רבע הגמר: אורוגוואי מנצחת את ארגנטינה

הנושא בפורום 'קופה אמריקה 2011' פורסם ע"י idans10, ‏16/7/11.

1. cazzo Il Capocuoco

כולם נפלו בהימורים...חוץ מאיתי. כל הקלישאות עבדו במשחק הזה.

מילא נקו מרטינס שהוא השוער המחליף (כבר במחצית הראשונה נתן איזה יציאה גרועה), אבל מאוד חבל לי על פאלקאו. רואים שהוא רצה כל כך, ודווקא במשחק הזה שהכל התפספס לו, ועם הזמן הוא נהיה כל כך מתוסכל. מה שעובד בקבוצות לא תמיד עובד בנבחרת, והציפיות רק מוסיפות מועקה וכאב.

ה"ארמני" עוד יעיף את אורוגוואי ויקבל את המשרה של טאבארס....פעם ראשונה של פרו בחצי הגמר מאז התבוסה 7-0 לסלסאו בסנטה קרוס לפני 14 שנה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/11
  2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

פאלקאו יכול לבוא בטענות לעצמו, על הפנדל הגרוע, אבל הוא זה שגם היה צריך לבעוט. חבל.

השינוי שמארקאריאן עשה בפרו הוא פנטסטי, יותר בקטע המנטלי אפילו, פעם הנבחרת הזו היתה מתפרקת בקלות. מצפה להם משוכה מאוד גבוהה בחצי, אבל מול אורוגואי הם כבר הוכיחו שהם יכולים להתמודד. וארגאס וגררו פשוט סוחבים נבחרת שלמה על הגב, פרננדס יוצא מן הכלל (אגב איתי, אוספינה עוד לא חתם באף מועדון והוא עדיין שחקנה של ניס) ואהבתי מאוד גם את צ'ירוקה.

3. itay7 Member

אני לא דואג לסופרמן, גם אם אוספינה לא יימכר הוא יימצא לו מועדון באירופה לדעתי. יש לו פוטנציאל עצום ועכשיו שנראה שהוא התגבר על ה?בלופרים? שלו הוא יכול להפוך לאחד משני השוערים הטובים ביבשת.

לגבי שאר הדברים, מארקאריאן פשוט קוסם אין מה להגיד. אשתי הייתה בהלם שההגנה טובה (כמובן שכשהיא אמרה את זה רודריגס עשה שטות והביא לקולומביה פנדל). באלבין היה מצוין, ראמוס הפתיע לטובה, וגררו ו-וארגאס עם לב גדול ושער שהם כבר לא עמדו על הרגליים.

האם זה יספיק לחצי? אני לא הייתי מספיד את פרו, לדעתי הסיכוי גבוה ממה שמציירים. בכל מקרה, איזה תקווה גדולה הטורניר הזה נותן למוקדמות...

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

0-1 לאורוגואי... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

5. StevieG Member

קל מדי עבור אורוגוואי. ההגנה של ארגנטינה מזעזעת.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו פתיחה למשחק הזה..

7. riquelme1 Member

בשעה טובה יש נבחרת שמנצלת את ההגנה הזוועתית של ארגנטינה, שעם היו עוד קצת נבחרות כמו אורגוואי, ארגנטינה הייתה מזמן מקבלת תבוסות.

טוב שיש היגוואין. גם ההגנה של אורגוואי רחוקה מלהיות טובה.

8. Roma מנהלים

למישהו יש שידור למשחק? (אם זה לא הדיון אז להעביר)

9. StevieG Member

מצד שני, גם ההגנה של אורוגוואי מזעזעת לאורך כל הטורניר(איפה ההגנה החזקה מסורתית של אורוגוואי בטורניר הזה?). אני צופה עוד הרבה שערים במשחק הזה.

אה, כן, ועוד כמה אדומים ופנדלים, אם אורוגוואי לא תזהר.

10. Burrito Ortega Member

תודה לך רוסי יקר! על הפיגור העצום שלך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך טבארז לא ראה את זה קורה...אז נכון שכבר עשה חילוף בגלל פציעה של ויקטורינו אבל דייגו פרז כבר מדקה 25 מתחנן לקבל אדום..למה לא לעצור את זה ולהוציא אותו בדקה ה 30

12. riquelme1 Member

דייגו פרז הוא רוצח, לא שחקן כדורגל, מזה הכיסוחים האלה.

הוא קיבל אדום, לא שמתי לב?

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, דקה 38

לא יאמן איך כל כדור שמוגבה לרחבה של ארגנטינה מגיע לשחקן אורוגוואי...כל פעם שהכדור הוגבה לרחבה קרה משהו מסוכן

14. StevieG Member

מדהים. כל מצב נייח זה חצי גול לאורוגוואי. קלות מטרידה.

ארגנטינה תוקפת במהירות ועם תנועה ללא הפסקה, אורוגוואי נלחמת, נושכת, בועטת ודוחפת ב10 שחקנים אך ביינתיים היא קרובה יותר להבקיע בזכות המחדלים בהגנת ארגנטינה בכדורים נייחים. 2 משקופים ביינתיים לאורוגוואים. זה רחוק מלהיות מוכרע. זה ייקח דם יזע ודמעות לעלות לחצי מהקרב הזה.

15. riquelme1 Member

גם אני חושב שהמפגש לא מוכרע למרות החיסרון של דייגו פרז, למרות שפרז הוא כסחן ממדרגה ראשונה, אני חושב שהשופט יכל להתחשב בו ולהוציא לו צהוב, העבירה הייתה ממכוונת ועצרה מתפרצת, אבל צהוב לא היה כל כך נורא, למרות שהאדום שלו היה באוויר.

ההגנה של ארגנטינה נוראית, וזה מה שנותן תקווה לאורגוואי, מיליטו כבר שנים אני טוען שהוא מביך, אבל מאז שחזר מהפציעה בברצלונה זה כבר הרבה מעבר למביך, בורדיסו סתם בינוני, וכל התקפה של אורגוואי זה חצי גול.

גם ההתקפה של ארגנטינה רחוקה מלהרשים, כמו בכל המשחקים שראיתי של ארגנטינה, טונות של כשרון, וטונות של בלאגן, אין שום סדר במשחק, כל אחד עושה מה שבראש שלו, עם כל הכשרון, אני לא נהנה לראות כדורגל שבנוי רק על כשרון.

אם ארגנטינה הייתה פוגשת נבחרות כמו ספרד, איטליה, גרמניה או נבחרות בסדר גודל הזה, היא הייתה מזמן מקבלת בראש.

חבל שצ'ורי קסטרו לא בסגל של נבחרת אורגוואי, שחקן שבהחלט יכל לתררום לה. למה דייגו גודין בספסל, הוא עדיין פצוע? לא שהוא שהוא בלם מדהים, אבל עדיין.