רשמית - קיואל בליברפול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Dyer, ‏9/7/03.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

הארי קיואל, שחקנה לשעבר של לידס יונייטד עבר היום באופן רשמי לליברפול תמורת 5 מליון פאונד, מחיר דיי זעום לטעמי לעומת מה שהוא שווה. לידס היום אישרה את המעבר, ופרופסור ג'ון מקאנזי פירסם הודעה רשמית לאוהדים בה הוא מסביר את סיבות המעבר.

תגובות...

2. KirkH Member

מה שעוד יותר מצחיק הוא שעיסקה שנועדה למטרות עשיית כסף בלבד וסגירת בור בתקציב הביאה למכירה של כוכב תמורת 3 מיליון פאונד - לידס הודיעו שהיות והם צריכים לשלם לסוכנים שונים (של קיואל ושל הקבוצה) כספים, מה שנשאר להם ביד זה סכום מצחיק. אז מי אמר שבאיילנד ראוד לא יתגעגעו יותר לפיטר רידסדייל? אומנם גם הוא מכר את הכוכבים של הקבוצה, אבל לפחות דאג לקבל בעדם תמורה הולמת.

3. Fernando Cavenaghi Member

לא קירק, אני מניח שהם עדיין לא יתגעגעו לפיטר האגדי, הוא אולי מכר בסכומים גבוהים שחקנים (מאוד גבוהים) אבל הוא קנה אותם עונה לפני במחיק כפול.

אין עליו...

4. KirkH Member

קנה אותם במחיר כפול?!? כמו למשל את פרדיננד שהוא הביא ב18 ומכר ב31 מיליון פאונד? או אולי את רובי קין שהגיע תמורת פינאטס מקובנטרי והמשיך לאינטר במחיר מציאה של 12 מיליון פאונד.
    לא חושב שהאצבע המאשימה לגבי הבאה של שחקנים כמו פאולר או סת' ג'ונסון צריכה להיות מופנה אל רידסדייל. זה לא הוא שרצה אותם.

ולמי שלא הבין, אני לא חושב שרידסדייל שווה משהו בתור יו"ר, אבל אם אני אוהד לידס (ותודה לאלוהים שחסך את הסבל הזה ממני) אני מתחיל לאבד את הסבלנות והאמון כלפיי מקנזי שלא מראה ניצוצות של גאונות...

5. AFC Member

אגב - מישהו מוכן להסביר לי מה התואר של מקנזי? הוא פרופסור למה?

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעקבות הצעד הזה,אולי פרופסר לטימטום.
    קיואל הוא קשר מצוין,הרכישה מצוינת ונכונה של ליברפול,סוף סוף רכישה מוצלחת של ליברפול,שחקן שיכול לעזור לה רבות.

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיהיה ברור...... כל עוד ליברפול ממשיכה בטקטיקת "כולם מאוחרה פרט לאואן" התפקיד של קיואל בקבוצה הוא לא משמעותי במיוחד..... הוא לא יעזור להם מפני הוייה... בדומה מאוד למקרה דיוף. יש לליברפול סגל מעולה, אפשר לדמיין את אואן, כשלצידו בהתקפה דיוף, קיואל ובארוש, זה רק מפחיד לחשוב על זה. לליברפול יש קבוצה נהדרת..... אבל שתי בעיות:
    האם קיואל יצטרף לקבוצה?
    האם הוייה ימשיך להיות אפאטי לסגל שיש לו?

8. AFC Member

סליחה משה, אבל אני חושב שמדובר בסתם שחקן שנתן עונה סבירה בקבוצת תחתית באנגליה. לא שווה הרבה.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה אתה מסלף את הדברים שלי.
    אני אמרתי ואני מצטט " קיואל נתן עונה סבירה,טובה,לעומת היכולת שלו,הוא יכול הרבה יותר".
    מעולם לא אמרתי שקיואל לא שחקן טוב,אמרתי שיש לו פנטציאל לתת עונה הרבה יותר טובה ממה שהוא נתן בלידס שנה שעברה.

10. Julian Joachim Member

פרופסר לכלכלה אני חושב. מצד שני, אני לא ממש זוכר.

משה, אתה מתחיל להסתבך כאן. פשוט תודה שקיואל הוא קשר מצויין שנתן עונה אדירה ואני מבטיח לך שנפסיק להיטפל לכל פסיק בהודעות שלך... :!:

וקירק אני מצטער לומר לך אבל קין דווקא נקנה מ-אינטר... ב11/15 מליון פאונד. נמכר ב-9 נדמה לי. הפסד מדהים, על שחקן שנתן מונדיאל ע-נ-ק בדיוק חודשיים לפני זה. פיטר במיטבו.

בעצם כשאני חושב על זה, אין אף שחקן של לידס שנמכר בתקופת רידסדייל שנעשה עליו רווח, חוץ מפרדיננד ווודגייט. וזה מתאזן עם קניות גרועות.

בכל אופן, אני עדיין סומך על מקנזי. זה היה ברור שקיואל יילך, ולדעתי גם וידוקה או רובו. נראה. ולפי מה שאני הבנתי, העסקה היא כן 7 מליון ופשוט 2 הולכים לסוכנים או משהו. מצד שני, אולי איי מיסאנדרסטוד.

11. ליהי Member

אני רוצה להתחיל,קודם כל,בתודה רבה להארי קיואל, הקשר הסביר שלנו לשעבר שאולי לא נתן לנו עונה נפלאה והציל אותנו מלרדת ליגה, אבל בכל זאת, למרות שמניו התעניינה בו,התחננה והתחנחנה אליו עוד לפני חלון ההעברות של החורף, הוא העדיף ללכת לליברפול. אז תודה.

ג'ונתן תן לי לענות על 2 שאלותיך בבקשה:
    1.כן,קיואל יחתום בקבוצה.
    2.תתכונן לראות אותו שנה הבאה מתפקד כקשר אחורי/ מגן. הוויה כבר ימצא לו תפקיד,אל תדאג.

12. Fernando Cavenaghi Member

ל כך קדמי? אני הבנתי שהוא בא להיות המחליף של קירקלנד כי דודק בדרך החוצה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ohmy.Xxx

13. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליהי השאלה שלי לא הייתה אם באופן טכני הוא יצטרף לקבוצה, אם היית רואה מי פתח את הדיון היית מבינה שאת זה אני דיי הבנתי.....

כנראה שלא ניסחתי את עצמי טוב (לא כנראה, לא ניסחתי את עצמי טוב),
    האם קיואל יחבור לשאר השחקנים ותהיה כימיה בינו לבינם? כי אם לא, אז זה יהיה כמו רובר בניוקאסל, מדיי פעם משחק טוב או שער מרהיב של שחקן גדול, אבל לא יותר מזה.

14. AFC Member

http://www.asoccer.co.il/forum/viewtopic.p...=3915&start=375

עכשיו אני רוצה שתקריא יפה יפה את מה שרשמת שם (וחסר לך שלא אחרי כל הזמן שחיפשתי בפורום האיטי הזה את התגובה הזאת), את התגובה הראשונה בענין זה, בלי כל התיקונים שעשית אחר כך.

כולנו הבנת שמה שאמרת היה מפגר - יאללה, תגיד שניסית כרגיל להגיע איכשהו לצד שנגדי ונגד ארסנל ולא ממש חשבת על הטיעונים שיובילו לכך, וכולנו נשכח מזה (אם כי אני לא יכול להבטיח בעניין ליהי).

15. ליהי Member

קשה למחוק דברים כאלה מהראש שלך, הם יושבים לי בתת מודע. זה וגם זה שבארטז הוא שוער מספר 1 בעולם. משה,אולי תהיה פרשן קטן? -מנהלים,לתשומת לבכם.

בכל מקרה,בקשר לקיואל בליברפול-נראה לי שהוא ישתלב שם טוב ג'ונתן. קיואל נראה לי שחקן סתגלתן כזה (ככה כותבים את זה?) כזה שיכול להשתלב בקבוצות קטנות/גדולות/בינוניות/בעלות אופי הגנתי/התקפי. נכון שכל קבוצה שמאומנת ע"י הוויה היא קצת שונה מכל קבוצה אחרת באשר היא,אבל אני מאמינה שהוא יסתגל טוב מאוד שם, הוא מסוג השחקנים שמתאימים את עצמם לקבוצה ולא להפך.