רומא 07/08:: לוריה מגיע מסיינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Un bombón, ‏3/6/07.

1. yonmu Member

איזה שחקנים נוספים? אם מוטו מגיע, אני חושב שהוא יוכל לסגור גם את עמדת הווינגר וגם את עמדת החלוץ (במצב של 4-5-1), כשטוטי בהרכב כשהוא כשיר, ואם לא, ווצ'יניץ' ומוטו על עמדות הקשר השמאלי והחלוץ.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תשכח שג'ולי , מנסיני (בתקווה), ובריגי (כנראה) עוזבים ורומא תצטרך מחליפים לשחקנים האלה בנוסף לחלוץ שחסר בסגל.

3. Lupo Member

צריך כמה מחליפים. הסגל של רומא מאוד דליל. ג'ולי עוזב(תקנו אותי אם אני טועה), טוטי לא תמיד כשיר, מנסיני יעזוב(?), בקיצור צריך 2-3 מחליפים להתקפה. אפילו להביא שחקנים בהשאלה(ווילהמסון, טבאנו) שיוסיפו עומק לסגל, אפילו כפתרון לטווח קצר.
    אם התקציב הוא 25 מיליון, לא כולל מכירתו הצפויה של מנסיני,כמו שקובי אומר, המצב של רומא טוב לדעתי.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

עושה לי בחילה לחשוב שמוטו ישחק ברומא בעונה הבאה. הספיק לנו רומני בליין אחד שהעדיף את המועדונים של מילאנו. אדריאן "אני יותר טוב מטוטי" מוטו אומנם נמצא בשיא הקריירה ויכול לשדרג את ההתקפה של רומא אבל הסכום שפיורנטינה דורשת עליו הוא מגוחך. עם 25 מליון יורו אפשר לכוון לחלוץ הכי חם היום באירופה (לדעתי גם הטוב ביותר), הונטלאר. אני כבר מחכה שחלון העברות הזה יסתיים, 25 מליון יורו זה לא המחיר שליברפול שילמו על טורס? למי אכפת שמוטו הסכים לעבור לרומא? האוהדים אף פעם לא יקבלו את האידיוט הזה באולימפיקו, גם בלי להתייחס לשנאה שיש למוטו, הידיעה שכל תקציב העברות נשפך עליו במקום על החלוץ הטוב בעולם שנמצא היום בשוק לא מועילה לו.

5. fuks51 Member

קצת החמאת להונטלר ... למרות שלדעתי אתה צודק שהוא עדיף על אדריאן..
    וחבל מה שקורה עם מנסיני.. אם רומא הייתה מנסה למכור שנה שעברה הרבה קבוצות היו קופצות ומשלמות. הבעיה שהוא נתן עונה חלשה יחסית ונשארה לו שנה בחוזה.

6. Lupo Member

למוטו יש יתרון וחיסרון. הוא יכול להיות גם חלוץ וגם ווינגר על העמדה של מנסיני-זה היתרון.
    החיסרון:הגיל שלו. הוא כבר מתקרב ל30 אם אינני טועה, וחבל להשקיע על שחקן בן 30 את כל הכסף שלך.
    לעומת זאת הונטלאר בן 23(?), והשיא עוד לפניו. הבעיה שאייאקס לא תמכור אותו לרומא בגלל ההעברה של קיבו, שלא הלכה חלק מבחינת זמן התשלומים שרומא התעקבה. אם העסקה של קיבו הייתה הולכת כמו שצריך, אולי זלאטן היה היום ברומא. אייאקס לא הסכימה למכור את זלטאן לרומא.

אני אומר אם כבר שחקן בן 30, אז ליאדסון מספורטינג ליסבון, הוא אפשרות מצויינת.

7. Lupo Member

בשעה טובה: אקילאני ודה רוסי, קרובים לחוזה חדש. דה רוסי צפוי להרוויח 5.5 מיליון ברוטו, בעוד שאקילאני בסביבות ה2-2.5 מיליון נטו. :aaa021:

8. {forza-haifa} Member

זה היה צפוי שהם יחתמו על חוזה חדש . הם חלק מהסמלים של רומא לפי דעתי . וסמלים לא עוזבים כל כך מהר במיוחד שהם במועדון גדול ממילא .

9. Lupo Member

טוטי מבטיח רכישה של שם גדול העונה ברומא.