שאלון סוף העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י נדב מיכאלי, ‏16/5/05.

1. נדב מיכאלי Member

כמדי שנה העיתון הותיק,שם המשחק מוציא שאלון אוהדים ,אז הנה 21 השאלות נכון לשנת 2005 :
    1) בכמה משחקים צפית העונה מן היציע ?
    2)מה דעתך על העונה החולפת(איכות,אורך,מבנה)?
    3) מה היה המשחק הטוב ביותר העונה ?
    4) מה היה השער היפה של העונה?
    5) מיהו שחקן העונה?
    6) מיהו מאמן העונה
    7)מהו האירוע המרגש של העונה?
    8) והרגע העלוב ביותר?
    9) מיהו הבוס/עסקן המצטיין?
    10) והבוס/עסקן הגרוע ביותר?
    11)איזה שחקן ליגה אינו מוערך מספיק לטעמך?
    12)ומיהו השחקן המוערך יתר על המידה?
    13) מיהו השופט המעצבן של השנה?
    14) מיהו איש הטלוויזיה החביב עליך ולמה?
    15) מיהו המאמן שאינך מוכן שיאמן את קבוצתך,ומדוע ?
    16) איזה איצטדיון הוא הטוב/הגרוע ביותר בארץ ?
    17)בית"ר ירושלים,הצלחה או כישלון?
    18)בני סכנין,אלימים או אגרסיביים?
    19) נבחרת ישראל ,הצלחה או אשליה?
    20) מהו הסיפור העיתונאי הטוב ביותר של העונה?
    21) מה דעתך על תוכנית הטלוויזיה "בטריבונה"?
    תענו אתם ,אני יענה בהמשך.

2. M_T_A Member

1. הייתי בכל משחקי הבית בליגת האלופות, בדרבי של ה3-0, במשחק מול בני יהודה ובעוד אחד מול אשדוד ובישראל-אירלנד. זאת היתה השנה שהלכתי להכי מעט משחקים ואני חושב שמיותר לציין למה...
    2. עונה נוראית. ההתרחקות והחוסר עניין בליגה רק התגברו והרמה נשארה אותה רמה עלובה של שנה שעברה. האורך בסדר והמבנה לא טוב. צריך להגדיל ל16 קבוצות
    3. המשחק הכי טוב בכלליות? אין לי מושג. המשחק הכי טוב של מכבי היה כמובן ה2-1 מול אייקס
    4. לא יודע
    5. לא יודע לא עקבתי אחרי העונה הזאת כמעט. רק אחרי המשחקים של מכבי. ולא היתה לי סיבה להתעניין במשחקים של חיפה כי היא לקחה אליפות במחזור ה10. אומרים שעידן טל שחקן השנה. יאללה שיהיה.
    6. דרור קשטן. הוציא את הפועל פ"ת ממשבר קשה לתקופה מצוינת. אני בטוח שאם הוא היה מתחיל שם את העונה הם היו מקום 2.
    7. מכבי ת"א בליגת האלופות :aaa021:
    8. רוב העונה הזאת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    9. לא כל כך מבין בדברים האלה. אומרים שיעקוב שחר.
    10. לוני הרציקוביץ'. בזמן האחרון הוא הפסיק להרוס את מכבי בשיטתיות אבל הדברים שהוא עשה בלתי נסלחים. גם בקיץ שעבר הוא עשה שטויות אז אפשר להחשיב אותו בקטגוריה הזאת
    11. משה ביטון ואבי סטרול
    12. שמעון גרשון
    13. זה שדפק למכבי כרטיס אדום בדרבי. לא זוכר איך קוראים לו
    14. מודי בראון
    15. יש הרבה... נגיד רוני לוי
    16. הטוב: בלומפילד. הגרוע: המגרש של נצרת עילית
    17. תלוי איך מסתכלים על זה. אפשר להגיד שכישלון אבל בית"ר כבר 6 שנים לא קבוצה שמאיימת על האליפות
    18. אלימים ומלוכלכים
    19. גם אם לא נעלה למונדיאל בשבילי התשובה ברורה: הצלחה. דברים שעשינו בטורניר הזה לא עשינו אף פעם.
    20. אין לי מושג
    21. לא יודע אף פעם לא ראיתי את זה...

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבר'ה, נא לא לענות בשתי מילים. אף אחד לא מכריח אותכם לענות על הכל, אבל אם אתם עונים, תענו בצורה מורחבת.

4. shmulikwe Member

אם כבר פרסמת את השאלות משם המשחק לפחות כשהתוצאות יתפרסמו (בגליון הבא) תפרסם כי יש שם בד"כ תגובות קורעות.
    בקשר לשאלות:
    1) מהיציע? היה לי מנוי לאלופות של מכבי אבל רק לאייאקס הלכתי והלכתי לנצחון של מכבי על חיפה וכמעט (או כל..?) המשחקים של ישראל בין ידידות ובין רישמי.. אבל בסה"כ אני כמעט לא הולך למשחקים בגלל המרחק והזמנים הלא נוחים ככה שהכמות של המשחקים לא השתנתה משנה שעברה.. אולי שנה הבאה עם רשיון נבוא קצת יותר..
    2) המבנה גרוע! המטרה של הקטנת הליגה הייתה בשביל לבטל את הנק' הקלות בליגה אבל בפועל יצא שהגדולות ירדו מגדולתם וכל קבוצה שהיה לה שני משחקים טובים איימה על אירופה (אז אולי בעצם זה הצליח כי אין משחקים קלים) אבל לקבוצות הקטנות היתה עונה לא רעה טוזה מתקשר לאיכות כי האיכות כן ירדה כי רמת הקבוצות הגדולות (חוץ מחיפה) ירדה בגדול ואז נשארנו עם ליגה בגובה החתלתולים. האורך היה רע מאוד, לפגוש 3 פעמים כל קבוצה זה הרבה יותר מידי וצריך לצמצם את שלושת הליגות העליונות ל2 ליגות של 18 קבוצות עם 3 יורדות ואפשר לעשות פלייאוף לעלייה (כמו באנגליה) אבל זה נושא אחר כבר..
    3) המשחק הטוב ביותר? זכור לי כמה משחקים לא רעים, בסה"כ רוב המשחקים שהיו אמורים להיות גדולים היו קטנים וכמה משחקים קטנים יצאו גדולים (כמה של הפועל ת"א, נצרת עלית, אשדוד וכל אלה..)
    4) לא ממש יודע, עדיין הגול של בלילי בדרבי מלפני שנתיים מהדהד לי בשכל (איזה גול!!!) אבל הייתי הולך על הגול של השוער בליגה השנייה מסוף המשחק, פשוט מדהים. גם הגול של ברוכיאן היה לא רע והעקב של נימני גם היה נחמד. תזכירו לי קצת בעיטות יפות מרחוק כי אני לא ממש זוכר יפות כאלה השנה..
    5) ההתקפה של מכבי חיפה. אין לי נבחר ביניהם. איזה תיאום מדהים ביניהם, כל אחד יודע מה לעשות ועושה את זה בצורה מדהימה! טל, קטן, בוקולי וקולואטי יוצרים חוד מהטובים שהיו פה אי פעם. תסבירו לי איך הוא ברח לנו!! (בוקולי)
    6) איווניר ללא ספק. עם תקציב פיצפון ושחקנים שאף אחד לא הכיר עד העונה עשה עונה מדהימה ואפילו לא היה מועמד לרדת, איזה הפתעה.
    7) בשבילי כל משחק בין מכבי לבית"ר בו צועקים "מני לוי תתעורר" הוא אירוע מרגש. אבל הנצחון על אייאקס והגול מול אירלנד היו רגעים מדהימים.
    8) במה לבחור? באווירת סוף העונה בליגה שלנו שבמקרה כל קבוצה שצריכה נצחון מנצחת? או שנכבו האורות בחיפה כמה פעמים ומתוכם פעם שדפקה לחיפה את העונה? בפרשת ההימנונים מול קרואטיה? או בכאפה של חלאיילה? לא ברור אבל מה שבטוח, מעניין בליגה שלנו גם בלי כדורגל.
    9) יעקב שחר ללא ספק, המודל כמו שהוא בנה במכבי חיפה הוא מדהים ומה שנותר לי לקוות זה שפדרמן יביא אותו דבר למכבי.
    10) יואב כץ הוא ללא ספק התמהוני מביניהם אבל לא מוצא משהוא בולט מכל אלה שהם לא יעקב שחר (ואולי הלוזונים) שהוא יותר גרוע מכל השאר.
    11) לא ממש יודע, אולי לירן כהן שאנשים לא מבינים כמה הוא שווה (והרבה) אולי בוקולי שבמכונה ההתקפית של חיפה לא ממש שמים לב ליכולות ולתרומה המדהימה שלו. ואולי אמבלה של הפועל שנראה שחקן ענק וכולם צוחקים על הפועל שחשבו שהם גונבים אותו מפיינורד אבל לדעתי באמת יש לם יהלום ביד. אבל אין הכרעה סופית, אני בטוח שיש הרבה שלא ממש מעריכים אותם אבל לא עולה לי כרגע משהוא מסויים שהוא יותר מכולם.
    12) שמעון גרשון ללא ספק אחד מהאנשים, כמה שומן וכמה טפשות, איפה השחקן של פעם? חבל עליו.. גם זיו קצת אובר-רייטד, הוא בהחלט נחמד אבל לא נבחרת בטוח!
    13) בשבילי הבחירה היא נצחית: אסף קינן. כמה ג'ל ככה מתלהב מעצמו!
    14) שגיא כהן, כשהוא מפרשן את הליגה הישראלית אני מרגיש שאני באירופה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    15) אלי אוחנ, אין בו כלום ולא יהיה בו כלום. אין לו מושג באימון.
    16) טדי אצטדיון מדהים, הכי אירופאי בארץ. גם די הרבה קהל וגם אווירה מחשמלת. שונא את עילוט ואת קריית אליעזר (למרות הדשא)
    17) כשלון עצום, בסה"כ יש לה קישור והתקפה מצויינים עם כ"כ הרבה כשרון אבל המאמן לא משהו (בלשון המעטה) ושנה הבאה צריך להחליף את כל ההגנה (אולי חוץ מדנין שיש בו משהו) ויש להם קבוצה לאליפות (בתנאי כמובן שאיזה אוהד בית"ר מתנקש באוחנה או משהו כי איתו אין להם סיכוי...)
    18) אלימים. מאז זעפרן הם נרגעו אבל עדיין אלימים, תשאלו את ניוקאסל.
    19) הצלחה אשלייתית (איזה החמקות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx) שנקווה שתמשיך עד המונדיאל. ובסה"כ זו הפעם הראשונה שאחרי סיבוב (כמעט) שלם יש עדיין סיכוי למקום ראשון. אומנם קטן, אבל קיים.
    20) נימני ברקוביץ' והפיטורין של לחמן.
    21) מה דעתי על בטריבונה?! מה הדעה שלכם על חבורת קופים שלא האכילו אותם שבוע בבננות לפני השידור?

5. ReL Member

1) בכמה משחקים צפית העונה מן היציע ? לפחות 20 , ועוד בליגה הלאומית
    2)מה דעתך על העונה החולפת(איכות,אורך,מבנה)? עלוב פשוט עלוב , 12 קבוצות ב3 סיבובים מתישים , שבא לצעוק די !!
    3) מה היה המשחק הטוב ביותר העונה ? ביתר ירושלים - מכבי ת"א 2-3
    4) מה היה השער היפה של העונה? ברוכיאן / נמני עם העקב , עידן טל מול הפועל ת"א
    5) מיהו שחקן העונה? עידן טל / יניב קטן
    6) מיהו מאמן העונה ? מוטי איוניר
    7)מהו האירוע המרגש של העונה? סואן כובש מול אירלנד, דגו מול אייאקס, ונמני מול מכבי
    8) והרגע העלוב ביותר? אשדוד- סכנין המכות דחיפות מה שלא היה
    9) מיהו הבוס/עסקן המצטיין? יעקב שחר , שגם מול ברקו לא נשבר
    10) והבוס/עסקן הגרוע ביותר? יואב כץ בלי ספק
    11)איזה שחקן ליגה אינו מוערך מספיק לטעמך? סלים טועמה
    12)ומיהו השחקן המוערך יתר על המידה? דוארטה/אסולין
    13) מיהו השופט המעצבן של השנה? איתן תבריזי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx
    14) מיהו איש הטלוויזיה החביב עליך ולמה? זוהיר בהלול , קלאסה , אבל הוא פרש אז מודי בראון בלי ספק ! תענוג לראות אותו
    15) מיהו המאמן שאינך מוכן שיאמן את קבוצתך,ומדוע ? ראובן עטר , כי הוא אנטי כדורגל בכל מה שקשור לאימון
    16) איזה איצטדיון הוא הטוב/הגרוע ביותר בארץ ? הכי טוב טדי , הכי גרוע עכו
    17)בית"ר ירושלים,הצלחה או כישלון? כישלון
    18)בני סכנין,אלימים או אגרסיביים? היו אלימים נגמרה תקופת אייל לחמן
    19) נבחרת ישראל ,הצלחה או אשליה? הצלחה ענקית
    20) מהו הסיפור העיתונאי הטוב ביותר של העונה? ספורטליין שהודיעו על חזרתו של נמני למכבי חודש לפני כולם
    21) מה דעתך על תוכנית הטלוויזיה "בטריבונה"? מעולה !! אפילו שהתוכנית שכונה, אין מה לעשות ככה גם הכדורגל שלנו , אבל אני אוהב את התוכנית

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/5/05
  6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

1) בכמה משחקים צפית העונה מן היציע ? 17-25.
    2)מה דעתך על העונה החולפת(איכות,אורך,מבנה)? איכות - זבל. אורך - זבל. מבנה - חייבים להגדיל.
    3) מה היה המשחק הטוב ביותר העונה ? לא היה כזה בליגה. באירופה למרות ההפסד מכבי - באיירן, ואני מדבר על איך שמכבי שיחקה (1:0) גם המשחק מול אייאקס בארץ היה בסדר אבל מול באיירן זה היה שוד.
    4) מה היה השער היפה של העונה? אממממ הגול בשבוע האחרון של בנין מול מכבי פ"ת.
    5) מיהו שחקן העונה? עידן טל
    6) מיהו מאמן העונה? רוני לוי, תצחקו עליו כמה שאתם רוצים, הבן אדם הביא אליפות 2 בשנתיים כל הכבוד לו.
    7)מהו האירוע המרגש של העונה? הניצחון של מכבי בצ'מפיונס ומשחקי הנבחרת
    8) והרגע העלוב ביותר? לראות את מכבי ת"א משחקת כדורגל
    9) מיהו הבוס/עסקן המצטיין? וואלה לא יודע, אין.
    10) והבוס/עסקן הגרוע ביותר? בטח רובכם יאמרו יואב כץ, אבל אל תשכחו שהוא לא מכיר את הכדורגל והוא חדש והוא אט אט נכנס ועושה את התפקיד שלו. לא יעזור כלום העסקן הגרוע זה לוני.
    11)איזה שחקן ליגה אינו מוערך מספיק לטעמך? שלומי ארבייטמן
    12)ומיהו השחקן המוערך יתר על המידה? יניב קטן (נכון, הוא גדול על הליגה, אבל עשו ממנו יעקובו לפחות ויעקובו הוא לא)
    13) מיהו השופט המעצבן של השנה? מי לא?
    14) מיהו איש הטלוויזיה החביב עליך ולמה? רן בן שמעון? הוא מצחיק אותי בשידורים עם איר איינשטיין שניהם צמד חמד.
    15) מיהו המאמן שאינך מוכן שיאמן את קבוצתך,ומדוע ? ניר קלינגר - 66 משחקי ליגה לא הספיקו לכם?
    16) איזה איצטדיון הוא הטוב/הגרוע ביותר בארץ ? הטוב ביותר - טדי ובלומפילד - הגרוע - ראבאק לא חסר.
    17)בית"ר ירושלים,הצלחה או כישלון? אם יהיו באינטרטוטו? הצלחונת. אני חושב שבית"ר אט אט תצא מהמשבר שלה, תוך כמה שנים תהיה קבוצת צמרת.
    18)בני סכנין,אלימים או אגרסיביים? גם וגם.
    19) נבחרת ישראל ,הצלחה או אשליה? אשליה, בטח שאשליה...נבחרת שלא מנצחת אף יריבה בבית לא יכולה להיות הצלחה, ומול צרפת ושוויץ לא משנה כמה הן עדיפות פשוט הפסדנו 4 נקודות.
    20) מהו הסיפור העיתונאי הטוב ביותר של העונה? מה זה עיתונות ישראלית?
    21) מה דעתך על תוכנית הטלוויזיה "בטריבונה"? תוכנית נחמדה לא יותר מזה.

7. הרצליה Member

1. 23,
    17 משחקי ליגה של הרצליה, 4 משחקי גביע, הפועל תל אביב - בית"ר מחזור 13,נצרת עילית - מכבי חיפה מחזור 14.
    2.משעמם אין פה מה להרחיב בכלל, אורך העונה הוא סביר!!!
    3.לפי דעתי המשחק בין בית"ר למכבי פתח תקווה במחזור האחרון
    4.ברוכיאן מול באר שבע
    5.עידן טל
    6.מוטי איווניר
    7.מבחינה אישית השער בהארכה מול הפועל פתח תקווה ברבע הגמר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx
    8.קצת קשה לבחור רק אחד
    9.יעקב שחר, די ברור למה
    10.שיימן, שונא ומבריח את הקהל ומבחינתי זה הכי גרוע שיכול להיות
    11.לירן כהן, השחקן הטוב ביותר במכבי תל אביב
    12.שמעון גרשון
    13.לירן וקסברגר
    14.אבי מלר, מצחיק אותי
    15.לפלופא קדוש-הרס אותנו מספיק, אוהב אותך פרדי
    16.הרצליה\אשדוד
    17.כישלון
    18.אגרסיבים
    19.הצלחה
    20.לא יודע
    21.יושבים שם אנשים שאין להם חצי מושג בכדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏16/5/05
  8. נדב מיכאלי Member

1) בכמה משחקים צפית העונה מן היציע ? 2 משחקים ,בשניהם בית"ר לא ניצחה (1-4 מול סכנין לסכנין ,1-1 מול הפועל חיפה שהפך לניצחון טכני של הפועל חיפה)
    2)מה דעתך על העונה החולפת(איכות,אורך,מבנה)?עונה נטולת צבעפרט לפיינל פור בתחתית שגם לא היה לוהט כל השנה רק עכשיו הוא התחיל להתחמם (בשבועות האחרונים),כל משחק ,כמו שמודי בר און אומר לפעמים נידמה שמישהו מכריח את השחקנים לשחק ,כאילו אין להם חשק והם אומרים לקהל "למה באתם?" בדיוק ככה.חייבים להגדיל את הליגה.
    3) מה היה המשחק הטוב ביותר העונה ? 2-3 לבית"ר על מכבי תל אביב,משחק מצויין. גם 3-1 של מכבי חיפה על מכבי תל אביב היה משחק טוב ,הדרבי החיפאי בגביע .
    4) מה היה השער היפה של העונה?העקב של נימני והגול של דאייה מול אשדוד.
    5) מיהו שחקן העונה? עידן טל ללא ספק
    6) מיהו מאמן העונה ? מוטי איווניר ויוסי מזרחי ,שניהם השנה עשו דבר מדהים לקחו קבוצה שאף אחד לא נתן לה כל כך סיכוי להגיע לצמרת והם עשו את זה בענק.כל הכבוד.
    7)מהו האירוע המרגש של העונה?המשחקים של הנבחרת ,כמה שזה מאחד עם שלם ועוד ששני שחקנים מהמגזר הבקיעו זה בכלל מחמם את הלב.
    8) והרגע העלוב ביותר? האצבע המשולשת של אוחנה לאוהדי בני יהודה,המכות בין סכנין לאשדוד,"המכה" שספג אסף קינן
    9) מיהו הבוס/עסקן המצטיין?יעקב שחר ,אבי לוזון ששוב מוכיחים שהם לא בליגה של כל השאר (לוני תמיד היה גדול,לא השנה)
    10) והבוס/עסקן הגרוע ביותר? פניג'ל ,יואב כץ וכל ה"מנהלים" של הפועל תל אביב
    11)איזה שחקן ליגה אינו מוערך מספיק לטעמך? דקל קינן
    12)ומיהו השחקן המוערך יתר על המידה? אלון מזרחי,שמעון גרשון,דוארט'ה,לימה
    13) מיהו השופט המעצבן של השנה?אייל צור http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx
    14) מיהו איש הטלוויזיה החביב עליך ולמה?מודי בר און ,לא פיספסתי אפילו תוכנית אחת של "שישי חי ובועט" וכל תוכנית תענוג ,שיחזור לימי שבת לסיכום המחזור ומהר
    15) מיהו המאמן שאינך מוכן שיאמן את קבוצתך,ומדוע ? אלי אוחנה,שייע ,דבר ראשון אוחנה לא יודע לאמן ומנצל את היותו שחקן עבר ענק ובכך הוא קונה את הקהל ואת הבוס האידיוט שלו.שייע-בכיין לא אוהב אותו למרות שהוא יודע להכניס מוטיבציה לשחקניו.
    16) איזה איצטדיון הוא הטוב/הגרוע ביותר בארץ ? טדי הוא האיצטדיון הטוב ביותר ,וינטר/וסרמיל/האורווה הם האיצטדיונים הגרועים.
    17)בית"ר ירושלים,הצלחה או כישלון?הצלחה ביחס לשנים קודמות ,כישלון ביחס לעונה ולציפיות .
    18)בני סכנין,אלימים או אגרסיביים?אגסיביים אבל לא יותר מדי כמו שעשו אותם,זאת השיטה שלהם לשרוד .
    19) נבחרת ישראל ,הצלחה או אשליה? אשליה מאד מוצלחת
    20) מהו הסיפור העיתונאי הטוב ביותר של העונה?פרשת המאמן המסניף ,משעשע איך שאוחנה הפליל את עצמו .
    21) מה דעתך על תוכנית הטלוויזיה "בטריבונה"? תוכנית נחמדה ,אבל לפעמים מעצבן שמתארחים רק שמעון מזרחי/פיני גרשון/שייע .

9. אלסנדרו דל פיירו Member

1.אמממ.. אז ככה קודם כל אני אוהד בני יהודה והייתי בהרבה למרות שאני תמיד אמרתי שאני עושה נתק מהמגרשים עד סוף העונה בגלל שעברנו לבלומפילד אבל כמו כל אוהד אני הלכתי אחרי בני יהודה אבל חצי עשיתי לא הלכתי למשחקי חוץ זה גם משהו (טוב חוץ מכמה חחח) ובאמת אחרי הביזיון במוב ואשקלון מאז באמת שהפסקתי ללכת
    2.כישלון אחד גדול ממש ככה ליגה עם רמה נמוכה אבל אני מקווה לשנים יותר טובות בכדורגל הישראלי
    3.אחרי התלבטויות קשות הלחטתי שהמשחק הכי יפה היה בין ביתר ירושלים לנצרת עלית בהרצליה 4-3 לנצרת עלית משחק אחד החזקים שראיתי בליגת העל השנה
    4.השער הכי יפה של אבירם ברוכיאן
    5. ללא ספק - עידן טל
    6.מוטי איווניר בא קטן ויצא גדול לאורך כל השנה אחרי שכולם הספידו אותו ואמרו שהוא כבר ירד ליגה עשה עונה גדולה עם שחקנים שלא שמענו עליהם פגע בזרים וכו'..
    7. יש כמה אבל הבולט מכולם זה מני לוי ללא ספק - אחרי שהראו את התמונות וראיתי אותם ירדו לי דמעות וכל השירים של האוהדים מכל הקבוצות באמת מרגש.. מני לוי - שתיהיה בריא ותחזור למגרשים במהרה -מאוהדי בני יהודה ת''א
    8.שריקות הבוז לסואן בטדי מראה מכוער מאוד שללא ספק בכלל לא היה במקום!
    9.יענקל'ה שחר אין אחד שלא חולם שיהיה אחד כמוהו בקבוצה שלהם!
    10. אמממממ... קשה אבל לבסוף בחרתי ביואב כץ - למה? אין לי תשובה חחח הוא נראה לי אדיש כזה לא יודע מה הולך איתו בכלל
    11.אני יודע שאנשים יצחקו עליי אבל אני בחרתי בשחקן אלן מסודי שחקן מצויין עם יכולות טכניות מצויינות
    שללא ספק בכלל יכול להשתלב בקבוצה מצמרת הליגה ועוד אחד שלא מוערך מספיק לדעתי זה דוד רביבו וואלה ראיתי אותו בבלומפילד נגד בני יהודה חבל על הזמן איזה כדורים מדוייקים איזה ראיית משחק לאשדוד יש סמל אסור להם לוותר עליו!
    12.לימה -אין לי מילים לתאר כמה אני אישית ציפיתי ממנו ליותר ממה שהוא נתן עד היום.. כולם חשבו שגבריאל לימה יקח את בני יהודה לעונה מצויינת אבל הוא רק יודע לאכול קבב בתקווה לא יותר מזה לא הייתי משאיר אותו עוד שנה בבני יהודה
    13.אמממ... וואלה קשה לפי דעתי אסף קינן הוא יומרני מידי
    14. שגיא כהן ברור! כמו ששמוליק אמר כשהו מפרשן אני מרגיש שאני באירופה
    15.אוחנה! אין לו מושג! ראיתי מה הוא עשה בבני יהודה זה הספיק לי (עוד הכי הורג אותי שפעם הביאו אותו לאולפן ליגת האלופות ותמיד היה לו משהו להעיר למאמנים - חחחח קודם שיראה את עצמו אחר כך יעיר לאחרים! ועוד למאמנים מחו'ל חחחח וואלק האוחנה הזה יכול להעביר עם דודו טופז את ההצגה שלו אין לי זמן)
    16.יש כמה אבל הכי טובה זה טדי ! (למרות שאני אוהב את המרש של הרצליה מאוד יפה!) בטדי יש אוירה חבל על הזמן!
    17.במצב של הליגה כיום ובמיוחד של ביתר זה הצלחה! במיוחד לאוחנה שכולם מטלהבים ממנו כאילו הוא מוריניו
    18.גם וגם הם חושבים שכל העולם רוצה שהם ירדו לכן הם מתפרעים...
    19.אשלייה אני מאוד מקווה שאני טועה אבל לפעמים זה טוב לחלום..
    חבל מקום שלישי לא הולך לאופ''א http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    20.הכי עניין אותי זה על המריבה על ההיא במועדון המוב שבנמל ! וואלה זה היה חבל על הזמן עוד בכלל אחרי שבוע! הם עו המשיכו להביא צילומים של המריבה חחחחח
    21. לא רואה זה לא מענין אותי במישפט אחת להוריד מהמסך!

10. נדב מיכאלי Member

דל פיירו באמת עכשיו הזכרת לי את מני לוי,בהחלט מרגש .
    ואני מסכים שהשריקות בוז לעבאס סואן היו מגעילות.

11. אלסנדרו דל פיירו Member

אני מוכן להתערב שכל אוהדי ביתר שראו את הגול של סואן מול אירלנד קפצו ומחאו כפיים...
    כשראיתי את השאלה שלך ישר זה עלה לי בראש ומבלי לחשוב בכל על עוד מקרים אחרים ישר רשמתי את זה .. אם זה היה תלוי בי הייתי מביא אותו לקבוצה שלי ולא מעניין אותי בכלל משאר האוהדים אני אוהד של הקבוצה שלי ומעל הכל אני רוצה בהצלחתה... (נראה לי רק אני שמחתי שהביאו את חסארמה לבני יהודה חח) http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. נדב מיכאלי Member

אני שמחתי גם בגול של באדיר השנה נגד צרפת ושנה שעברה נגד קפריסין .
    שמחתי גם בגול של סואן ונורא שנאתי את השריקות בוז בטדי זה מגעיל אותי.
    וכשאוהדי בית"ר מראים שלט ענק לעבאס סואן וכותבים "אותנו אתה לא מייצג" זה מגעיל אותי אפילו עוד יותר ובאותם רגעים אני מתבייש שאני והם חולקים אהבה לאותה קבוצה .הם דוחים.

13. אלסנדרו דל פיירו Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx כל הכבוד!!
    בתור אוהד כדורגל אני גאה בך!!
    הלוואי היה שחקן ערבי בבני יהודה לא יהיה יותר מאושר ממני..
    ועוד אחד כמו סואן או באדיר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx חלום!

נערך לאחרונה ב: ‏17/5/05
  14. אלי מתחן Member

מילא קללות גזעניות, מילא איומים על שחקן מוסלמי
    אבל מה פסול בדגל פריסה כזה?

15. Roberto Baggio Member

1) בכמה משחקים צפית העונה מן היציע ? רק 1 השנה, ישראל - אירלנד אבל היה שווה כמו 50 משחקים. אח שלי הזמין את הכרטיסים עוד בינואר כי לחצתי עליו שצריך להזמין ראשונים. הייתי ביציע המערבי והיה מדהים. לא הפסקנו לעודד והאוירה היתה מצוינת. אני מקווה לנסוע גם למשחק של ישראל בארץ נגד איי פארו באוקטובר , בקשר לליגות , ליגות נמוכות נחשב? כי הייתי במלא משחרקי בית ובמשחק חוץ אחד של הפועל כרמיאל.
    2)מה דעתך על העונה החולפת(איכות,אורך,מבנה)? העונה החולפת היתה סבירה. הרמה היתה כרגיל , לא משהו אבל אני לא מואכזב כי זאת הליגה שלנו וזה מה יש. אני בכל זאת רואה קבוע משחקים ותקצירים. האורך די מעצבן כי שלושה סיבובים , לא הגזמנו? הלאיפות של מגבי חיפה היתה גדולה והיא הראתה איך קבוצה אלופה צריכה להיראות ואני מדבר על לפני היציאה שלה לפגרה פרטית. עם החזרה של ברקוביץ' לישראל ורוסו למגרשים אולי נראה רמה קצת יותר גבוהה . מה שהרס השנה מאוד זה היה שלא היה הרבה קהל השנה במגרשים חוץ מבמשחקי הפועל ת"אובית"ר ירושלים. נקווה לטוב. אני בשנה הבאה אלך למשחקים , זה בטוח , נמאס לשבת בבית. המבנה בסדר , קודם הייתי בעד הגדלה אבל 12 קבוצות זה מספיק.
    3) מה היה המשחק הטוב ביותר העונה ? בליגה? קשה לי לחשוב על אחד כזה...אני חושב שה- 6-0 של מכבי חיפה על אשדוד כששתיהן הובילו את הטבלה היה די נחמד.
    4) מה היה השער היפה של העונה? היו כמה......ברוכיאן , אסולין ובנין. לדעתי הגול של בנין.
    5) מיהו שחקן העונה? שחקן העונה ללא ספק עידן טל. איזה יכולת מצוינת הוא הפגין בריצה של מכבי חיפה עם ה-9 ניצחונות רצופים ואחר כך גם בהמשלך העוהנ הוא המשיך עם היכולת הזאת , אחרי הבטחת האליפות הוא נחלש קצת כמו כל מכבי חיפה.
    6) מיהו מאמן העונה? מאמן העונה הוא מוטי איווניר שעם סגל קטן ותקציב עלוב ונגד כל הסיכויים הוביל את נצרת עילית להתמודדות על מקום באירופה שזה הישג ענק . כל הכבוד לאיווניר!
    7)מהו האירוע המרגש של העונה? האירועים המרגשים של העונה הם הגולים של סואן ובאדיר ובכלל משחקי הנבחרת.
    8) והרגע העלוב ביותר? שריקות הבוז לסואן במשחק בטדי של ישראל נגד קרואטיה כשהוא נכנס , בושה! מילאן משחק ליגה זה שריקות בוז ליריב אבל לשחקן שמשחק בשביל ישראל ואחר כך אחד שהציל את ישראל?
    10) והבוס/עסקן הגרוע ביותר? הבוסים הגדולים ביותר הם אלה של מכבי פ"ת. אבי ועמוס לוזון מאפיונרים ומביישים את המועדון הזה. לוזון נתן כאפה לדריקס וכזה דבר מצד בעלים של קבוצה שצריך לשמש דוגמא לשחקנים. מה הוא עושה עדיין בכדורגל ?
    11)איזה שחקן ליגה אינו מוערך מספיק לטעמך? זנדברג. הוא לא חשקן קבוע בהרכב של מכבי חיפה ולדעתי הוא כן צריך להיות. שחקן מצוין שלא מוערך מספיק ליד כל הכווכבים של מכבי חיפה.
    12)ומיהו השחקן המוערך יתר על המידה? קולאוטי. הוא טוב אבל זה לא חוכמה להיות במכבי חיפה המלך שערים של הליגה. ברגע האמת הוא לא היה שם בשביל מכבי חיפה (המשחקים נגד רוזנבורג) ולא יודע... הוא שחקן טוב והוא שיחק בבוקה אבל הוא לא מעל רמת ליגת העל.
    13) מיהו השופט המעצבן של השנה? אין מישהו מעצבן. אתמול עיצבן אותי קצת וקסברגר עם התוספות זמן שלו במחצית הראשונה והשניה , אבל הוא ילמד הוא עדיין צעיר.
    14) מיהו איש הטלוויזיה החביב עליך ולמה? נדב יעקובי. יש לו ידע גדול בכדורגל ובכל הסוגים , אני גם אוהב כשהוא משדר , הוא נותן למשחק אמוציות בשידור והפרשנות שלו מצוינת.
    15) מיהו המאמן שאינך מוכן שיאמן את קבוצתך,ומדוע ? אין מאמן כזה. כל מאמן שיבואר לאמן את מכבי חיפה , אני לא אתנגד לו. אין לי מאמן שנוא.
    16) איזה איצטדיון הוא הטוב/הגרוע ביותר בארץ ? האיצטדיון הטוב ביותר בארץ זה איצטדיון ר"ג ואני חושב שכולם יסכימו אתי. הגרוע ביותר בארץ? אם לדבר רק על ליגת העל אז זה של נצרת עילית. יש חול על המגרש , הדשא ממש חרא ובצד אחד יש גינה ולא יציע .
    17)בית"ר ירושלים,הצלחה או כישלון? כישלון. לבית"ר יש סגל שצריך להיות בצמרת ומקום רביעי מתוף 12 קבוצות זה לא צמרת. אני חושב שכולנו מצפים מקבוצת פאר כמו בית"ר להיות לפחות שלישית אחרי ה-4 עונות הגרועות האחרונות שלה.
    18)בני סכנין,אלימים או אגרסיביים? אגרסיביים. זאת שיטת המשחק שלהם שמתבססת על כוח וצריך לקבל את זה. עבירות זה חלק מהמשחק גם אןם עושים אותן הרבה מאוד במשחקים.
    19) נבחרת ישראל ,הצלחה או אשליה? הצלחה. עם סגל צעיר , לא ברמה גבוהה להצליח להיות בבית שיש בו 3 נבחרות בדרג בכיר יותר מאיתנו בלי אף הפסד ב-6 משחקים ראשונים זה מדהים. מי היה מאמין שאחרי שני התיקויים עם אירלנד וצרפת נצא מאוכזבים כי היכולת של ישראל היתה יכולה להספיק לניצחון. רק עצם ההגעה של כל הקהל הזה לר"ג זה הישג של גרנט.
    20) מהו הסיפור העיתונאי הטוב ביותר של העונה? הסיפור העיתונאי הכי טוב זה החשיפה עם הגביע השבור. כאלה דברים יש רק בישראל... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx
    21) מה דעתך על תוכנית הטלוויזיה "בטריבונה"? את המאת? תכנית די משעממת ואני לא יודע איך היא מצליחה בכלל. אני ראיתי אולי תכנית אחת במלואה לפני שהעברתי ערוץ מרוב שיעמום להקשיב למפגרים האלה.