רומא 2017/2018 :: Monchi business

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏13/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Roma מנהלים

אין לי ספק ש-25M זה מחיר מציאה, אבל לאחר העונה המגמגת הזאת אני הייתי מוכן לקחת 25M ולהשקיע אותם בזייח\טוריירה(יודע שחתם בארסנל)\שחקן אחר במינימום הפסד.
    אבל להשקיע בו עונה נוספת ולהשאיר את הסעיף הזה עומד על 25M זה יהיה מחדל גדול של מונצ'י. אם השחקן לא מוכן להגדיל את סעיף השחרור אז שימכרו אותו העונה, הוא לא מוצר מוגמר ומוכח שאני מוכן לקחת את הסיכון איתו. לדוגמא עם מנולאס, אני מוכן לסחוב עוד עונה ועוד עונה גם אם הוא לא מוכן להעלות את סעיף השחרור.

2. טל. Member

Roma

האמת?
    פרוטי - שגם בעצמו אמר לפני שבוע בראיון שהוא ישמח לשתף פעולה עם גאספריני - וואלה אני הייתי מנצל את זה לטרייד על איליציץ'.
    מאוד הייתי שמח לראות מהלך כזה. מאוד.
    וככה גם סוגר בזיל הזול את הפינות על 2 האגפים.

מאוד מאוד ממש ממש לא הייתי רוצה לראות את רומא נענית לדרישות המצחיקות של ססואולו על ברארדי העגל (30 מיליון הם מבקשים עליו החוצפנים האלה).
    וגם זייך האמת... הוא שחקן חביב. ברור.
    אבל לפי מה שהבנתי (ואשמח אם יתקנו אותי) אייקס, גם הם מצחיקים, דורשים עליו 45 מיליון וצפונה.

אלו מחירים שאין להם אחיזה במציאות. למועדון כמו רומא. זייך באיטליה יכול להתגלות כפלופ. ברארדי הוא כבר פלופ...
    איליצ'יץ' לעומת זאת אתה קונה סחורה בטוחה. Money in the bank

תומר1989 אוהב/ת את זה.
  3. Roma מנהלים

איליצ'יץ' זה מוצר מוגמר, אני לא בטוח שבשיאו הוא מתאים לשאיפות העתדיות שלנו. שחקן טוב במחיר הנכון הייתי מוכן לקבל אותו.
    אני גם לא מתלהב מזייח לנוכח המחיר אבל המספרים שלו בהולנד מדברים בעד עצמם, ממה שראיתי במונדיאל הוא יכול להוסיף לקבוצה דברים שחסרים לה.
    ברארדי זאת דילמה, תחושה שהוא מיצה את עצמו ובגדול בסאסוואלו ולכן היכולת הדלה שלו. לי אישית מרגיש כמו חתיכת לקרדה ואני לא הייתי נוגע בו. בטח בעולם שיש מאלקום, לוזאנו, דפאיי והחלום הגדול קייזה.

4. טל. Member

לא יודע... קייזה לא שמאלי ברגל. זייך מחיר בעננים. מאלקולם כבר אינטר עליו.
    באורגינל אני הייתי מעדיף את איליציץ' על כולם. איליצ'יץ ברוטציה עם אונדר גם יכול להשביח לך אונדר. הילד יכול ללמוד ממנו המון... תנועה בלי כדור הבנה טקטית. מודעות איפה הוא ביחס להתקפה בזמן אמת. איליצ'יץ אלוף בזה... הוא יכול ללמד את אונדר הרבה דברים, אם EDF "יצוות" אותם באימונים.
    לעומת זאת, מקייזה ומלקולם וזייך - מה אונדר כבר ילמד מהם?
    חוץ מזה שאיליצ'יץ מחיר זנות. בטרייד על פרוטי אתה אפילו לא תוסיף גרוש.

דרך אגב אם משחקים בנדמה לי (סתם בשביל הכיף) אז - אם אני מונצ'י,

ויש דברים בגו על צ'לסי-מאנולאס: אני ממנף את זה. עושה עם סארי דיל: מאנולאס+דז'קו תמורת מוראטה.
    טרייד איליצ'יץ-פרוטי כאמור.
    מוכר את פלורנצי + סטרוטמאן או לחילופין ז'רסון (בטוח מקבל על שניהם 40 מיליון וצפונה. מקסימום משתמש גם בסאנטון והילד מאינטר לשמן עסקה אם צריך) -> מביא בלם ומביא מגן ימני פרוספקט צעיר לרוטציה עם קארסדורפ (קארסדורפ זה חידה דרך אגב. עד היום אף אחד לא יודע כלום עליו).
    וסוגר עניין.
    לא נוגע באליסון... שריאל יציעו גם 80 מיליון - לא נוגע בו. משדרג לו את החוזה בכמה שהוא מבקש ומשאיר אותו אצלנו.

נערך לאחרונה ב: ‏22/6/18
  5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://media.giphy.com/media/CiYImHHBivpAs/giphy.Xxx

EO11, Bianconeri ו-Gianzola אוהבים את זה.
  6. טל. Member

דיל קרוקודיל.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

דז'קח לבד שווה יותר ממוראטה.

8. Roma מנהלים

בהצלחה.
    מחכה כבר לפיצוץ העתידי עם מינו ראיולה.

9. Roma מנהלים

מעניין אם הגעת פאסטורה עוצרת את רכישת זייח, כי קובאציץ' התאריין בספרד וטוען שהוא צריך לעזוב את ריאל מדריד והוא רוצה לשחק באופן קבוע.
    ואני אומר? לקפוץ על המציאה. שחקן מדהים.

דיווחים בסין: גוואנז'ו RF מעוניינת בדפראל ומוכנה לשלם לרומא 10 מיליון יורו עבורו. אמן ואמן.

10. טל. Member

'קובאצ'יץ עוזב את ריאל' זו ידיעה שאתה צריך לפרסם ב thread של יובה.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיין לא הבנתי מה כזה "מדהים" בקובאצ'יץ' שראיתי אותו במדי ריאל.

לא אומר שהוא לא טוב, לא אומר שהוא לא מוכשר, רק לא מבין את האובר סופרלטיבים לגביו במידה ויתנו לו לשחק כשחקן הרכב קבוע.

golding אוהב/ת את זה.
  12. golding מנהלים

מסכים ואני גם לא מבין את כל הזעקות סביב זה שהוא לא פותח במדי קרואטיה. הוא עדיין שחקן לא מוכח ואין שום סיבה להתייחס אליו כאל קשר העל הבא רק בגלל שהוא משחק בריאל ושותפם הלאומי של מודריץ׳ ורקיטיץ׳ הנהדרים.

13. טל. Member

Roma

דפרל זה בעיה.
    אצלך זה בא ממקום של חוסר הערכה. אצלי זה דווקא כן בא ממקום של הערכה מרובה לשחקן הזה - שכבר סאבאטיני בזמנו רצה להביא אותו לעיר הנצח. (ואני כידוע מעריך את סאבאטיני פי 2 יותר ממונצ'י). ועדיין אני מודה שיש דברים במה שאתה אומר.

גם שיק זה בעיה. תדע לך.

לדפרל ושיק אין מקום ב 4-3-3 של EDF כל עוד דז'קו ברומא.
    בסמפדוריה בססואלו הם היו סותמים חורים באופן מצולח באגף ימין. יופי טופי להם. רומא זה לא ססאולו.

דז'קו נטוע בהרכב ראשון - נטוע חזק.
    גם בימי בצורת. גם בימי עומס ממסגרות אירופאיות. ולא רק שהוא בהרכב ראשון אלא גם לא מוחליף כמעט אף פעם.
    האמון של EDF בו הוא אמון מוחלט ועיוור. זה הבן אדם שלו.

מצד שני, אתה חייב עומק בספסל בעמדת החלוץ... אי אפשר בלי עומק בספסל.

מצד שלישי, מה ההגיון להחזיק על הספסל שחקנים שקנית ב 60 ומשהו מיליון יורו...?

מצד רביעי גם דז'קו, זה לא שחקן שמועד לפציעות ושבכלל נפצע (הרי צריך לרוץ מדי פעם בשביל להפצע).

שמע. אם מונצ'י היה מביא מאינטר את הילד הזה פיאמונטי (כמו שדובר בהתחלה בעסקת נאינגולאן), הייתי אומר יאללה נו טוב שחרר את דפרל ב 10 מיליון (אפילו שרק שנה שעברה EDF ביקש אותו ספציפית ואחרי מו"מ בארוך הגלות שילמת עליו 20 ומשהו מיליון).

אבל ככה, בלי פיאמונטי - לשחרר את דפרל ב 10 מיליון, בחצי מחיר? מה כבר תביא במקומו בכסף הזה? ובשביל מה?
    -לא יודע מה להגיד לך...
    בעיה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/6/18
  14. סיונרה Member

זה לא בגלל שהוא שיחק בריאל אלא בגלל שהוא הרבה פעמים בקריירה שלו עד כה רמזים לכך שהוא מסוגל ליותר. יש שחקנים כאלו שתמיד יחשבו שהם טובים יותר ממה שהם באמת, קובאצ'יץ' צריך הזדמנות בהרכב של מועדון כדי לבחון האם זה כך באמת.

15. DRORIKO Member

מה גם שהוא לא מסופסל בשביל איזה נגר. מי שראה את ברוזוביץ' בחצי שנה האחרונה באינטר יודע שהוא בתקופה פנטסטית, ובלי קשר הוא נדבך חשוב בנבחרת הקרואטית(גם שלשום היה מצויין אגב)

golding אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.