רומא 07/08:: לוריה מגיע מסיינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Un bombón, ‏3/6/07.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פסול, טוטי בחיים לא ישחק בקישור. עוד רעיונות?

2. kadm Member

מה אם נשחק 4-4-2 פשוט?
    שני בלמים,שני מגנים,שני קשרים אחוריים,שני קשרים אחד בשמאל אחד בימין (לא חייב קיצונים),ושני חלוצים, בלי שום קשר קדמי שהשנה העמדה הזאת לא עשתה כמעט כלום!
    זאת השיטה הכי בסיסית לשחק בה, אולי זה יעבוד גם עם רומא?

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/08
  3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי השחקנים שרומא מחפשת, רוב הסיכוים שזה גם מה שיקרה. אני נזכר בעונה שטוטי שיחק בהתקפה עם חלוץ נוסף (קסאנו), היה כייף.

4. kadm Member

נטו כמה כסף נשאר אחרי הקנייה של ריסה,אספוזיטו,לוריה,השוער ההוא מסיינה,ושליש מה12 מיליון שנשלם ללצ'ה על ווציניץ בכל אחת מ3 שנים הקרובות (אז השנה בערך 4)?

נ.ב אפילו בלי לדעת כמה נשאר, יש לי תחושה שזה לא יספיק לקנייה של הונטלאוור\די נאטלה\מוטו, כי חוץ מהחלוץ סגרנו את כל העמדות כי ממילא מה שנקבל ממחירת מנסיני ילך למחליף שלו (יונברג מווסטהם\דוסנה או מישהו אחר)

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר לדעת נתון כזה, אפשר רק לשאר שאם ביזבזנו רק 5 מליון יורו על ריסה, לוריה, ווצ'יניץ' אספוזיטו וארט'ור, רומא עדיין תלויה במכירה של מנסיני שנכון לעכשיו, אף קבוצה לא רוצה אותו חוץ מאינטר שגם היא לא מוכנה לשלם את המכיר שרומא דורשת עליו.

6. Lupo Member

ג'יוספה רוסי וניהאט,ויאריאל, מקושרים לרומא. הלוואי ואחד מהם יגיע. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמן אמן אמן.
    לא נשמע אמין בכלל, הם שווים הרבה כסף(בעיקר רוסי).

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי בשום מקום התעניינות של רומא ברוסי או ניהאט. אפשר לינק לידיעה? או שגם זה עבר מפה לאוזן?

קצת חדשות מהיום :
    :aa1: לכל הלא אוהבי פרוטה, המחיר שריאל הציבה על ג'וליו באפטיסטה הוא 12 מליון יורו. סכום שרומא יכולה לעמוד בו.
    :aa1: אלסנדרו מוג'י הודיע שמוטו הסכים לעבור לרומא ומכירו ינוע בסביבות ה20 מליון יורו.
    :aa1: מטאו בריגי רשאי לחפש לעצמו קבוצה חדשה, רומא מחפשת לו מחליף כשהשם האחרון הוא קפטן סמפדוריה פאלומבו. נשמע הגיוני רק בתנאי שרומא תשחק עם 3 קשרים באמצע ורוסלה תשדוד בנק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/6/08
  9. Lupo Member

למרות שאני מת על באפטיסטה, והוא שחקן מצויין, אני לא חושב שרומא צריכה שחקן מהסוג שלו. אני מקווה שהוא לא החלוץ שרומא מחפשת, כי הוא יותר קשר תוקף מאשר חלוץ. בכל מקרה אם פרוטה ימכר(לא נראה לי שזה יקרה), הייתי שמח שבאפטיסטה יהיה מחליפו.

10. REAL MADRID Member

לפי מה שאני הבנתי רומצא כבר הציעה 12 מיליון יורו עבור הנגמש אבל ריאל מעוניינת ב-15 מיליון.

11. Lupo Member

קשה להאמין שרומא תוציא 12 מליון על בפטיסטה, כשעדיין יש לחזק את הקבוצה בחלוץ טבעי, ובקיצוני שמאלי. הכסף ברומא לא גודל על העצים.

12. Giallorossi Member

לא מבין למה אנחנו צריכים את באפטיסטה, את ה12-15 מיליון יורו הייתי מעדיף שנשקיע במוטו או בכל חלוץ אחר (הלוואי שרוסי או ניהאט היו מגיעים לרומא).

ההתנהלות של רומא בחלון ההעברות מאוד מאכזבת עד כה.

13. Lupo Member

כמו בכל שנה בערך. זה לא חדש.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דובר גם על אופציה להשאיל אותו ובמידה וירשים, לקנות בעונה הבאה במחיר שנקבע. באפטיסטה יכול להיות תוספת לא רעה לקישור ולרוטציה עם פרוטה, תפקיד שמילא ג'ולי בעונה שעברה.

מנשה, אתה יכול לשים כאן לינק לידיעה על ג'וספה רוסי וניהאט?

15. Lupo Member

שמע קובי, בוא נסגור את העניין. בעבר הלא רחוק, אמרתי שבמידה וסורוס ירכוש את רומא, המטרה שלו תהיה לרכוש את רונלדיניו. יש כמה ידיעות שאני אומר, חלקם נכונות חלקם לא נכונות. שאמרתי שסורוס רוצה את רונלדיניו, לא שאלתי אותו באופן אישי ולא את הבן שלו. יש הרבה שמועות שהם כל כך שטויות. בגלל זה אני אמרתי שרוסי וניהאט "מקושרים לרומא". יש שמועות שמקשרות אותם לרומא. אם זה שטויות או לא הזמן יגיד. אני לא יוצא בהצהרות שרומא כבר סיכמה על רכישתם, כי אין לי סיבה לעשות את זה, ואין לי עניין להתחיל לעבוד פה על אוהדי רומא למניהם, ולהכניס אותם לאשליות.