ריאל מדריד 2021/22: "אולי עוד קיץ" בלי ראמוס וזידאן, אבל עם בייל ואנצ'לוטי.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/7/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סיונרה Member

בסדר הבנו שזידאן זכה ב-3 צ'מפיונס, באמת הייתי צריך אותך כדי לדעת את זה. עם הגישה הזו לכדורגל אין טעם לראות משחקים, פשוט תפתח ויקיפדיה וטרנספרמרקט פעם בכמה שבועות ותספר לנו מי שחקן טוב ומי מאמן טוב. זה לא שיש משחק כדורגל על המגרש שאפשר לנתח אותו ואת מה שקורה בו על הדשא.

חוצפן תקרא למי שביקש ממך לכתוב את זה כאן, אני לא יכול להגיד לגביי אחרים אבל אני אסתדר אחלה בלי כתבות על המשחק האגדי של איבן הלגרה שקרה היום לפני 22 שנה. אלו אחלה דברים לאתר אינטרנט, לא לפורום דיונים.

2. רוברטו באגיו31 Member

רשמתי לפני כמה חודשים שאין טעם בלהחזיר את רונאלדו, אבל האמת שבמצב של ריאל היום אני דווקא חושב שזה יכול להיות צעד חיובי עבורם .

אם לא יצליחו להביא את אמבפה בשבועיים הקרובים שנשארו לחלון ההעברות, רונאלדו יכול להיות תחליף לא רע .
    הבעיה של ריאל בעונה שעברה הייתה בהבקעת שערים, רונאלדו גם בגיל 40 יהיה סקורר אדיר .

אי אפשר ואסור לסמוך על בייל, הזאר או ויניסיוס השלומיאל, על רונאלדו - בהחלט כן .

אם רונאלדו רוצה לחזור ומוכן להתפשר כספית - לדעתי כדאי להחתים אותו לשנה לפחות .
    גם היחסים הטובים שלו ושל אנצ'לוטי יכולים לתרום ובחדר ההלבשה רונאלדו תמיד היה דמות חיובית .

האמת שגם אם ריאל תצליח איכשהוא להחתים הקיץ את אמבפה, לדעתי כדאי להחתים גם את רונאלדו .
    אני מאמין שכריסטיאנו בגיל 36 יבין שהוא כבר לא הכוכב הכי גדול בקבוצה ויתמקד בלעשות את הדברים שהוא טוב בהם, כלומר להבקיע שערים .

אגב, בהסתכלות אחורה אין ספק שהעזיבה של רונאלדו לפני 3 שנים את ריאל עשתה רע לכל הצדדים - קודם כול לריאל עצמה, אחרי זה לרונאלדו וגם ליובה .

3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא שואל אותו,ולא המעט כותבים שעוד נשארו פה,למרות שעירו לך גם בפומבי וגם בפרטי,שכל הכתבות שאתה מכניס לפה,עוצרות/קוטעות דיונים,וברוב המקרים לא תמיד רלוונטיות לפורום פה (אני זוכר שהצטרפתי לפורום אי שם ב-2005,היו פוחים ככה דיונים,היום זה כבר לא המצב,תסתכל בשאר הפורומים).
    אם אתה הולך עם הראש בקיר,אל תתפלא שאלה התגובות שעולות כל פעם מחדש.
    הבעיה שאתה לוקח את זה אישי,וזה לא,מעדיפים לשמוע את הדעה שלך בתור אוהד שחי ונושם את הקבוצה,מבלי כל המלל והתמונות המיותרים מהמארקה.

סיונרה אוהב/ת את זה.
  4. סיונרה Member

הוא לא יבין, כי זה פשוט לא הוא. היית מצפה שאחרי בערך 10 שנים שהוא לא הצליח לפגוע במסגרת בבעיטה חופשית הוא יפסיק לבעוט, וזה לא קורה.

מצטרף. זה לא אישי, אבל זה פשוט לא מאפשר לנהל דיונים נורמליים. אפשר לעקוב אחרי האתר שלך ולקבל דיווחים דומים, למה צריך להיות בפורום?

5. Raulito Madridista

להחתים את שניהם לא מתאפשר בפן הכלכלי, אמבפה זה אומר לפחות 120-150 מיליון יורו, שכר שמן, מענק חתימה, הלוואי והחיים היו כמו בפלייסטיישן. עם או בלי קשר אנחנו לא מצליחים לשחרר שחקנים מלבד אודגור אולי שיעשיר את הקופה ב-40-50 מיליון יורו. תיאורטית יש מקום לכריסטיאנו ב-11 של ריאל מדריד היום כי התחרות נוראית וייתכן שכפועל יוצא אז בנזמה 'ייפגע', אבל יהיה לו פרטנר טוב. אבל כמו שאמרתי: כריסטיאנו שחקן יקר, הוא היה נחוש ללכת, הוא כבר בן 36 וחצי וצריך לחיות בעתיד.
    כביכול הדיווחים על אמבפה הולכים ומתחזקים אבל אם לא - הייתי רוצה לראות ניסיון בזק של ריאל להחתים את הולאנד, לפחות להציע את ה-120 מיליון יורו, הרי בשנה הבאה המחיר שלו יורד.

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם אמבפה אפשר לחכות,הוא יגיע בחינם בעונה הבאה.
    על הלאנד חייבים להתאבד.

7. Ever Banega Member

אני לא כל כך בטוח. עם איך שריאל נראת ועם איך שפריז כנראה תיראה אולי עדיף לו לחתום על חוזה חדש. חוץ מזה שזה בדרך כלל מה שקורה בסוף, לא זכור לי מעבר של שחקן בסדר גודל הזה בטח בשלב כזה בקריירה בחינם (מסי זה מין הסתם לא דוגמה טובה).

8. סיונרה Member

אני מוכן להמר על המוניטין שלי שלא הלאנד ולא אמבפה ישחקו בריאל בעונה הבאה.

9. Raulito Madridista

עם אמבפה זה מאוד נזיל, עם כל הכבוד לדיווחים זה ממש רחוק מלהיות בטוח שהוא ישחק בריאל. שנה זה הרבה זמן, לפ.ס.ז' לא חסר כסף ויש לה גם רצון כמובן. מספיק שהוא יראה את מסי מבשל לו כמה וכמה שערים, עוד הצעה שמנה, שהקבוצה שלו נניח מועמדת להיות הטובה באירופה ומספיק אפילו שהוא מאריך את החוזה שלו נניח בינואר לשנה נוספת ואנחנו בבעיה. לגבי הולאנד אני אשמח אם קיין יחתום בסיטי ואז אולי "האיום האנגלי" סגור מפנינו ולברצלונה אין כסף. לא חושב שהוא יילך לבאיירן ולדעתי בדורטמונד יעשו מה שהם יכולים.

בנושא אחר: מרטין אודגור נמכר לארסנל ב-40 מיליון יורו - סופית. כמובן שהוא שחקן שיכל להוסיף לנו אבל כשחקן רוטציה, ואנחנו נשארים עם סבאיוס הפצוע ואיסקו כך שזה לא מדהים. אני יכול להבין את החשש שלו ומצד שני אי אפשר להבטיח לו מקום בהרכב ודברים לוקחים זמן, הכדורגל בלתי צפוי ומודריץ' וקרוס לא ילדים ופדה פציע. הוא התעקש לברוח למועדון שנחות מריאל בשלוש דרגות. שיהיה לו המון בהצלחה.

10. Ever Banega Member

בין אם יגיע ובין אם לא לדעתי סיכוי גבוהה שזה לא יהיה בחינם לכן לבנות על זה זה טעות.

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא כ"כ חם להגיע אלינו,שעדיף לנו לחכות עוד שנה ולהביא אותו בחינם.

12. Bruno Fernandes Member

אתה רואה עוד קיץ פיננסי כמו העונה?
    קשה לי לראות את זה קורה,גם מכיוון של ברצלונה או יובנטוס.
    זה ברור שכולן שומרות את הכסף לקיץ הבא על אחד משני השחקנים הללו,חוץ מזה אל תשכח שבוודאות ריאל תחתוך עוד דדווד שמעמיס על ה
    wagebill

13. סיונרה Member

אנחנו כבר בערך 5 שנים לא רוכשים שחקנים (מלבד הקיץ הבודד שבו עשו רכישות שכמעט כולן כשלו).
    כמו שאתה אומר, בקיץ הבא לריאל (ככל שהיא הולכת להכנס לזה, ואני מוכן לחתום שלא) תהיה הרבה תחרות. השנה פחות כי אף אחת לא הלכה עם אמבפה וכבר לא תלך. היחידה שאולי תעשה צעד זו סיטי ולא נראה שזה מעניין אותה. לבאנדובסקי לפי הדיווחים יכול להיות שרוצה לעזוב את באיירן, אז הם גם יכנסו למשחק. ריאל בשורה התחתנוה לא רק שנראה שאין לה יותר מדי כסף, היא גם לא יכולה להציע לשחקנים האלו את הסביבה הכי טובה לשחק בה.

EsheD אוהב/ת את זה.
  14. סמואל אטו Member

החיסכון הגדול של ריאל זה בדיוק מה שיכול לאפשר לה להציע להם סביבה טובה לשחק בה.
    ב-נ.ב.א כשקבוצה בונה את עצמה דרך סופרסטארים היא מפנה כמה שיותר כסף כדי להראות להם שהם יכולים למשוך עוד שחקנים לבוא לשחק לצידם.
    אז עכשיו הם יכולים להציע להלאנד ואמבפה את האפשרות לשחק ביחד ו/או לצרף עוד 2-3 שחקנים משמעותיים לצידם(בסגל שהוא לא רע בפני עצמו).

15. Raulito Madridista

ברצלונה עם חובות כל כך גדולים כך שהיא לא במשחק לדעתי, ה-75 מיליון יורו תיאורטית על הולאנד הם מחיר הרכישה בלבד - מענק חתימה שמן, משכורת גלאקטית, כמה לירות לראיולה שיהיה מבסוט - אתם מכירים את התהליך. האנגליות הן לבל בפני עצמן, אבל צ'לסי כבר סגורה עם לוקאקו ואם ממשיכים להתמקד בהולאנד אז אני לא רואה את ראיולה נותן לו ללכת לליגה הצרפתית לדוגמא. רפאל ואראן היה כאן עשור, הוא הרגיש תחושת מיצוי ולא הסכימו לשדרג לו את השכר במידה ניכרת, אבל לא הייתי ממהר לבחור במנצ'סטר יונייטד לפני ריאל מדריד לדוגמא למרות שיש שם כישרון בחלק הקדמי. לגבי הראייה לאחור - בחלק מהזמן היה לנו סגל מטורף מלבד שחקן היסטורי כמו כריסטיאנו כך שלא בהכרח היה צורך ברכש. לא ב-2016 ולא ב-2017.

מצב נושא:
הנושא נעול.