רביבו חזר לארץ. במסיבת עיתונאים: או אשדוד, או פרישה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Ilan, ‏25/7/03.

1. Ilan Member

חיים רביבו כינס מסיבת עיתונאים היום (שישי) והודיע כי הוא עוזב את גלא, לא בגלל כסף או משהו, פשוט הוא מתגעגע הביתה. כרגע עוד אין הודעה רישמית אבל השמועות אומרות שהוא יעבור למ.ס אשדוד. מאוד מאוד מעניין...
    מה אתם חושבים על סגל כזה? רביבו, אבוקסיס, דומב, נגר, קוביקה אולי?, הזר ההונגרי הזה... יהיה מעניין בליגת העל שנה הבאה זה בטוח.

מה דעתכם?

2. KirkH Member

חחח, עלק געגועים. שלפחות יהיה גבר ויגיד שהוא הבין שאין לו מקום בהרכב כי הוא כבר לא בפורמה...

עם כל הכבוד לרביבו ולרגשי הגעגוע שלו, סתם ככה לא מוותרים על חוזה של מיליונים. לפחות שיהיה כנה עם האוהדים.

3. ליהי Member

טוב מה שקירק אמר ברור לי כמו זריחת החמה.
    אבל למקרה לגופו - היום קיבלתי הודעת איציק ממשה (הודעה נרגשת יש לציין) "אשדוד הולכת לקחת אליפות" (בגלל המצטרף החדש,רביבו, בשיתופם של כל אלה שכבר הספיקו להצטרף) ואני אומרת : בולשיט.
    אני מצטערת להעיר כאן את כל החולמים אבל גם אם סגל זהה לשל חיפה אשדוד לא תקח אליפות. היא קטנה מידי, לא מנוסה מידי, לא מוכנה מנטאלית מידי למירוץ כזה (שלטעמי הולך להיות צמוד השנה) ועם כל הכבוד לרכשים החדשים שלא מפסיקים לעשות מהם רעש, הרעש הוא רק בגלל שאף אחד לא ציפה שאשדוד תתחזק ככה, היא ההפתעה של עונת המלפפונים, אבל בראסמי- החיזוק הזה לא כ"כ מרשים כשחושבים על זה לעומק:

דומב- חוזר מפציעה קשה מאוד שהשביתה אותו לשנה. יש אפילו טענות שאומרות שהוא לא יוכל להתחיל לשחק עם הקבוצה בתחילת הליגה וזה עושה לו בעיות עם אשדוד. בנוסף, אף אחד פה לא הבטיח שהוא יחזור למה שהיה לפני הפציעה.
    אבוקסיס- נכון, אין לי איך להתחמק מזה. קשר אחורי מצויין, מהטובים בארץ. יכול להחזיק קבוצה שלמה במו רגליו, אבל אבוקסיס מזדקן, ואף אחד לא יכול להבטיח לאשדוד שעונה הבאה לא תהיה במקרה עונת ה"הזדקנות" שלו.
    רביבו- זקן,אמרנו? תגידו גם פה. רביבו כבר לא השחקן שהיה פעם, ולא אכפת לי שאנשים פה ירצו למלוק את ראשי בגלל האמירה הזאת. רביבו הוא פשוט לא מה שהיה פעם. בואו נודה בזה- הוא לא הסתגל טוב בגלא, ההופעות האחרונות שלו בנבחרת לא היו משהו בלשון המעטה והראש שלו נכנס יותר לעסקים ופחות בכדורגל.

רגע,אז זהו? זאת הקבוצה שתקח אליפות? נו,בחייכם...

4. Don p1 Member

אליפות לא אליפות...עזבו את זה לרגע

רביבו חוזר לארץ?! לי אישית קודם כל קשה לעכל את זה, ועוד לאן למגרש השכונה של אשדוד? פחחחח
    צר לי לנפץ אשליות, מזכיר לי יותר את סיפור זקני בית"ר 99-00 וכולם יודעים איך שזה הסתיים. כסף, שמות מפוצצים ויותר מידי אגו אישי. אני לא רואה את רביבו, חזן, אבוקיסיס וקוביקה מסתדרים בקבוצה אחת.

אבל הכל שמועה כרגע...אי אפשר לדעת עם רביבו

5. Jerson Member

כמה שהוא זקן, הוא עדיין השחקן הישראלי הכי טוב.

6. ליהי Member

הופה סטופה ג'רסון!

מה עם ברקו המסכן? נרצח? נשרף?מה קרה?
    ולפי דעתי, כיום, בניון גם הוא יותר טוב מרביבו
    ויש עוד 2-3...

7. Ilan Member

ליהי תפסיקי לזיין תשכל, אשדוד כיום אחת הקבוצות הכי מוכשרות בליגה, בטח שיותר טובים מהפועל, ואם רביבו מגיע אז ביחד עם אבוקסיס זה יוצר קישור אדיר.

8. ליהי Member

א. אילן, תשמור על הפה שלך כשאתה מגיב על ההודעות שלי, רצוי שהשינוי יהיה מהיר וחד, כי גם ככה אתה לא בדיוק המילה הנרדפת לאבי מלר, אז לקטוע אותי ככה בגסות לא יעשה לך טוב.
    ב. כשרוניות? וואלה? אני רוצה שתעבור שחקן שחקן, וחוץ מאבוקסיס תסביר לי למה כמה ואיך אשדוד תקח אליפות עונה הבאה.

וכמו שאמרתי למשה- אני לא אומרת/טוענת שהפועל יותר טובה מאשדוד כרגע ( מה קרה? נגמרו הטענות? עכשיו תתחיל לרדת על הקבוצה שלי? אני יודעת בדיוק באיזה מצב היא נמצאת) אני פשוט אומרת שאשדוד לא תקח אליפות, ומי מוכן להמר שכן? אתה אולי? הא וואלה... צודק. טוב,אתה הרי יודע הכל. ויתרתי מראש.

9. Ilan Member

למה אמרתי שאשדוד אלופה? לא. אבל אם רביבו יבוא היא תיהיה מועמדת, בטח שמועמדת יותר רצינית מהבועל אל-אקצה... להפך גם- אמרתי ואני תמיד אומר שמכבי חיפה המועמדת מספר אחת, ואחריה מכבי ת"א, ואם רביבו יבוא אז גם אשדוד תיהיה מועמדת, למרות שגם לי דיי לא נראה שהיא תיקח אליפות. אבל הזילזול הזה ברביבו מצחיק אותי, אם הוא בא הוא השחקן הכי טוב בארץ, ואני אומר את זה למרות שאני לא מת עליו... זה שחקן אירופאי לכל דבר.

10. AFC Member

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אוי אוי אני פשוט נקרע כאן...

שחקן אירופאי לכל דבר... ואני מניח שגם מכבי חיפה "קבוצה אירופאית לכל דבר", נכון? אלוהים ישמור, אילו שטויות יוצאות מהמקלדת שלך... רביבו, בכושר הנוכחי שלו, בשלב הזה של הקריירה שלו, הוא שחקן טוב. גם ברמה הישראלית. אל תשכחו מה כל מני אדיוטים אמרו על עידן טל. מספיקות ההופעות הקטסטרופיות במדי הנבחרת.

ואני לא מבין למה אתם מתלהבים מאשדוד כל כך... דומב ממש ממש לא בלם המאה, נגר הוא אחד התירוצים היותר גרועים בארץ למגן שמאלי, על רביבו אמרתי את דעתי וקוביקה לא ינחת באשדוד. לא יסלחו לו על איך שהוא עזב אותם. אבוקסיס הוא הקשר האחורי הישראלי הטוב ביותר, אבל כבר בן 32... בכלל, כל השחקנים הנ"ל עברו את גיל 27... זה ממש לא בסיס לעתיד. אשדוד מחפשים תארים והצלחות מהר, כמו שבית"ר של דדש חיפשה. תראו מה קרה היום.

11. Ilan Member

אתה עושה צחוק? בנבחרת הוא היה השחקן הכי טוב בקמפיין האחרון, חוץ מההחמצה נגד צרפת הוא היה פשוט מצויין, ונלחם.
    תגיד לי שחקן אחד שיש לו יותר כישרון ברגלים מאשר לרביבו? שחקן אחד.
    ותמשיך לקנאות באשדוד, הרי היית מת לחצי מהסגל שלהם, תראה איזה בדיחות נוחתות בבית"ר.

12. AFC Member

1) כותבים "לקנא", אין דבר כזה "לקנאות".
    2) שחקן אחד שיש לו כישרון אחד ברגליים יותר מלרביבו? בניון. מה אתה אומר על זה?
    3) טוב, אין לי ממש על מה לקנא באשדוד... אסי דומב כבר שיחק בבית"ר והיה איום ונורא, את אבוקסיס אני לא אקבל גם אם ישלמו לנו, חזן כבר בן 37, אני מעדיף את אלירן דנין ודוד אמסלם על הבדיחה שוקי נגר ועל רביבו אמרתי כבר את דעתי.
    4) אני רשמית מפסיק להגיב לך בדיון הזה. אתה פשוט לא יכול לנהל שיחה עם בני אנוש. רביבו השחקן הכי טוב בקמפיין?! אתה משוגע. אתה פשוט משוגע, הוא היה מזוויע מול צרפת, היה קטסטרופה מול קפריסין, היה איום ונורא מול סלובניה... השחקן הכי טוב בקמפיין, אין מה להגיד. טוב שגם אוואט לא השוער הטוב בעולם, נכון?

13. Thierry Henry Member

אשדוד עושה טעות.
    עד היום הם התבססו על צעירים וזה שינוי הרבה יותר מדי חד.
    הם צריכים לדבוק עם הצעירים לצד מס' ותיקים (לא כל-כך הרבה!..), ולהתחיל לבנות להם שלד לשנים הבאות.
    הם מתחזקים בעמדות הלא נכונות, קונים תרחים זקנים (נגר, דומב (כן דומב תרח זקן ואתם תיווכחו לדעת את זה שנה הבאה!..), טלסניקוב) עם שמות מפוצצים ולא מתחזקים בעמדה הכי גרועה שלהם - עמדת השוער...
    אין מצב שהם יקחו יותר ממקום שישי. כל השחקנים שלהם יהיו שבעים, אולי רק הצעירים לא.
    אני יכול לחתום על זה שהם לא יקחו יותר ממקום שישי שנה הבאה.

14. אסי אדו Member

אני מוכרח להודות שאני מזהה פה תהליך של כשלון ידוע מראש ויש כמה סיבות:

1.כלכלית- אשדוד משקיעה כספים אדירים בשחקנים ותיקים ותוך שנתיים היא תישאר ללא השקעה. בינתיים לא יישארו לה שחקני בית.

2. רביבו הוא שחקן מקורב להנהלה או אם תרצו הוא ממש כמו נשיא המועדון.
    מה שיוצר לנו מצב של שחקן מעל המערכת, מעל המאמן ומעל הקבוצה כולה.
    מתכון בטוח לבעיות חברתיות, ראה מקרה נימני-מכבי ת"א.

3. אלישע לוי יודע שזו השנה האחרונה שלו כי שנה הבאה חזן פורש ונהיה מאמן וזה לפי החוזה שלו. כלומר, יש לנו כאן מצב של מאמן חלש שיודע שהוא עוזב, עושה הנחות לכוכבים-עוד מתכון בטוח למרמור ובעיות חברתיות.

4. הצעירים שהיו שחקני הרכב יורדים לספסל- מרמור וחוסר השקעה מצדם.

5. הבדלי השכר העצומים בין הכוכבים: נגר, אבוקסיס, טיראק ורביבו לבין שחקני הבית שנאלצו לקצץ- שוב יביאו מרמור רב של שחקני הבית.

6. רביבו לא עזב סתם חוזה של חצי מיליון דולר. הוא שבע מכדורגל, אין לו כוח ולא מעניין אותו יותר המשחק. שחקן שלא רוצה לשחק, לא יהיה טוב גם בליגת העל הקטנה שלנו.

7. והכי חשוב, תנו לעיתונים להכתיר את אשדוד כאלופה, היא לא מוכנה לזה והציפיות יהרגו אותם. קצת חוסר הצלחה יביא ללחץ אדיר על המערכת הרבה יותר מבשנים עברו וזה טוב.

לסיכום, ריד מיי ליפס אשדוד לא תהיה כלום.

אסי.

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בני[וידוקה... :twisted: ] אתה לא מקנא באשדוד..אבל הם בכל זאת יהיו מעליכם בטבלה
    וזאת סיבה מספיק טובה לקנא,חוץ מזה רביבו באמת השחקן הכי טוב בליגה
    והוא אמנם כבר לא כוכב אירופי אבל מספיק בשביל לשחק בכל ליגה ראשונה בעולם בקבוצת אמצע טבלה,כן גם אם איך שהוא היום.

וקירק..רביבו דווקא התאמן מצויין וקיבל מחמאות מפאתיח טרים[למרות שמצד שני הוא לא הורכב בהרכב הראשון-אבל זה כנראה לא על רקע מקצועי.]

בקיצור לאשדוד יש סיבה טובה לזכות אבל לא הייתי קופץ גבוה מדי,כי מתחת יש תהום די עמוקה ותשאלו את אברהם לוי[שגם שהוא קופץ גבוה הוא חוטף מכה מהגג של הספסל.. :wink: ]