שאלון סיום סיבוב ראשון של ליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י ראול המלך, ‏3/10/02.

1. ראול המלך Member

אוקיי 5 שאלות אתם מוזמנים לענות עליהן לפי דעתכם
    1.מי הקבוצה הכי משכנעת
    2.מי הקבוצה הכי מפתיעה
    3.מי הקבוצה המאכזבת
    4.מהו המשחק הטוב ביותר שהיה בסיבוב הראשון
    5.מיהו שחקן הסיבוב

לדעתי
    1.ולנסיה ומילאן שתיהן בכושר מצויין מנצחות את כל המשחקים שלהן בינתיים כשאר מילאן אולי הרשימה יותר עם נצחונות בריאזור ואצטדיון האולמיפי של מינכן ובינתיים היא הכי משכנעת
    3.באייארן מינכן אולי לא באשמתה אבל הרבה חוסר מזל והרבה החמצות של אלבר יכולות להוציא את באייארן מליגת האלופות כל כך מוקדם
    4.אהבתי את המשחק של ארסנל באינדהובן של ריאל באולימפיקו
    5.פיפו אינזאגי 7 שערים ב3 משחקים הוא לוקח את התואר

2. קופירוק Member

הקבוצה המשכנעת: יובנטוס ומילאן היו הכי משכנעות מבחינתי, נכון שיובה לא ניצחה את כל המשחקים שלה אבל בכולם היא נתנה הופעה טובה... פורצה איטליה!
    הקבוצה המפתיעה: כמובן מכבי חיפה, הופעה ראשונה בליגת האלופות ונצחון גדול על אולימפיקוס 3:0
    הקבוצה המאכזבת:באיירן מינכן לא הרשימה ולא שיחקה רע, אבל לא הביאה את הנקודות וזה מה שקובע .
    המשחק: לדעתי המשחק הטוב ביותר הוא של ריאל מדריד נגד א.א.ק אתונה, המשחק האידיאלי-הרבה הנעת כדור, מצבים וגולים.
    השחקן: שניים מהקבוצות של הסיבוב: פיליפו ("פיפו") אניזאגי ואלסנדרו (המלך) דל-פיירו!
    שניהם הבקיעו הרבה גולים יחסית ל-3 משחקים ושניהם שיחקו טוב.

3. Reyes Member

הכי משכנעת: מילאן. מילאן משחקת מצוין והיא ראשונה בבית המוות עם תשעה נקודות וניצחונות חוץ מרשימים על דפורטיבו (4-0) ועל ביירן (2-1).
    למילאן סגל מרשים ועד עכשיו המצטיין הוא פליפו אינזאגי שלא מפסיק לכבוש.

הכי מפתיעה: אין קבוצה כזאת עד כה, לדעתי.

המאכזבת: באיירן מינכן ורומא
    רומא לא בכושר טוב ולא משחקת טוב גם באירופה וגם באיטליה, באיירן לעומת זאת משחקת טוב בגרמניה אך באירופה היא מגמגמת ובבית שלה יש לה רק נקודה אחת ושני הפסדי בית.

המשחק הטוב ביותר: א.א.ק אתונה 3-3 ריאל מדריד
    ראיתי את המשחק היום והוא היה מצוין. המון מצבים ו6 גולים... צריך עוד משהו?

השחקנים הטובים ביותר: גוטי, נסטה ו"סופר פיפו".
    גוטי מצוין וכבש בכל משחק עד עכשיו, נסטה מייצב את הגנתה של מילאן והמקום הראשון הרבה בזכותו ואינזאגי לא צריך להרחיב. בכושר מצוין.

4. Emil Member

2. חיפה? לא ממש...
    לצד הניצחון הנפלא על אולימפיאקוס היתה ההופעה המחפירה באולד טראפורד (כן, מחפירה, גליץ' אחד לא היה כל המשחק, ומנצ'סטר שיחקו 70 דקות בניוטראל) והמשחק האנמי, רדום ומשעמם מול לברקוזן. לעומתה, באזל אמנם הושפלה בביתה ע"י וולנסיה 6-2 (אם חיפה תשחק בבית כמו ששיחקה במשחק האחרון, והיונייטד יחליטו לשחק בהילוך 2, תצפו להפרש דומה), אבל הפתיעה את אירופה עם 1-1 באנפילד (כן, זה יותר טוב מניצחון ביתי על אולימפיאקוס, שמעולם לא ניצחה בחוץ בצ'מפיונס) וניצחון ביתי על ספרטק מוסקבה 2-0. (אהה...טוב כאן חיפה לוקחת, בדוחק...) ואם אני לא טועה זוהי הופעתה הראשונה בליגת האלופות? אני לא בטוח בכלל...

5. AFC Member

תגיד לי, אתה רציני?
    אתה יודע מה המאזן של אולימפיאקוס במשחקי החוץ באירופה?
    אתה יודע מה קרה בשני המשחקים האחרים של מכבי חיפה?
    אתה יודע שבמשחק מול אולימפיאקוס מלבד יעקובו וז'אוטאוטס אף שחקן לא שיחק סביר בחיפה?

אם אתה רציני, אז שתהיה בריא.

הקבוצה המשכנעת : בארסה במאזן מושלם, ארסנל גם כן עם ניצחון חוץ מדהים על איידהובן ויובה מפרקת את כל הקבוצות בבית שלה יחד עם הנחלת תבוסה ענקית במבצר האוקראיני, אבל מילאן עם ניצחון חוץ מדהים על דפור, וניצחון במינכן על באיירן, לוקחת את התואק.

הקבוצה המפתיעה : כשבאזל הוגרלה יחד עם ולנסיה וליברפול, אף אחד לא ציפה לדבר. למרות שליברפול היא קבוצה מסכנה למדי, עדיין באנפילד הם הצליחו להוציא תיקו ומול ספרטק, קבוצה מצויינת, לנצח.

הקבוצה המאכזבת : ניוקאסל ש רובסון קשישא הגיעה בכושר נהדר לליגת האלופות ועם לא מעט חלומות, אבל נכנעו לפיינורד הרותחים, יובנטוס האצילים וקייב הקרים ללא קרב, וספגו מפלה ענקית. יש לי המון סימפטיה אל הקבוצה הזאת וחבל שהם הביאו הופעה כל כך מבישה.

המשחק הטוב ביותר : היונייטד פשוט פרקו את אולימפיאקוס באולד טראפורד, וזה אליאס שהורחק תרם לאטרקטיביות. תמיד זה פשוט נהדר לראות את היונייטד דורסת באולד טראפורד עוד קבוצה מסכנה שבטעות הגיעה לליגת האלופות, היונייטד כל כך חופשים מול השחקנים החסרי ניסיון והמפוחדים ועושים תרגילים נהדרים ולא מעט שערים. גם המשחק של מנצ'סטר באותו מגרש מול חיפה, הניצחון של ארסנל על פ.ס.וו, התיקו של ריאל מול א.א.ק והתבוסה של דפור למילאן היו משחקים איכותים מאד.

השחקנים הטובים ביותר : פיליפו אינזאגי ללא ספק. אם אני לא טועה הוא כבש 7 שערים בשלושה משחקים. גם תיירי הנרי, ג'ילברטו סילבה, אלסדרו דל-פיירו, רוד ואן-ניסטלרוי, אלסנדרו נסטה וגוטי היו פשוט מעולים, וסליחה למי שלא הזכרתי.

6. שגיא Guest

הקבוצה המשכנעת: כמו שנאמר כבר, יש כמה קבוצות שמאוד משכנעות, אבל בהתחשב ברמת הקבוצות בבתים, זו ללא ספק מילאן.

הקבוצה המפתיע: למען האמת, אני יכול גם פה להכניס את מילאן....שאף אחד לא ציפה לניצחון 4-0 על דפור, או ניצחון על באיירן.....אבל למען ההגינות (?!) נלך על באזל.

הקבוצה המאכזבת: באיירן מינכן, מזמן לא ראינו את באיירן מאבדת נקודות בקלות כזאת....

המשחק הטוב ביותר: מכיוון שלא ראיתי משחקים במולאים, קשה להגיד, לכן אני אמנע מלענות פה.

השחקן הטוב ביותר: פיפו, ללא ספק, נמצא בכושר מדהים, קורע רשתות, אם אני לא טועה הוא הלך לאיטלקי עם הכי הרבה שערים במסגרת האירופאית, נמצא אולי בתקופה הכי טובה בקריירה.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקבוצה במשכנעת: מילאן מעל כולם אם יכולת נהדרת,אחריה מנצסט'ר וריאל שמציגים כדורגל נהדר עד עכשיו בליגת האלופות.

הקבוצה הכי מפתיעה: ארסנל כן כן ארסנל אף אחד לא ציפה(כולל אני)שהיא תנצח בחוץ את אינדוהבן(אחרי 14 משחקים בחוץ ללא ניצחון)וגם תנצח בצרפת במשחק נטול היזדמנויות כמו כן הניצחון נותן ל9 מ9 ו6 נקודות בחוץ הפתעה גדולה.

הקבוצה המאכזבת: לשמחתי באירן "המגעילה" מינכן שמציגה יכולת עלובה בבית, כמו כן ניוקסאל המאכזבת שלא השיגה נקודה ומציגה יכולת עלובה.

המשחק הטוב ביותר: מקום ראשון המשחק שהיה בין ריאל ליונים משחק ענק עם המון שערים והמון הזדמנוית.
    אחריו השחיטה של יוניטד בבית מול אולמפיקוס(בלי השוער היה נגמר 9),וגם המשחק של דפורטיבו/מילאן במינכן.

השחקן הטוב ביותר: מעל כולם אינזאגי אחריו גוטי שלא מפסיק להפציץ ואחריו גיגס שא מסיק לכבוש ולבשל.

8. Julian Joachim Member

1. ארסנל, באמת מרשימים.
    2. באזל.
    3. רומא. איזה אפסים. באמת אין לי מה להגיד.
    4. ארסנל - איינדהובן. איזו עליונות...
    5. קלארנס סיידורף שפשוט משחק מדהים, ורוי מקאי, על אף ההפסד למילאן...

(עריכה : בבקשה תשתדל לפרט יותר בפעם הבאה)
    (עריכה של LUFC: תשתדל לא להיות קטנוני).
    (עריכה מס' 2 : קטנוני??? אתה קאנטונה)

9. לירן-ביתר Member

1.מי הקבוצה הכי משכנעת-לדעתי מילאן, עם שלוש נצחונות בבית קשה.
    2.מי הקבוצה הכי מפתיעה-באזל
    3.מי הקבוצה המאכזבת -באיירן מינכן וניוקאסל.
    5.מיהו שחקן הסיבוב - פיליפו אינזאגי.

(כנ"ל לגבייך, השקעה בהודעה או שעדיף שלא תכתוב הודעה. תנמק פעם הבאה)

10. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

1.מי הקבוצה הכי משכנעת - ניוקאסל. כמובן שאתם תגידו שאני משוחד וזה, אז בשבילכם מילאן.
    2.מי הקבוצה הכי מפתיעה - דינאמו קייב, פיינורד ויובנטוס. באמת, לא כל יום אתה זוכה לנצח אימפריה. אבל שוב אתם תתעצבנו אז אני אגיד באזל.
    3.מי הקבוצה המאכזבת כמוסן שלא ניוקאסל. אז באיירן.
    4.מהו המשחק הטוב ביותר שהיה בסיבוב הראשון - ריאל-אאק, דפו-מילאן.
    5.מיהו שחקן הסיבוב - ברור שקיירון דייר. כאלה מצבים הוא הכין... אבל אתם לא תסתפקו, אז אני אלך על פיפו אינזאי.

ובמשפט אחד. אנו נחזור, ניקח את הצ'מפיונס, אתם תראו, ונעשה היסטוריה. שבת שלום.

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

1] 1 ו-2 הולכים ביחד למילאן שפשוט משכנעת ומפתיעה מאוד בזה
    3]הקבוצה המאכזבת היא באיירן אבל גם רומא ביכולת העלובה שלה לא מרשימה
    4]לא יודע לא ראיתי את הרבה משחקים של ליגת האלופות..מהמשחקים שראיתי הכי נהנתי ממכבי חיפה נגד אולימפיאקוס אבל אני לא אובייקטיבי
    5]שחקן הסיבוב הוא ללא ספק פיפו אינזאגי שנותן יכולת א ד י ר ה

12. Kgt1 Member

1. ארסנל נראית מבחינתי כיום כקבוצה הטובה והמושלמת ביותר באירופה (למעט סימן) על כן הם נכנסים בקטגוריה הזו. כמובן שגם מילאן.
    2. באזל הדהימה אותי כבר במשחק הראשון בתבוסה שהנחילו לספרטק, אבל התיקו1-1 באנפילד היה כבר פשוט סנסציוני. כמובן שגם מילאן.
    3. פ.ס.ו אותי מאכזבים קשות. האימפריה ההולנדית שעדיין לא איבדה נקודה וספגה שער אחד בלבד בשישה משחקים בליגה המקומית (טפו טפו רק לא לנחס) פשוט נכשלת קשות העונה באלופות... וחבל. כמובן שגם באיירן מינכן.
    4. א.א.ק-ריאל נראה כמשחק מצוין למרות שראיתי רק את התקציר נהניתי מאוד.
    5. אינזאגי הוא השחקן מספר אחד עד עתה באירופה. האמת אני בשוק ממנו...

13. FrOzA MaCcAbI Member

1. קבוצה משכנעת לפי דעתי זה ארסנל ומילאן איך שמילאן מנצחת בבאירן 2:1 ומביסה את לה קורוניה בחוץ את שניהם זה בלתי יאומן וארסנל זה ברור קבוצה גדולה
    2. הקבוצה המפתיעה היא באזל אחרי ניצחון ותיקו היא הקבוצה המפתיעה מבחינתי
    3.הקבוצה המאכזבת היא כאמור באירן מינכן אחרי הפסד בבית למילאן
    4. משחק המחצית הוא ריאל מילאן לה קורוניה זה נקרע משחק מושלם של מילאן
    5. שחקן המחצית הראשונה הוא אינזאגי

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

1. הקבוצה המשכנעת- מילאן

2. המפתיעה- ארסנל, ברור שהיא קבוצה מצויינת אבל כאלו הופעות שלה... אף אחד לא ציפה

3. באירן מינכן, עד כה פשוט מאכזבת ובגדול, אבל עצה קטנה, אל תספידו אותם סופית לא לשכוח שהם גרמנים... אני לא יופתע אם הם בסוף כן יעלו.

4. המשחק- אאק אתונה- ריאל מדריד-3-3 משחק אדיר עם מלא החמצות והזדמנויות.

5. השחקן- אינזאגי, מקאיי, סיידורף וגוטי. מעל כולם אינזאגי וגוטי

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שממזמן כבר לא הייתה הסכמה של כל כך הרבה אנשים בפורום על נושא אחד..
    והנושא הזה הוא הציינותו של פיפו אינזאגי..כל הכבוד לו ולמילאן...