שאלה ? ? ?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י נימני אלוהים!!!, ‏18/11/02.

1. נימני אלוהים!!! Member

להפועל ת"א יש חוג אוהדים ?
    אם כן מה השם שלו ?

2. חכם חנוכה Member

אני חושב שכן אבל את השם אני לא יודע במדויק אני רק יודע שזה משהו עם שטן..
    מקווה שעזרתי..
    אגב, עידן הילל הוא אלוהים.

3. יוגב אסולין Guest

לפי מיטב ידעתי חגו האוהדים של הפועל ת"א זה פנחס הקטן.. שהסמלש לו זה כמו הסמל של הפועל רק איש כזה באמצע שזה כאילו השטן...

וכדי להוציא משהו מהדיון הזה אז נפתח את זה מעט יותר.

אוהדי הפועל ת"א הם אוהדים שהכי מזהים את עצמם עם הבלי העולם הזה עם ניקרא לזה ככה שזה שטן ושזה מוות... הקהל שלהם שנוא ובזה הוא יחודי.

מועדון האוהדים שלהם בעיקרו הוא בשער 5 והסיסמא הראשית שלהם שמה זה red or dead.
    סה"כ מועדון אוהדים שלהם קידם בשנים האחרונות את הרמה של העידוד ותצוגות הקהל בארץ בצורה מדהימה הם הראשונים שעשו את הקפיצה הגדולה בזכות איפה ובהחלט כל הכבוד להם..

4. חכם חנוכה Member

על מה כל הכבוד..?
    שמעון מזרחי תתאבד כבר
    שרים על מני לוי והבן של אובארוב
    כל הדיסק על איתן טייב
    שואה למכבי
    לאוהדי גליל עליון-שיפול עליכם קטיושות
    ועוד כל מיני דוגמאות.. היה עליהם כתבה במעריב למה כולם שונאים אותם ביום שישי האחרון..

מבחינת מקוריות השירים הם בסדר.. אין להם שיר מועתק אחד.. אבל חלק גועל נפש של שירים שפשוט מאחלים ליהודים למות..
    אין לי כוח לכתוב יותר וגם אין לי כוח להרחיב.. אז שיהיה לכם לילה טוב ושבוע שקט.

5. יוגב אסולין Guest

יש כבר 200 דיונים על זה.
    נתחיל מזה.. דיברנו פה על האולטרס של הפועל שזה מועדון האוהדים פנחס הקטן שלפי מה שאני יודע גם בשנת 2000.

עכשיו זה אומר שהם אחרי תקופת אובראוב.. ואחרי הדיסק של איתן טייב (שזה דיסק סאטרי שרובו מוצדק).

השירים של הכדורסל זה לא אותו מועדוןן אוהדים של הכדורגל..

שירים נאו נאצים נגד מכבי.. זה מחליא וזה מגעיל אבל שוב.. כל עוד זה בגדר דיבורים צריך להגיד ברוך השם... ולא לייחס לזה חשיבות גדולה מידי.

6. PeTnEt Member

סליחה אבל אני חייב להיתערב...מהפכת העידוד החלה במכבי ת"א באירגון שנקרא "השחקן ה-12" זמן קצר אחריו הגיע חוג האוהדים של הפועל...וכעבור שנתיים קמו הקופים הירוקים שהולכים בדרך טובה....ואין מה להתווכח כי זה בדוק 100 אחוז...

7. נימני אלוהים!!! Member

תודה על העזרה.

הפועל אשקלון רק שתידע אותם אוהדי הפועל נימצאים בכדורגל ובכדורסל!

8. יוגב אסולין Guest

אני יודע שהחשקן ה12 של מכבי ת"א גם לפני וגם האירגון בכדורסל "הלב הצהוב" 'קם לפני. אבל אוהדי הפועל ת"א התכוונתי והארגון שלהם היו אלה שעשו את השיפור בצורת העידוד בשירים מקורים הרבה יותר תנועות ידיים והכניסו את רוב הפירוטכניקה.

בקשר לזה שאוהדי הפועל ת"א של הכדורגל זה גם בכדורסל.. אז נכון... ככה זה ברוב הערים למעט ת"א כאשר הכדורסל והכדורגל שמה במלחמה. בכל משחק כדורסל שיש אוהדים של מכבי ת"א כדורגל הם מקללים את טועמה שרים שירים לנימני ועוד דברים שקשורים לכדורגל. אוהדי הכדורסל לא אוהבים את זה היה ניסיון איחוד שיעשה טוב לשתי הקבוצות ולא הצליח (לפני חצי שנה).

אבל אני דיברתי פה על המועדון אוהדים של הפועל ת"א "פנחס הקטן" והם מביאים אוהדים לכדורסל אבל שהם בכדורסל הם לא נחשבים כפנחס הקטן (יש להם שם אחר) לכן את כל האמירות בכדורסל אין לייחס למועדון אוהדים שלהם.

9. Rossoneri Member

אני חושב שהשם הזה הוא הקומץ העליון... תקנו אותי אם אני טועה

10. AFC Member

א. שמעון מזרחי תתאבד כבר - אז מה, גם אני קורא לרוסו ואבוקסיס להתאבד...
    ב. שירים על מני לוי והבן של אובארוב - באמת? אם תלך לדיון על הזימון של רוסו לקרואטיה תראה מישהו שאוהד קבוצה אחרת אומר דברים מעוררי בחילה על אובארוב.
    ג. הדיסק על אייתן טייב זה אומנות!!! אל תדבר ככה!!! ואייתן טייב הוא חבר שלנו!!!
    ד. אז מה, שואה אני מאחל גם למכבי חיפה...
    ה. מה הבעיה עם הקטיושות? זה רק איחולי ברכה...

טוב, אבל ברצינות - הם הקהל הכי טוב בארץ. כל שאר הקהלים ציכים לשאוף להגיע לרמת העידוד שלהם. ואל תתחילו לבלבל ת'ביצים שאיזשהו קהל בארץ הגיע לרמה שלהם.

11. זהובניק Member

קהל טוב צריך גם לעודד ברגעים קשים ושהקבוצה נמצאת בפיגור,זה לא בדיוק מה שאוהדי הפועל עושים....

12. לירן-ביתר Member

זה לא בדיוק קשור לדיון אבל אני חייב להתייחס לזה. בית"ר ירושלים לקחה אליפות ב-97/8
    כי היא הייתה הקבוצה הכי טובה בליגה. היא ניצחה פעמיים את הפועל ת"א בעונה הזאת. כמו ה-3
    נקודות האלה שהאוהדים מתבכיינים שזה ממשחק מכור היו גם נקודות להפועל מטעויות שיפוט.
    בית"ר הייתה אז יותר טובה מהפועל ובגלל זה היא לקחה אליפות.

13. חכם חנוכה Member

לא פשוט בית שאן מכרה את המשחק ובגלל זה לקחתם את האליפות
    איך אפשר לשכוח את כל המכירה הזאת, אייל צור, איתן טייב ושאר החברים

14. לירן-ביתר Member

שכחת איך לקחתם את האליפות האחרונה שלכם?
    חבל שאתה זוכר רק את הדברים שאתה רוצה לזכור..
    בכל מקרה, תבלה!.

15. PeTnEt Member

איך אתה יכול להגיד שהקהל של הפועל הכי טוב בארץ?
    שאתמול במשחק בית שלהם חיפה זיינו אותם בתחת מכל הבחינות...רואים שאתה חכם..התחרות האמיתית היא בין מכבי ת"א למכבי חיפה המשתפרים...הפועל קצת מאחור...בדרבי נראה מי הקהל הטוב בת"א...