שאלה שנידונה רבות - אך האם חמערך השידורים של ספורט 5+ מקובל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏30/12/02.

1. Julian Joachim Member

עליכם?

האם אתם חושבים שכולנו צריכים לראות את ברקו כל שבוע, כי הוא ישראלי, ו"מייצג" חלק גדול מהעם, במקום לראות משחק כמו צ'לסי - לידס, או אפילו ווסטהאם - בלקבורן?

האם 36 דקות עם אייל ברקוביץ' עדיפות על 90 דקות של כדורגל קצבי בין שתי יריבות ספורטיביות?

סתם מעניין אותי לדעת האם יש פה אנשים שמסכימים עם הטמטום הזה.

2. the_secand Member

תאמת אני לא הכי פייר בעולם כי אני אישית מת על מנצסטר סיטי אחרי ארסנל כמובן
    אני פשוט חולה על קייגן ועל הכדורגל של סיטי יש שם אחלה שחקנין חוץ מברקו כגון אנלקה ושמייכל ובינארבייה ותוסיפו לזה את ברקו אז למה לא? וגם את האווירה במין רוד תמיד יש תחושה מיוחדת אני מכל משחק שלהם נהנה
    במיוחד הדרבי 3-1 ענק!!!!!!

3. Bellamy Member

ומה עם המשחק מול פולהאם בשבת?
    זה היה אחד המשחקים המשעממים בפריימר ליג ש5+ שידרו.

בכל אופן, הייתה גם את ההתלבטות הזאת כשחיים רביבו היה בליגת האלופות עם פנר (הישראלי הראשון בליגת האלופות) ובאותה תקופה היה רק את ספורט 5 הרגיל. וגם היה ויכוח אם לשדר משחקים של פנר או משחקים מעניינים מאירופה.. וכאשר שערוץ 5+ הוקם הבעיה נפתרה.

אז אולי אפשר לעשות את זה גם פה.. לא יקרה כלום אם הסיטי ישודרו ב5 הרגיל ונוכל להנות גם ממשחקים טובים אחרים.
    מצד שני, זה ערוץ הספורט.. וכנראה אין סיכוי שזה יקרה, אז אני בכל אופן מעדיף שישדרו משחקים של ארסנל, ניוקאסל ומנצ'סטר - ואח"כ ישדרו את ברקוביץ' בשידור דחוי או משהו.

4. gilb Member

גם לדעתי עדיף להעביר משחקים של ברקוביץ בערוץ הספורט הרגיל
    ומשחקים עם פוטנציאל גדול יותר בערוץ 5 פלוס.
    אבל ערוץ 5 פלוס יודע רק לקחת ואין סיכוי שיצ'פר לפעמים את צופיו.

5. the_secand Member

רעיון בכלל לא רע לעשות את זה אבל רק במקרים שיש משהו יותר טוב לשדר
    וזה שהבאת דוגמא של משחק אחד לא אומר כלום

6. ג'רי בית הלוי Member

תלוי...
    אם אין משחק ממש מעניין(איזה משחק צמרת או איזה משחק עם יריבות כלשהי), אז עדיף לשדר את ברקו...
    אבל אם יש משחקים מעניינים, שדורשים התייחסות, ובאותו מחזור יש משחק של הסיטי נגד בירמינגהאם או סנדרלנד, אז אין בכל שאלה.

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי דעתי זו פשוט שערוריה.

באמת, אבל באמת הוא לא מעניין אף אחד. הם לא מבינים את זה. ברור שמשחקים מרתקים ימשכו יותר צופים.
    אותי מצער שאני מפסיד משחקים נהדרים רק בשבילו, ונאי מוצא תא עצמי מתפלל שהמשחקים של ניוקאסל לא יהיו באותו זמן של המשחקים של הסיטי.

8. Fernando Cavenaghi Member

לחלק מהאנשים יש הבט טוב אחד שרואים את הסיטי, אם מישהו אוהד לא אחת מהגדולות לא יוצא לון לראות את הקבוצה. משדרים רק משחקי צמרת בעוד אם הסיטי ישחקו מול ווסטהאם, ברומיץ או סנדרלנד נגיד, יהיה שידור. והם לא משדרים תמיד את הסיטי כי משחקים שלא משודרים באנגליה לא יכולים להיות משודרים פה בגלל צוותי שידור ודברים כאלה.

9. AFC Member

ספורט 5- האלה...

פעם הם מציגים תוכנית נהדרת כמו "שער 5" (שרק השנה אנחנו באמת לומדים להעריך אותה, ובושה וחרפה אם מישהו צופה התוכנית משנות ה-40 של ערוץ 1 בימי שבתות), ופפעם אחרת משדרים את כל המשחקים של הישראלים באירופה.

די כבר!! את מי מעניין לראות את ברקוביץ' משחק?! אולי באמת קצת מעניין לקרוא בעיתון, אבל על חשבון משחקים של ניוקאסל או ארסנל? תעשו לי טובה!

המחאה היחידה שאנחנו יכולים לעשות זה לשלוח להם כמה מכתבים, אבל אנחנו יודעים כמה האנשים הבזויים ותאבי בצע מערוץ 5 אוהבים את הצופים שלהם...הקימו ערוץ חדש ממש במיוחד, שמוכרח להיות בלווין או כבלים, גם עולה כסף - ואין מרד צרכנים. אני ממש מתבייש בחובבי הכדורגל בארץ למיניהם שלא עושים דבר בקשר לספורט 5-, כמו לנתק אותו עכשיו.

10. Ilan Member

אני לא מאמין איך אתם לא מתייבשים!
    תגידו תודה שיש כ"כ הרבה שידורים מאנגליה? מה אתם בוכים? 90 אחוז מהשידורים של ספורט 5 + זה שידורים מהאנגליה! ליגה איטלקית אפילו שידור אחד לא משדרים ובספרדית משדרים איזה שתי משחקים מסכנים- ועוד יש לכם את הבושה לבכות שמשדרים רק את מנצסט'ר סיטי?
    א. זה שטויות, משדרים אותה הרבה, אבל בדיוק כמו שמשדרים את ארסנל הרבה
    ב. מה לעשות, זה מה שמעניין הרבה אנשים - לראות את ברקו...
    ג. עדיף שלא תתלוננו, כי אי- אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

11. AFC Member

חחחחחחחחחחחח הרגת אותי...
    אני נשפך פה מת מצחוק...

חתיכת אנאלפבית, למה אנחנו לא מתייבשים? מתביישים!!!

12. Ilan Member

יאא דביל זה לא בגלל שגיאת כתיב! זה בגלל שכתבתי מהר...
    לפחות אין לי תירוצים שאני לא רגיל למקלדת (והמבין יבין...) פחחח....

13. RE-QL Member

אילן עזוב אותו הוא חושב שטעות במקלדת היא שגיאת כתיב... הוא לא מבין שמותר להתבלבל שכותבים מהר...

14. gilb Member

ועכשיו אנחנו שומעים שמיילן טנזר (המנייק...) מתכווון לבטל לחלוטין את שידור משחקי הגביע העונה.
    וכל זאת מדוע?
    מועצת הכבלים מחייבת אותו לשדר בערוץ החופשי(ערוץ 5) מכיוון שבשנים קודמות הגביע שודר בערוץ 5.
    הרי בשביל משחקי הגביע לא יצטרפו מנויים חדשים לערוץ, מי שאוהב כדורגל אנגלי כבר התחבר ממזמן בגלל הליגה.
    אם לא יהיה שידור בסוף השבוע הקרוב של משחקי הליגה האנגלית אני אשקול ברצינות להתנתק מהערוץ.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מת על איל ורוצה שמדי פעם יראו משחקים שלו אבל לא כל הזמן,אם במקום המשחקים שלו אפשר לראות משחקים יותר איכותים אז נוותר על ברקוביץ' פעם בשבוע ונראה אותו פעם בחודש.