קרב קצוות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏4/11/02.

1. יוגב אסולין Guest

הפועל ת"א תארח באיצדטיון קמת גן היום ב19:00 את מכבי פ"ת מתחתית הליגה. הפועל ת"א היא עם יתרון משמעותי מאוד בהרבה מאוד עמדות. ופ"ת תצטרך לתפוס יום טוב כדי לקחת את הנקודות.

הפועל ת"א חייבת ניצחון אחרי ההפסד בלידס להחזיר את השקחנים לעניינים ניצחון פה גם יוכל לעזור לקבוצה להתקדם ולנצל את הפסדה של מכבי חיפה.
    מצד שני הפסד של הפועל ת"א פה וכל העבודה שבית"ר עשתה עבורה לא שווה כלום.

מנגד מכבי פ"ת במשחק חשוב מאוד מבחינת בתחתית ניצחון במשחק הזה יכול לתת לה יתרון די רציני מהמקומות מהם יורדים ליגה.וגם מקום שישי בטבלה. מה גם שניצחון פה יוכל לדחוף תקבוצה אולי גם במחזור הבא והפועל פ"ת שנמצאת מקום אחד מתחת לקו האדום עם סיכוי טוב לשקוע יותר.

2. Emil Member

הפועל חייבת לנצח כדי לזכות במקום ה1 לפחות ל24 שעות...
    המשחק ייערך בר"ג, כך שלייתרון הביתיות של הפועל אין כל משמעות חוץ מרישמית ופ"ת יכולה לנצל את העובדה הזאת בנודף לאולי עייפות של שחקני הפועל
    מכבי פ"ת יגיעו למשחק הזה עם אמונה שאפשר לנצח אחרי שהם ראו שכפ"ס הוציאו מהם תיקו

3. יוגב אסולין Guest

אני חושב שלמרות העייפוץ וחוסר הביתיות המשחק תלוי רק בהפועל... אם היא תשחק תמשחר הרגיל שלה זה יספיק

לפ"ת יש כלים טובים מאוד בהתקפה אבל במרכז המגרש הם לא יוכלו להתחרות בהפועל..

4. ג'רי בית הלוי Member

למה אתה מתכוון שאתה אומר "המשחק הרגיל שלהם"?
    כי עד עכשיו היכולת שהם הפגינוי היא לא המלהביות בעולם..
    הייתה להם מחצית מדהימה בפ"ת, אבל מחצית שניה גרועה, משחק די עלוב בכפ"ס, ומשחק טוב בלידס..
    הפועל השנה הכי בולט אצלה שהיא קבוצה לא יציבה.
    לפי דעתי היום הם לא יתקשו יותר מדי מול פ"ת, אבל פ"ת יכולים להפתיע.
    ההימור שלי: 2:1 הפועל מגול עצמי של פ"ת.

5. green-ape Member

הסתיים המשחק 0-0.
    האוהדים של הפועל ת"א שרקו בוז בסיום....אוהדי הצלחות....

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה את הכמה האוהדים(וזה לא 10-20 כמות רצינית) שעודדו כל המשחק,ולא שרקו בוז בסוף.

גם אני מהבית שרקתי בוז,איזה משחק משעמם ומרגיז,ההחמצות של הפועל כאלה מרגיזות אפילו שאני לא אוהד שלהם.

7. green-ape Member

שילמדו מאיתנו , שמפסידים מדליקים אבוקה!

8. ג'רי בית הלוי Member

שי, תפסיק להכניס לכל דיון את הקהל של חיפה.

----------------

כמו שאמרתי לפני המשחק, וכנראה שידעתי מה שאמרתי, הפועל השנה קבוצה לא יציבה בכלל, ואין לדעת אם היא תציג יכולת טובה כמו בחמישי, או יכולת, לא נגיד עלובה, פשוט לא טובה כמו שהיה היום ובכפ"ס לפני שבוע.
    לי, בתור אוהד מכבי ת"א, זה דווקא די תרם, כי הפועל עכשיו מקום שני אחרינו, והכל תלוי במשחק של חיפה(הוא מחר, נכון?). לכל הליגה זה יהיה מעולה אם חיפה תפסיד, מכיוון שאז פיווצר צמרת משולשת שבה לכל קבוצה יש את אותו מפסר נקודות, ומכבי ת"א מקום ראשון בגלל הפרש שערים, והפועל מקום שני מאותה סיבה.

9. the_secand Member

משחק חלש מאוד שרק בנס מבחינתה של הפו... לא נגמר בהפסד
    לפחות אנחנו מקום ראשון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    נקווה שגם אחרי המשחק של הקופים נישאר שם

10. יוגב אסולין Guest

משחק חלש.. ששוב מראה עד כמה הכושר הגופני של הקבוצות הישראליות שלנו לקוי וקשה להם לקיים 2 משחקים באותו שבוע. מכבי פ"ת היתה אמורה לנצל את העניין הזה וללחוץ כדי לנצח היא לא עשתה את זה וקיבלנו משחק משעמם ללא שערים

11. green-ape Member