה לטובת התורכים, שטקטיקה לא כל-כך מדברת אליהם, הם פשוט רצים על המגרש כל אחד לאן שהוא רוצה. אני מאמין שזה כבר לא יספיק להם לעבור את קרואטיה.
    אני דווקא מאוכזב מהקאמבק הזה, רציתי מאוד פנדלים.

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/08
  2. spurs229 Member

צ'ך סוגר עונה רעה מאוד מבחינתו. אמנם היו לו כמה הצלות מדהימות שאף שוער אחר לא היה עושה, אבל בעונה הזו הוא ייזכר כאחד שאיבד לצ'לסי שני תארים (הליגה וגביע הליגה) והעיף את צ'כיה מהיורו בגלל טעויות טפשיות.

אפשר להכריז בזאת שדווקא פאן דר סאר הותיק הוא השוער הטוב בעולם כיום.

זה דווקא היה קודיצ'יני.

3. Lahmagik Member

http://www.youtube.com/watch?v=pz-bBZcSp1o

תקציר למי שפיספס. אלטינטופ בישל את כל השלושה של טורקיה. שער מצויין של ניהאט. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/6/08
  4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך החמצתי את זה ... וטורקיה מסתמנת כהקבוצה הכי ווינרית עד עכשיו של היורו , עם שני מהפכים נהדרים !

5. S.Eto'o Member

בסופו של דבר לטורקיה הגיע לעלות,הטורקים שיחקו כדורגל יפה ופתוח בשלושת המשחקים של שלב הבתים.החלק הקדמי של הטורקים מצוין:ניהאט שהבקיע 18 שערים במדי ויאריאל,טונצ'אי שחקן טכני ומהיר וארדה טוראן הכשרוני שעוד יגיע רחוק לפי דעתי,אבל הבעיה של הנבחרת הזאת זאת ההגנה,סרבט והאקן באלטה הם נקודות הוא היחידות בהגנה,הבלם שמשחק לצידו של סרבט(אמרה גונגור או אמרה האשיק)די חלשים ואלטינטופ לא טוב בעמדת המגן הימני למרות שהוא שיחק לא רע בעמדה הזאת במחצית הראשונה אבל באופן כללי הוא חייב לשחק יותר קדימה.גם לפתיח טרים טרים מגיע קרדיט על העבודה המצוינת שהוא עשה עם הנבחרת הטורקית שרבים הספידו אותה.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת רציתי שצ'כיה תעלה כי אני מעדיף כמה שיותר נבחרות גדולות בשלבים האחרונים , לא שאני מזלזל בתורכים או בקרואטים .
    מסכן צ'ך איזה עונה מאכזבת , דווקא השחקן שיכל להחזיק את צ'כיה בתחרות איכזב שספג 6 שערים בשלושה משחקים כמות ענקית בשביל צ'ך , אולי גם הוא יאשים את אברם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

הנבחרת הטורקית פשוט ווינרית. מחצית שנייה בהחלט טובה מאוד ודרמטית בז'נבה.

כמה חבל שהשוער הטורקי כ"כ טמבל - בשביל מה לדחוף שחקן בלי כל קשר למשחק, בדקה ה-92' כשאתה מוביל ? לא חבל שלא תשחק בשלב הבא ואולי גם אחריו ? (במידה ומארגני הטורניר יחליטו להשעותו ליותר ממשחק אחד) פשוט טמטום, אין מילה אחרת להגדיר את זה.

כואב הלב שדווקא פטר צ'ך מכולם הוא הגיבור הטרגי.
    גם בשער ה-1 יש לו חלק די גדול, אבל ניחא.
    השער ה-2 פשוט טעות שלא מתאימה לרמות האלו, וחבל. משוער ברמתו ציפיתי ליותר.

אגב, להגידד שזה היה משחק על רמה זה יהיה עיוות גדול של הצדק, אבל בהחלט דרמטי ומעניין.

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    בת-ים היא בעיקרון המעוז של יהדות טורקיה בארץ. רק בגלל זה אני עם הטורקים במשחק נגד קרואטיה. הטירוף שיילך פה במקרה של עלייה לחצי הגמר - חווייה ענקית.

9. תומר22 Member

הגעתי בגישה כל כך פסימית למשחק הזה, גישה שהלכה והתגברה אחרי שלושים דקות חלשות, ודווקא בגלל זה התענוג מהמשחק הזה היה כל כך גדול. באמת לא ציפיתי שנקבל כזו דרמה. רק שימשיך.

לגבי צ'ך, אני חייב לציין שזה מזכיר לי את כל העליהום שעשו על דוידוביץ' בזמנו (שערים זהים). אז, כולם (כולל פרשנים בכירים, או בשם אחר - ליצנים) סיפרו שזה לא יכול לקרות לשוערים גדולים. והנה, אתמול ראינו שדברים כאלה קורים גם לטובים ביותר. עכשיו כולם ישחטו את צ'ך באותה צורה, וזה מגוחך.

צ'ך יקום ויתאושש גם מזה, כמו שהוא יצא מהפציעות הקשות שעבר. אסור לשכוח שהוא עוד צעיר, ובסופו של דבר אני מאמין שהוא יהיה השוער הטוב בעולם ללא עוררין, גם אם כרגע כולם נוטים לכנות אותו לוזר.

10. ManUtd Fan Member

טורקיה צ'כיה לטעמי לא המשחק הכי טוב שהיה (מחצית ראשונה הייתה דווקא אחת המשעממות בטורניר) עד כה (לדעתי הכי טוב היה הולנד-איטליה/צרפת) אבל הוא בהחלט היה הכי דרמתי בטורניר. אני כבר פינטזתי לעצמי על פנדלים לאחר הטעות של צ'ך, אך הדרמה הזאת הייתה לא פחות טובה. אגב, תוספת הזמן הייתה 4 דקות מתוכם שיחקו מקסימום 2 דקות כדורגל. היה יכול להיות נחמד אילו הצ'כים היו כובשים אך מפסידים בפנדלים כאשר טונצ'אי בשער (למרות שאני בטוח שזה לא היה קורה). ניהאט הגיע בזמן הכי מתאים ליורו. ארדה שחקן הכנף השמאלי גם כן הרשים אותי מאוד.

לגבי סוגיית השוער הטוב בעולם, נכון לעכשיו צ'ך בהחלט לא השוער הטוב בעולם, אלא (שוב פעם, נכון לעכשיו) ואן דר סאר.

11. פול סקולס Member

לא יודע כמה צ'כיה עדיין נחשבת לנבחרת גדולה, כבר אין את השמות של נדבד, פובורסקי, במקרה גם רוזיצקי פצוע.
    היה מהפך גדול, לא משחק גדול.

12. Mr.Eko Member

אני חייב להגיד שכלל לא האמנתי שלטורקיה יש איזשהו סיכוי נגד הצ'כים.... אבל כאמור התבדתי.
    משחק ענק עם מתח אדיר וללא ספק צריך להוריד את הכובע בפני הטורקים על לחימה אדירה. היורו הזה פשוט נהדר עד עכשיו,מאוד מהנה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/6/08