רומא 2017/2018 :: Monchi business

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏13/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. טל. Member

חבל.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד זבל זר:

הפעם ממילאנו.

--
    אופ"א פתחה חקירה על הנהמות הגזעניות כלפי רודיגר. בעיניי רומא לא עושה מספיק כדי לנתק מעצמה את האשפה של קורבה סוד.

נערך לאחרונה ב: ‏20/10/17
  3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://pbs.twimg.com/media/DMlpe0VX0AIymWR.Xxx
    http://cdn.calciomercato.com/images/2016-12/perotti.gomez.argentina.750x450.Xxx
    זימון ראשון מאז 2011.

4. Roma מנהלים

אדין דז'קו חוגג 100 הופעות במדי הג'ילארוסי בכל המסגרות. 59 שערים ו-18 בישולים יש לבוסני הנפלא במדי רומא.
    אם להיות כנה, הייתי נגד המעבר שלו, אומנם סבלנו מבצורת ארוכה מחלוצים איכותיים ויציבים לפניו ובעיקר התבססנו על פרנצ'סקו טוטי האגדי שהחזיק אותנו התקפית. כמה מהשמות של השחקנים שהיה לפני הבוסני להמחיש את הרכישה המבריקה שלו: דומביה, דסטרו, בוריילו, אוסבאלדו, בוז'אן, ווצ'יניץ'(היה שחקן שחקן אבל נעלם יותר מדי ובסוף ערק ליובה) , אדריאנו האבוד הגיע לקדנציה קצרה וגם ג'וליו באפטיסטה הספיק לעבור אצלנו. בכל זאת בעונתו האחרונה במדי הסיטי הבוסני היה נראה גמור וחסר חשק, השכיח את הימים הפורים מגרמניה וסכום של 15 מיליון יורו ושכר גבוה בזמנו היה לא מעט עבורו.
    בעונה הראשונה הבחור היה פשוט נוראי, 39 משחקים בכל המסגרות 10 שערים ו-6 בישולים. זה לא החלוץ שכולם ציפו שיהיה המושיע להתקפה שלנו. מלבד המספרים החלשים החלוץ הענק גם הרבה להחמיץ וסיפק מדי שבוע החמצות הזויות שלא מתאימות למעמד הזה. רק מהחמצות בעונה הזאת אפשר לעשות סירטון פיספוסים שלם.
    אשתקד, דז'קו השתיק אותי ואת כל מבקריו שפרע את השטרות והוכיח שהוא עדיין סקורר מחונן וחלוץ נהדר. 29 שערים בסרייה א' וזכייה במלך השערים, 12 בישולים וכל זה ב-31 משחקים בלבד. 10 שערים ו-3 בישולים בשאר המסגרות.
    מלבד השערים והבישולים, דז'קו הפך לאיש המטרה של הקבוצה בהתקפה ויצר המון מצבים לשאר השחקנים, שיתוף הפעולה הפורה שלו עם מומו סלאח היה פשוט קטלני וגרם לסבל אצל כל הגנות הליגה. סלאח הכפיל את מספריו וזכה למעבר יוקרתי לאנגליה, תרומה רבה יש לדז'קו בכך.
    העונה החלוץ התחיל באותה צורה שסיים את העונה הקודמת, 7 שערים בליגה ב-7 הופעות. בליגת האלופות החלוץ מוביל את רומא עם 3 שערים והקבוצה נמצאת בסיטואציה מצוינת לעלות מבית המוות עם קבוצה כמו צ'לסי ואתלטיקו החזקות. רק השבוע החלוץ סיפק חתיכת הצגה בסטמפורד ברידג' ב3-3 עם צ'לסי. הבחור פשוט רקד על המגרש וקינח עם צמד שערים.

רומא מחזיקה בסגל את שייק, דפרל וסאנרביה עתיד לחזור לסגל (שיש סעיף רכישה חוזר וצפוי להירכש במידה ויצליח להוכיח את עצמו בבטיס). השאלה אם זה הזמן למכור את החלוץ הוותיק שיהיה בחודש מרץ בן 32 ולבנות על הצעירים ולהרוויח כסף או להמשיך איתו עד שיגמור את הסוס?

yonmu ו-AS R אוהבים את זה.
  5. טל. Member

גם טומינאלו וסאדיק מושאלים עם אופציית חזרה.
    טומינאלו פצוע, אבל סאדיק יהיה מעניין לראות אותו בטורינו נטולת בלוטי. החל מהמחזור הבא כמובן :)

דג'קו אכן בן 32 בעוד כמה חודשים... ואם אני לא טועה גם שיאן השכר בקבוצה. עם חוזה עד יוני 2020
    לכן,
    בסוף העונה אם תגיע הצעה גדולה עליו, ממועדון מחוץ לאיטליה - לדעתי: רומא תעשה בחכמה אם היא תענה להצעה הזו בחיוב.

6. yonmu Member

עצוב אבל למכור.
    כשהוא הגיע הייתי משוכנע שהוא יחורר רשתות והעונה הראשונה גרמה לי להאמין שהוא יהיה גרסה חיוורת של מקרה טורס ולא יצליח להתאקלם, אבל העונה האחרונה היתה מדהימה ונראה שגם העונה הקרובה תהיה טובה. למרות זאת ולמרות ששחקנים היום שומרים על כושר גם בגילאים יותר מאוחרים, קשה לי להאמין שבעונה הבאה ובעונה שאחריה יהיה מדובר בחלוץ ששווה הרכב בקבוצה שרוצה לאיים על הסקודטו. עם השכר שלו וירידת הערך הצפויה, יחד עם המצב הכלכלי של רומא - למכור ולקוות שדפרל\שיק\אחר יתפסו את המקום.

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיטואציה מעט טריקית עם דז׳קו.
    • הגיל שלו לא מפחיד אותי מהסיבה הפשוטה שהוא מעולם לא היה שחקן שבנוי על מהירות וזריזות.
    • אני חושש שרומא לא יכולים להביא שחקן עם אימפקט מיידי טוב ממנו, קרי, שני הצדדים הם התקרה אחד של השני.
    • אתה לא מחליף שחקן של 40 שערים בעונה בשמות שלא עשו דבר ברומא, בטח שהוא ממשיך בקצב כזה ללא סלאח וניינגולאן של העונה שעברה. התפוקה שלו מאוד מרשימה בהתחשב בחוסר ההערכה שיש לי לכל שחקני ההתקפה שלצידו.
    אם לא מגיע איזה סכום חסר תקדים מסין שמאפשר למונצ׳י לבנות קבוצה טובה יותר ללא דז׳קו - אז התשובה לדעתי היא חד משמעית ׳לא׳. וגם כאן, אני לא בטוח שמונצ׳י צריך הרבה כסף כדי לבצע מהפכה נוספת (גם ככה הוא נוטה לחפש bargains). בקיץ האחרון הוא הגדיל את הרוטציה בצורה משמעותית, כשאני מקווה שבקיץ הבא יהיה רכש יותר נקודתי לשני האגפים בלבד* (בתקווה שלא יהיו עזיבות נוספות של שחקני מפתח אחרים). הסגל בסה״כ איכותי ושלם, ועם תוספת של פנטזיסטות עם מהירות, הפוטנציאל של משחק ההתקפה יגדל משמעותית.

* - וטוריירה האח.

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/17
  8. yonmu Member

אתה יכול לדמיין את רומא עם דזקו בהרכב רצה לאליפות?
    אני יכול לדמיין את דזקו היום מוביל קבוצה לאליפות, ואני יכול לדמיין את רומא העתידית רצה לאליפות.
    אני לא יכול לדמיין את דזקו בן ה35 מוביל את רומא משודרגת לסקודטו.
    בנקודת הזמן הזו ההתקדמות של הקבוצה נמצאת ביחס הפוך להתקדמות שלו.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

דז׳קו בן 31. למה קפצנו 4 שנים קדימה? כנראה שפספסתי כאן משהו.

חוץ מזה שאיתו או בלעדיו אני לא מצפה מהקבוצה הזו לרוץ לאליפות בזמן הקרוב. צריך לקרות משהו יוצא דופן כדי שאחשוב כך.

10. Roma מנהלים

הזכרתי בפוסט שלי את באפטיסטה, כמעט עשור אחורה מול טורינו הבחור עשה את המהלך הבא:

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דז'קו בדרך לעונת 40 שערים נוספת וזה עלול להתפתח להצעה מאחד המועדונים הגדולים. המצב די פשוט. אם רצונו להישאר, הוא יסיים את החוזה שלו ברומא ויעשה זאת כאחד מחמשת החלוצים הגדולים בהיסטוריה (הצבעונית) של המועדון. לרומא אין שום סיבה הגיונית למכור אותו מאחר וכל סכום שיתקבל על שחקן בן 32 לא יכסה אפילו עשירית מהתרומה והחשיבות שלו לקבוצה.

מה יקרה כשהוא יסיים אצלנו? ניתן להעריך שרומא עדיין לא תצבור כוח משיכה מספיק כדי להנחית שחקן מוכן בסדר גודל שלו ויהיה צורך לגדל אחד "משלנו". אולי שיק, אולי טומינלו, אולי הבחור הזה שכבש היום את השער השישי שלו העונה:
    https://pbs.twimg.com/media/DMq_sULXkAER4wD.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏22/10/17
  12. טל. Member

צ'יינה-ביי.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריק קרסדורפ קרע את הרצועה.

העשירי ב18 החודשים האחרונים.

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/613/545/6bd.Xxx

15. AS R Member

אם אתה שחקן הגנה ומונצ'י מתקשר אלייך, תנתק מיידhttps://pbs.twimg.com/media/DND7EM0W4AIIN_0.Xxx

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.