רומא 2020/21 :: בעלים חדש, בלגן ישן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י AS R, ‏26/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. טל. Member

-אני חולק על החישוב האלגברי שלך של 4 מגינים: גם ריינולדס שאומנם לא חובב השאלות - אבל אחרי אתמול לדעתי יעבור תהליך התפכחות. וגם קלאפיורי (לטובת רומא, והשחקן, והסוכן שלו): לדעתי שניהם יושאלו בעוד חודשיים ולא יפתחו עונה במדי רומא.
    -אני גם חולק על כך ש 4 מגינים בסגל זה בכלל מספר שעונה על הדרישות.
    -אני גם חולק על הנסיון המניפולטיבי לשים את פלורנצי וסאנטון באותה קטגוריה.
    אבל עזוב כל זה לא מעניין מספיק.

מה שלכד לי את העין זה האמירה שלך ש זה obvious שפונסקה מחויב לנסות לנצח כל משחק רשמי.

מבחינה רשמית ברור שזה obvious. גם פונסקה לפני המשחק מול טורינו הצהיר שרק טורינו בראש שלו.
    אבל מבחינה פרקטית אתה רואה שאתמול הוא לא העלה את ההרכב החזק ביותר שלו. וזו ראיה לכך שכן יש סדרי עדיפויות. קרי: יש דברים שהוא מחוייב אליהם יותר.

ויש דברים שהוא מחוייב אליהם פחות.

אבל עזוב את כל זה. זה גם לא מעניין מספיק. נתחיל להתווכח פה על עדויות וראיות עכשיו?

מה שתפס לי את העין זה המשך לדיון הקודם שהיה ביננו, על אופי התנהלות בניהול רכש ובניית סגל בחלון העברות.
    -כמו שם, גם כאן, אני מציג דרך הרבה יותר ריאלית ("ריאלית" זה כינויי שיפוטי. אתה מוזמן לשנות את הכינוי ל"סכמטית"). של סינון יעדים. ושל בניה והתנהלות לפי סדרי עדיפויות. ומאמץ ממוקד בכיוון ספציפי שהוחלט עליו מראש.

ואילו אתה שוב, בעניין ההתנהלות במרקאטו, וגם כעת בעניין ההתנהלות במשך העונה: דוגל בגישה הרבה יותר תיאורטית ועיונית (שוב כינויי שיפוטי. שאתה מוזמן לשנות אותו) של "ירי לכל הכיוונים" והסתערות על כל המטרות.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריינולדס וקלאפיורי קיבלו השנה חוזים ארוכים בקבוצה ובשבוע האחרון פתחו בהרכב. מן הסתם הם יכולים גם לא לעמוד בדרישות של המאמן ולצאת להשאלה. אם זה יקרה ובמקומם יגיעו שחקנים אחרים אז אתייחס אליהם. נכון להיום יש לרומא בעמדת המגנים: 4 שחקנים פרט לברונו לא כולל 2 רי'גקטים. אין לי שום כוונה להסיק מסקנות על ריינולדס על סמך 2 משחקים.

לאף מועדון שמנוהל נכון אין יותר מזה. יש מקרים חריגים בהם חוזה השחקן תוקע אותו, או שחקנים שנפצעו לתקופה ארוכה, או הזדמנות חשובה לצרף פרוספקט בעמדה עמוסה. אף מועדון לא מחזיק 3 שחקנים על עמדה מרצונו. הסיבה לכך שאין סגלים עם 30-40 שחקנים היא שכל שחקן עודף שווה ערך לנזק בדמות 3-4 שחקנים עם משכורת לא פרופורציולנית לסטטוס שלהם בסגל. דברים מאוד טרוויאלים שאני לא מבין איך אפשר לא לזהות אחרי 3 שנים של מעקב יומיומי.

אין שום ניסיון מניפולטיבי. שניהם out of the project, וזהו.

כן, אבל אני מבין גם שבלו"ז כל כך צפוף עליו להשתמש בכמה שיותר שחקנים. הרכב "חזק" גמור מעייפות מיום חמישי הוא לא בהכרח חלש יותר עם 4-5 מחליפים.

יש סדרי עדיפיות גם בין שני משחקי ליגה צמודים. אין זה אומר שאחד מהם לא חשוב.

אין שום דבר "ריאלי" בfootball manger 2017. לדעתי הבהרתי את הנקודה בצורה ברורה ואין טעם לחזור על הדברים.

3. טל. Member

DeRossi16

נו, מה עם הארכת חוזה למחטיאן? אגודל למעלה או אגודל למטה?

4. טל. Member

בשנים האחרונות יש חוק, ורואים את זה על כל הגדולות:
    אין כמו משחק נגד אטלאנטה לראות מה אתה שווה.

ורומא באמת לא שווה הרבה.

אבל מרגע שהחבר'ה של גאספריני ירדו ל 10 שחקנים (לדעתי זה היה צריך להיות אדום ישיר. לא שזה משנה הרבה) - השחקנים שלנו לפחות נלחמו על הכבוד.

לא הצליחו להפוך את התוצאה. רק להשוות.

אבל גם זה משהו.

5. Zakutaroma Member

אפשר גם לומר שזה ניהיה כוחות שווים רק שאטאלנטה שיחקו עם שחקן פחות.
    עד הכרטיס האדום (המוצדק) רומא בעיקר נראתה כמו קבוצה אנמית עם הרבה מזל.
    רומא הייתה צריכה לרדת עם הפסד של שלוש לפחות במחצית, ואז אתה שומע את פונסקה שאומר שהיה משחק טוב לקבוצה שלו..... מעניין....

6. טל. Member

שמע, יש הרבה חבר'ה ברומא שבעוד חודש וקצת - לא יהיו פה יותר.
    הרבה. הו-הו-הוףףף... הרבה מאוד אפילו.
    פאולו פונסקה הוא אחד מהם.
    והפורטוגלי יודע את זה.
    כולם מסביבו יודעים את זה.

אז מה אכפת לו לבלבל ת'מוח ללטף את עצמו? להחמיא לעצמו?
    -יש לו עוד קריירה ארוכה לפניו לדאוג לעצמו.

מבחינת המועדון:
    יש אפשרות לדעתי לנצל את הגראבג' טיים הארוך מאוד שנותר עד סוף העונה, כדי לבצע מהלכים ניסיוניים שאולי יצמח מהם משהו בעונה הבאה. לנסות להפיק משהו. תועלת. לקח... גילויי של שחקן נוער בוגר לגילו. משהו לקראת העונה הבאה.

כבר כתבתי על כך רבות כאן בפורום.
    אבל ברור שהדרך לכך עוברת דרך פיטורי פונסקה - ומנויי של מה שנקרא "ferryman" עד סוף העונה.

אבל, משום מה, מהלך שכזה לא על הפרק.
    כנראה בגלל שסיכויי ההצלחה במפגש מול היונייטד, בעיני מקבלי ההחלטות במועדון, עומד על יותר מ 1 מתוך 10.
    אני אם אתה שואל אותי זה במקרה הטוב 1 מתוך 10.
    וגם אם יהיה נס ויעברו - גם ארסנל בגמר זה סיכויי של 1 מתוך 10.

אבל כנראה שבעיניהם הסיכויים גבוהים יותר.

EsheD אוהב/ת את זה.
  7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

"משום מה" אף טרלול שאתה מציע אינו על הפרק.

מסקנות? מי צריך את זה?

דז'קו אפס פחח מחטיאן.

8. טל. Member

אף טרלול שאני מציע - לעולם לא מתגשם. אתה צודק.

ההחלטות הנבונות שאתה דוגל בהן - ושלא מפסיקות להוביל אותנו לשיאים חדשים ולזכיות ולהתקדמות - הן כן מתגשמות אבל.

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כגון:

10. טל. Member

מהיום הראשון שהגעתי לפורום הזה, אני חושב שהתווכחתי איתך על כך שלא כדאי להאריך חוזה לנאיינגולאן.
    ועד עצם היום הזה.

לזכותך. באמת לזכותך - ייאמר שלא רק שאתה סנגור נצחי של המועדון שלנו שהוא אות ומופת להצלחה שמלמדים אותה בכל בתי הספר בעולם.
    אתה גם ראית עם מקבלי ההחלטות ברומא, עין בעין.
    מינויים מקצועים. את מי לשחרר . את מי להביא. שמות ספציפיים שנקבת בהם. תפקודים של שחקנים על המגרש.
    ועד לדרך האסטרטגית שבה צריך לנהל ולהתנהל.

(לפחות עם ההנהלה הקודמת זה היה ככה. עם ההנהלה הנוכחית בוא נראה מה יהיה הקיץ).

הדברים שאתה הצעת - התגשמו. לא פעם ולא פעמיים ראית אותך כותב פה שאתה מייחל למשהו שהוא ייקרה, ואכן הוא קרה.

זה ייאמר לזכותך.

------------------------

לחובתך ייאמר שההנהלה הקודמת היו חבורה של אידיוטים.

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/21
  11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אתה כן מציע?
    להמשיך ככה?

12. טל. Member

לא שמעת? הוא זיהה שבחודשים האחרונים דז'קו בנסיגה קלה (השחקן לא כבש מאז סמפ אני חושב) אז הוא בטח יציע להחליף אותו.

את זה שאני כבר 3 שנים מדבר על כך שהוא בנסיגה. וממילא גם אם לא - שחקן כזה מוכרים לפני הנסיגה. ולא אחריה - זה כבר טרלול.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

טל,
    אני לא מבין את האובססיה שלך להודעות שלי. אם לדוגמה אטען עכשיו שאני מעריך את ולאחוביץ', פינטו יחתים אותו בקיץ ואני לא אטנף עליו לאחר שני משחקים גרועים כמו איזה טוקבקיסט מטומטם מ"הקורבה", זה יהפוך אותי ל"סנגור"?

לדעתי שיחררנו אותו שנה אחת מוקדם מדי. אולי אפילו 2 כי הוא היה נהדר בהשאלה הראשונה שלו בקליארי.

איפה הבעיה? זה כל מה שהצלחת לגרד?

אני יכול לעזור - זכורה לי פעם אחת שהייתי בטוח ב100% (אם אני לא טועה לא כתבתי את זה כאן) שהחתמה שרומא עשתה בינואר (עם ציוות די מגניב על הנייר) הולכת להעיף את העונה למעלה עד כדי פייט אמיתי על סקודטו. בסוף (בעצם כבר בהתחלה) זה התרסק בפרצוף.

* המנחש נכון את זהות השחקן יקבל לייק ב5 ההודעות הבאות שלו. גם (ובעיקר) אם הן הודעות זבל.

כמו שיק? איטורבה? איבארבו? קיבלתי פחות או יותר את מה שאני רוצה רק אצל פטראקי.

* פרט לורטו. רציתי את בנאסר בחצי מחיר במקום. היום כמובן לא הייתי מחליף בינהם.

** אף פעם לא ניסיתי לדחוף את הדעות שלי לאף אחד (בניגוד לטרנד המעיק שהתפתח פה לחזור על אותם הדברים 200 פעם כמו איזה חסר חיים כאילו שהניסיון לגנוב דעת לא בולט מספיק). חשוב לי רק שיהיה ביסוס כלשהו לדעות נגדיות.

זו בדיוק הבעיה. בשביל לקבל קצת תשומת לב החלטת על סמך כלום ששחקן שסיים עונה היסטורית במועדון (עם 39 שערים ו11 בישולים) הוא אפס. מאז ועד היום אתה מדקלם את זה בloop. בגיל 36 השחקן מציג ירידה ביכולת ולראשונה מצדיק את הרעיון להיפרד ממנו. מסקנה? ראית את זה מראש. ממש נוסטרדמוס.

אבל Enough about me. מתי אזכה לקרוא הודעה אחת שלך שהיא לא הרמה להנחתה?

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מציע לא לעשות מעצמנו צחוק ולמנות את אלברטו דה רוסי שבוע לפני חצי גמר אירופי.

לחכות לסוף העונה ולבחור את המאמן המתאים ביותר מהאופציות הקיימות.

Roma אוהב/ת את זה.
  15. טל. Member

מה זה מה שהצלחתי לגרד. מה אתה מצפה שאני אפשפש בארכיון?

הרי אני ואתה אנחנו רבים פה על הכל מאז ימי נאיינגולאן ו EDF ומונצ'י החמור שהיית חולה לו על התחת. ושבירת שיא ההעברות של רומא בשביל שחקן שאתה תומך בלשים אותו על הספסל גיבויי למחמיצן בוסני. ואנזונזי שצחקתי ביום שהציגו אותו. וכל הרכישות ההזויות של מונצ'י ובאלדיני שרבנו עליהם כבר מאה פעמים. והמינוי של פונסקה שכה רצית. ופאלוטה שיושב בבוסטון. והאיצטדיון. והסופרמרקט לעומת הגישה של מילאן של ביי ביי ל FFP.
    -ועד לימים האלו של פדרו ושל מחטיאן והצבה של זאניולו על בלטה מס' 10 ושחקני כנף עם רגל הפוכה. ו-וייאר בעמדה קדמית יותר. וכבר אני לא זוכר על מה עוד התווכחנו.

*אני אישית לא חושב שהעמדות שאני מציג פה הן טרלול. לא נראה לי שכשאני תמהה על כך שכבר 5 שנים אין ברומא - קבוצה עם אינפלציה של קשרים - מאמן אחד שמנסה פעם אחת הרכב פותח עם קישור יהלום - היא טרלול.
    *לא חושב שטענה לא להביא שחקנים כמו פדרו ולופז, ולא להאריך חוזה למחטיאן - היא טרלול.
    *לא חושב שהסטה של וייאר לעמדה קדמית יותר היא טרלול.
    *לא חושב שטענה שלי לוותר על הליגה האירופאית בינואר, ולהתמקד לחלוטין במפעל אחד - בליגה המקומית, שכשבר יש לך שיטה שעובדת בה, ושמניבה לך מקום 3 בסוף הסיבוב - היא טרלול.
    *לא חושב שההצעה שלי - כעת כשהעונה הסדירה מתה ורק הליגה האירופאית נשארה - להתמקד רק בליגה האירופאית ולא לסכן שחקנים בליגה הסדירה, ולעלות בליגה הסדירה עם הרבה שחקני פרימוורה (כולל מאמן פרימוורה בתור ferryman( - כדי לנסות להפיק משהו מהגארבג' טיים שנשאר עד יוני: אני לא חושב שזה זה טרלול.

את כל הדברים אני מציע מראש. אני לא מציע אותם בדיעבד.
    חוכמה קטנה מאוד לבוא אחרי שהמטוס התרסק בהרים ולהגיד "חב'רה יש לנו בעיה."

החוכמה זה להצביע על הבעיה כשהמטוס מתחיל לאבד גובה או עומד לאבד גובה.

לחובתי ייאמר. בכנות. שמה שאני מציע - אף פעם לא מנוסה.
    לזכותך ייאמר - שכל מה שאתה מציע בד"כ אכן מנוסה.

והתוצאות מונחות לפנינו.

אז ישבו האנשים שקוראים פה אותי ואותך, ויגידו מי המטורלל. מה אתה רוצה ממני?

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/21
    ASROMA ו-DeRossi16 אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.