רומא 2014/15 :: ציפיות גבוהות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

לוקחת אליפות? ההפרש הוא רק 3 נקודות אומנם וצ'לסי לאחרונה איבדה קצת מומנטום אבל וזה אבל גדול בחצי העונה הבאה מחכה לסיטי משחקים מאוד קשים ולצ'לסי רוב המשחקים הגדולים בגשר.

גם לא הייתי מהמר נגד "מוריניו בעונה השנייה שלו במועדון".

בנוסף לזה, שעד עכשיו הם היו עם כל הכוכבים הגדולים שלהם.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

"רק אני חושב שסיטי לוקחת כאן אליפות בהליכה גם ללא 4 הכוכבים שלה?"

לא אוהב את האווירה שמשדרים העיתונאים\פרשנים ברומא כאילו לקבוצה מספיק רק להגיע לאולימפיקו כדי לעלות לשמינית. סיטי עדיין קבוצה חזקה עם השקעות עצומות בסגל ואין שום פייבוריטית למפגש הזה.

3. Lupo Member

ההחזקה בכדור ומספר האיומים לשער יהיו לטובתינו בוודאות, עם כל הכבוד לסיטי אין את הכלים לבוא לרומא ולשלוט בשדה לאורך זמן ממושך במשחק הזה, כך שרוב השליטה תהיה שלנו. מכאן ועד לנצח את המשחק, זה כבר קשה יותר לקבוע.

4. AS R Member

סיטי ללא ארבעת השחקנים הכי טובים שלה ועם דזקו שעדיין לא התאושש מפציעה. בכלל, נראה שהעונה היא פחות טובה ופחות יציבה מהעונה שעברה ותלויה באופן כמעט בלעדי באגוארו וטורה שלא ישחקו. אפשר להבין למה עושים את רומא פייבוריטית בבית במשחק הזה. מצד שני עדיין יש לה סגל עמוק ומנוסה, יהיה מעניין לראות איך היא תשחק כשהיא לא יכולה להסתמך על הכוכבים הרגילים שלה.
    אני מקווה שרומא תעפיל בעיקר בשביל לא לסיים במקום השלישי בבית ולהיגרר למשחקי יום חמישי משמימים שיפגעו בליגה.

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

את מי אתה מציב כבלם? למרות שאסטורי עדיף באופן כללי, מאפו היה נהדר במשחק הראשון מולם והוא מכיר את הקבוצות האנגליות יותר משאר הבלמים שלנו. לי אין כאן תשובה.

דה סנטיס
    הולבס-אסטורי/מאפו-מאנולס-מייקון
    קייטה
    ראדג'ה-פיאניץ'
    ג'רביניו-טוטי-ליאיץ'

קשה לי להיות אופטימי למשחק פשוט כי אני מכיר את המסורת שלנו בלבעוט בדלי, "האויב הכי גדול של עצמנו" זאת קלישאה אבל המשפט הכי נכון לקראת המשחק הזה.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא בהכרח יפגע בליגה. למעשה יש לזה כמה יתרונות: יש את הobvious כמו ניקוד שימנע מאיתנו בתים כמו הנוכחי בעתיד, סיכוי לתואר, וכסף חשוב משידורים. וישנה גם במה נוספת לתת לכל הסגל לשחק ואולי להרוויח את אוצ'אן, פראדס, סנאבריה ועוד כמה כאלה שיגיעו בינואר. מפעל נוסף משאיר את כל השחקנים בעיניינים וכאשר ההרכב הראשון יזדקק לאחד מהם, הם לא יגיעו חלודים. זה כמובן תקף רק לקבוצה שנבנתה מראש לשני מפעלים, כמונו, כמו יובה של העונה שעברה (הגיעו לחצי גמר וזה לא הזיז להם), ובעצם כל קבוצה גדולה ששואבת מוטיבציה מאפשרות לזכות בתואר נוסף. הדוגמא הכי טובה לכך מרומא זו העונה של ראניירי שסיפק עונה גדולה בליגה עם תוספת של 8-10 משחקים באירופה בהם שיחקו בעיקר צ'רצ'י, גוברטי, אוקקה, באפטיסטה, אנדראולי, מקסס (בלם שלישי באותה עונה), בריגי ומוטה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/14
    חייל שוקולד אוהב/ת את זה.
  7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיטי לא בדיוק מבריקה באלופות בשנים האחרונות. בנוסף היא ללא שחקנים מפתח.
    אני חושב שהסיכויים שלנו לצאת עם נצחון הם טובים,ואנחנו חייבים לעלות לשלב הבא,גם מבחינה כלכלית,ניקוד,ובניית מסורת.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

טעות מחרידה של אנטוניולי (3:49), רומא משווה ל2-2 בדקה האחרונה, ולבסוף תלונות על השופט ממאמן רומאי של היריבה(למרות ששמר עליהם במשך כל המשחק).

just sayin'

(יותם, אם אתה עדיין חיי, אף מילה על באיוקו!)

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/14
  9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.calcioefinanza.it/wp-content/uploads/2014/11/as-roma-simulazione-ricavi-2014-15.Xxx

HP1 - הכנסות במקרה שרומא הייתה מסיימת את הבתים במקום הרביעי.
    HP2 - הכנסות במקרה שרומא הייתה עולה לשמינית ומודחת.
    HP3 - הכנסות במקרה שלנו + הגעה לגמר של ליגה אירופית.

אף אחד כמובן לא מבטיח שרומא תגיע לגמר, אבל תאורטית, המפעל השני מספק לא רק יותר נקודות דירוג אלא גם הכנסה גבוהה יותר למועדון.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

תאורטית יכלתם להגיע לרבע הגמר ולעבור את רף ה-200 מיליון בהכנסות, ובאמת שאין איך להמתיק את הגלולה במקרה הזה. הנשירה לאירופאית גם יכולה לפגוע תדמיתית ברומא, אם כי גם במקרה הכי גרוע זו לא תהיה פגיעה קשה. רומא היא לא יובה או מילאן שמחזיקה אוהדים ברחבי העולם.

11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום נדע מי תהיה היריבה בסיבוב הבא של הליגה האירופית, האפשרויות:
    בורוסיה משנשנגלדבך
    קלב ברוז׳
    בשיקואש
    רד בול זלצבורג
    דינמו מוסקבה
    פיינורד
    אברטון
    דינמו קייב
    לגיה ורשה
    אולימפיאקוס
    זניט
    ספורטינג ליסבון
    אתלטיק בילבאו

כמעט ואין כאן יריבות קלות מצד אחד וקשות במיוחד מצד שני. הכי חשוב להימנע מזניט או דינמו קייב בגלל המרחק וממשנשגלדבך שהם קבוצה מצוינת. גם זלצבורג יכולים להיות סוס שחור. לגבי שאר הקבוצות, אני לא בטוח כמה המפעל חשוב לכל אחת אז קשה לי לשפוט.

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיינורד. הגרלה סבירה, צריך לעבור.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק השני (בחוץ) שלושה ימים לפני יובה. מקווה להצגה באולימפיקו ושאוצ'אן, סנאבריה, פארדס וסומה יסתדרו בגומלין.

Francesco Totti does whatever he wants - Mirror Online

ככה מגדלים עדר של טרולים.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הולבאס הורחק למשחק אחד בעקבות האצבע לקהל. גרסיה הורחק לשני משחקים בעקבות תקרית אלימה עם סדרן בירידה לחדרי הלבשה. מול מילאן נחסר גם את אסטורי ופיאניץ' אבל זה הרבה פחות קריטי בעיניי.

15. Roma מנהלים

מה צפוי להיות ההרכב? אשלי קול עומד לשחק?

מצב נושא:
הנושא נעול.