שאלה לחברי הפורום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י nroei, ‏16/2/07.

1. nroei Member

אני מחפש כרטיסים למשחקי בית של מנצ'סטר יונייטד בליגה, איפה הכי כדאי לי לבצע רכישה?
    אם הייתם במשחק באנגליה בעבר ואתם מרוצים מעסקת הרכישה שביצעתם אתם מוזמנים להמליץ...
    תודה מראש

2. THE STRETFORD END Member

לאיזה משחקים אתה רוצה ללכת?
    מה הלימיט שאתה מוכן לשלם לכרטיס?
    אולי אני יכול לעזור לך,

אבל קח בחשבון שאני שחצן ומתנשא.

3. W.Rooney Member

אם אתה חבר במועדון האוהדים הרשמי של מנצ'סטר יונייטד, One United, תוכל לרכוש כרטיסים במחיר הנקוב דרך האתר.

במידה ולא, פנה לסוכן נסיעות, אך זכור שדיל מסוג כזה הוא יקר ביותר.

4. THE STRETFORD END Member

חבל על הכסף דרך סוכן נסיעות,מחירים רצח עד כמה שאני יודע.
    דרך המועדון אתה יכול לבקש,לא בטוח שתקבל,תלוי בעיקר מי היריבה.

ועוד לגבי סוכנויות נסיעות,בכל הסוכנויות בארץ מסתובבים לא מעט כרטיסים למשחק הבית נגד ליל,
    ככה זה בליגת האלופות,יותר ספונסרים,יותר חסויות,יותר כרטיסים לקהל הרחב,פחות לקהל האמיתי,
    לא מעט ישראלים יהיו במשחק הזה.
    כנ'ל לגבי משחקים אחרים,
    חבר שלי אוהד ליברפול נוסע עם אבא ואח שלו למשחק של ליברפול נגד יונייטד ולאחר מכן נגד ברצלונה,
    בארץ כל מיני סוכנים דרשו ממנו למשחקים הללו בין 200 ל 300 פאונד לכרטיס!!!
    זה מטורף ממש.

נערך לאחרונה ב: ‏16/2/07
  5. W.Rooney Member

זה נכון, סוכנויות הנסיעות מציעים מחירים מטורפים, אבל צריך לקחת בחשבון שהם מבטיחים לך כרטיס, נותנים לך אותו ביד לפני הטיסה לחו"ל, וככה אתה נוסע שקט, כשאתה יודע שהמקום שלך באצטדיון מובטח.

6. THE STRETFORD END Member

עזוב שטויות,
    נסעתי לא מעט פעמים בלי כרטיס וזה עוד הרבה לפני שגרתי במנצסטר ויצרתי את החברויות והקשרים שיש לי כיום,תמיד יש ספסרים,חצי שעה לפני משחק המחירים יורדים,קונים ונכנסים בלי בעיות.

7. W.Rooney Member

כמובן שאפשר לעשות את זה, אבל אף אחד לא רוצה לחשוב על סיטואציה של טיסה למנצ'סטר, הגעה לאצטדיון, ובסופו של דבר, לא למצוא כרטיס למשחק. האופציה הנוחה ביותר היא קנייה דרך האתר, אם יש לך Membership כמובן, ואפשר לדעת לפחות שבועיים מראש אם תקבל את הכרטיס או לא.

8. THE STRETFORD END Member

אין דבר כזה שאי אפשר למצוא או השיג כרטיס מספסרים,לכל משחק,גם גמר גביע עולם,
    ויש לי חבר שכבר היה בגמר גביע עולם,גמר אליפות אירופה,כמה גמרים של ליגת האלופות,בכל מקום היו למכירה כרטיסים,
    אלו החיים,אם מישהו נוסע בלי כרטיס ויכול לשמור על קור רוח במקום לבזבז ים של כסף לסוכניות אז בסופו של דבר זה ישתלם לו כלכלית.

לגבי המועדון,זה סיכון גם כן,לא מבחינת הכרטיס עצמו או המחיר אלא האם תקבל או לא,
    ושבועיים לפני לפעמים זה זמן לא מספיק לתיכנון טיול מסודר,כרטיסי טיסה וכ'ד.

אם מישהו חבר ביקש דרך החברות במועדון זה בסדר אבל שייקח בחשבון גם תשובה שלילית ושיידע שיש לו אופצייה נוספת-ספסר ורק שלא ימהר לזרוק כסף מיותר לסוכנויות בארץ שאגב,במקרים מסוימים שאני יודע עליהם עשו פאדיחות לגבי כרטיסים למשחק של ברצלונה למשל.

9. W.Rooney Member

אני זוכר את המקרה במשחק בין ברצלונה לצ'לסי, הגיעו תיירים מהארץ לראות את המשחק, הובטח להם כרטיס שיגיע לחדר שלהם בבית המלון, אך לא הגיע דבר. אני קניתי כרטיס דרך סוכנות נסיעות בעונה שעברה, במשחק נגד ליל באולד טראפורד, וקיבלתי את הכרטיס 3 שבועות לפני המשחק, כך שהייתי רגוע ויכולתי לטוס בלי לחץ.

10. THE STRETFORD END Member

וכמה שילמת על הכרטיס עצמו?
    למשחק כזה נגד ליל בשלב הבתים היה אפשר להשיג גם ביום המשחק כרטיס מהקופות בסמוך לאולד-טראפורד.

11. W.Rooney Member

קצת לא נעים לי, אבל בעוד המחיר הנקוב על הכרטיס היה 35 פאונד, אני שילמתי עליו 65 פאונד. ישבתי באחד מהמקומות היותר טובים באצטדיון, הקומה השנייה ביציע הצפוני.

12. THE STRETFORD END Member

אתה רואה בעצמך,
    אני מבטיח לך ש45 דקות לפני המשחק היית מקבל את הכרטיס מספסר ב 50 פאונד גג למשחק כזה
    ושאם היית ביום המשחק מגיע לקופות היית קונה משם במחיר נקוב,
    לפחות ישבת במיקום טוב.

בשנים הראשונות של שנות ה90 כשהתיירות למשחקי הכדורגל באנגליה החלה לגדול,הספסרים במנצסטר ניצלו את התכולה הקטנה יחסית דאז של האיצטדיון(44,000)למחירים מופקעים ולכרטיסים מזוייפים,
    עם השנים זה השתנה,התכולה גדלה,המחירים שלהם ירדו(לפחות לגבי משחקים פחות חמים),
    את תופעת הזיופים בסך הכל עצרו הפססרים כי הם ירו לעצמם ברגל,
    אפילו התיירים מיפן והסביבה שבשנים הראשונות היו פראיירים וקנו בכל מחיר למדו שלא חייבים להיות
    פראיירים,
    אני בעצמי מכרתי לספסרים כשהיו לי אקסטרה כרטיסים ביד,כמה פאונדים פה,כמה פאונדים שם,לא כסף גדול.

13. The-Gunner Member

אבל סטרטפורד, רוב האנשים יעדיפו לטוס לאנגליה רגועים ועם כרטיס ביד. לא כולם הם כמוך, לא כולם היו אינספור פעמים באנגליה, לא כולם מכירים את כל העסק הזה. אדם שלא יודע איך העסק של הספסרים באנגליה מתנהל, לא יסתכן ויסע בלי כרטיס.

14. THE STRETFORD END Member

א.בשביל זה אני פה(שחצן ומתנשא לא?).
    ב.באמת שאין מה לפחד,ברגע שמגיעים לכיוון האיצטדיון,כל איצטדיון באנגליה,בטח אם יוצאים מהכיוון של מטרו או חשמלית,
    הספסרים כבר בסביבה שואלים אם למישהו יש כרטיס ספר(בגלל שזה לא חוקי הם שואלים בעצמם אם למישהו יש כרטיס כי אם יש שוטר בסביבה הוא לא יכול לעצור אותו ולהאשים אותו בנסיון ולספסר)
    ואז אפשר לעשות עסקים.
    ג.בגיל 17 שנסעתי בפעם הראשונה לאולד-טראפורד נסעתי בלי כרטיסים,
    קניתי מספסרים ל 2 משחקים,ווסטהאם וברצלונה,זו באמת לא תורה מסיני כל העסק.
    ד.קצת ביטחון עצמי לנסוע בלי כרטיס ואפשר לחסוך כסף מהגנבים בסוכנויות בארץ.

15. Rudess Member

אני מסכים עם סטרטפורד בקטע הזה, במקום לשלם מחיר מופקע לסוכנויות בארץ תמורת כרטיס למנצ'סטר, תגיע פשוט למגרש ובמקרה הכי גרוע תקנה מספסר.