קרואטיה מדהימה את גרמניה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י לירן, ‏12/6/08.

1. AVISEY Member

אין מקום לשטויות אה . ראינו כמה הניסיון של לאמן עוזר לו , ראבק שחקן שלא שיחק כל השנה למה פתאום לתת לו לשחק , 6 משחקים הוא שיחק השנה 6!! מה פתאום לתת לו לשחק בתחרות כזו חשובה .

2. RubberSoul Member

מה צריך לקרות כדי שזה יקרה?
    אחרי שקרואטיה ניצחה 2-1.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גרמניה הייתה רעה אבל זה לא קשור.. קרואטיה קבוצה טובה, קרואטיה לא בלוף, קרואטיה באה ועשתה את גרמניה קטנה, הקרואטים היו בת'כלס הרבה יותר מסוכנים, המחץ של הגרמנים לא היה קיים, שום איום רציני על השער של פלטיקושה, אנמיות מוחלטת. הגרמנים יעברו שלב כי יש להם את אוסטריה האומללה במחזור הבא, וקרואטיה לא תחלק מתנות לפולנים, אבל שיואכים לאב יעשה חושבים, גומז מאכזב, הוא מסרס את פודולסקי בקישור. גומז חייב לרדת לספסל ופודולסקי לשפיץ. הבעיה היא ששווינשייטגר היה אידיוט אז הוא לא אופציה למשחק הבא.

כל הכבוד לקרואטיה על משחק טוב וניצחון גדול.

4. FCB Member

באסה...
    מהדקה השבעים לא היה רצון להסתכל בכלל,אחרי השער של פודולסקי היתה תקווה אבל ת'כלס
    מאכזב,פשוט מאכזב

5. ACBenb Member

אוסטריה צריכה לנצח את פולין 3-1.

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעקבות הנצחון של קרואטיה ככל הנראה כבר נקבל ברבע הגמר משחק שכולו גמר פוטנציאלי , פורטוגל - גרמניה , אלה עם כן יהיו שוב הפתעות בדרך.

7. רפאל Member

בן כמה להאמן? 38? 39?
    שחקן בגיל כזה שלא שיחק השנה ולא פלא שהוא נראה כזה איטי.

8. Lahmagik Member

משחק נוראי של גרמניה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx להאם לפחות היה סביר. כל הכבוד ללחימה של קרואטיה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

9. Becks Member

היום גם הגרמנים כמו האנגלים ראו מי זאת קרואטיה האמיתית, פשוט נבחרת נהדרת עם מאמן גאון.

גרמניה בצרה, כי במשחק הבא הם נגד המארחים ואם הם לא ישיגו תוצאה טובה, יש סיכוי שנפרד מהם מוקדם מהצפוי.

10. juventiner Member

באמת שלא הבנתי למה במחצית השניה הגרמנים חיפשו את השער מהרמות (בעיקר חיפשו את קלוזה, אבל הכדורים היו יחסית רחוקים מהשער כשהרימו, וקשה להבקיע בנגיחה מרחוק).
    לדעתי הגרמנים היו צריכים לחפש פריצה מהאגף לאמצע ואת הבעיטה מחוץ לרחבה, או מהאמצע פשוט להכניס כדור למרכז, לקלוזה\קוראני.
    עוד משהו שאני לא מבין זה למה פריץ יצא דווקא כאשר אודונקור נשאר על המגרש. נכון, זה באמת מוזר להוציא שחקן מחליף, אבל היי, זה קרה כבר ביורו (אתמול במשחק של שויץ?)

11. y56kh Member

בנתיים חוץ מרומניה-צרפת וממערכת הניקוז של סנט יאקוב פארק אין לי בכלל אכזבות מהיורו הנוכחי נקווה שימשיך כך
    למנויי ידיעות אחרונות
    האם רן בן שמעון יצדוק בסוף וקרואטיה יקחו?

12. Dimitar Berbatov Member

קרואטיה גדולה. כמה כשרון יש בנבחרת הזאת, תענוג לראות את ההנעת כדור שלה. דיברו בזמן האחרון שעושים ממנה יותר מידי, שהיא לא ברשימה אחת עם נבחרות מדרג א'..לדעתי היום היא הוכיחה שהיא נבחרת מדרג א' (וכן, אני לא מכחיש שגרמניה היתה חלשה מאוד). ראקטיץ' וסרנה עשו בית-ספר לגרמנים, בעיקר סרנה שהתעלל פעם אחר פעם בינסן החלש. שאפו גדול לסלאבן ביליץ' על ההכנה המצוינת שלו למשחק. חילופים נכונים, סגנון משחק חכם ונכון, מאמן נפלא.

גרמניה תעבור שלב, אין לי ספק. תעשו לי טובה, גרמניה לא תנצח את אוסטריה? תנצח ותנצח בקלות. בכל מקרה אני מאמין שנקבל מפגש מוקדם בין פורטוגל לגרמניה ברבע במקום בחצי במשחק מרתק. ואני עוד הימרתי אליה כאלופת אירופה, קודם כל שתגיע לחצי. באלאק בשני המשחקים הראשונים באליפות רק מחזק את תווית הלוזר. בלעדיו לגרמניה יהיה קשה בהמשך. גומז חייב לרדת לספסל ושווינשטיינגר שבדקות שבהן שיחק היה נהדר, חייב לפתוח במקומו ובכך פודולסקי יחזור לצד קלוסה.

ושוב פעם, שאפו לקרואטים. אני מאמין שהם יכולים לשחזר את ההישג של שוקר ובובאן ב-98 - חצי גמר. צ'כיה/טורקיה ברבע. לא משימה קשה במיוחד.

13. AVISEY Member

אם ספרד, הולנד, גרמניה , ופורטוגל פיבוריטים, אז תוסיפו גם את קרואטיה .

14. Sergio Ramos Member

כזו גרמניה חלשה לא ראיתי המון זמן. המשחק הראשון היה סיפתח מאוד טוב ונתן אינדיקציה חיובית עבור ההמשך. היום זה נראה הפוך לגמרי. בכל אופן, למרות שהגרמנים לא היו במיטבם היום, הדבר אינו מוריד לדעתי מהתצוגה של הקרואטים, חייב להצדיע לחבורה של ביליץ'. נבחרת פשוט פנטסטית, מאומנת היטב, מאורגנת, ממושמעת.. אנדרדוגית לתפארת. זו פשוט חוויה לראות נבחרת יחסית צנועה בהסתכל על אריות הטורניר הזה, ולגלות נבחרת כל כך חזקה שכיף פשוט לראות לעין.

15. Spanish Weapon Member

אני לא נוהג לשבח את עצמי יותר מדי ,אבל אני בהחלט עומד מאחורי ההצהרה שלי לפני שהתחיל
    הטורניר שקרואטיה היא אחת המועמדות לזכות בטורניר.

אומנם גרמניה היום לא הייתה גרמניה שזכרנו מהמונדיאל, אבל ראינו כל כך הרבה קור רוח וכשרון
    שהתפרץ היום מהצד הקרואטי שזה פשוט להתמוגג.
    מודריץ',קראנייאר,סרנה,קורלוקה, אלה שחקנים שבשבילם שווה לשלם על הכרטיס של משחק.

קרואטיה נראית כמו נבחרת שיכולה לתת פייט היום לכל נבחרת אחרת בטורניר, רואים שיש רוח
    צעירה ולוחמנית עם דחיפה אדירה מהקהל הקרואטי ששוטף את רחובות אוסטריה ושוויץ.
    ביליץ' עשה היום שיעור בניהול משחק וכבר מעכשיו מסתמנים שני אנשי הטורניר בתחום שלהם :
    לוקה מודריץ' כתגלית של היורו וביליץ' כמאמן היורו , אבל לא אקדים את המאוחר.