שאלות מטומטמות שמטרידות אתכם

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י משוגע בירוק, ‏21/2/06.

1. cheddar Member

למה קבוצות כדורסל מפסיקות לשחק לקראת סיום המשחק, במצב שכבר אין על מה לשחק...
    איך זה היה נראה בכדורגל אם לקראת לסוף היו מפסיקים לשחק, ושחקן אחד היה מקפיץ באמצע וכולם היו מסתכלים עליו...

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

תגדיר לקראת סיום המשחק. אתה מדבר על התקפות אחרונות?

כי אם כן, זה קורה גם בכדורגל.

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

יצא לי די במקרה לראות כמה סרטונים של מבחני הריסוק שעושים למכוניות. מראים שם תאונות מלפנים, מאחורה, מהצדדים, מהכנפיים, חזיתית, עמוד, מה לא. באמת שהכל. רק דבר אחד לא ראיתי. התהפכות. זה באמת דבר שלא נבדק? כי שמעתי על לא מעט מקרים של תאונות שגרמו לרכב להתהפך. אגב, בהרבה מהן האנשים שהיו חגורים יצאו ללא פגע, אבל השאלה אם זה במקרה או שבודקים גם את זה.

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מבחני ריסוק בוחנים בעיקר פגיעות של עצם אחר ברכב, יש גם מבחני התהפכות, כמו למשל מבחן "האייל הצפוני" שמדמה סטייה פתאומית כתוצאה מעצם שקופץ לכביש (קיבל את השם מתופעה של איילים שעומדים בכבישים).

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני יודע לדוגמא שיש מערכות ששמים ברכב למניעת החלקה, סוג של בקרת יציבות, במקרה שלוקחים פניות בצורה קיצונית מידי.
    השאלה אם בודקים מה קורה כשהמערכות האלה לא מצליחות במשימה, או שהרף זה רק אם התהפכת או לא.

6. DRORIKO Member

למישהו יש מושג איך הוא עשה את זה?

7. All_Hale_Conradinho Member

זה קשור לספורט האומנם וזה יותר דיון מאשר שאלה אבל לא בדיוק יכולתי לחשוב על שום מקום אחר באתר הזה שזה מתאים אליו, אז מקווה שכאן זה בסדר:
    אוקיי, נניח ואתם סקאוט של קבוצה אירופית גדולה, ובאחד ממסעותיכם אתם צופים במשחק של קבוצות ילדים באיזו עיירה נידחת. אתם קולטים בעיניכם שחקן קישור של אחת הקבוצות, שלאורך המשחק נותן כל הזמן מסירות אה-לה פירלו מטורפות, אבל זה לא עוזר לקבוצה שלו לנצח כי שחקני ההתקפה אף פעם לא מקבלים את הכדורים שהוא מנסה לחלק להם. האם אתם קובעים שהילד הזה הוא:
    א) קשר עם ראיית משחק טבעית מדהימה עם פוטנציאל עצום - הבחור יודע לזהות פאסים וליצור הזדמנויות ברמה גבוהה שמראה שהוא חושב כמו שחקן ברמות הגבוהות, הוא תמיד יודע כיצד שחקן התקפה ברמה אירופית גבוהה אמור לזוז ולשחק ולכן מחלק את הכדורים כשהוא מצפה שחבריו לקבוצה יעשו את זה, אבל אותם חברים פשוט ברמה הרבה יותר נמוכה ממנו, לא חושבים כמו שחקנים גדולים ולכן מעולם לא קולטים אפילו את מה שהחבר שלהם מנסה לעשות
    ב) קשר שחקן שלא באמת יודע מצליח לראות איפה היכן ולאן חבריו לקבוציו נעים ולא יודע לכוון אליהם כדורים בשיט

8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אם המסירות שלו יוצאות כאשר יש פרצה בהגנה, זה בכלל לא משנה אם חבר שלו לקבוצה זיהה שהוא עד לפירצה ובעקבות זה לא פעל.
    יש גם שחקנים שסתם מוסרים מסירות ברמה גבוהה, אבל עם סיכוי קלוש לתוך הגנה מאורגנת, צריך להבדיל. במקרה כזה אני הייתי מתרשם רק מהטכניקה, ממש לא מקריאת המשחק.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני קורא עכשיו שמצאו את גופות הנעדרים בכינרת בעומד של 30 מטר. גופה לא אמורה לצוף?

10. עידן444 Member

לא בכנרת...

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא במים מתוקים.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

שי אוהב/ת את זה.
  12. FelaKaT Member

אני די בטוח שיש שיר עם המנגינה הזאת שאוהדי דורטמונד שרים כאן, מישהו יודע איזה שיר זה?

13. VAR Member

לאיטלקים שביננו:
    כשאומרים גרינטה מתכוונים ל:
    Grinatta
    Grinetta
    Garinetta
    אחר

?

14. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

@יענקלך שחרר Grinta. אין אף מילה ממה שרשמת, הקרובה ביותר זה Granita (קינוח קפוא).

VAR אוהב/ת את זה.
  15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בוויז שמתי לב שיש משתמשים שיש להם דירוג גבוה (משתמשים יותר וותיקים). ראיתי שהם פשוט דיווחו על הרבה דברים.
    יש בכלל משמעות לקטע הזה? אולי מי שמדווח המון ומדורג גבוה מקבל גרסאות בטא ראשון או משהו בסגנון? סתם מחשבה שעלתה לי לראש. אולי זה כמו התוכנות הורדות שמי שהיה משתף הרבה היה מקבל עדיפות בהורדות.