רומא 2017/2018 :: Monchi business

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏13/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. ASROMA Member

נינג'ה הוא הרומאניסטה האהוב עליי אחרי טוטי , לראות אותו עוזב יצבוט בלב. הייתי משחרר את סטרוטמן הרבה לפני אבל נראה שאולי יש שם מיצוי מקצועי של שני הצדדים. אין מחליף ברמה של נאינגולאן בשוק ב30 מיליון - לא בשוק של היום.
    מנולאס לא יעזוב , לא נראה סביר.
    גם מחליף לאליסון קשה מאוד למצוא - איך שאתה לא הופך את זה תהיה ירידה ברמה - יחד עם זאת אולי נבאס הוא אופציה כחלק מהעסקה? אחלה שוער. אני בעד המכירה בסכום הזה שריאל מדריד קוראת לך אף מועדון לא יכול לעצור את השחקן.

לכן זה קיץ קריטי למונצ'י בוא נראה מה הוא יודע לעשות עם כסף וגמישות

2. טל. Member

הנינג'ה הוא כבר לא נינג'ה.
    הנינג'ה כרגע הוא סוס מת.

ברור שהיה טוב להפטר מסטרוטמאן - אבל אין דורשים... אין.
    נו מה לעשות.
    שחקן אתה מוכר רק כשאתה יכול לקבל עליו תמורה משמעותית. אין הגיון למכור שחקן (גם שחקן מאכזב) תמורת גרושים.
    כבר עדיף להשאיר אותו, ולחכות, אולי תפתח איזו צ'אקרה והוא יחזור לעצמו.

כבר בשנה שעברה אמרתי: יש הרבה מאכזבים ברומא. אבל נאיינגולאן זה המאכזב היחיד ש(עדיין) אפשר לעשות עליו קופה.
    כל שאר המאכזבים - לא תקבל עליהם כמעט כלום.
    זה כל הסיפור.

למאנולאס יש סעיף שחרור של 35 מיליון יורו. כל מה שצריך זה פציעה של בלם מאחת הקבוצות הגדולות באירופה במהלך המונדיאל - ומאנולאס מייד יהיה אחד השמות הראשיים ברשימת הרכש.
    סעיף שחרור נמוך = פתח לאמבוש בליץ. מתקפת פתע.

3. Roma מנהלים

בכסף שנקבל לא נצליח להחליף את ניינגולאן ואליסון בוודאות, שני שחקנים בטופ העולמי. השאלה אם המחליפים שלהם בשילוב השחקנים בעמדות אחרות שיבואו יצרו קבוצה טובה יותר.

מבחן ענק למונצ'י.

EsheD אוהב/ת את זה.
  4. טל. Member

נאיינגולאן בטופ העולמי? חחחח.
    בגלל זה מונצ'י חודש שלם שם אותו על המדף מנסה לדחוף אותו לכל עסקה ולא מצליח, אה?

שחקן טופ עולמי שלא זומן למונדיאל ושרק קבוצה אחת בעולם בכלל מסתכלת לכיוונו מוכנה לשים עליו 25 מיליון יורו+שחקן מהנוער.
    ממש. וורלד קלאס.

5. Roma מנהלים

זה שהמאמן הכושל של בלגיה חושב שהוא לא ברמה ולא זומן למונדיאל זה כבר בעיה של בלגיה. אחרי שבלגיה תיכשל במונדיאל, אני מאמין שכל השחקנים והפרשנים כבר יחסלו את המאמן שביצע את אחד מפשעי הכדורגל בשנות ה-2000. דור הזהב של בלגיה נהרס בגלל מאמנים חסרי מושג.
    הסתכלת מי בסגל בעמדות של ראדג'ה? לדעתי המאמן הזה פשוט אוהב שחקנים בקישור עם תלתלי ליפה. בלי קשר שהוא מחזיק 30 בלמים ו-30 חלוצים ללא צורך בעוד הקישור האחורי\מרכזי דליל בשחקנים.

https://files.newsnetz.ch/story/2/2/7/22771596/4/topelement.Xxx

לדעתי, אין שחקנים שרומא יכולה להביא שיכול לתת את האפקט והתרומה של ניינגולאן במיידי. ברור שאתה יכול להשקיע בפרוספקט שעוד כמה שנים ייתן תפוקה יותר טוב אבל כרגע אין. מדובר בהיחלשות בטווח המיידי ומונצ'י יצטרך לחזק עמדות אחרות בשביל שנשתפר כקבוצה.

טל. אוהב/ת את זה.
  6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם זו הקבוצה הנכונה עבורו (בהנחה שמוסה בארו נשאר) אבל הם השקיעו בו 6מ' יורו, אז שיהיה בהצלחה.

7. טל. Member

אני לא חושב שבארו ישאר באטאלאנטה.
    לרומא יש גם אופציית buy back למשך שנתיים.
    באמת הלואי שיצליח. חוץ מדקות יש לו הכל.

Roma,
    בקשר למחליפים של נאיינגולאן: אפילו בלי ביצוע רכש ישיר נוסף לסתימת החור, אפילו אם מסתפקים במצב כפי שהוא כעת - וואלה אני אופטימי.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מספיק הפיאסקו עם האיצטדיון, עכשיו גם זה? איזה שבוע מחורבן.

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני חייב לשאול איזה שחקן בגיל 17-19 באייאקס הוא לא כישרון גדול? כי לי נדמה שכל שחקן שיוצא מהקבוצה שלנו הוא כישרון גדול. כולם כל כך כישרונות גדולים, שלא ברור איך אנחנ ולא שומעים על עוד גביע אירופה שזכה אל גאזי, קישנה, אביסיליו וכל שאר המתים המהלכים האלה.

לקלייברט 10 שערים. כן. אחד מהם (נחמד) נגד אלקמאר - כל השאר מול קבוצות התחתית, בואכה יורדות הליגה. @AFCA סיכם את זה יפה. קלייברט לא עשה חצי מהדרך שעשו קודמיו ה"מוצלחים" - גם לא דאבינסון סאנצ'ז שבעונה אחת הוכיח שהוא הרבה מעבר לאייאקס ולליגה ההולנדית. על סוארז או ורטונגן שעשו הרבה שנים בכלל אין מה לדבר.

נשגב מבינתי איך אפשר להמר על ההצלחה של ילד בן 19 שבליגה ההולנדית הדי מביכה לא הוכיח שהוא איזה משהו מיוחד, ובאירופה בכלל לא היה פאקטור. זה סבבה להאמין והכל, אבל איזה ביטחון...

ואני חוזר לשאלה הראשונה, היות וההרכב של אייאקס מורכב ברובו משחקנים בגיל של קלייברט - יש מצב שמישהו מהם לא כישרון גדול? כי לי מוזר שאוסף הכישרונות האלה סיים עונה די מחפירה עם הדחה במוקדמות הליגה האירופית ושום דבר ממשי במאבק על אליפות.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל מקרה לגופו. שחקן שתופס הרכב בקבוצה הבוגרת בגיל 18 ומראה תכונות של כישרון גדול, הוא - כישרון גדול. אם יש לכם הרבה כאלה, סימן שהמערכת שלכם עובדת טוב. אם הציפיה שלך שהמעבר שלהם צריך להיות מתורגם לגביעי אירופה מיידים, זה או שלא הערכת נכון את השחקנים, או שאתה מפספס שגם השלב הבא בקריירה שלהם מצריך בניה וליטוש. שלב שקלייברט יקבל ברומא. שלב בו נכשלו קישנה ואל גאזי.

יש אנשים שזה המקצוע שלהם. לזהות ילד בן 19 מטורקיה, ויש מערכת שבדומה לזו של איאקס, הופכת את הילד הטורקי לאחד השחקנים החשובים בליגה האיטלקית. לאף אחד אין ביטחון של 100% שקלייברט יצליח או "יזכה בגביע אירופה" בגיל 19. יש ביטחון מלא שהוא שווה את ההימור הקטן שהושקע בו.

לי מוזר לעטוף את כל השנתון שלו בהכללה שמבוססת על כישלונות לא רלוונטיים כמו קישנה ואל גאזי. מוזר אף יותר לשמוע שזייך הוא "סיפור אחר לגמרי" למרות שבגיל 25, עדיין לא יצא מ"הליגה המביכה", בה, בתור שחקן בכיר ולא ילדון בן 19, יש אחריות על האנדראצ'יביות של הקבוצה שלו. בישל הרבה שערים? מגניב. מה הסיכוי שהוא ישחזר את זה כאשר יקבל special treatment מהיריבות בסריב א'? יותר גבוה משל קלייברט להמשיך את הצמיחה שלו בהדרגה?

EsheD אוהב/ת את זה.
  11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

על קלייברט ,בשונה מאונדר עוד הספקנו לשמוע לפני שהגיע לרומא.
    סוג של הימור ששווה לקחת,הוא מגיע במחיר שהוא יחסית סביר. אם יצליח זה בינגו , ואם לא תמיד תיהיה קבוצה שתסכים לקלוט אותו ולהחזיר לפחות חלק מההשקעה.

שוב,הוא לא יגיע על תקן שחקן הרכב,הוא יעשה את אותה דרך כמו אונדר שהתחיל כמחילף.
    עוד ווינגר יגיע בקיץ.

חייבים לסגור את הסוגייה עם מונאלס והסעיף שיחרור,כמעט בלתי אפשרי להביא בלם כזה במחיר שהוא ישוחרר ,זאת לקרדה שלא בטוח שנוכל לבלוע.

12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מונצ׳י סימן מחליף לאליסון, אלפונס אוראולה.
    לדעתי ראוי מאוד.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גם דה לאורנטיס סימן אותו.

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

פחות קריטי איזה יורש יגיע לאליסון מכיוון שהסיכוי שיציג את אותו אימפקט במילא קלוש עד לא קיים.

יותר חשוב - במידה והברזילאי יימכר - הוא איך הכסף יושקע במקומות אחרים. כאן מונצ׳י יישפט, ואם ניינגולאן יימכר, אז בכלל הולך להיות קיץ מעניין.

15. SerieA Il Capitano

אני לא בטוח שרומא יכולה למנוע את מכירתם של השניים.

אליסון טוב מדי בשביל רומא, אין מה לעשות. הוא טוב מדי גם בשביל אינטר, נאפולי, וכל קבוצה באיטליה שאינה יובנטוס. זו המציאות. לכן ריאל מדריד מאד מתאימה עבורו.

בעניין נאיינגולאן, אף אחד לא אמר זאת במפורש אבל נראה שהוא בסכסוך עם ההנהלה.

זה חבל עבור רומא, ואני בדעה שמהפכות בסגל לא מביאות אליפויות, ולכן בעיני רומא תתחיל את העונה עם הרבה חוסר ודאות.

אבל עוד חזון למועד - כרגע שניהם שחקני רומא.

מצב נושא:
הנושא נעול.