ריאל מדריד 08\2007 : סאגת רונאלדו מסרבת להיגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏5/7/07.

1. Raulito Madridista

--------- ריאל מדריד 08\2007 ---------

http://img241.imageshack.us/img241/3924/70486047qj6.Xxx

אירועי הפרק הקודם:

לאחר 3 עונות בלי תארים, הצליח פאביו קאפלו להביא לריאל מדריד את האליפות מספר 30. ההתחלה הייתה צולעת מאוד כאשר הדון ביקש 50 ימים ואז הוא בונה קבוצה. הבנייה הייתה מאוחרת מדיי ואיטית, אבל בייחד עם קנבארו, ואן ניסטלרוי, דיארה, רייס ואמרסון וכולל רכשים מאוחרים יותר בינואר: היגואין וגאגו, המטרה הושגה, לאחר פיניש אדיר: 31 נקודות מ-36 האחרונות בטבלה. כמובן שצריך להגיד תודה רבה לברצלונה על איבודי הנקודות. קאפלו ביקש להעיף את רונאלדו שנכשל בקבוצה בצ'אנס האחרון שקיבל.

http://img209.imageshack.us/img209/2218/45738723lp7.Xxx

בליגה הספרדית: הקבוצה זכתה באליפות. לאט לאט היא התחילה להתייצב ולשחק כדורגל טוב. דיוויד בקהאם שסופסל והוצא מחוץ לסגל על ידי קאפלו לאחר שחתם באמריקה, חזר עם סיום עונה מטורף והיה חלק משמעותי בזכייה באליפות. ריאל מדריד הוכיחה אופי מדהים, כאשר חזרה מפיגור נגד סביליה העיקשת, במחזור ה-34 ריאל זכתה לראשונה להיות במקום הראשון. אספניול הובילה על ריאל 3-1 במחצית, אך ריאל בקאמבק אדיר ניצחה 4-3 לאחר שער של היגואין שכבש בסה"כ שני שערי ליגה, בדקה ה-89. במחזור ה-35 היא הובילה 2-0 על רקראטיבו אך ספגה שיווין, ובדקה האחרונה שלרקראטיבו היה מצב נייח, התקפה מתפרצת נהדרת הסתיימה בשער של רוברטו קרלוס, השער האחרון שלו בריאל מדריד. המשחק בסראגוסה היה הכי מטורף. ריאל וברצלונה עם אותו משחק נקודות. בדקה ה-88 ריאל הייתה בפיגור וברצלונה הוליכה על אספניול. ואן ניסטלרוי השווה דקה לאחר מכן, וגם ראול טאמודו עשה את העבודה בשביל ריאל, שבמחזור האחרון לא נכשלה וזכתה באליפות.

בליגת האלופות: הפסד בליון כמו בשנה שעברה, דיי הרס לריאל את הסיכויים לגמור במקום הראשון. ריאל סיימה במקום השני בשלב הבתים לאחר שלא הצליחה לנצח את הקבוצה הצרפתית גם בברנבאו. ההגרלה זימנה את באיירן מינכן, קבוצה שאיתה ריאל נפגשה המון פעמים בשנים האחרונות(00\1999, 01\2000, 02\2001, 04\2003...)
    שער של ואן בומל לקראת תוספת הזמן, קבע שבאיירן חוזרת מהברנבאו עם הפסד מינימלי ועם שני שערי חוץ. 3-2 לספרדים לא הספיק, כאשר בגרמניה, לאחר 10 שניות, באיירן כבשה מטעות של רוברטו קרלוס. באיירן עלתה ל2-0 ולקראת הסיום רוד צימק. ראמוס הספיק להשוות, אך השער נפסל בטענה לנגיעת יד בהשתלטות על הכדור. ריאל שוב הודחה ברבע הגמר.

בגביע המלך: לאחר טיול על אסיחה שכלל 5-1 בברנבאו שבמפגש הקודם סיימה ריאל רק בתיקו 1-1 בחוץ נגד הקבוצה מהליגה השלישית, נפגשה ריאל עם בטיס של פרננדז שהייתה בתחתית אך בתקופה טובה. ריאל סיימה בתיקו 0-0 בחוץ במשחק משעמם. בברנבאו היא כבר עלתה להיתרון משער של רוביניו, החמיצה מספר הזדמנויות ושילמה על כך ביוקר עם שער שיוויון של בטיס – ריאל הודחה מהמפעל עקב שערי חוץ.

כמו באליפות האחרונה של ריאל מלבד זו, המאמן שהביא אותה, הולך הביתה. כמו דל-בוסקה, גם קאפלו מפוטר אחרי שזכה בתואר, רק הפעם על ידי הנהלה אחרת. קאלדרון מעולם לא אהב את קאפלו, אך מיאטוביץ היה גורם נכבד בפיטורים. "פאביו קאפלו עמד תחת לחץ כבד והביא אליפות, אך הוא לא מסוגל כנראה לספק את שאר הדברים שאנחנו רוצים. אנחנו והקהל צריכים להנות מהכדורגל של ריאל מדריד. אין בנו פחד לפטר מאמן מצליח ולתכנן את העתיד עם מאמן חדש ואחר, שיישפר דברים מסויימים. התוצאות מאוד חשובות לריאל מדריד, אך גם הדרך. אנחנו מעריכים את קאפלו ומודים לו".
    כמובן שהוא נשאל על מקרה דל-בוסקה:"לפני עשר שנים, המאמן שהחליף את קאפלו הביא לנו זכייה באליפות אירופה. העובדה שקאפלו לא יהיה איתנו לא צריכה להשפיע על העתיד".

פאביו קאפלו נפרד מריאל מדריד ואמר:" לאחר שהוחלט סופית שלא אמשיך בתפקידי, אני רוצה להודות למועדון ; היה לי כבוד לאמן בפעם השנייה ברציפות מועדון גדול כמו ריאל מדריד ולהוליך אותו להישגים – אליפות כמו בעונה הראשונה שלי כאן לפני עשור. אני רוצה להודות לכל האנשים שעזרו לי במהלך העונה הזו ולהגיד תודה במיוחד לאוהדים הספרדים הטובים בעולם שליווו אותנו לאורך כל הדרך". המאמן שיחליף את קאפלו בתפקיד הוא ברנד שוסטר שהביא את חטאפה לגמר גביע המלך ולהשתתפות היסטורית בגביע אופ"א. המאמן ששיחק בעבר בריאל מדריד, ייקבל אור ירוק מהנהלת חטאפה וישוחרר מחוזהו שם כדי לאמן את ריאל מדריד. שמו של שוסטר עלה לתקשורת עוד בפברואר כמועמד להחליף את קאפלו. המאמן יוחתם ויוצג בקרוב ככל הנראה, למרות שהנהלת חטאפה בינתיים דורשת פיצוי כספי ו"עושה שרירים".

http://www.marca.com/elementosPortada/fotosPortada/2007/06/27/capello_portada.Xxx
    למרות האליפות, נשלח הביתה. קאפלו.

רוברטו קרלוס, המגן האגדי של ריאל מדריד שבעונה הראשונה שלו זכה באליפות, נפרד מריאל מדריד כאלוף. "כמו שהגעתי לריאל מדריד וזכיתי באליפות בריאל מדריד בעונה הראשונה, אני גאה לעזוב את המועדון הנפלא הזה כאלוף". רוברטו קרלוס חתם בפנרבחצ'ה התורכית ל-4 שנים לאחר 11 שנים נהדרות במדי ריאל מדריד.

דיוויד בקהאם עוזב את ריאל מדריד אחרי 4 שנים במהלכם זכה בסופר קאפ הספרדי בעונתו הראשונה וסוף סוף גם בתואר משמעותי – אליפות ספרד. לבקהאם יש חלק נכבד בקאמבק הנהדר של ריאל מדריד בחצי העונה השני ובריצה המטורפת שלה. בקהאם עובר ללוס אנג'לס גלאסקי מהליגה האמריקנית וצפוי להרוויח סכום אדיר של 50 מליון יורו בעונה. בריאל מדריד רמזו שהם עשו טעות שלא האריכו לו את החוזה כאשר קאלדרון בדק אם יש אפשרות להשאירו בריאל מדריד לפחות עוד עונה.

http://img96.imageshack.us/img96/3738/46660026js0.Xxx
    בקהאם ורוברטו קרלוס. עוזבים את האימפריה כל אחד לדרך שלו.

דייגו לופז שוערה המחליף של ריאל מדריד נמכר לויאריאל תמוכרת 6 מליון יורו. לופז הבין שאין לו שום סיכוי לתפוס את האפודה של השוער הטוב בעולם – איקר קסיאס ווויתר על מקומו כשוער שני לטובת אדאן, השוער השלישי שבדר"כ היה מנופה מסגל הקבוצה הבוגרת. במארקה טוענים שפרצ'סקו טולדו, שוערה המחליף של אינטר, נרכש על ידי הקבוצה כדי להיות השוער המחליף. גם דודק מליברפול מועמד להגיע.

ישנם שחקנים שמעמדם לא ברור בכלל: לאחר שקאפלו פוטר, מעמדו של פאביו קנבארו לא ברור. ישנם שמועות שהוא יעזוב למרות שהוא טען שגם אם קאפלו יפוטר הוא רוצה לגמור את החוזה שלו בריאל מדריד שהוא גם לעונה הבאה. אמרסון מתנדנד גם הוא ומילאן מעוניינת בו. גם פנאתיניקוס רוצה לקלוט אותו לשירותיה, אך הסיכויים שאמרסון יעבור לליגה חלשה כמו הליגה היוונית, קלושים. למרות זאת, פנאתינקוס מוכנה לקלוט את הקשר אלייה ומוכנה להציע 15 מליון יורו עבורו.

נאפולי מעוניינת באנטוניו קאסנו שגם העונה היה שחקן שולי בסגל ריאל מדריד למרות שקיבל את הקרדיט בתחילת העונה. הקבוצה שחוזרת לסרייה א' לא תוכל לעמוד במשכורתו ולכן הסיכויים שיעבור לשם נמוכים. לפי ההתנהלות של קאסנו, לא אכפת לו להיות שחקן ספסל והעיקר להרוויח כסף רב.

מינימבארס, פאבון ומחייה עוזבים(האחרון קרוב למעבר לסראגוסה). סאלגדו וראול בראבו עדיין לא יודעים מה יהיה איתם, שכן עניין המגנים בריאל מדריד עדיין לא ידוע. ראול בראבו קרוב לאולימפיאקוס היוונית בכל אופן.

איבן הלגרה נמצא במלכוד. לא בונים עליו כבלם להרכב הראשון, אך עדיין לא ברור מה יהיה הסוף עם קנבארו. גם העונה לא בנו על הלגרה, אבל הוא שיחק לא מעט ונתן עונה טובה מאוד. כנראה שהגעתו של מצלדר וההקפצה של סרחיו סאנצ'אז לקבוצה הבוגרת, תגרום לסוף עידנו של הלגרה, שחקן נשמה, בריאל מדריד.

ג'וליו בפטיסטה חוזר מהשאלה בארסנל, העניין איתו לא ברור ונראה שריאל מדריד תנסה למכור אותו.
    העניין עם רייס מורכב. למרות הצמד במחזור הסיום, לא היו מרוצים מיכולתו הבינונית לאורך על העונה. הקבוצה לא תשלם את הסכום שביקשה ארסנל בתחילת העונה, אך לנוכח העונה החלשה, ארסנל יודעת שאין הרבה קופצים על "המציאה" ולכן הורידה משמעותית את מחירו של הקשר ל-14 מליון. בנוסף טוענים באס שרייס יישכנע את ארסנל להוריד במחצית את הסכום ולהפוך אותו ל-7 מליון יורו.

לצד העזיבות הרבות הצפויות, גם שחקנים לא מעטים נמצאים על הכוונת. שחקן שכבר הגיע לריאל מדריד הוא כריסטוף מצלדר הגרמני שהגיע בהעברה חופשית מבורוסיה דורטמונד. שחקן ההגנה המצויין של רומא, כריסטיאן קיבו, כבר היה סגור בריאל מדריד למעשה, אך פתאום צצו בעיות. סוכנו של הרומני ניסה להעביר את השחקן לאינטר בסופו של דבר וציין בפני התקשורת שהסיבה ששום דבר עוד לא נסגר(חוץ מההסכם עם רומא שמוכנה למכור אותו תמורת 18 מליון יורו), היא שהשכר של קיבו אינו מספק. בתקשורת הספרדית טוענים שקיבו וויתר כבר על מעבר לריאל מדריד והוא יישאר ברומא או יעבור לאינטר.

http://www.ilromanista.it/images/normale_______chiv_103209.Xxx
    קיבו. בעיות קשות בהבאתו

עוד בלמים שמועמדים עקב המצב הלא ברור של קנבארו הם מיליטו שסראגוסה צפויה לדרוש עבורו 25 מליון יורו ואנדראדה שנחוש לעזוב את דפור מחליף לרוברטו קרלוס צפוי להיות גבריאל היינצה, אחרי שאבידל שהיה מועמד כבר נרכש על ידי ברצלונה והוצג כשחקנה. ריאל מדריד רוצה לרכוש את דני אלבס מסביליה. המגן הברזילאי שהיה אחד מהמצטיינים בליגה הספרדית ושידרג את יכולתו, הביע את רצונות לשחק בריאל מדריד דרך רדיו המארקה.

http://www.deportivo-la-coruna.com/pics/regular/Daniel-Alves_Sevilla_001.Xxx
    אלבס. המגן המצויין יגיע לריאל מדריד?

בקישור האחורי הוזכרו זאפאטר ומקללה כאשר הראשון יותר ריאלי. זה ייקרה אך ורק אם אמרסון יעזוב.
    ריאל מדריד צריכה קשר אגף מי שמועמד כרגע הוא אריאן רובן. השחקן הביע את רצונו לשחק בריאל מדריד ולעזוב את אנגליה, אתר האס טוען שיש סיכום בין ריאל מדריד ואריאן רובן ושההולנדי שמחירו מוערך בכ-20 מליון יורו, קיבל את האור הירוק למהלך מהמאמן מוריניו שלא ממש בונה עליו. פלוראן מאלודה מליון שמשחק על אותה משבצת של רובן, מתקרב לצ'לסי, מה שאמור לזרז את העיסקה בין ריאל מדריד לאנגלים על מנת להביא את ההולנדי לקבוצה.

http://www.4thegame.com/media/00/03/48/robben_arjen_cfc_profile_2006.Xxx
    רוצים אותו מאוד במדריד – רובן.

סולדאדו וסביולה מועמדים להגיע בחלק הקדמי כאשר גם הונטלאר הוזכר במידה וסולדאדו לא יירצה לחזור לריאל מדריד. ריאל מדריד התעניינה בקרלוס בטבז, אך החלוץ האגנטינאי עובר למנצ'סטר יונייטד, כך ששמו יורד מהפרק.. לפי האס סולדאדו עומד יחתום על חוזה לחמש שנים בריאל מדריד תוך 48 שעות.

הצצה בדיון הקודם של הקבוצה - ריאל מדריד 07\2006

------------------------------------------------------

דעות, עידכונים(לא מאתרים ישראלים),שאלות, וויכוחים, הערות, הארות, תגובות וכל מה שקשור לריאל מדריד - רק כאן!

נערך לאחרונה ב: ‏23/2/08
  2. Engel Del Madrid Member

כל הכבוד לך דור !!!!!!! סיקור ממש מעולה .....

וחברה , בלי כל מיני תגובות קצרות ומפגרות של 2 שורות , רק תגובות ענייניות !! שיהיה כיף לקרוא פה ...

3. Jose Mourinho Member

סיקור מצויין http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

לגבי קיבו - לאחר שברצלונה ואינטר פרשו מהמירוץ להחתמתו, רומא הגיעה לסיכום עם ריאל מדריד על סכום ההעברה ומה שנשאר זה רק לסכם עם השחקן על השכר ולחתום.
    אבל, כלי התקשורת באיטליה מדווחים כי למרות הסיכום של רומא עם ריאל, הרומני מתעקש לעבור לאינטר. יכול להיות שאלו רק שמועות, נחכה ונראה.

4. Riki Member

קייבו עוד מלפני עונה שתיים היה מבחינתי הרכש המושלם לריאל, כרגע לפי מה שיוצא בתקשורת הוא לא הכי מעונין להגיע אלינו.
    מה גם שקנבארו וקיבו וראמוס בימין זה האידיאל המושלם.

דור, איזו השקעה, כל הכבוד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

5. Fernando Torres 9 Member

סיקור יפה מאוד..

בקשר לדני אלבס לא ניראה לי שהוא ירצה לבוא לריאל הוא אולי ירצה להישאר בסביליה עוד עונה לנסות ולזכות באליפות ואולי אחר כך לעבור לריאל..
    רובן לפי מה ששמעתי כבר סיכם את התנאים בריאל והיא ישחק בשורות ריאל..
    ועל קיבו לדעתי לא היו צריכים לשלם כל כך הרבה הוא שחקן טוב אבל לא עד כדי כך..

6. Sergio Ramos Member

יופי של סיקור,כל הכבוד על ההשקעה. :aaa021:

קאפלו-זאת הייתה טעות לפטרו,עצם זה שהוא בא ל3 שנים,זאת עובדה שמיאטוביץ' וקלדרון בנו עליו בכדי לבנות קבוצה חדשה.נכון זה התחיל מקרטע והמשיך מקרטע.עד לחודשיים האחרונים.אני חושב שקאפלו היה צריך להישאר,עד שהוא הצליח לבנות את הקבוצה,החדיר בא שוב את האופי של האלופים,הביא אליפות.לזרוק אותו?לא בא בחשבון בכלל.

בינוניות-סוף סוף,הגיע כבר הזמן להיפטר מי כל הבינונים למיניהם.מחייה,בראבו,מיניאמברס,פאבון,ואפילו קאסנו.אחרי 3-2 של חימום ספסלים,ביציע הכבוד כמובן,החברוה כבר לא רצויה.הגיע הזמן להיפרד,שלום.

שום מיליטו ושום אנדרדה,קנבארו!הגיע הזמן שקלדרון ומיאטוביץ' התעשתו קצת,הגיע הזמן לא לזרוק כל אחד שלא נותן עונה טובה.קנא לא עמד בכל הציפיות,זה נכון,המעבר מי כדורגל איטלקי איטי,לכדורגל מהיר,תוקפני וקלאסי,השפיע עליו.אבל זו לא סיבה ישר לזרוק.אני מאמין שישאר.אישית אני יהיה מאוד מאוכזב עם יעזוב.
    אין שום סיבה להביא את אלבס,שיש לנו שחקנים כמו ראמוס וסיסיניו לצד הימיני.הזלזול בסיסיניו קצת יותרמידי,הוא עבר פציעה קשה של כמעט שנה.מה שהוריד לו מהיכולת.אבל אל תשכחו את אותו סיסיניו של לפני שנתיים,איזה שחקן.אני חושב שעם עוד קצת צ'אנסים.הוא יכול לחזור לאותו הסיסיניו שהכרנו.

קיבו,רכש מצוין,אולם לא הגיע לעמדתו הטבעית,אבל יודע לשחק בצד השמאלי של ההגנה בצורה מעולה.

דייגו לופז,לא רק הוא לא יכול לתפוס את האפודה של סאן איקר,אלא כל שוער אחר בעולם,לא היה תופס את האפודה של המלך הדגול,גם טולדו שצפוי להגיע כשוער שני.

אמרסון דוגמא לאחד שצריך לעזוב.וכנראה יעזוב.אני מעדיף את זאפטר על פי מקאללה,מקאללה כבר סוס מת,עשה את שלו,צריכים להביא מישהו יותר צעיר כמו זאפטר,שחקן מעולה.

גם ז'וליו באפטיסטה כבר לא רצוי,בעיקר שסביולה וסולדאדו כנראה יגיעו והונטלאר הצעיר החדש גם מוזכר.או להשאיל לעוד עונה,או למכור.אין לו מה לחפש בברנבאו.עם כי הוא רוצה להיות חלוץ שישי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx .

רובן,אני לא רואה מישהו אחר יותר טוב ממנו בשוק העברות,כנראה שקאקא כבר ירד מן הפרק ולא יגיע.מאלודה נתן כמה מילים שהוא היה רוצה לנחות בברנבאו,אך אני חושב שרבן עדיף עליו בהרבה.

שיהיה לכולנו(אוהדי ריאל כמובן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx )עונה מוצלחת ומלאה בתארים.אמן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/7/07
  7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד דור על ההשקעה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

כמו שאמרתי קודם, ריאל עשתה טעות גדולה בכך שפיטרה את קאפלו ואני מצפה שהם יצטערו על זה.
    רומא סיכמה עם ריאל על רכישת קיבו והוא בהחלט אחלה עיסקה בשביל ריאל, הוא ישחק עם קנבארו במרכז ההגנה, וראמוס יהיה מגן ימני, וטורס מגן שמאלי(אני זוכר שהוא שיחק בתפקיד בכמה משחקים בעונה שעברה).

ריאל צריכה עוד חלוץ שישחק במקום ואנסטלרוי שנפצע וגם כדי שישחק לידו כאשר יחלים, בתקשורת יש דיבורים על אדריאנו, אין ספק שלאדראינו יש כישרון גדול אבל יש לי ספק רב אם הוא יצליח לחזור לעצמו דווקא בריאל.

ועוד משהו, ריאל צריכה להביא קשר שישחק במקום אמרסון שלא הרשים הרבה ועונה ושכנראה יעזוב את הקבוצה.

עריכה: סליחה שכחתי את מטצלדר, אז ההגנה של ריאל תהיה כך בעונה הבאה :

קיבו-קנבארו-מטצלדר-ראמוס.

8. Sergio Ramos Member

כפי שצפוי,קיבו לא ישחק בעמדת הבלם,אלה בעמדת המגן.הבלמים צפוים להיות קנא את מצלדר.קיבו יהיה מגן שמאלי,טורס הוא בעיקרון לא מגן שמאלי,אלה ימיני.אך יכול לשחק בשמאל.בכל זאת אני חושב ששוסטר ילך על בטוח וישים את קיבו בצד השמאלי של ההגנה.

9. אלי מתחן Member

כמה שאני לא מחזיק מאדריאנו, הקצב האיטי בספרד יכול להיות מצויין בשבילו. הוא לא שחקן מהיר במיוחד אבל הכוח שלו מדבר הרבה במיוחד בליגה הזאת.

10. MHFC Member

אני רוצה להתייחס למספר נקודות פה בדיון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx :

איך הגעת לזה שקאסנו בינוני? קאסנו חלוץ טוב מאוד, עם הרבה כישרון, אבל המשמעת זאת הבעיה העיקרית שלו, ובעיה נוספת הייתה לו בריאל היא שהוא לא קיבל מספיק הזמדנויות במיוחד העונה, לאחר הסיכסוך שלו עם קאפלו.

הוא עדיין לא ירד מהפרק, ריאל עדיין רוצה אותו.

יש גם שמועות שקאנברו יעזוב את ריאל לאחר שקאפלו פוטר, ככה שאני לא ממהר להכניס אותו להרכב.
    במידה וזה יקרה, אז אני מאמין שראמוס ומטצלדר הם יהיו הבלמים, אלא אם כן ריאל תביא בלם אחר.

אגב יופי של סיקור..

11. Sergio Ramos Member

זה לא משנה,בריאל הוא הציג יכולת רעה ובינוניות,נכון ברומא היה קורע רשתות.בריאל כנראה שלא. זה שקאפלו לא נתן לו הזדמניות זו לא סיבה.בחור השמין וירד מגדר של שחקן מקצועי..כך שמבחינתי בריאל הוא נחשב לבינוני ולא יותר.

12. אלי מתחן Member

מבחינת כישרון, לדעתי קסאנו עולה כמעט על כל שחקן בליגה הספרדית, ובכלל בעולם.
    מבחינת ניצול, הוא פשוט חתיכת בנאדם טיפש. אחרי עונת שיא ברומא הוא החליט שהוא טוב מדי בשביל המועדון, ועכשיו הוא אפילו לא רואה את הספסל במדריד. לחשוב שאם היה מתנהל כמו שצריך היום הוא היה משחק אצל ספאלטי שכבר הוציא ממנסיני, טאדיי וטוטי את הכדורגל הטוב בקריירה שלהם.

13. Puyol5 Member

ואני שואל איפה היורש של רוברטו קרלוס שהבאתם בכל כך הרבה מיליונים?

14. Sergio Ramos Member

אתה מתכוון למרסלו כמובן.הוא עוד צעיר מידי מבשביל לפתוח בהרכב,הוא עוד לא מבושל לזה.אני חושב שצריך להשאיל אותו בינתיים.יש לו פוטנציאל גדול.וריאל לא הביאה אותו בכדי שיפתח בעונה הקרובה,אלה כאופציה לטווח הארוך.

15. ManUtd Fan Member

כן אני יודע שחרשנו על זה, אבל אני פשוט חייב להגיד את זה שוב פעם - לא מבין, פשוט לא מבין את ריאל בעניין פיטורי המאמן. אם קאפלו הביא את האליפות לריאל כבר בעונה הראשונה שלו והאוהדים רוצים שהוא ימשיך - למה ללכת דווקא ולפטר אותו אחרי מה שעשה עבור המועדון? זה מאוד תמוה בעיני המהלך הזה, שבפעם ה-700, זה היה בהחלט מהלך אידיוטי.

לגבי הרכשים, קיבו סגר, אוקיי, איפה הוא הולך לשחק? נראה לי שהבעיה תיפתר אך ורק בתחילת העונה, כשנראה איפה ברנד שוסטר כמובן ישים אותו. יכול להיות בעמדת המגן השמאלי ויכול להיות שיהיה בלם כמובן. אני מאמין שאם הוא משחק כבלם, זה יהיה לצידו של קנאברו, מה שיהפוך את מצדלר לבלם מחליף (זה דווקא יכול להיות נהדר).
    ויש עוד דרך לעשות את רבעיית ההגנה, כאשר ראמוס יאייש את עמדת המגן הימני (שהוכיח את עצמו שם לא פעם ולא פעמיים), צמד הבלמים יהיו קיבו וקנאברו (במידה וכמובן האחרון לא יעזוב) ובצד שמאל אפשר לשים את מיגל טורס, ששיחק שם כבר כמה פעמים והיה נהדר.

עכשיו, דני אלבס קושר לקבוצה, במידה וזה אכן נכון, ובמידה והוא יחתום בבירה, זה יכול ליצור רביעיית הגנה פנטסטית. בעמדת המגן ימני יהיה את אלבס, צמד הבלמים אני מאמין יהיו קנאברו וראמוס (שוב פעם, במידה והאיטלקי לא יעזוב) והמגן השמאלי יהיה קיבו. במצב כזה, מצדלר הופך לבלם מחליף, ומיגל טורס יהיה גיבוי לאחת מעמדות המגן. דווקא יכול להיות נהדר עבור ריאל.