ריו פרדיננד חוזר- סוף לבעיות בהגנה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏22/12/02.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ריו פרדיננד החלים מפציעתו ונאמר שהוא יהיה כשיר וישחק במשחק הבא של היונייטד מול ברמינגהאם. אלכס פרגוסון כרגע מקווה שהבעיות שלו בהגנה כבר יהיו מאחוריו אחרי חזרתו של הבלם היקר בהיסטוריה.
    כעת פרגוסון יצטרך להושיב את סילבסטרה או ווסלי בראון, פרגוסון אמר על האפשרות שריו לא יפתח: "אם נפסיד יאשימו אותי בהפסד בכך שהושבתי שחקן של 30 מיליון ליש"ט על הספסל" ורמז שנקומו של פרדיננד בטוח בהרכב.
    פרגי גם אמר שהם נכנסים כרגע למרתון של 5 משחקים ב-13 יום והוא יצטרך לבצע כל מיני שינויים שישמרו על כולם רעננים.
    פרגי גם הוסיף על הבלם: "הוא היה חסר מזל מאז שיצטרף אלינו עקב פציעות ואני מקווה שכעת הכל כבר מאחורינו".

מה אתם אומרים חזרתו של ריו פרדיננד תעזור לייצב את ההגנה הלא יציבה של היונייטד? או שההגנה תמשיך לקרטע?

2. Julian Joachim Member

למרות שאני הבנאדם שהכי שונא את ההגנה של מנצ'סטר, וחושב שהיא הכי עלובה, אני לא מבין למה אתה אומר שהיא מקרטעת. בארת'ז לא ספג מה, 5 משחקים, לא?

בכל מקרה, פרדיננד כיחיד הוא לא בלם מדהים. הייחוד שלו הוא בתיאום שלו עם וודגייט (פעם) או עם קמפבל בנבחרת. ביונייטד לא נראה לי שמצאו את הבלם המשלים שלו. זה עוד ייקח זמן.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הוא ספג היום...

בכל מקרה... ההגנה של מנצ'סטר לא יציבה היא ספגה 18 שערים שזה אומנם ההגנה השנייה בליגה אבל גם אם זה לא מתבטא בספיגת שערים, אפשר לראות שזה לא זה. עדיין לא רואים את החיבור בהגנה שפרגי ציפה לו.

4. RVN Member

זאת בעיה פשוטה מאוד שיפתח ככה: DL-סילבסטרה DC- ריו DC- אושה DR גארי.
    והופ הבעיה נפתרה.

5. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

יענו אתה מציע להושיב את בלאן על הספסל.....
    לא יודע אם ההצעה שלך טובה או לא, מה שאני יודע שהחזרה של פרדיננד תעשה המון סדר אצל היונייטד, וטוב בשבילם. ריו הוא שחקן מעולה, שהפוטנציאל שלו בשחקים.
    מה שכן, לי ברור שהבלם הכי טוב במנצ'סטר נמצא על הספסל. זהו כמובן דייויד מאי!